Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: Δυτικό Μαίναλο(1646m)-Βόρειος Πάρνωνας 17-4-2021

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Η διαδρομή είναι μεν ωραία και σφιχτή αλλά είναι παρατημένη και έχει κάποια ύπουλα σημεία που μπορούν να σε πιάσουν στον ύπνο!








    Ακόμη μια εξόρμηση έφτασε στο τέλος της.Αυτή τη φορά είχα χρόνο και την εμπλούτισα με διάφορες διαδρομές και προορισμούς.Η Πελοπόννησος απο τη δική μου οπτική μάλλον χρειάζεται πάνω απο δεκαετία σοβαρής ενασχόλησης για να πω οτι γύρισα κάθε σπιθαμή της.Και μπορεί να είναι αισιόδοξη η πρόβλεψή μου.Σε κάθε περίπτωση αν τη δεις υπο ένα τέτοιο συγκεκριμένο πρίσμα δεν πρόκειται να τη βαρεθείς ποτέ!


    Πάντα όρθιοι!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Ωραίος όπως πάντα, και όντως ήμασταν πολύ κοντά κι απλα από τύχη δε συναντηθήκαμε.

  3. #18

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Ωραίος όπως πάντα, και όντως ήμασταν πολύ κοντά κι απλα από τύχη δε συναντηθήκαμε.

    Να είσαι καλά φιλαράκι!Όντως ήμασταν κοντά αν και στον Πάρνωνα ουσιαστικά ήμουν στο τελείωμα της εξόρμησης και με σχεδόν αποκλειστική κίνηση σε χωματόδρομους νομίζω οτι θα ήταν τύχη αν συναντιόμασταν βασικά!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Πολύ ωραία βόλτα πάλι. Θα ειμουν παράξενος αν σου έλεγα ότι οι φωτογραφίες μου άρεσαν έτσι με τη σκόνη?Έβγαζαν κάτι σαν μυστήριο
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #21
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Έλα, παραδέξου το, για τα τσοπανόσκυλα πηγαίνεις.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    ναι μάλλον έχω εθιστεί στο να με κυνηγάνε!


    Πσπασούζα θα συμφωνήσω για το μυστήριο!Για σκέψου όμως στην προηγούμενη εξόρμηση που έφαγα 3 ώρες να ανέβω στο βουνο,τελικά να μην έβλεπα τίποτα στην κορυφή?
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    ναι μάλλον έχω εθιστεί στο να με κυνηγάνε!


    Πσπασούζα θα συμφωνήσω για το μυστήριο!Για σκέψου όμως στην προηγούμενη εξόρμηση που έφαγα 3 ώρες να ανέβω στο βουνο,τελικά να μην έβλεπα τίποτα στην κορυφή?
    Σε όλα αυτά τα βουνά που έχεις ανέβει υπάρχει ενα που να είπες "δεν είδα τίποτα "?
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Σε όλα αυτά τα βουνά που έχεις ανέβει υπάρχει ενα που να είπες "δεν είδα τίποτα "?
    Πονηρή η ερώτηση!!! Σε μια ομιχλώδη κορυφή, ουσιαστικά δε βλέπεις τίποτα τριγύρω.Θα μπορούσες ας πούμε το ίδιο τοπίο να το δεις και ένα πρωινό στον κάμπο της Θήβας που όταν πιάνει ομίχλη δε βλέπεις στα δύο μέτρα!Βέβαια όταν πάει κάποιος σε ένα βουνό δε θα έχει παντού ομίχλη οπότε και στην κορυφή να μη δεις κάτι,θα δεις πιο χαμηλά εξίσου ωραία θέα.Οπότε μάλλον ποτέ δε θα πεις αυτήν την κουβέντα σε ένα βουνό.Απλά όσο να ναι αν ξέρω ότι θα έχει φουλ σύννεφα θα αποφύγω να πάω σε ένα βουνό που ξέρω οτι έχει τρομερή θέα τριγύρω.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Καρυές - Αγ.Πετρος - Μόνη Μαλεβής 17/04/2021
    από teo_g7 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2021, 00:48
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2021, 13:31
  3. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 15:35
  4. 17/9
    από illuminatios στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2004, 15:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF