Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 71 από 71

Θέμα: Gsxr 1000 k6 πιστόνια εκκεντροφοροι

  1. #61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου 29
    Αυτό που σου είπα πριν για τους αγώνες το εννοούσα.Οι δημόσιοι δρόμοι δεν είναι ποτέ ανοιχτοί .
    Υπάρχουν αγώνες dragster που μπορείς να κάνεις το κέφι σου με ασφάλεια.

  2. #62
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου ευχαριστώ για την απάντηση
    Θα ρωτήσω περί χαρτογράφησεων μετάδοση να φανταστώ εννοείς σασμάν. ..Τώρα όσο για τα υπόλοιπα ρε φίλε γενικά είμαι άνθρωπος που τραβάω μια κατάσταση στην υπερβολή της κάπως όχι τρελά ακραία πράγματα στην ουσία για αυτό θέλω να φτιάξω κάτι τρελά γρήγορο όσο αφορά τα μπαμ ...Πάντα για ευθείες μιλάω εμένα προσωπικά μου αρέσει να βγαίνω σε ανοιχτούς δρόμους και να το γονατίζει Ανοιχτούς το τονίζω! !!Μέσα στην πόλη είτε σε στροφές πάω σαν κοτόπουλο στην κυριολεξία γιατι με θέλω σωο εμένα και την μηχανή μου για να την χαίρομαι. ...Τώρα αυτό που λες ότι βγάζω την ένταση μου στην οδήγηση δεν το κατάλαβα από που το συμπέρανες άμα θέλεις ξυγησου είτε εδώ είτε σε πμ..
    Θα σου ξηγηθώ εγώ, εδώ. Σαζμάν δεν ακουμπάμε (δεν γίνεται κιόλας χωρίς τρελό κόστος) εννοεί γρανάζια μπρος και πίσω.
    Τι πάει να πει ανοικτούς δρόμους;
    Δεν κυκλοφορούν άλλοι στους δρόμους αυτούς; Μια τιμόνια από ένα αμάξι που υπολόγισε λάθος την ταχύτητα με την οποία έρχεσαι; Σκυλιά γατιά, λάδια και της Παναγιάς τα μάτια, δεν; Όλοι εδώ προσπαθούμε να σου δώσουμε να καταλάβεις ότι ο δημόσιος δρόμος είτε ανοικτός είτε κλειστός, είτε με κίνηση είτε ερημιά, ΔΕΝ κάνει για αυτό που θες. Η τύχη στην ρωσική ρουλέτα είναι πάντα εναντίον του παίκτη.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    [QUOTE=doctor_john;3095892]Την τελική εννοώ, γρανάζωμα.
    * μια χαράου κάποιος από γειτονικο φόρουμ νομίζω 16-43 θα κόψει λίγο τελικη αλλά θα δω σημαντική διαφορά. ..

    Ίσως κανω λάθος για την διάθεση σου, μακάρι δηλαδή.
    * πιθανόν γιατί δεν με ξέρεις

    Σκέφτομαι το σκίσιμο του θηρίου ταυτόχρονα με την ηλικία σου και την όποια εμπειρία μου απο εμένα.

    * Νομίζω πως όλοι γία να τα σκίσουμε τα παίρνουμε τα ss άλλοι στην πιστα άλλοι στο δρομο όπου θέλει ο καθένας τέλος πάντων. .. αν θέλαμε κατί πιο κυριλέ με πιο ήρεμη οδήγηση θα αναζητουσαμε κάτι άλλο σίγουρα όχι ss γνώμη μου!!!!!

    Ξεκινάς την πέμπτη επταετία σου, γίνονται αλλαγές που τις έχεις ανάγκη είτε είναι συνειδητή είτε όχι.

    * Φίλε κοίταξε να δεις αν κατάλαβα καλά από αυτό που γράφεις γενικά εκτός από καποια πράγματα που πρέπει να γίνουν με κάποιο συγκεκριμένο τρόπο γενικότερα λειτουργώ με το θέλω και όχι με το πρέπει και με ότι ορίζει η ηλικία ή με το τι θα πει ή θα κατακρίνει ο καθένας γραμμένους τουΣε έχω κανονικά....κάνω στη ζωή μου γενικότερα αυτό που γουστάρω και με ευχαριστεί γενικότερα δεν τα λέω επιθετικά προς σε σένα γενικά απαντάωσύμφωνα με αυτο που καταλαβαίνω απο αύτο που έγραψες αν έχω φύγει εκτός θέματος πες μου...Το σίγουρο είναι πως όλοι αλλαζουμείς όσο μεγαλωνουμε

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Στο γραπτό δεν παρασύρεσαι όπως φαίνεται, αν το ΄χεις και στην οδήγηση όλα καλα [/QUOTE]

    Φίλε μου κάπου κάπου όλοι θα την κάνουμε την μαλακια εγώ τουλάχιστον προσπαθώ όταν κάνω ότι κάνω να μην ενοχλώ κατά κύριο λόγο και να κοινουμε σε ανοιχτούς δρόμους ώστε να μην μπορεί να δημηουργηθει ατύχημα βέβαια απολυτο δεν είναι ποτέ απλά κοιτάω να προσέχω που ανοίγω προσπαθώντας να ελάχιστο ελαχιστοποιησω τους κινδύνους ....Ελπίζω να σε καλυψα
    Σε ευχαριστώ παντός και για τις πληροφορίες για τις συμβουλεΣ που μου προσεφερες
    Τελευταία τροποποίηση από panagos; 22/04/2021 στις 22:59.

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TONYBANDIT Προβολή μηνύματος
    Αυτό που σου είπα πριν για τους αγώνες το εννοούσα.Οι δημόσιοι δρόμοι δεν είναι ποτέ ανοιχτοί .
    Υπάρχουν αγώνες dragster που μπορείς να κάνεις το κέφι σου με ασφάλεια.
    Σίγουρα όταν λέω ανοιχτοί δρόμοι μιλάω ατικη οδό και σίγουρα χωρίς κίνηση. ..
    Τώρα για τα ντραγκστερ φιλαράκι θα το ήθελα πολύ αλλά δεν έχω καλές εκκινήσεις λόγο του χεριού μου...

  6. #66
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Θα σου ξηγηθώ εγώ, εδώ. Σαζμάν δεν ακουμπάμε (δεν γίνεται κιόλας χωρίς τρελό κόστος) εννοεί γρανάζια μπρος και πίσω.
    Τι πάει να πει ανοικτούς δρόμους;
    Δεν κυκλοφορούν άλλοι στους δρόμους αυτούς; Μια τιμόνια από ένα αμάξι που υπολόγισε λάθος την ταχύτητα με την οποία έρχεσαι; Σκυλιά γατιά, λάδια και της Παναγιάς τα μάτια, δεν; Όλοι εδώ προσπαθούμε να σου δώσουμε να καταλάβεις ότι ο δημόσιος δρόμος είτε ανοικτός είτε κλειστός, είτε με κίνηση είτε ερημιά, ΔΕΝ κάνει για αυτό που θες. Η τύχη στην ρωσική ρουλέτα είναι πάντα εναντίον του παίκτη.....
    Δεκτό όλα αυτά που λες είναι παράγοντες όταν βλέπω αμάξια πολλά δεν το ρισκάρω τωρα σίγουρα από τη στιγμή που τρέχεις υπέρ του δέοντος εκτέλεσε σε κίνδυνο απλά θεωρώ ότι Αττική οδό είναι πιο ασφαλές μέρος σε αντίθεση με την αθηνα μέσα με κάτι καφρίλες που βλέπω του στιλ κολλάνε 1-2ρες σε σημεία που κινητέ κόσμος αμάξια και λοιπα αυτό όλο και μην τρελαθούμε κανειις δεν πάει πορεία 300 ασταματητα εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ μιλάμε για ένα γρήγορο άνοιγμα στην Αττική οδο να τρακοσαρισεις και πάλι κατω!!!

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    [QUOTE=panagos;3095903]Δεκτό όλα αυτά που λες είναι παράγοντες όταν βλέπω αμάξια πολλά δεν το ρισκάρω τωρα σίγουρα από τη στιγμή που τρέχεις υπέρ του δέοντος εκτέλεσε σε κίνδυνο απλά θεωρώ ότι Αττική οδό είναι πιο ασφαλές μέρος σε αντίθεση με την αθηνα μέσα με κάτι καφρίλες που βλέπω του στιλ κολλάνε 1-2ρες σε σημεία που κινητέ κόσμος αμάξια και λοιπα αυτό όλο και μην τρελαθούμε κανειις δεν πάει πορεία 300 ασταματητα εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ μιλάμε για ένα γρήγορο άνοιγμα στην Αττική οδο να τρακοσαρισεις και πάλι κατω!!!
    Όπως και να χει ευχαριστώ και σένα για την πληροφορία! !

  8. #68
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    [QUOTE=panagos;3095904]
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Δεκτό όλα αυτά που λες είναι παράγοντες όταν βλέπω αμάξια πολλά δεν το ρισκάρω τωρα σίγουρα από τη στιγμή που τρέχεις υπέρ του δέοντος εκτέλεσε σε κίνδυνο απλά θεωρώ ότι Αττική οδό είναι πιο ασφαλές μέρος σε αντίθεση με την αθηνα μέσα με κάτι καφρίλες που βλέπω του στιλ κολλάνε 1-2ρες σε σημεία που κινητέ κόσμος αμάξια και λοιπα αυτό όλο και μην τρελαθούμε κανειις δεν πάει πορεία 300 ασταματητα εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ μιλάμε για ένα γρήγορο άνοιγμα στην Αττική οδο να τρακοσαρισεις και πάλι κατω!!!
    Όπως και να χει ευχαριστώ και σένα για την πληροφορία! !
    ΔΕΝ υπάρχει ασφαλής δημόσιος δρόμος. Τι δεν καταλαβαίνεις; Τέλος από μένα. Μονάχα γράφε όταν βγαίνεις που πας, να πάμε από την άλλη.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    [QUOTE=Bowleno;3095908]
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος


    ΔΕΝ υπάρχει ασφαλής δημόσιος δρόμος. Τι δεν καταλαβαίνεις; Τέλος από μένα. Μονάχα γράφε όταν βγαίνεις που πας, να πάμε από την άλλη.
    Έγινε

  10. #70
    Μέλος Το avatar του/της nidok
    Εγγραφή
    26/04/2014
    Μηνύματα
    83
    Επειδή τυνχανει να έχω ένα μηχανάκι με αλλαγμένα πιστόνια, εκκ., προγράμματα, εξατμίσεις κ.ο, η αίσθηση τρομοκρατίας με κυριεύει πάντα
    όταν το οδηγάω, νομίζω έχει χάσει αρκετά σε συμπεριφορά γιατί είναι πολύ απότομο και απρόβλεπτο αλλά αυτή είναι και η ομορφιά του.
    3 χρόνια κάτοχος, μπορεί και τέσσερα, απροβλημάτιστο εννοητε σαν δεύτερο ή και τρίτο μηχανάκι, όχι για κάθε μέρα γιατί η κατανάλωση σε χαλαρούς ρυθμούς βρίσκετε πάνω από τα 10λιτ/100χιλ. Σε γρήγορους ρυθμούς 15+!
    Το πήρα έτοιμο από άνθρωπο που το είχε για τα 400μ, έτοιμο, προσεγμένο και με τα καλύτερα πράγματα φορεμένα. Επομένως αν έχεις σκοπό να το έχει σαν δεύτερο μηχανάκι, έχεις λεφτά, υπολόγισε και φρένα, άνθρωπο που ξέρει και θέλει να ασχοληθεί,
    ναι ρε φίλε κάντο και δε θα το μετανιώσεις. Στα υπόψην ότι η θερμοκρασία λειτουργίας θα ανεβεί αρκετά που το κάνει απαγορευτικό για κυκλοφορία το κατακαλόκαιρο.

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nidok Προβολή μηνύματος
    Επειδή τυνχανει να έχω ένα μηχανάκι με αλλαγμένα πιστόνια, εκκ., προγράμματα, εξατμίσεις κ.ο, η αίσθηση τρομοκρατίας με κυριεύει πάντα
    όταν το οδηγάω, νομίζω έχει χάσει αρκετά σε συμπεριφορά γιατί είναι πολύ απότομο και απρόβλεπτο αλλά αυτή είναι και η ομορφιά του.
    3 χρόνια κάτοχος, μπορεί και τέσσερα, απροβλημάτιστο εννοητε σαν δεύτερο ή και τρίτο μηχανάκι, όχι για κάθε μέρα γιατί η κατανάλωση σε χαλαρούς ρυθμούς βρίσκετε πάνω από τα 10λιτ/100χιλ. Σε γρήγορους ρυθμούς 15+!
    Το πήρα έτοιμο από άνθρωπο που το είχε για τα 400μ, έτοιμο, προσεγμένο και με τα καλύτερα πράγματα φορεμένα. Επομένως αν έχεις σκοπό να το έχει σαν δεύτερο μηχανάκι, έχεις λεφτά, υπολόγισε και φρένα, άνθρωπο που ξέρει και θέλει να ασχοληθεί,
    ναι ρε φίλε κάντο και δε θα το μετανιώσεις. Στα υπόψην ότι η θερμοκρασία λειτουργίας θα ανεβεί αρκετά που το κάνει απαγορευτικό για κυκλοφορία το κατακαλόκαιρο.
    Αδερφέ ευχαριστώ για την απάντηση έτσι και αλλιώΣ είχα σκοπό να βάλω κάτι απλά ήθελα γνώμες για τα συγκεκριμένα πράγματα. ..Τώρα τα έχω παραγγείλει φρένα έχω σκοπό για μπρεμπο και αναρτήσεις σε κάποια φάση. ..Όπως και να χει σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Ερωτηση για Suzuki Gsxr 1000 K6
    από PortisHead στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2007, 21:38
  2. Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2007, 20:41
  3. OWners manual GSXR-1000 K6
    από KRHTIKOS στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2006, 17:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF