Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Δερμάτινα μπουφάν Spidi

  1. #1

    Δερμάτινα μπουφάν Spidi

    Καλησπέρα.

    Είμαι σε αναζήτηση καινούριου δερμάτινου μπουφάν και εκτός του ότι θα ήθελα να μου προτείνετε καταστήματα στην Αθήνα με μεγάλη ποικιλία σε είδη εξοπλισμού, ψάχνω και για ένα - δύο μοτομάγαζα τα οποία να πουλάνε μπουφάν της Spidi, μιας που τα έχω σε ιδιαίτερη προτίμηση.

    Επίσης αν έχει κάποιος, ή είχε στην κατοχή του δερμάτινο της συγκεκριμένης φίρμας, θα ήθελα να μου πει τις εντυπώσεις του για την ποιότητα, την φθορά στον χρόνο, κτλ.
    Πάντοτε κράνος παιδιά. Από την στιγμή που ανεβαίνουμε στην μηχανή και πατάμε την μίζα, μέχρι την στιγμή που κατεβαίνουμε. ΠΑΝΤΑ

  2. #2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katath Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα.

    Είμαι σε αναζήτηση καινούριου δερμάτινου μπουφάν και εκτός του ότι θα ήθελα να μου προτείνετε καταστήματα στην Αθήνα με μεγάλη ποικιλία σε είδη εξοπλισμού, ψάχνω και για ένα - δύο μοτομάγαζα τα οποία να πουλάνε μπουφάν της Spidi, μιας που τα έχω σε ιδιαίτερη προτίμηση.

    Επίσης αν έχει κάποιος, ή είχε στην κατοχή του δερμάτινο της συγκεκριμένης φίρμας, θα ήθελα να μου πει τις εντυπώσεις του για την ποιότητα, την φθορά στον χρόνο, κτλ.
    εχω δερματινο μπουφαν SPIDI εδω και 20 χρονια. Το εχω φορεσει απειρες φορες εχει φαει πολλες βροχες και ομως ειναι σαν καινουριο.Πλυσιμο στη μπανιερα με νερο και σαπουνι και τριψιμο με το χερι μια φορα το χρονο ,μετα στεγνωμα σε μια κρεμαστρα στον ισκιο και επειτα περασμα με λιπος φωκιας να το αποροφησει.

  3. #3
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Και για μενα τα spidi ειναι premium απο τα καλύτερα brands της αγοράς. Σχεσιασμος - ποιοτητα απο τα τοπ της κατηγοριας. Προχώρα αφοβα.

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από edelweisalexis Προβολή μηνύματος
    εχω δερματινο μπουφαν SPIDI εδω και 20 χρονια. Το εχω φορεσει απειρες φορες εχει φαει πολλες βροχες και ομως ειναι σαν καινουριο.Πλυσιμο στη μπανιερα με νερο και σαπουνι και τριψιμο με το χερι μια φορα το χρονο ,μετα στεγνωμα σε μια κρεμαστρα στον ισκιο και επειτα περασμα με λιπος φωκιας να το αποροφησει.
    Εμενα πάντως πραγματικα με επεισες. Γράφει ημερομηνία εγγραφής στο φόρουμ 14/12/2007 και εκανες το πρώτο σου πόστ 14 χρόνια μετά για αυτο το μπουφάν.

    Αυτο ειναι διαφήμιση.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF