Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 34

Θέμα: Αγορα Fazer 600

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    744
    1.88 ύψος και 500Χ;Μεγα λάθος, ευτυχώς που το ξεφορτώθηκες...

  2. #17
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    εχεις γίνει κουραστικός πια!
    την εχεις διατρανώσει την αποψάρα σου για το μηχανακι σε κάμποσα θρεντ, δεν υπάρχει λόγος όπου βρεθείς και όπου σταθείς να εχουμε τα ίδια.
    Το θρεντ αφορα την αγορά φέηζερ 600 κι εσυ σαν να μην πω τι, θεωρησες σκόπιμο να γράψεις το...κοντό σου.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #18
    Είχα το fazer από το 2004 έως το 2008.4 χρόνια 85000 χλμ με 2 ταξίδια Ευρώπη το μεγάλο μέχρι Παρίσι.
    Τα συν του είναι ευκολοοδηγητο, δυνατό ψηλά φορτώνεται για ταξιδι.
    Τα μείον τώρα. Ψόφιο χαμηλά, μαλακές αναρτήσεις, μέτρια φρένα το πρώτο μοντέλο. Κατανάλωση αν το κυνηγάς τα 8 λίτρα τα έχεις για πλάκα. Ποιότητα κατασκευής μέτρια ειδικά τα πλαστικά του σπάνε για πλάκα.
    Εξάτμιση στην ουρά το καλοκαίρι βγάζει πολλή ζέστη. Αν το γουστάρεις βέβαια κάποια από αυτά τα παραβλεπεις

  4. #19
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    έχει αναβάτες 190 που κουμπώνουν τέλεια και προτιμούν SS ή street γενικότερα, που έχουν πιο κομακτ διαστάσεις απο τα adve.
    αν η θέση οδήγησης ειναι ο καθοριστικός παραγοντας για εσένα και το μέγεθος σου και κοιτάς adve νομίζω οτι πρεπει να μείνεις εκεί.
    Πάρε vstrom 650 ως 3k και αντικατέστησε το για το καινουργιο, εναλλακτική θα ήταν tdm900 αλλα θα συνηθίσεις τα γκάζια και μετά το strom θα σου φαίνεται λίγο

    καλές αναλοιγίες στα γόνατα έχει και το XT660R αν το θέλεις για να περάσεις το καλοκαιρι όπως είπες
    you rise you fall you're down then you rise again

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    727
    Εχω οδηγησει φιλου το 600 S2,οντως χαμηλα ειναι ψοφιο αλλα να πω την αληθεια δεν περιμενα και κατι αλλο απο 4κυλινδρο 600.Ψηλα καλο ειναι.Επι της ευκαιριας το πουλαει τωρα αν και μαλλον βρηκε με την μια να το δωσει.Εχει 45.000 χλμ,ψηλη φιμε ζελατινα,τελικα race tech Παπαγιαννης.Ολομαυρο με το μαυρο μοτερ.Ομορφο μηχανακι.

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    727
    Επισης,ειμαι 1.87.Καλα εκατσα πανω στο μηχανακι,ανετη θεση οδηγησης αλλα μπορει ετσι να μου φανηκε σε σχεση με το SS μου,οποτε κρατα μια πισινη.Το μηχανακι στο οποιο εκατσα και ειπα ''αυτο ειναι,εδω καθομαι καλα'',ηταν ενα XR 600,με τις μανισιες ζαντες πανω,οχι μοταρντ.Οποτε πιστευω πως αν κοιταξεις για ψηλα μηχανακια με ορθια θεση οδηγησης θα κουμπωσεις τελεια.Πχ κανα ΚΤΜ 990,αλλα δεν ειναι του μπατζετ σου

  7. #22
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Το φέιζερ ωραία μηχανή,βέβαια έχω βολτάρει μόνο το S2 το γυμνό .
    Είναι όντως ''ψόφιο'' χαμηλά αλλά προσωπικά μου αρέσει αυτός ο oldschool τρόπος λειτουργίας 4κ μοτέρ.
    Το ότι είναι σχετικά μαλακό στις αναρτήσεις βελτιώνεται ( με εξτρα κόστος φυσικά ) αλλά δεν το θεωρώ και απαραίτητα κακό,μηχανή βόλτας είναι όχι πίστας,τελευταία φορά που οδήγησα 1000ρι SS στην πατρών-πύργου κόντεψαν
    να μου φύγουν τα σφραγίσματα και να σπάσει η μέση μου σε κάτι σαμαράκια.
    Στα του τιντιεμ που αναφέρθηκε έχω να πω πως είναι μια πολύ καλή μηχανή βόλτας,με ωραίο μοτέρ,κάθεσαι άνετα ειδικά αν έχεις μακρυά χέρια.
    Από τα 2 θα διάλεγα το Yamaha μόνο αν είχα κ@υλες να βγαίνω Εγνατία και να το σπάω ,να το ακούω να ουρλιάζει και να μου σηκώνεται ( η τρίχα) και γενικά ήθελα κάτι με πιο σπορ θέση οδήγησης,λίγο πιο ελαφρύ ίσως κ.α
    Καλές βόλτες ότι και να πάρεις.

    edit και τα 2 γιαμαχα είναι, εννοώ το Fazer.
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 24/04/2021 στις 17:56.
    porca miseria.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Το FZ6 έχει καλή μεταπώληση... Πολύ γρήγορο, αξιόπιστο, με λογική κατανάλωση για μηχανή 95 αλόγων, κάνει σχεδόν τα πάντα καλά, και γενικά δεν υστερεί σοβαρά πουθενά.
    Μειονεκτήματά του ότι είναι ψόφιο (μα εντελώς όμως) κάτω από τις 7Κ (από την άλλη όμως σκίζει κώλους από εκεί και πάνω), το πολυόργανο στο κέντρο που ανέκαθεν με χάλαγε αισθητικά (γούστα είναι αυτά), και τα φρένα του που στην 1η γενιά του δεν είναι και ότι δυνατότερο (όχι ότι του v-strom είναι καλύτερα - εξαρτάται πάντα και με τι το συγκρίνεις...). Αναρτήσεις στο μέσο όρο που σημαίνει ότι κάνουν επαρκώς την δουλειά τους χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, από εξοπλισμό δεν του λείπει κάτι, ταξιδεύει πολύ άνετα και γρήγορα χωρίς όμως να πολυφορτώνεται, δεν θα πει όχι σε τίποτα, και έχει αποδείξει ότι αν δεν είσαι κανίβαλος δεν σπάει - δεν χαλάει. Είναι από τα μηχανάκια που δύσκολα θα σε απογοητεύσει με τα μέτρα των μεσαίων μοτο δρόμου. Γενικά είναι "πυραυλάκι" και θα σου έλεγα ότι αν είσαι λίγο "ανήσυχος" τύπος που ψάχνεις κάτι παραπάνω από ένα "ήσυχο all around" και είναι σε καλή κατάσταση να μην διστάσεις
    Τελευταία τροποποίηση από THEOD; 24/04/2021 στις 18:32.

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Το vstrom θα σου προσφερει ανεση,καλυψη απο τον αερα,φορτωμα.
    Το fazer θα σου προσφερει συγκινησεις λογω πολυστροφου μοτερ + φρενα + σπορ ελαστικα.

    παρε fazer η ζωη ειναι μικρη
    Το ξέρω για το vstrom το εχει κολλητός του 9 και ειναι πολυ ανετο αλλα δεν προκειται να δωσω και 3 χιλιαρικα για vstrom tou 5 με 100κ+χλμτρα και χωρις abs

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Πάρε βε στρομ τώρα μέχρι 3000 και σε 2 χρόνια το πουλάς οσο το πήρες και χτυπάς το καινούργιο μοντέλο.

    Όσο για το φειζερ είναι γαμω τα μηχανάκια αλλά δεν έχει την αξία μεταπώλησης του στρομ.
    Κοιτα το fazer to βρήκα 1900 πόσα να χασω σε 2 χρόνια. Ποιο κατω απο παπι δεν παιζει να το δωσω
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tallyban Προβολή μηνύματος
    1.88 ύψος και 500Χ;Μεγα λάθος, ευτυχώς που το ξεφορτώθηκες...
    Ηθελα να το δοκιμάσω αλλα οντως δεν εκανε για εμένα


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TONYBANDIT Προβολή μηνύματος
    Είχα το fazer από το 2004 έως το 2008.4 χρόνια 85000 χλμ με 2 ταξίδια Ευρώπη το μεγάλο μέχρι Παρίσι.
    Τα συν του είναι ευκολοοδηγητο, δυνατό ψηλά φορτώνεται για ταξιδι.
    Τα μείον τώρα. Ψόφιο χαμηλά, μαλακές αναρτήσεις, μέτρια φρένα το πρώτο μοντέλο. Κατανάλωση αν το κυνηγάς τα 8 λίτρα τα έχεις για πλάκα. Ποιότητα κατασκευής μέτρια ειδικά τα πλαστικά του σπάνε για πλάκα.
    Εξάτμιση στην ουρά το καλοκαίρι βγάζει πολλή ζέστη. Αν το γουστάρεις βέβαια κάποια από αυτά τα παραβλεπεις
    Ωραια σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες. Στην παρουσα φαση κοιτάω μονο την μεραπωληση και να χει fairing. Ισως κοιτάξω και για κανενα tdm

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    έχει αναβάτες 190 που κουμπώνουν τέλεια και προτιμούν SS ή street γενικότερα, που έχουν πιο κομακτ διαστάσεις απο τα adve.
    αν η θέση οδήγησης ειναι ο καθοριστικός παραγοντας για εσένα και το μέγεθος σου και κοιτάς adve νομίζω οτι πρεπει να μείνεις εκεί.
    Πάρε vstrom 650 ως 3k και αντικατέστησε το για το καινουργιο, εναλλακτική θα ήταν tdm900 αλλα θα συνηθίσεις τα γκάζια και μετά το strom θα σου φαίνεται λίγο

    καλές αναλοιγίες στα γόνατα έχει και το XT660R αν το θέλεις για να περάσεις το καλοκαιρι όπως είπες
    Αυτο που θελω είναι κάτι οικονομικο με fairing που δεν θα χασω χρηματα απο την μεταπώληση. Τωρα το να παρω ένα vstrom με 100κ+χλμτρα δεν ξερω πως θα καταφερω να το δωσω μετα καθως δυστυχως οι Έλληνες μιας νοιαζει να γράφει λιγα χλμτρα και οχι η γενική κατασταση και συντήρηση να ειναι σωστη.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Εχω οδηγησει φιλου το 600 S2,οντως χαμηλα ειναι ψοφιο αλλα να πω την αληθεια δεν περιμενα και κατι αλλο απο 4κυλινδρο 600.Ψηλα καλο ειναι.Επι της ευκαιριας το πουλαει τωρα αν και μαλλον βρηκε με την μια να το δωσει.Εχει 45.000 χλμ,ψηλη φιμε ζελατινα,τελικα race tech Παπαγιαννης.Ολομαυρο με το μαυρο μοτερ.Ομορφο μηχανακι.
    Τα ξερω ολα αυτα και δεν νομιζω να με ενοχλησουν. Ωραία αν τυχον το δινει σε καλη τιμη και δεν το δώσει στείλε μ ένα μνμ
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Επισης,ειμαι 1.87.Καλα εκατσα πανω στο μηχανακι,ανετη θεση οδηγησης αλλα μπορει ετσι να μου φανηκε σε σχεση με το SS μου,οποτε κρατα μια πισινη.Το μηχανακι στο οποιο εκατσα και ειπα ''αυτο ειναι,εδω καθομαι καλα'',ηταν ενα XR 600,με τις μανισιες ζαντες πανω,οχι μοταρντ.Οποτε πιστευω πως αν κοιταξεις για ψηλα μηχανακια με ορθια θεση οδηγησης θα κουμπωσεις τελεια.Πχ κανα ΚΤΜ 990,αλλα δεν ειναι του μπατζετ σου
    Αν ανεβω ποτε σε τοσα κυβικά τότε μια ειναι η αγαπη μου multistrada 1260s αλλα δυστυχώς δεν υπαρχει η οικονομική δυνατότητα για κατι τετοιο γτ καλως οκ να το πάρω αλλα δεν μπορω να το υποστηρίξω σαν συντήρηση.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Το φέιζερ ωραία μηχανή,βέβαια έχω βολτάρει μόνο το S2 το γυμνό .
    Είναι όντως ''ψόφιο'' χαμηλά αλλά προσωπικά μου αρέσει αυτός ο oldschool τρόπος λειτουργίας 4κ μοτέρ.
    Το ότι είναι σχετικά μαλακό στις αναρτήσεις βελτιώνεται ( με εξτρα κόστος φυσικά ) αλλά δεν το θεωρώ και απαραίτητα κακό,μηχανή βόλτας είναι όχι πίστας,τελευταία φορά που οδήγησα 1000ρι SS στην πατρών-πύργου κόντεψαν
    να μου φύγουν τα σφραγίσματα και να σπάσει η μέση μου σε κάτι σαμαράκια.
    Στα του τιντιεμ που αναφέρθηκε έχω να πω πως είναι μια πολύ καλή μηχανή βόλτας,με ωραίο μοτέρ,κάθεσαι άνετα ειδικά αν έχεις μακρυά χέρια.
    Από τα 2 θα διάλεγα το Yamaha μόνο αν είχα κ@υλες να βγαίνω Εγνατία και να το σπάω ,να το ακούω να ουρλιάζει και να μου σηκώνεται ( η τρίχα) και γενικά ήθελα κάτι με πιο σπορ θέση οδήγησης,λίγο πιο ελαφρύ ίσως κ.α
    Καλές βόλτες ότι και να πάρεις.

    edit και τα 2 γιαμαχα είναι, εννοώ το Fazer.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την γνώμη και τα δύο ειναι αξιολογα μηχανακια στα μάτια μου. Θα δειξει τι θα κάνω.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Το FZ6 έχει καλή μεταπώληση... Πολύ γρήγορο, αξιόπιστο, με λογική κατανάλωση για μηχανή 95 αλόγων, κάνει σχεδόν τα πάντα καλά, και γενικά δεν υστερεί σοβαρά πουθενά.
    Μειονεκτήματά του ότι είναι ψόφιο (μα εντελώς όμως) κάτω από τις 7Κ (από την άλλη όμως σκίζει κώλους από εκεί και πάνω), το πολυόργανο στο κέντρο που ανέκαθεν με χάλαγε αισθητικά (γούστα είναι αυτά), και τα φρένα του που στην 1η γενιά του δεν είναι και ότι δυνατότερο (όχι ότι του v-strom είναι καλύτερα - εξαρτάται πάντα και με τι το συγκρίνεις...). Αναρτήσεις στο μέσο όρο που σημαίνει ότι κάνουν επαρκώς την δουλειά τους χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, από εξοπλισμό δεν του λείπει κάτι, ταξιδεύει πολύ άνετα και γρήγορα χωρίς όμως να πολυφορτώνεται, δεν θα πει όχι σε τίποτα, και έχει αποδείξει ότι αν δεν είσαι κανίβαλος δεν σπάει - δεν χαλάει. Είναι από τα μηχανάκια που δύσκολα θα σε απογοητεύσει με τα μέτρα των μεσαίων μοτο δρόμου. Γενικά είναι "πυραυλάκι" και θα σου έλεγα ότι αν είσαι λίγο "ανήσυχος" τύπος που ψάχνεις κάτι παραπάνω από ένα "ήσυχο all around" και είναι σε καλή κατάσταση να μην διστάσεις
    Ανήσυχος δεν ειμαι καθως δεν διαθετω τις οδηγικες ικανότητες για ακρότητες απλα θελω κατι να ξεφευγει το κεφάλι μ και παντα με σύνεση και εξοπλισμό. Κ το cb που ειχα δεν ειδα ποτε την τελικη του μεχρι 170 το ειχα παει μια φορά μονο και είχε και άλλο αλλά φοβήθηκα γτ δεν το ένιωθα σταθερό (φυσουσε κ λίγο)

  11. #26
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Αυτο που θελεις να κανεις παιζεις λιγο με πιθανότητες...γιατι εχεις πολλους αστάθμητους παράγοντες
    Η λογικη λεει σε τετοια περιπτώση να κανεις υπομονή αν ειναι για λίγους μηνες για να αγορασεις την "κουτα".
    Αν δε μπορεις με τιποτα να περιμένεις θα μπορουσες να αγορασεις ενα μικρο, μαξ ως 125cc να κανεις το κεφι σου και να μη χρειαστει να ριξεις αρκετα λεφτα στα μαζεματα. Και οταν θελησεις να μπορει να φύγει ή και να μείνει ως δευτερο για αστικη / εναλλακτική χρήση

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Αυτο που θελεις να κανεις παιζεις λιγο με πιθανότητες...γιατι εχεις πολλους αστάθμητους παράγοντες
    Η λογικη λεει σε τετοια περιπτώση να κανεις υπομονή αν ειναι για λίγους μηνες για να αγορασεις την "κουτα".
    Αν δε μπορεις με τιποτα να περιμένεις θα μπορουσες να αγορασεις ενα μικρο, μαξ ως 125cc να κανεις το κεφι σου και να μη χρειαστει να ριξεις αρκετα λεφτα στα μαζεματα. Και οταν θελησεις να μπορει να φύγει ή και να μείνει ως δευτερο για αστικη / εναλλακτική χρήση
    Εχω ηδη παπι που με μια 300αρα-400αρα καθως θελει επισκευη μοτερ επανερχεται αλλα δεν ξερω αν θα την παλευει να το παω σερι για 50-60 χλμτρα τερμα γτ δεν μπορω να παω κ σε δρομο με 2 λωριδες κυκλοφοριας μονο με 80 θα με παρει ο υπνος.Ή να ανεβω σε βουνο για καμια στροφοδιαδρομη

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Επειδή αρχικά ρώτησες αν ειναι λογική μια τέτοια κίνηση, κι εγώ είμαι της άποψης του δόκτορα. Για λίγους μήνες κάνεις υπομονή, εξυπηρετείσαι με το παπί και όταν περάσει αυτή η περίοδος πας καρφί στο καινουργιο. Το ενδιάμεσο εμπεριέχει ένα ρίσκο, ότι επισκευή ζητήσει δεν θα την πάρεις πίσω.

    Στη θέση σου θα επισκεύαζα το παπί που στην τελική θα μου έμενε και θα συνέχιζε να βγάζει το ψωμί του. Χώρια που με τις χαμηλές απαιτήσεις που έχει θα μπει κατιτις ακόμα στην άκρη που ίσως σε βοηθήσει να πας πιο γρήγορα στο καινουργιο. Τα 80 μια χαρα τα κραταει για 50χλμ και 2 λωρίδες είναι καλύτερα από μια.

    Και μόνο που σκέφτομαι τη διαδικασία της αναζήτησης να βρεθεί "σωστή" προσωρινή μηχανή και μετά προκειμενου να την πουλήσω να ακούω τον κάθε πικραμένο "φιλαράκι μια καλύτερη τιμούλα?" και να βιάζομαι να το δώσω για να πάρω το καινουργιο, ε καλύτερα υπομονή με το παπί. Που παίζει πιο πολύ χασούρα να έχεις από την βιασύνη σου να το δώσεις παρά από την απαξίωση της μηχανής.

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.020
    Σε αυτή τη κατηγορία, εγώ έχω ένα Honda CB600 F Hornet 08. Κατά της άποψη μου, Καλύτερα φρένα, περισσότερα γκάζια. Του έχω πιει το αίμα, 40.000 στα χέρια μου. Ταξίδια, βόλτες, εντός πόλης. Μερικές φορές χωρίς καλή συντήρηση. Πάντα δίπλα μου. Και όσο βλέπω στο car, την ίδια τιμή κρατάει εδώ και 3-4 χρόνια.
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Επειδη το αφησα καιρό χωρις να απαντησω κατι τελικα έκανα υπομονη και πηρα το Vstrom 650 του 21

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά Fazer 600 s2 σε αρχάριο για 1η μηχανή ή όχι;
    από vaggelis23 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2014, 12:30
  2. ΑΓΟΡΑ Ζ750 Ή FAZER 600
    από Kyriakos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 07/08/2013, 19:26
  3. αγορα fazer 600 03
    από axilleas samos στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2011, 07:37
  4. fazer 600 αγορα
    από TROOPER στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2008, 18:19
  5. Αγορα fazer 600 ABS παραεισαγωγη
    από xtx660 στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2006, 13:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF