Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 51 από 51

Θέμα: Sym tl 508 έτοιμο προς παράδοση φύγαμε για Ταϊβάν

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    τραβανε πιο πολυ το γυναικειο φυλο.
    Tα ΤDM τραβανε τα γκομενακια...
    Νομος!!!
    Οχι επειδη εχω αλλα επειδη το εχω δει!!!
    Με παρακαλαγε ενας φιλος να του το δωσω γιατι μια γκομενα του ειχε πει "Αν εχεις tdm με akrapovic και με πας βολτα τοτε θα περασουμε καλα"
    Πηδουσε αλλος με το δικο μου μηχανακι... χαχαχα.

    Τωρα βεβαια θελουν απλωμα τα κοριτσια στην "μπανιερα" και άπλα ωστε να χωραει και το σκυλι στην αγκαλια για το απαραιτητο Insta story. Λογικο να εχουν απήχηση τα σκουτερ.

  2. #47
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.063
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Tα ΤDM τραβανε τα γκομενακια...
    Νομος!!!
    Οχι επειδη εχω αλλα επειδη το εχω δει!!!
    Με παρακαλαγε ενας φιλος να του το δωσω γιατι μια γκομενα του ειχε πει "Αν εχεις tdm με akrapovic και με πας βολτα τοτε θα περασουμε καλα"
    Πηδουσε αλλος με το δικο μου μηχανακι... χαχαχα.

    Τωρα βεβαια θελουν απλωμα τα κοριτσια στην "μπανιερα" και άπλα ωστε να χωραει και το σκυλι στην αγκαλια για το απαραιτητο Insta story. Λογικο να εχουν απήχηση τα σκουτερ.
    οι εποχες αλλαζουν,αλλαζουν και οι επιθυμιες,στην εποχη μου μαμουσαν οι εχοντες BOLDOR.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    προφανως προκειται για συντονισμο παλινδρομικων δυναμεων πρωτης και δευτερας ταξεως με συγκεκριμενα σημεια της γυναικειας ανατομιας

  4. #49
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.063
    Οπως ειχε πει (νομιζω) ο Μεγας Ναπολεων,ερωτωμενος για τι ειναι αυτο που εξιτάρει την γυναικα?
    Η εξουσια.
    Φαινεται οτι καποιες μηχανες δηλωνουν αντρες που εχουν εξουσια.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    προφανως προκειται για συντονισμο παλινδρομικων δυναμεων πρωτης και δευτερας ταξεως με συγκεκριμενα σημεια της γυναικειας ανατομιας
    Ναι το κανει αυτο το 2κυλινδρο...

  6. #51
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Γιατί με τα mega-scooter δεν ταξιδεύεις; Ενώ παράλληλα εξυπηρετούν τη καθημερινότητα ενός οικογενειάρχη στα ψώνια και στη μετακίνηση στο γραφείο με βροχή.

    Φυσικά και είναι υπερβολικό να πάρει mega-scooter κάποιος αν δεν βγαίνει ποτέ από τα τείχη της πόλης. Μήπως δεν είναι υπερβολικό να έχει SS και να μη βγαίνει από τα τείχη; Μήπως για τους ίδιους λόγους δε θα ήταν υπερβολικό ένα mega-on/off; Δικαίωμα του καθενός να αγοράσει ότι θέλει αφού δεν ενοχλεί το διπλανό του.

    Άλλο θέμα είναι οι ατομικές προτιμήσεις του καθενός και άλλο θέμα είναι αν μπορούν ή δε μπορούν να καλύψουν ανάγκες, ας μην είμαστε ισοπεδωτικοί. Δηλαδή χαζεύεις ένα CB500X (που μια χαρά μηχανή είναι) και τα βλέπεις τα 7,5 χιλιάρικα και σε ένα TL500 δεν τα βλέπεις; Μη τρελαθούμε κιόλας.

    Για την αίσθηση που προσφέρει μια μοτοσυκλέτα σαφώς και υπάρχει διαφορά αλλά καταλαβαίνουμε όλοι ότι κάποια πράγματα είναι θέμα προτεραιοτήτων που θέτει η πραγματικότητα της ζωής του καθενός από εμάς.
    Τώρα όποιος αρέσκεται να κουνάει το δάχτυλο στο κορόιδο που επέλεξε να εξυπηρετηθεί με κάτι άλλο.... δε νομίζω ότι χωρούν λόγια. Δεν είναι μοτοσυκλέτα, είναι σκούτερ. Δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι αυτοκίνητο. Δεν είναι μοτοσυκλέτα είναι ποδήλατο. Ε, και;

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Maxsym tl 508 , το ερχόμενο φθινόπωρο
    από kiriakos230978 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2021, 15:40
  2. Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2014, 12:37
  3. Προς γνώστες: αυτοκόλλητο για μηχανή
    από Ζεύκας στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2011, 18:16
  4. Προς τους Κρητικούς για 31-10-2010!!
    από arazw.ara.zw στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2010, 19:53
  5. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2004, 19:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF