Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Φορητή τρόμπα usb για χρήση σε πίστα

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342

    Φορητή τρόμπα usb για χρήση σε πίστα

    Αλλάχτε με mods αν είμαι εκτός θέματος.

    Ψάχνω κάτι αντίστοιχο του παρακάτω γιατί το συγκειρκιμένο μου βγήκε ολίγον μάπα ή το χάλασα εγώ. Νανε καλά ο κάκαλος τα λεφτά μας πίσω θα τα πάρουμε οπότε κοιτάω για νέα αγορά. Θέλω αντίστοιχου μεγέθος, να φορτίζει με USB και βασικά μην ανεβάζει πολύ θερμοκρασία και έχουμε καμια έκπληξη. Φυσικά όσο ελαφρύτερο και μικρότερο τόσο το καλύτερο.

    https://www.amazon.es/gp/product/B08...?ie=UTF8&psc=1

  2. #2

  3. #3
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2016
    Μηνύματα
    17
    Εχω την τρόμπα της xiaomi περίπου 1 μήνα.Είναι μικρό το χρονικό διάστημα, αλλά την εχω χρησιμοποιήσει αρκετά.3 φορές στην μηχανή και αρκετές στο ποδήλατο και στα ποδήλατα φίλων.Είναι μικρή βολική και πιστευώ οτι αξίζει τα λεφτά της.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ratamahatta
    Εγγραφή
    26/04/2015
    Μηνύματα
    658
    Της Xiaomi νομίζω είναι ιδανική,και εγώ την λιγούρευομαι μιας και η κλασική τρόμπα που είχα χάλασε.

  6. #6
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Της Xiaomi από πρωσοπική εμπειρία, η μπαταρία φτάνει ίσα ίσα να φουσκώσει 2 λάστιχα ποδηλάτου από το 0 psi στα 30psi.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2016
    Μηνύματα
    17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Της Xiaomi από πρωσοπική εμπειρία, η μπαταρία φτάνει ίσα ίσα να φουσκώσει 2 λάστιχα ποδηλάτου από το 0 psi στα 30psi.
    Μάλλον κατι θέμα θα είχε..

  8. #8
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από psychoboy Προβολή μηνύματος
    Μάλλον κατι θέμα θα είχε..
    Θα χαν πάρει τα μυαλά της αέρα

  9. #9
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από psychoboy Προβολή μηνύματος
    Μάλλον κατι θέμα θα είχε..
    Η τρόμπα είναι ενός έτους. Δε νομίζω ότι έχει θέμα.
    Και άλλοι φίλοι το ίδιο θέμα έχουν.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος
    Η τρόμπα είναι ενός έτους. Δε νομίζω ότι έχει θέμα.
    Και άλλοι φίλοι το ίδιο θέμα έχουν.
    Εντωμεταξύ όλες οι κριτικές στο Σκρουτζ ή σε βιντεάκια που ειδα λένε ακριβώς το αντιθετο. Ότι κρατάει.
    Οκ δεν είναι η δουλειά τις να φουσκώσει από 0 σε 30 λάστιχο αυτοκινήτου αλλά 3-4 ελαστικά μηχανής από 20 σε 35 θα πρέπει να το κανει.
    Αλλιώς τζάμπα λεφτά δώσαμε για άλλη μια φορά... θα δούμε...

  11. #11
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Αν δεν χρειάζεστε να την κουβαλάτε μαζί σας σε τσάντα, θεωρώ ότι η καλύτερη λύση είναι τρόμπα χεριών/εδάφους, σαν αυτή. Δεν εννοώ τη συγκεκριμένη, αλλά τον τύπο. Είχα πάρει μία τέτοια από το Lidl με 12€ (χρειάστηκε αλλαγή βαλβίδας, γιατί έσπασε η αρχική) και φουσκώνω τα πάντα εδώ και 10 χρόνια: Λάστιχα ποδηλάτου, μοτοσακού, αυτοκινήτου, φουσκωτή πισίνα, μπρατσάκια, κουλούρα, ροζ φλαμίγκο, μέχρι και το κέικ.

    Οι μικρές ηλεκτρικές είναι πιο αργές και θέλουν πρίζα κοντά ή μηχανή αυτοκινήτου αναμμένη, ενώ οι επαναφορτιζόμενες πέρα από αργές, θέλουν να έχεις προνοήσει να τις φορτίσει και να συντηρείς τη μπαταρία τους. Ενώ με μία καλή εδάφους/χεριών ξενοιάζεις για πάντα.

    Εκτός θέματος βέβαια η απάντησή μου, διότι δεν αναφέρομαι σε τρόμπα που μπαίνει σε τσαντάκι.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Αν δεν χρειάζεστε να την κουβαλάτε μαζί σας σε τσάντα, θεωρώ ότι η καλύτερη λύση είναι τρόμπα χεριών/εδάφους, σαν αυτή. Δεν εννοώ τη συγκεκριμένη, αλλά τον τύπο. Είχα πάρει μία τέτοια από το Lidl με 12€ (χρειάστηκε αλλαγή βαλβίδας, γιατί έσπασε η αρχική) και φουσκώνω τα πάντα εδώ και 10 χρόνια: Λάστιχα ποδηλάτου, μοτοσακού, αυτοκινήτου, φουσκωτή πισίνα, μπρατσάκια, κουλούρα, ροζ φλαμίγκο, μέχρι και το κέικ.

    Οι μικρές ηλεκτρικές είναι πιο αργές και θέλουν πρίζα κοντά ή μηχανή αυτοκινήτου αναμμένη, ενώ οι επαναφορτιζόμενες πέρα από αργές, θέλουν να έχεις προνοήσει να τις φορτίσει και να συντηρείς τη μπαταρία τους. Ενώ με μία καλή εδάφους/χεριών ξενοιάζεις για πάντα.

    Εκτός θέματος βέβαια η απάντησή μου, διότι δεν αναφέρομαι σε τρόμπα που μπαίνει σε τσαντάκι.
    Ωραιο μανομετρο εχει, σαν κοντερ απο παπι!!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  13. #13
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Από την επαναφορτιζόμενη του Xiaomi προτιμώ καλύτερα την Airman με το πριζάκι.Και μη μου πειτε πρέπει να έχει και η μηχανή πριζάκι,δεν είναι απαραίτητο.Βγάζεις από την μπαταρία δύο καλώδια-αναμονές με μονωμένους ακροδέκτες στην άκρη.Από την άλλη προσαρμόζεις δύο κροκοδειλάκια στις επαφές της τρόμπας και όταν τη χρειαστείς μαγκώνεις τα κροκοδειλάκια στους ακροδέκτες και έχεις ρεύμα στη στιγμή.
    Το έχω κάνει σε τρόμπα του Jumbo που φουσκώνει τα στρώματα.

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Της Xiaomi την έχω και γω εδώ και 2 μήνες περίπου .
    Βολική , εύχρηστη , ακριβής . Για να ελέγχεις την πίεση (και να φουσκώσεις πλήρως ένα λάστιχο ) ιδανική.
    Μειονέκτημα το ότι η φόρτιση είναι αρκετά αργή , οπότε θα πρέπει να έχεις λάβει τα μέτρα σου.
    Βάζεις πίεση που θες , πατάς το κουμπί και σταματάει μόνο της

    Την αγόρασα κατά τύχη όταν κάποιος θέλησε να μου ελαφρώσει το αυτοκίνητο πριν 2 μήνες αφαιρώντας την δική του .
    Μια χαρά για τα λεφτά της .

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    Της Xiaomi την έχω και γω εδώ και 2 μήνες περίπου .
    Βολική , εύχρηστη , ακριβής . Για να ελέγχεις την πίεση (και να φουσκώσεις πλήρως ένα λάστιχο ) ιδανική.
    Μειονέκτημα το ότι η φόρτιση είναι αρκετά αργή , οπότε θα πρέπει να έχεις λάβει τα μέτρα σου.
    Βάζεις πίεση που θες , πατάς το κουμπί και σταματάει μόνο της

    Την αγόρασα κατά τύχη όταν κάποιος θέλησε να μου ελαφρώσει το αυτοκίνητο πριν 2 μήνες αφαιρώντας την δική του .
    Μια χαρά για τα λεφτά της .
    Δεν μας είπες όμως. Σαν παλιός χρήστης είναι όπως τα λέει το παιδί παραπάνω; 2 λάστιχα ποδηλάτου και τέρμα ή αντέχει παραπάνω;

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μηχανή για χρήση σε πόλη
    από FotisV στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2018, 21:52
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2010, 10:36
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2009, 13:02
  4. χρήση ορυκτέλαιων για μοτο σε ΧΤ600Ε
    από kaps στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2005, 07:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF