Σελίδα 15 από 41 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 604

Θέμα: voge 300 (loncin)

  1. #211
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antinoos Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση!

    Πέραν από τα βασικά, που φανταζόμουν ότι ισχύουν & μου επιβεβαιώσατε ότι όντως έτσι είναι,
    δύο βασικά ερωτήματα-προβληματισμοί μου ανακύπτουν δευτερογενώς:

    1) σχετικά με το αν είναι κατάλληλο/άνετο το κάθισμα για δεύτερο άτομο στην περίπτωση του ταξιδιού
    2) τι γίνεται με την απουσία αποθηκευτικού χώρου. Είδα παραπάνω την τοποθετημένη σχάρα, αλλά για να πω την αλήθεια, δυστυχώς μου φαίνεται ότι υποβαθμίζει το αισθητικό αποτέλεσμα. Υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις;

    Θενκ γιου ουάνς αγκαίν!
    Φιλε μου αν ψαχνεις ανεση σε ταξιδι δικαβαλλο κ αποθηκευτικους χωρους σε γυμνο 300αρι προφανως κοιτας λαθος μοτοσυκλετα.Κοιτα το 300ds η ακομα καλυτερα το 500αρι

  2. #212
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/02/2022
    Μηνύματα
    7
    Η κύρια χρήση για την οποία ενδιαφέρομαι, είναι οι καθημερινές μετακινήσεις.
    Επενδύοντας όμως κάποια επιπλέον χρήματα σε κάτι ωραίο (κι όχι σε ένα απλό λ.χ. σκούτερ), με απασχολεί δευτερευόντως και η προοπτική και των εξορμήσεων.

  3. #213
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/08/2015
    Μηνύματα
    324
    Κάτοχος εδώ και μερικές ημέρες ενός 300acx με μόλις 50km στο κοντέρ. Οι πρώτες εντυπώσεις.

    -Μια χαρά η ποιότητα κατασκευής, βαφής και συναρμολόγησης. Η αντοχή βέβαια στον χρόνο μένει να αποδειχτεί. Δεν τρίζει ούτε κοπανάει στις λακκούβες.
    -Σου δίνει μια πολύ στιβαρή αίσθηση σαν σύνολο και ομοιογενές.
    -Το μοτέρ είναι η ευχάριστη έκπληξη, ροπάτο και πολύ ελαστικό! Φυσικά και το στρώνω, αλλά επειδή έκανα test drive to ac, ξέρω τι να περιμένω από γκάζι. Κραδασμοί ελάχιστοι, ο ήχος από την εξάτμιση μαμάτος, θυμίζει aftermarket με σκασίματα. Πορεία δουλεύει 73-74 βαθμούς, 93 αν θυμάμαι ανάβει το βεντιλατέρ όπου την ρίχνει αμέσως.
    -Τα φρένα εννοείται πως τα στρώνω, αλλά από του test drive που δοκίμασα υπερέχουν των δυνατοτήτων της μοτοσυκλέτας. Το πίσω καλό και προοδευτικό.
    -Το μπροστινό δεν κοπανάει καθόλου στις λακκούβες, και είναι μαλακό τόσο όσο. Το πίσω είναι λίγο πιο σφιχτό.
    -Τα όργανα ευανάγνωστα ακόμα και την ημέρα και πλήρη.
    -Η σέλα με βόλεψε αν και τα έχω τα κυβικά μου.
    -Το φως μπροστά είναι αρκετά δυνατό, πλήρως καλυμμένος.

    Γενικά είναι ένα "μανιτζέβελο" μηχανάκι, ότι πρέπει για αστικές μετακινήσεις και κοντινές εξορμήσεις. Είναι μαλακό και εύκολο.
    Κατανάλωση φυσικά και δεν μετράω ακόμα, αφού το μοτέρ είναι σφιχτό.

    Τώρα σε αυτά που δεν μου αρέσανε η πρέπει να επέμβω μελλοντικά.
    -Έχω μία αίσθηση ότι αυτά τα λάστιχα (τύπου scrambler) χαλάνε την οδηγική συμπεριφορά του. Το ac που πήρα για test drive είναι πιο παιχνιδιάρικο, πιο πρόθυμο να αλλάξει κατεύθυνση και να πλαγιάσει. Με αυτά μου φαίνεται λες και δεν μπορεί, ότι πρέπει να το πιέσεις περισσότερο. Ίσως είναι ιδέα μου αλλά τα φοβάμαι. Μπορεί και να τα συνηθίσω στην πορεία, τι να πω. Ούτως η άλλως έχω σκοπό να βάλω κανονικά κάποια στιγμή.
    -Η δέσμη του προβολέα σημάδευε τα σύννεφα. Τον χαμήλωσα με μία πρόχειρη ρύθμιση (εύκολα από μία βίδα από κάτω του), αλλά πρέπει να ασχοληθώ να τον σετάρω σωστά. Αν θυμάμαι σωστά μετράμε το κέντρο του προβολέα και τον ρυθμίζουμε με μία ισοϋψή γραμμή σε τοίχο. Ξέρει κανείς με σιγουριά σε πια απόσταση;
    -Στο λογότυπο της Voge στο ρεζερβουάρ, η άκρη του γράμματος V δεν έχει κολληθεί καλά από το εργοστάσιο. Ίσα που φαίνεται, αλλά το είδα. Θα μου το φτιάξουν προφανώς στο πρώτο service.
    -Τέλος το μόνο που με προβλημάτισε. Μου έσβησε δύο φορές ανεξήγητα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο. Φτάνοντας στο φανάρι με ελάχιστα χλμ. και κατεβάζοντας με πατημένο συμπλέκτη. Στο ρελαντί δούλευε. Βέβαια πήρε αμέσως μπροστά. Απορώ, γιατί ο ψεκασμός του λειτουργεί υποδειγματικά. Ίσως να στρώσει, το παπί το Address που έχω στις αρχές το έκανε συνέχεια. Μου είχαν πει από επίσημο servive ότι θα στρώσει όπως και περιέργως έγινε. Είδωμεν.


    Εν κατακλείδι είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής, πιστεύω ότι ψωνίζεις "πολύ μοτοσυκλέτα" για τα λεφτά της.
    Είναι μια πολύ τίμια πρόταση, για αυτόν που ξέρει τι γυρεύει. Δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο, αλλά οι Κινέζοι έχουν πιάσει το νόημα και στοχεύουν συνολικά και μετρημένα. Θα ενημερώνω για κάτι νέο.

  4. #214
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lakisss Προβολή μηνύματος
    Κάτοχος εδώ και μερικές ημέρες ενός 300acx με μόλις 50km στο κοντέρ. Οι πρώτες εντυπώσεις.

    -Μια χαρά η ποιότητα κατασκευής, βαφής και συναρμολόγησης. Η αντοχή βέβαια στον χρόνο μένει να αποδειχτεί. Δεν τρίζει ούτε κοπανάει στις λακκούβες.
    -Σου δίνει μια πολύ στιβαρή αίσθηση σαν σύνολο και ομοιογενές.
    -Το μοτέρ είναι η ευχάριστη έκπληξη, ροπάτο και πολύ ελαστικό! Φυσικά και το στρώνω, αλλά επειδή έκανα test drive to ac, ξέρω τι να περιμένω από γκάζι. Κραδασμοί ελάχιστοι, ο ήχος από την εξάτμιση μαμάτος, θυμίζει aftermarket με σκασίματα. Πορεία δουλεύει 73-74 βαθμούς, 93 αν θυμάμαι ανάβει το βεντιλατέρ όπου την ρίχνει αμέσως.
    -Τα φρένα εννοείται πως τα στρώνω, αλλά από του test drive που δοκίμασα υπερέχουν των δυνατοτήτων της μοτοσυκλέτας. Το πίσω καλό και προοδευτικό.
    -Το μπροστινό δεν κοπανάει καθόλου στις λακκούβες, και είναι μαλακό τόσο όσο. Το πίσω είναι λίγο πιο σφιχτό.
    -Τα όργανα ευανάγνωστα ακόμα και την ημέρα και πλήρη.
    -Η σέλα με βόλεψε αν και τα έχω τα κυβικά μου.
    -Το φως μπροστά είναι αρκετά δυνατό, πλήρως καλυμμένος.

    Γενικά είναι ένα "μανιτζέβελο" μηχανάκι, ότι πρέπει για αστικές μετακινήσεις και κοντινές εξορμήσεις. Είναι μαλακό και εύκολο.
    Κατανάλωση φυσικά και δεν μετράω ακόμα, αφού το μοτέρ είναι σφιχτό.

    Τώρα σε αυτά που δεν μου αρέσανε η πρέπει να επέμβω μελλοντικά.
    -Έχω μία αίσθηση ότι αυτά τα λάστιχα (τύπου scrambler) χαλάνε την οδηγική συμπεριφορά του. Το ac που πήρα για test drive είναι πιο παιχνιδιάρικο, πιο πρόθυμο να αλλάξει κατεύθυνση και να πλαγιάσει. Με αυτά μου φαίνεται λες και δεν μπορεί, ότι πρέπει να το πιέσεις περισσότερο. Ίσως είναι ιδέα μου αλλά τα φοβάμαι. Μπορεί και να τα συνηθίσω στην πορεία, τι να πω. Ούτως η άλλως έχω σκοπό να βάλω κανονικά κάποια στιγμή.
    -Η δέσμη του προβολέα σημάδευε τα σύννεφα. Τον χαμήλωσα με μία πρόχειρη ρύθμιση (εύκολα από μία βίδα από κάτω του), αλλά πρέπει να ασχοληθώ να τον σετάρω σωστά. Αν θυμάμαι σωστά μετράμε το κέντρο του προβολέα και τον ρυθμίζουμε με μία ισοϋψή γραμμή σε τοίχο. Ξέρει κανείς με σιγουριά σε πια απόσταση;
    -Στο λογότυπο της Voge στο ρεζερβουάρ, η άκρη του γράμματος V δεν έχει κολληθεί καλά από το εργοστάσιο. Ίσα που φαίνεται, αλλά το είδα. Θα μου το φτιάξουν προφανώς στο πρώτο service.
    -Τέλος το μόνο που με προβλημάτισε. Μου έσβησε δύο φορές ανεξήγητα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο. Φτάνοντας στο φανάρι με ελάχιστα χλμ. και κατεβάζοντας με πατημένο συμπλέκτη. Στο ρελαντί δούλευε. Βέβαια πήρε αμέσως μπροστά. Απορώ, γιατί ο ψεκασμός του λειτουργεί υποδειγματικά. Ίσως να στρώσει, το παπί το Address που έχω στις αρχές το έκανε συνέχεια. Μου είχαν πει από επίσημο servive ότι θα στρώσει όπως και περιέργως έγινε. Είδωμεν.


    Εν κατακλείδι είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής, πιστεύω ότι ψωνίζεις "πολύ μοτοσυκλέτα" για τα λεφτά της.
    Είναι μια πολύ τίμια πρόταση, για αυτόν που ξέρει τι γυρεύει. Δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο, αλλά οι Κινέζοι έχουν πιάσει το νόημα και στοχεύουν συνολικά και μετρημένα. Θα ενημερώνω για κάτι νέο.
    Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι εκτός βέβαια από τα λάστιχα μιας και έχω το ac. Με το καλό να τα χαρούμε!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #215
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/02/2022
    Μηνύματα
    7
    Ευχαριστούμε πολύ Lakisss!

  6. #216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lakisss Προβολή μηνύματος
    Κάτοχος εδώ και μερικές ημέρες ενός 300acx με μόλις 50km στο κοντέρ. Οι πρώτες εντυπώσεις.

    -Μια χαρά η ποιότητα κατασκευής, βαφής και συναρμολόγησης. Η αντοχή βέβαια στον χρόνο μένει να αποδειχτεί. Δεν τρίζει ούτε κοπανάει στις λακκούβες.
    -Σου δίνει μια πολύ στιβαρή αίσθηση σαν σύνολο και ομοιογενές.
    -Το μοτέρ είναι η ευχάριστη έκπληξη, ροπάτο και πολύ ελαστικό! Φυσικά και το στρώνω, αλλά επειδή έκανα test drive to ac, ξέρω τι να περιμένω από γκάζι. Κραδασμοί ελάχιστοι, ο ήχος από την εξάτμιση μαμάτος, θυμίζει aftermarket με σκασίματα. Πορεία δουλεύει 73-74 βαθμούς, 93 αν θυμάμαι ανάβει το βεντιλατέρ όπου την ρίχνει αμέσως.
    -Τα φρένα εννοείται πως τα στρώνω, αλλά από του test drive που δοκίμασα υπερέχουν των δυνατοτήτων της μοτοσυκλέτας. Το πίσω καλό και προοδευτικό.
    -Το μπροστινό δεν κοπανάει καθόλου στις λακκούβες, και είναι μαλακό τόσο όσο. Το πίσω είναι λίγο πιο σφιχτό.
    -Τα όργανα ευανάγνωστα ακόμα και την ημέρα και πλήρη.
    -Η σέλα με βόλεψε αν και τα έχω τα κυβικά μου.
    -Το φως μπροστά είναι αρκετά δυνατό, πλήρως καλυμμένος.

    Γενικά είναι ένα "μανιτζέβελο" μηχανάκι, ότι πρέπει για αστικές μετακινήσεις και κοντινές εξορμήσεις. Είναι μαλακό και εύκολο.
    Κατανάλωση φυσικά και δεν μετράω ακόμα, αφού το μοτέρ είναι σφιχτό.

    Τώρα σε αυτά που δεν μου αρέσανε η πρέπει να επέμβω μελλοντικά.
    -Έχω μία αίσθηση ότι αυτά τα λάστιχα (τύπου scrambler) χαλάνε την οδηγική συμπεριφορά του. Το ac που πήρα για test drive είναι πιο παιχνιδιάρικο, πιο πρόθυμο να αλλάξει κατεύθυνση και να πλαγιάσει. Με αυτά μου φαίνεται λες και δεν μπορεί, ότι πρέπει να το πιέσεις περισσότερο. Ίσως είναι ιδέα μου αλλά τα φοβάμαι. Μπορεί και να τα συνηθίσω στην πορεία, τι να πω. Ούτως η άλλως έχω σκοπό να βάλω κανονικά κάποια στιγμή.
    -Η δέσμη του προβολέα σημάδευε τα σύννεφα. Τον χαμήλωσα με μία πρόχειρη ρύθμιση (εύκολα από μία βίδα από κάτω του), αλλά πρέπει να ασχοληθώ να τον σετάρω σωστά. Αν θυμάμαι σωστά μετράμε το κέντρο του προβολέα και τον ρυθμίζουμε με μία ισοϋψή γραμμή σε τοίχο. Ξέρει κανείς με σιγουριά σε πια απόσταση;
    -Στο λογότυπο της Voge στο ρεζερβουάρ, η άκρη του γράμματος V δεν έχει κολληθεί καλά από το εργοστάσιο. Ίσα που φαίνεται, αλλά το είδα. Θα μου το φτιάξουν προφανώς στο πρώτο service.
    -Τέλος το μόνο που με προβλημάτισε. Μου έσβησε δύο φορές ανεξήγητα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο. Φτάνοντας στο φανάρι με ελάχιστα χλμ. και κατεβάζοντας με πατημένο συμπλέκτη. Στο ρελαντί δούλευε. Βέβαια πήρε αμέσως μπροστά. Απορώ, γιατί ο ψεκασμός του λειτουργεί υποδειγματικά. Ίσως να στρώσει, το παπί το Address που έχω στις αρχές το έκανε συνέχεια. Μου είχαν πει από επίσημο servive ότι θα στρώσει όπως και περιέργως έγινε. Είδωμεν.


    Εν κατακλείδι είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής, πιστεύω ότι ψωνίζεις "πολύ μοτοσυκλέτα" για τα λεφτά της.
    Είναι μια πολύ τίμια πρόταση, για αυτόν που ξέρει τι γυρεύει. Δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο, αλλά οι Κινέζοι έχουν πιάσει το νόημα και στοχεύουν συνολικά και μετρημένα. Θα ενημερώνω για κάτι νέο.


    Δεν θα μπορούσα να τα γράψω καλύτερα!

    Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν μου έχει σβήσει ποτέ. Συμφωνώ για τα λάστιχα, το κάνουν κάπως αργό στις αντιδράσεις του. (Κάτοχος ACX).

    Καλοτάξιδο!
    Voge SR1 - Voge 300 ACX - Sym HD300 - Suzuki 650 Freewind - Modenas Kristar - Honda AX-1 - Yamaha F1z

  7. #217
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/08/2015
    Μηνύματα
    324
    Κάποια link από διαφορετικές εκδόσεις του 300αριου στην Κίνα.

    -Διαφορετικά χρώματα, άλλη εξάτμιση και το βασικότερο συμπλέκτης ολίσθησης. Τιμή σε ευρώ εκεί 2946. https://vogemotor.com/details?id=14

    -Διαφορετικά χρώματα, εξάτμιση, χωρίς συμπλέκτη συμπλέκτης ολίσθησης. Άλλο φτερό πίσω (όμορφο κατ' εμέ). Τιμή 2805. https://vogemotor.com/details?id=34

    -Το DS ίδιο στα 3061 ευρώ. https://www.vogemotor.com/details?id=27

    Site: https://vogemotor.com/

  8. #218
    Έχω την εντύπωση ότι η παρακάτω σελίδα στο site της Givi αφορά το 300 ACX.

    Το SR9254 πρέπει να είναι σχάρα;

    https://www.givi.it/my-motorcycle/bi...c-scrambler-22

    Εσείς τι λέτε;
    Voge SR1 - Voge 300 ACX - Sym HD300 - Suzuki 650 Freewind - Modenas Kristar - Honda AX-1 - Yamaha F1z

  9. #219
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/08/2015
    Μηνύματα
    324
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dino809 Προβολή μηνύματος
    Έχω την εντύπωση ότι η παρακάτω σελίδα στο site της Givi αφορά το 300 ACX.

    Το SR9254 πρέπει να είναι σχάρα;

    https://www.givi.it/my-motorcycle/bi...c-scrambler-22

    Εσείς τι λέτε;
    Έτσι φαίνεται, το έχει και εδώ: https://www.motociclistaonline.it/la...ambler-22.html

  10. #220
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lakisss Προβολή μηνύματος
    Αν θυμάμαι σωστά μετράμε το κέντρο του προβολέα και τον ρυθμίζουμε με μία ισοϋψή γραμμή σε τοίχο. Ξέρει κανείς με σιγουριά σε πια απόσταση;
    7 - 8 μετρα (με τον οδηγο επανω, εννοειται..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  11. #221
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    7 - 8 μετρα (με τον οδηγο επανω, εννοειται..)
    Και πώς θα κάτσει ο οδηγός επάνω στην ισοϋψή γραμμή του τοίχου;;;;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #222
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Και πώς θα κάτσει ο οδηγός επάνω στην ισοϋψή γραμμή του τοίχου;;;;;;;
    Τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδεξιους κωλους, φιλαρακι..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  13. #223
    Μέλος
    Εγγραφή
    08/08/2015
    Μηνύματα
    324
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dino809 Προβολή μηνύματος
    Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν μου έχει σβήσει ποτέ. (Κάτοχος ACX).
    Πλέον έχω 750km στο κοντέρ.
    Κανένα παράπονο συνολικά εκτός από τα σβησίματα, ένα σε κάθε βόλτα σχεδόν. Εκεί που πάνε να πέσουν οι στροφές σε επίπεδα ρελαντί, μπορεί να στην κάνει. Με μισή μιζιά ξαναπαίρνει όμως. Τις τελευταίες δύο βόλτες δεν το έχει κάνει.
    Ερώτηση για το φως σε κατόχους AC/ACX. Όταν ανάβει ο προβολέας το κεντρικό φωτεινό του σημείο (σαν κύκλος), φεύγει προς τα δεξιά..
    Έτσι είναι η το δικό μου θέλει ρύθμιση;

  14. #224
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lakisss Προβολή μηνύματος
    Πλέον έχω 750km στο κοντέρ.
    Κανένα παράπονο συνολικά εκτός από τα σβησίματα, ένα σε κάθε βόλτα σχεδόν. Εκεί που πάνε να πέσουν οι στροφές σε επίπεδα ρελαντί, μπορεί να στην κάνει. Με μισή μιζιά ξαναπαίρνει όμως. Τις τελευταίες δύο βόλτες δεν το έχει κάνει.
    Ερώτηση για το φως σε κατόχους AC/ACX. Όταν ανάβει ο προβολέας το κεντρικό φωτεινό του σημείο (σαν κύκλος), φεύγει προς τα δεξιά..
    Έτσι είναι η το δικό μου θέλει ρύθμιση;
    Θα τσεκαρω τον προβολέα αύριο και θα σου πω εδώ.
    Εμένα σβησίματα δεν μου έχει κάνει. (Ac)
    Ισχύουν όλα όσα αναφέρεις πιο πάνω στο μακροσκελές ποστ και το χαίρομαι πραγματικά το μηχανάκι!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #225
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lakisss Προβολή μηνύματος
    Ερώτηση για το φως σε κατόχους AC/ACX. Όταν ανάβει ο προβολέας το κεντρικό φωτεινό του σημείο (σαν κύκλος), φεύγει προς τα δεξιά..
    Έτσι είναι η το δικό μου θέλει ρύθμιση;
    Δεν έχω παρατηρήσει κάτι περίεργο στη δέσμη του προβολέα πέρα του ότι είναι κάπως στενή. (ACX)
    Voge SR1 - Voge 300 ACX - Sym HD300 - Suzuki 650 Freewind - Modenas Kristar - Honda AX-1 - Yamaha F1z

Παρόμοια θέματα

  1. voge 300 (loncin)
    από panavour στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2021, 23:24
  2. Για Kawasaki Klx 250-300- D-tracker
    από ondrift στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2006, 22:19
  3. Πιθανοτητες πτωσης στα μαθηματα CSS & 0-300
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2004, 23:41
  4. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2004, 10:58
  5. TRAIL RIDE 0-300 στα Κιούρκα 14/12
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 15:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF