Σελίδα 1 από 41 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 601

Θέμα: voge 300 (loncin)

  1. #1
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007

    voge 300 (loncin)

    ενα διαφορετικο τεστ.
    βαλτε την αυτοματη μεταφραση στους αγγλικους η οτι αλλη γλωσσα ξερετε υποτιτλους.

    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Την δευτερα που μας περασε εκανα τεστ και τα δυο,και το 300DS και το 500DS
    Σωματοτυπος μου / Ηλικια 61 κιλα 145 υψος 1,86.

    Eντυπωσεις
    300ds / ποδηλατο σε βαρος ευελιξια,αδυναμο για τα κιλα μου,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,τελικιαζε σε ευθεια στα 142-45,με μενα που ειμαι 2 ατομα ουσιαστικα, καλη προστασια απ τον αερα,πολυ καλα φρενα με ευχαριστο αρχικο δαγκωμα,ακλονητο στην τελικη του και σε ανοιχτες στροφες,ευχαριστες αναρτησεις για τα κιλα μου,θορυβωδης κινητηρας με ελαφρα τραχεια λειτουργια στην τελικη του (αναμενομενο λογω κυβικων)πληρες ταμπλω με απλετη πληροφορηση,και θυρα USB.ελαφρα δυσδιακριτο στην κοντρα αντηλιά,αλλα δεν ξερω αν ρυθμιζεται.EUR 4000. To EURO 5.

    500ds/ βαρυτερο ,δυνατωτερο ,αρκετα καλο για τα κιλα μου,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης ,τελικιαζε σε ευθεια στα 162-165 με μενα που ουσιαστικα ειμαι 2 ατομα,,καλη προστασια απ τον αερα,λιγο σπογγωδη στο αρχικο δαγκωμα φρενα αν και 2 δισκοφρενα μπροστα εν σχεσει με το 1 του 300αριου,(μαλλον ηταν τα τακακια ταλαιπωρημενα απ τα αλλεπαλληλα τεστ,μεταξυ αλλων και το ομαδικο τεστ του μοτο στα βαλκανια)ακλονητο στις ανοιχτες στροφες της εθνικης
    ακομα καλυτερες αναρτησεις για τα κιλα μου (αναμενομενο)θορυβωθης και τραχυς κινητηρας στην τελικη του, πληρες ταμπλω με απλετη πληροφορηση (καλυτερο λογω μαυρου φοντου στην αντηλιά απ το 300 με usb και αυτο.ΜΕ 6200 τελικη τιμη και 6800 με μεταλλικο τριβαλιτσο στυλ BMW.Το EURO 5. Εγω εκανα τεστ το EURO 4.

    Τιμιες προσπαθειες και τα δυο σε λογικη τιμη γι αυτα που προσφερουν,και με την εγγυηση μιας ΣΟΒΑΡΗΣ αντιπροσωπειας.

    Eν κατακλειδι για νεωτερες ηλικιες και χαμηλοτερα βαρη το 300ρακι ειναι λουκουμι
    ΑΝ εισαι μεγαλυτερος ,βαρυτερος ,και εχεις και το χρημα το 500 ειναι μονοδρομος.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    6800 πήρα με πινακίδες και τα πάντα όλα το CB500X, αν ο κινέζος έκανε κάτω από 5 χιλιάρικα θα πήγαινα να ρίξω μια ματιά

    Για τα ίδια λεφτά (σχεδόν), ούτε κατά διάνοια... (γνώμη μου προφανώς)

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2018
    Μηνύματα
    334
    Είδα ένα τέτοιο προχτές. Voge 300 έμοιαζε σαν το Καβασάκι βερσις . Πολύ όμορφο! Μόλις το είχε πάρει ο αγοραστής. Όποιος το πάρει ας μας ενημερώνει για αυτή την νέα μάρκα!

  5. #5
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    6800 πήρα με πινακίδες και τα πάντα όλα το CB500X, αν ο κινέζος έκανε κάτω από 5 χιλιάρικα θα πήγαινα να ρίξω μια ματιά

    Για τα ίδια λεφτά (σχεδόν), ούτε κατά διάνοια... (γνώμη μου προφανώς)
    euro 5 ,με καγκελα τρεις μεταλικες βαλιτσες με την σχαρα τους σημερινες τιμες το χοντα κανει 8500.ισως εσυ πηρες προσφορα το προηγουμενο μοντελο.δωσε μας τα φωτα σου με τι ακριβως εξοπλισμο το πηρες και την τελικη τιμη με τον αντιστοιχο εξοπλισμο αν θες,γιατι ψαχνοντας ΔΕΝ βρηκα πουθενα με τα χρηματα που λες .
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #6
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    euro 5 ,με καγκελα τρεις μεταλικες βαλιτσες με την σχαρα τους σημερινες τιμες το χοντα κανει 8500.ισως εσυ πηρες προσφορα το προηγουμενο μοντελο.δωσε μας τα φωτα σου με τι ακριβως εξοπλισμο το πηρες και την τελικη τιμη με τον αντιστοιχο εξοπλισμο αν θες,γιατι ψαχνοντας ΔΕΝ βρηκα πουθενα με τα χρηματα που λες .
    Το euro 4 πήρα, 7 παρά πήγε με απλό topcase Givi

    Θεωρητικά υπάρχουν ακόμα MY20 μοντέλα στο car, στα 6990

    Ο κινέζος πόσο θα πάει με τέλη ταξινόμησης πινακίδα και βαλίτσα δε θα πάει 6500 χιλιάρικα ;

    Οκ, αν το τριβάλιτσο είναι τόσο απαραίτητο αξεσουάρ για 500άρι on off πάσο

    To euro 5 μας απασχολεί για κάποιο λόγο ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #7
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Το euro 4 πήρα, 7 παρά πήγε με απλό topcase Givi

    Θεωρητικά υπάρχουν ακόμα MY20 μοντέλα στο car, στα 6990

    Ο κινέζος πόσο θα πάει με τέλη ταξινόμησης πινακίδα και βαλίτσα δε θα πάει 6500 χιλιάρικα ;

    Οκ, αν το τριβάλιτσο είναι τόσο απαραίτητο αξεσουάρ για 500άρι on off πάσο

    To euro 5 μας απασχολεί για κάποιο λόγο ;
    ο κινεζος χωρις τιποτα,μονο με τα καγκελα που ταχει απ την μανα του ,και με το κλειδι στο χερι εχει 6280.Αν βαλεις και το μεταλλικο τριβαλιτσο με το κλειδι στο χερι,εχει 6880.Το ευρο 5 εχει διαφορες στον κινητηρα,και καποιες αλλες μικροδιαφορες που δεν συγκρατησα,επισης εχει 2 δισκοφρενα μπροστα αντι του ενος της χοντα.Το ευρο 5 το χοντα εχει 7500 τιμη τιμοκαταλογου ,και αν του βαλεις καγκελλα και εργοστασιακο τριβαλιτσο ξεπερνα τα 8600.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #8
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    ο κινεζος χωρις τιποτα,μονο με τα καγκελα που ταχει απ την μανα του ,και με το κλειδι στο χερι εχει 6280.Αν βαλεις και το μεταλλικο τριβαλιτσο με το κλειδι στο χερι,εχει 6880.Το ευρο 5 εχει διαφορες στον κινητηρα,και καποιες αλλες μικροδιαφορες που δεν συγκρατησα,επισης εχει 2 δισκοφρενα μπροστα αντι του ενος της χοντα.Το ευρο 5 το χοντα εχει 7500 τιμη τιμοκαταλογου ,και αν του βαλεις καγκελλα και εργοστασιακο τριβαλιτσο ξεπερνα τα 8600.
    Στο Honda δεν υπάρχει η παραμικρή διαφορά σε αυτό το μοτέρ ανάμεσα σε Euro 4 & Euro 5

    Για το δισκόφρενο φαντάζομαι λίγη σημασία έχει πόσα είναι, σημασία έχει το τι κάνουν

    Τώρα για τα εξτρά ΟΚ, σου ξαναλέω αν κάποιος τα χρειάζεται εγώ πάω πάσο

    Η σύγκριση μεταξύ του πόσο χρεώνει η Voge σε σχέση με την Honda το τριβάλιτσο καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι είναι εντελώς άστοχη

    Για να μη σε πάω σε υπερβολές, η Ford π.χ. χρέωνε στο Focus πακέτο με εξτρά 350 ευρώ που η BMW το χρεώνει 1500€

    Και εγώ έχω ψησταριά υγραερίου από τα Leroy που η σχάρα κάνει 25€, ενώ στην Weber κάνει 100€

    Επειδή είσαι και κάποιας ηλικίας, φαντάζομαι θυμάσαι τα Accent που είχαν τα πάντα όλα με 200-300 χιλιάρικα παραπάνω

    Είχε π.χ. το γυμνό 2 εκατομμύρια, και με 2,300,000 έβαζες ηλεκτρικά παράθυρα, αερόσακους, air condition και της Παναγιάς τα μάτια, ενώ αντίστοιχα η Toyota π.χ. ήθελες 50% παραπάνω από το γυμνό μοντέλο για να πας στο φουλ πακέτο

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  9. #9
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    457
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Την δευτερα που μας περασε εκανα τεστ και τα δυο,και το 300DS και το 500DS
    Σωματοτυπος μου / Ηλικια 61 κιλα 145 υψος 1,86.

    Eντυπωσεις
    300ds / ποδηλατο σε βαρος ευελιξια,αδυναμο για τα κιλα μου,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,τελικιαζε σε ευθεια στα 142-45,με μενα που ειμαι 2 ατομα ουσιαστικα, καλη προστασια απ τον αερα,πολυ καλα φρενα με ευχαριστο αρχικο δαγκωμα,ακλονητο στην τελικη του και σε ανοιχτες στροφες,ευχαριστες αναρτησεις για τα κιλα μου,θορυβωδης κινητηρας με ελαφρα τραχεια λειτουργια στην τελικη του (αναμενομενο λογω κυβικων)πληρες ταμπλω με απλετη πληροφορηση,και θυρα USB.ελαφρα δυσδιακριτο στην κοντρα αντηλιά,αλλα δεν ξερω αν ρυθμιζεται.EUR 4000. To EURO 5.

    500ds/ βαρυτερο ,δυνατωτερο ,αρκετα καλο για τα κιλα μου,πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης ,τελικιαζε σε ευθεια στα 162-165 με μενα που ουσιαστικα ειμαι 2 ατομα,,καλη προστασια απ τον αερα,λιγο σπογγωδη στο αρχικο δαγκωμα φρενα αν και 2 δισκοφρενα μπροστα εν σχεσει με το 1 του 300αριου,(μαλλον ηταν τα τακακια ταλαιπωρημενα απ τα αλλεπαλληλα τεστ,μεταξυ αλλων και το ομαδικο τεστ του μοτο στα βαλκανια)ακλονητο στις ανοιχτες στροφες της εθνικης
    ακομα καλυτερες αναρτησεις για τα κιλα μου (αναμενομενο)θορυβωθης και τραχυς κινητηρας στην τελικη του, πληρες ταμπλω με απλετη πληροφορηση (καλυτερο λογω μαυρου φοντου στην αντηλιά απ το 300 με usb και αυτο.ΜΕ 6200 τελικη τιμη και 6800 με μεταλλικο τριβαλιτσο στυλ BMW.Το EURO 5. Εγω εκανα τεστ το EURO 4.

    Τιμιες προσπαθειες και τα δυο σε λογικη τιμη γι αυτα που προσφερουν,και με την εγγυηση μιας ΣΟΒΑΡΗΣ αντιπροσωπειας.

    Eν κατακλειδι για νεωτερες ηλικιες και χαμηλοτερα βαρη το 300ρακι ειναι λουκουμι
    ΑΝ εισαι μεγαλυτερος ,βαρυτερος ,και εχεις και το χρημα το 500 ειναι μονοδρομος.
    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ηθελα καποια στιγμη να ακούσω μια εμπεριστατωμένη άποψη.

    Εχω καταλήξει οτι θα παρω το 300ds (176/60 κιλα) και νέος οδηγός. Πολλοι φίλοι μου λένε ότι δεν θα τραβάει σε αυτα τα κυβικά (και οτι πρεπει να παω στο 500). Και εσύ το χαρακτηρισες αδύναμο. Πιστευεις θα μπορει να ανταποκριθει σε εξορμίσεις 2-3 ωρων μακρια απο την πολη φορτωμένο ή θα ειναι απαράδεκτο? Υπολογίζω ακόμα ενα ατομο με εμένα στα 130 κιλά δλδ καπου όσα το τέσταρες εσυ

  10. #10
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    457
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος

    Η σύγκριση μεταξύ του πόσο χρεώνει η Voge σε σχέση με την Honda το τριβάλιτσο καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι είναι εντελώς άστοχη
    Το τριβάλιτσο ειναι 600 αν αγοράσεις την εκδοση με το τριβάλιτσο που υπάρχει μονο για το 500ds. Για να τα βάλεις εκ των υστερων (ή και ακομα στο 300ds) θέλεις 1000ρικο

  11. #11
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Ηθελα καποια στιγμη να ακούσω μια εμπεριστατωμένη άποψη.

    Εχω καταλήξει οτι θα παρω το 300ds (176/60 κιλα) και νέος οδηγός. Πολλοι φίλοι μου λένε ότι δεν θα τραβάει σε αυτα τα κυβικά (και οτι πρεπει να παω στο 500). Και εσύ το χαρακτηρισες αδύναμο. Πιστευεις θα μπορει να ανταποκριθει σε εξορμίσεις 2-3 ωρων μακρια απο την πολη φορτωμένο ή θα ειναι απαράδεκτο? Υπολογίζω ακόμα ενα ατομο με εμένα στα 130 κιλά δλδ καπου όσα το τέσταρες εσυ
    Για τα κιλα σου(μονος) ειναι κουφετο,εγω το χαρακτηρισα ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥκαι αν και συνηθως ταξιδευω μονος,αν χρειαστει να βαλω αλλα 50-80 κιλα συνεπιβατη καταλαβαινεις που παμε.Αν ταξιδευεις συχνα με 2ο ατομο μεχρι 120 κιλα συνολικα ειναι επαρκες.(νομιζω).Σιγουρα το 500 ειναι επαρκεστερο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #12
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Στο Honda δεν υπάρχει η παραμικρή διαφορά σε αυτό το μοτέρ ανάμεσα σε Euro 4 & Euro 5
    Στην βογκ εχει,επισης η χοντα αν και δεν υπαρχει διαφορα το χρεωνει παραπανω.
    Για το δισκόφρενο φαντάζομαι λίγη σημασία έχει πόσα είναι, σημασία έχει το τι κάνουν
    τα 2 απο το ενα εχουν το πλεονεκτημα στα συνεχη φρεναρισματα,αλλα και στο ΖΥΓΙΣΜΑ στο φρεναρισμα (νισσιν και οι δυο μαρκες)
    Τώρα για τα εξτρά ΟΚ, σου ξαναλέω αν κάποιος τα χρειάζεται εγώ πάω πάσο

    Η σύγκριση μεταξύ του πόσο χρεώνει η Voge σε σχέση με την Honda το τριβάλιτσο καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι είναι εντελώς άστοχη
    απ την τσεπη του καταναλωτη βγαινουν ασχετο-ξεαστοχο.


    Εγω παρεθεσα εντυπωσεις και τιμες
    ΔΕΝ εκανα συγκριτικο τεστ μεταξυ χοντα και βογκ
    Η αποφαση βαρυνει τον καθε καταναλωτη ξεχωριστα και ειναι αποκλειστικα δικη του αποφαση
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #13
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος

    Εγω παρεθεσα εντυπωσεις και τιμες
    ΔΕΝ εκανα συγκριτικο τεστ μετασξυ χοντα και βογκ
    Η αποφαση βαρυνει τον καθε καταναλωτη ξεχωριστα και ειναι αποκλειστικα δικη του αποφαση
    Ε αυτό έγραψα στην αρχή

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Για τα ίδια λεφτά (σχεδόν), ούτε κατά διάνοια... (γνώμη μου προφανώς)

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  14. #14
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ηλικια 61 κιλα 145
    Χωρις παρεξηγηση, δεν θα σου πουλουσα μηχανακι με πανω απο 12 δοσεις..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #15
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Τα εχω δει απο κοντα ολα τα επωνημα κινεζικα δηλαδη voge, benelli, cfmoto, zontes
    Νομιζω η voge ειναι η πιο σοβαρη κινεζικη προσπάθεια να μπει στον ανταγωνισμό των παραδοσιακών κατασκευαστών.

    Ενω η πιο παλιά απο αυτες φαίνεται η benelli η συνολική κατασκευή μπορει να σταθει σε αντιπάλους μεχρι royal enfield. Ενω εχουν κανει πολυ καλη δουλειά στο αισθητικο και ηχητικό τομέα δε μπορουν ποιοτικά κατασκευαστικα να πανε παραπανω . Τουλάχιστο τα μεχρι τωρα μοντελα της.

    Η cfmoto υπόσχεται νεα μοντέλα που αναμένουμε να δουμε.

    Η zontes κατατάσσεται πισω απο ολες αυτες λογω αινιγματικής στρατηγικής στα μονφελα της και αμφιλεγόμενων περιφερειακών.

    Η voge πιάνει το vibe με συνεργασια με τους ιδιους προμηθευτές με τους Ιάπωνες στα κομμάτια των περιφερειακών και απομενει να φανει η ποιοτική λειτουργία του μοτερ αλλα και του συνόλου.

    Εν ελλείψει των Ιαπώνων στην μικρομεσαία κατηγορια, 250-300 το 300ds στα 4000k ειναι ισως η πιο λογικη κινηση σε σχεση με trk251 310 t2

Σελίδα 1 από 41 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. voge 300 (loncin)
    από panavour στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2021, 00:24
  2. Για Kawasaki Klx 250-300- D-tracker
    από ondrift στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2006, 23:19
  3. Πιθανοτητες πτωσης στα μαθηματα CSS & 0-300
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2004, 00:41
  4. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2004, 11:58
  5. TRAIL RIDE 0-300 στα Κιούρκα 14/12
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 16:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF