Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 127

Θέμα: Διοδια

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Κύριοι νομίζω πως κάπου το έχετε χάσει. Ποτέ δε γνώρισα κάποιον που λήγει διόδια και το θεωρεί μαγκιά-επανάσταση και ανωτερότητα-πείτε το όπως θέλετε. Εσείς γνωρίσατε κάποιον που λέει τέτοιες παπαριές? Τα πράγματα λειτουργούν πολύ απλά στο σύστημα που ζούμε. Μπορεί ο άλλος? Το κάνει. Μπορεί να σου βάλει ΕΝΦΙΑ ή ρήτρα αναπροσαρμογής και να σε κλέβει στεγνά? Το κάνει. Μπορεί να αυξάνει τα διόδια κατά το δοκούν? Το κάνει. Φόρους ότι να ναι και παντού? Ευκολάκι.

    Ε προφανώς αυτό ισχύει και απο την άλλη πλευρά απο τους απλούς πολίτες όπου και όπως μπορούν.

    Φίλε D3300 θεωρώ πως η τοποθέτησή σου σε αδικεί γιατί και έξυπνος είσαι και έχεις και ''ποιητική'' φλέβα. Δηλαδή επειδή είδες κάποιον με παραποιημένη πινακίδα που έληξε τα διόδια (χωρίς να σε βλάπτει ούτε έμμεσα ούτε άμεσα) έκανες την ακραία σκέψη ότι θα ήθελες να τον πλακώσεις στις μάπες? Σοβαρά τώρα? Για κάνε την αντίστροφη σκέψη ότι κάποιος γνωρίζει ότι γλίτωσες λεφτά με τέχνασμα απο εφορία-πολεοδομία και ότι μπορείς να φανταστείς. Θα ήθελες λοιπόν κάποιος να σκέφτεται ότι θα ήθελε να σε πλακώσει στο ξύλο για αυτό το λόγο? Ή μηπως κάποια στιγμή όλοι δεν έτυχε να γλιτώσουν με οποιονδήποτε τρόπο λεφτά απο το κράτος-νταβατζή? Δεν έτυχε ποτέ να πάρουν ένα προϊόν φθηνότερα σε συννενόηση με κάποιον έμπορο γλιτώνοντας τον ΦΠΑ?

    Δεν πήγε κανείς παραπάνω απο τα όρια καμία φορά? Πήγε την επόμενη μέρα στην τροχαία να το δηλώσει και να πληρώσει κλήση ή είναι τζάμπα μάγκας? Έτρεξε παραπάνω μπροστά απο μπλόκο ή κάμερες ή είναι τζάμπα επαναστάτης και τρέχει σε άδειους δρόμους? Τι είδους λογικές είναι αυτές?


    Εκτός αν έχουμε αναμάρτητους και Άγιους σε αυτό το φόρουμ και δεν το ξέρω.

    Ερωτώ λοιπόν εγώ, εφόσον δε σε βλάπτει κάποιος είτε έμμεσα είτε άμεσα προς τι αυτές οι ακραίες τοποθετήσεις?

    Έγραψα σε κάποιο ποστ πιο πίσω την πανάρχαια τακτική του ''διαίρει και βασίλευε''. Αυτό ακριβώς πετυχαίνουν όταν μπαίνετε σε τέτοια τρυπάκια. Όλοι κάπου κάπως κάποτε αναγκαστικά θα παρανομήσουμε και πρέπει να καταλάβουμε ότι οι απλοί άνθρωποι θα είναι πάντα οι χαμένοι. Τα ''αφεντικά'' ποτέ δε θα χάσουν. Τροφή για σκέψη αυτά.


    Υ.Γ: Ο φίλος Yes-u που τελικά έκανε την ερώτηση και πυροδότησε αυτή τη ''διαμάχη'' τελικά έγραψε ένα φανταστικό ταξιδιωτικό απο το οποίο μπορεί κάποιος να καταλάβει αρκετά για αυτόν. Δεν τον ξέρω καν αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα κάποιων απο εσάς είναι τζάμπα μάγκας και ψευτοεπαναστάτης κλπ. Είναι πολύ κρίμα να μπαίνουν τέτοιες ταμπέλες γιατί είναι δεδομένο ότι θα αδικήσουν ανθρώπους για γελοίους λόγους που δε μας αφορούν προσωπικά κιόλας (μη πληρωμή διοδίων-στα @@ μας κιόλας δε θα πεινάσει ούτε το τρισέγγονο του Μπόμπολα)
    Τελευταία τροποποίηση από billy84; 14/07/2022 στις 13:15.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Με την πινακιδουλα του εμφανη ομως ναι; Οχι φουστικα; Παντελονατα, ναι;

    Μαζι του τοτε.

    Αλλιως....Τζαμπαμαγκας
    Νικο μου, για ποιο φουστικο και παντελονατο σεναριο μιλας;


    Πραγματικα θεωρεις ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟ τον καθε μεγαλοεργολαβο για να παιξουμε μαζι του στα ισια;
    Η παραγκα που στηθηκε απο κρατος και κοινοπραξιες για εκμεταλλευση, "συντηρηση" και κατασκευη αυτοκινητοδρομων... μια πουστια ειναι! Συμφωνουμε;
    Εαν τωρα εσυ θες να τα βαλεις με τα μεγαλα κεφαλια και να παραπονεθεις με εμφανη πινακιδα, επαιξες και εχασες.

    Εαν ΜΠΟΡΟΥΝ απλα να μας τα παιρνουν και το κανουν χωρις ανταποδωση, τοτε και εγω, θα τους πιστολιαζω, επειδη ΜΠΟΡΩ! Ετσι απλα!

    Δεν μου χαριστηκαν ομως μια φορα τα διοδια επειδη οι μεταναστες ειχαν κλεισει την εγνατια.
    Τα πληρωσα και σε 5χλμ πηρα πουλο για παρακαμπτηριο, γυρω γυρω τα Ιωαννινα σαν ΜΑΛΑΚΑΣ!
    Στο τηλεφωνημα μου και mail με το αποκομμα του αντιτιμου & screenshot απο αρθρα ημερας σχετικα με το συμβαν, το εκαναν ΓΑΡΓΑΡΑ!

    Αν το αμαξι μου επιανε 300 θα τους πιστολιαζα και με αυτο!


    D3300 λυπαμαι που δεν μπορεις να συζητησεις σχετικα με αυτο, ηλπιζα να εγραφες τουλαχιστον κατι παραπανω αιτιολογωντας το
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από D3300 Προβολή μηνύματος
    Περίμενε το μπροστινό αυτοκίνητο να πληρώσει για να περάσουν μαζί τη μπάρα.
    Ήθελα να τον πλακώσω στις μάπες, ειλικρινά...
    ... διοτι η λυση στο μυαλο σου ειναι ΤΟΣΟ απλη, οσο και η δικη μου, εκτος και αν εχεις βρει καποιο συνταγματικο exploit που σε νομιμοποιει να δερνεις ξερω 'γω!

    Αν ειναι ετσι δωσε μου το τηλεφωνο σου, να ξεκινησεις απο το εργασιακο μου περιβαλλον και να παμε μαζι μεχρι το σπιτι μου ενα απογευμα.
    Η θα βαρεθεις να δερνεις, ή μπορει και να μη φτασεις σπιτι...
    Τελευταία τροποποίηση από Pew; 14/07/2022 στις 13:19.
    pew pew pew pew pew pew !!!

  3. #78
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Πως μπορώ να οδηγώ στην Αθήνα την μηχανή μου ακράνωτος και ανασφάλιστος χωρίς να με γράψουν?
    Έχει δοκιμάσει κανείς?
    Δεν θεωρώ δίκαιο που αντί να κυνηγάνε τα πραγματικά λαμόγια με γράφουν εμένα για κράνος , που κάθε χρόνο τα ακριβαίνουν κιόλας. Για τις ασφάλειες άστο να μην περιγράψω. Μας κλέβουν.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  4. #79
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Αν είσαι αφεντικό στην πατρίδα μας είσαι μεγάλο κορόιδο.
    Το ζητούμενο εδώ και πολλά χρόνια είναι να είσαι υψηλόβαθμο στελεχος.Καλός μισθός και καθόλου άγχος αφού δεν ρισκάρεις το κεφάλαιο σου.
    Όσο για τα κρατικά λεφτά νομίζεις ότι τώρα δεν πηγαίνουν στην υγεία Παιδεία μεταφορες κλπ;
    Πηγαίνουν αλλά γίνονται μισθοί αχρηστων και συμβάσεις κλεφτων. Και σε όλο αυτό το πανηγύρι είναι μπλεγμένος ο μισός πληθυσμός της χώρας.Δημόσιοι και παρατρεχάμενοι.
    αν είσαι εργαζόμενος σε ελληνική εταιρεία ιδιωτικού δικαίου να δεις.....να σου βάζει ο αφεντικός στον τραπεζικο σου λογαριασμό δωρο πασχα - χριστούγενα - αδεια και να πας να του τα σκάς "ντάνγκα- ντάνγκα" φρέσκο μαρούλι απο τα atm γιατί διαφορετικά κινδυνεύεις με απόλυση
    ή να προσπαθεις να φύγεις(με συμβαση 8ωρη) στο 9 ωρό ή 10ωρο και να σε κοιτάνε περίεργα λές και είσαι λάμόγιο..
    να χρειάζεσαι να κάνεις επέμβαση σε θέμα υγείας και να σου λένε οτι δεν είναι η κατάλληλη περίοδος..
    ή να ζητάς να πάρεις απλώς την άδεια σου (25/έτος) και να παίρνεις έναντι και οι μέρες που μαζέυονται ανα χρόνια υπογράφεις χαρτι οτι τις πηρες... και πολλές πολλές ιστορίες απλής ελληνικής καθημερινότητας....
    Και μετά απο 3 -4 χρόνια αδιάλειπτης εργασίας σα σκύλος που να τολμήσεις να ζητήσεις αύξηση μισθού...


    Οσο για το δέυτερο σκέλος ας δουμε τα παρακάτω νουμερα

    Οι διορισμένοι δημόσιοι υπάλληλοι είναι 500χιλ. στο σύνολο. Οι οποίοι οι 200χιλ είναι αστυνομία και στρατός, 200k είναι εκπαιδευτικοί, γιατροί και νοσηλευτές, 50k υπάλληλοι σε δήμους και 50k όλοι οι υπόλοιποι όπως παπάδες, δικαστές πυροσβέστες, λιμενικοί

    Εκτός τον ένστολων, των υπαλλήλων των δήμων (που είναι άφαντοι) και των κληρικών, οι υπόλοιπες δομές είναι υποστελέχομενες και απαιτείται περισσότερος κόσμος να δουλέψει για να μας παρέχεται αξιοπρεπές επιπέδου υγεία, εκπαίδευση, δασοπροστασία και δικαιοσύνη
    Ομως σε ενα σύστημα που θα αξιοποιεί τους δημοσίους προς όφελος τον πολιτών και όχι ενάντια τους αναγκάζοντας τους πολίτες να αφορίζουν ενα αγαθό που τους ανήκει και ανατροφοδοτείται απο τους φόρους τους

    Οι ιδιωτικοί υπάλληλοι κοντά στα 2εκ...(είπατε τίποτα περι στρατιάς ψηφοφόρων)..?

    Αυτοί που είναι άχρηστοι στο δημόσιο είναι οι μετακλητοί υπάλληλοι σε δήμους/περιφέρειες/κυβερνήσεις/βουλευτές και δε θα έπρεπε να υφίστανται....θα έπρεπε να τους πληρώνουν απο την τσέπη τους αυτοί που τους διορίζουν...

    Αρα ανυπόστατο πλήρως αυτό που περιγράφεις περι μισού πληθυσμού της χώρας ενεργά (ή εν δυνάμει) λαμόγια
    you rise you fall you're down then you rise again

  5. #80
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Πως μπορώ να οδηγώ στην Αθήνα την μηχανή μου ακράνωτος και ανασφάλιστος χωρίς να με γράψουν?
    Έχει δοκιμάσει κανείς?
    Δεν θεωρώ δίκαιο που αντί να κυνηγάνε τα πραγματικά λαμόγια με γράφουν εμένα για κράνος , που κάθε χρόνο τα ακριβαίνουν κιόλας. Για τις ασφάλειες άστο να μην περιγράψω. Μας κλέβουν.
    Μπορεις να τα κανεις αυτα που λες...το ξερεις ετσι?
    Απλα θελει χερια...

    Ο καθενας τις επιλογες του.
    Ride(s) the wind of change...

  6. #81
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Μπορεις να τα κανεις αυτα που λες...το ξερεις ετσι?
    Απλα θελει χερια...

    Ο καθενας τις επιλογες του.
    Και άνθρωπο μπορείς να σκοτώσεις.
    Δεν σημαίνει κάτι το τι μπορείς να κάνεις.
    Το θέμα είναι τι πρέπει ή θα έπρεπε να κάνεις.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  7. #82
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Και άνθρωπο μπορείς να σκοτώσεις.
    Δεν σημαίνει κάτι το τι μπορείς να κάνεις.
    Το θέμα είναι τι πρέπει ή θα έπρεπε να κάνεις.
    Τα παντα μπορεις να κανεις προφανως.
    Απλα δεν εξισωνουμε την δολοφονια ενος ανθρωπου με το περασμα των διοδιων χωρις αντιτιμο.
    Να ειμαστε λογικοι...
    Ride(s) the wind of change...

  8. #83
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Τα παντα μπορεις να κανεις προφανως.
    Απλα δεν εξισωνουμε την δολοφονια ενος ανθρωπου με το περασμα των διοδιων χωρις αντιτιμο.
    Να ειμαστε λογικοι...
    Δεν εξισώνεται καμία πράξη.
    Εξισώνουμε την λογική πίσω από το πως πράττει ο καθένας.
    Δηλαδή.
    Προσωπικά μου είναι παντελώς αδιάφορο αν θα περάσεις τα διόδια με αντίτιμο ή όχι . Δεν ειμαι ο μπόμπολας και στα @@ μου αν θα χάσει τα 2 ευρώ.
    Αλλά, αν κάνοντας το διακινδυνεύσεις το να στουκάρεις στον μπροστά.Να με ρίξεις εμένα από την μηχανή μου που περιμένω να πληρώσω, να πέσεις σε κάποιον εργαζόμενο που εκείνη την ώρα αλλάζει πόστο και κάθε άλλη πιθανότητα. Εκεί θα σε πω καραγκίοζη.
    Όταν ,λοιπόν, κάνω μια ανάλογη ερώτηση στο Forum , που ουσιαστικά ζητάω συμβουλή για το πως να παρανομήσω και η απάντηση δεν είναι ΄΄μην παρανομήσεις ΄΄και κάνουμε 6 σελίδες φιλοσοφική αναζήτηση του αν η παρανομία είναι ηθική επαναστατική κίνηση ή δεν ξέρω και εγώ τι , προφανώς φτάνουμε σε συζητήσεις για αγρίους που εξισώνεται η δολοφονία με το να μην δώσεις 2 ευρώ στον Μπόμπολα.
    Λέγαμε για να πούμε και είπαμε για να λέμε.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  9. #84
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Μπορεις να τα κανεις αυτα που λες...το ξερεις ετσι?
    Απλα θελει χερια...

    Ο καθενας τις επιλογες του.
    Μια ακόμη σημείωση .
    Δεν είναι ο καθένας με τις επιλογές του.
    Αν σε τρακάρω και δεν είμαι ασφαλισμένος, δεν έχω κάτι στο όνομα μου τα πληρώνει το επικουρικό. Το οποίο το πληρώνουμε όλοι μας.
    Αν δεν φοράω κράνος και σκάσει μια σφήκα στο μάτι μου , χάσω το 220 κιλά μηχανάκι μου και πέσω πάνω στο παιδί σου με 30 χιλιόμετρα δεν είναι ο καθένας με τις επιλογές του.
    Όλοι ζούμε σε μια κοινωνία και το πως συμπεριφερόμαστε επηρεάζει και τους γύρω μας , γι αυτό και οι κανόνες συμπεριφοράς έχουν θεσμοποιηθεί από τα αρχαία χρόνια και τηρούμε τους νόμους είτε συμφωνούμε είτε όχι με αυτούς.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.147
    Η αφορμή της αντιπαράθεσης δεν ήταν μια συμβουλή πως να παρανομήσω αλλά τι γινεται αν παρανομήσω έτσι.

    Τι γινεται αν κυκλοφορω ξεκράνωτος; Για ενα φίλο ρωτάω.


    Στα δικά μου μάτια η σωστή απάντηση δεν είναι "μην παρανομήσεις".

  11. #86
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Η αφορμή της αντιπαράθεσης δεν ήταν μια συμβουλή πως να παρανομήσω αλλά τι γινεται αν παρανομήσω έτσι.

    Τι γινεται αν κυκλοφορω ξεκράνωτος; Για ενα φίλο ρωτάω.


    Στα δικά μου μάτια η σωστή απάντηση δεν είναι "μην παρανομήσεις".
    Τρως το πρόστιμο όπως και αν παρανομήσεις.
    Ο κανόνας στα διόδια δεν ειναι , όποιος προλάβει να περάσει πριν πέσει η μπάρα ,περνάει τζάμπα. Είναι πλήρωσε για να περάσεις. Αν δεν πληρώσεις δεν έχεις δικαίωμα χρήσης.Είναι αρκετά απλή απάντηση.
    Για το κράνος αντίστοιχα.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.147
    Εντελώς αυτονόητο και ειπώθηκε ήδη στην πρώτη κιόλας σελιδα.

  13. #88
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.845
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Εντελώς αυτονόητο και ειπώθηκε ήδη στην πρώτη κιόλας σελιδα.
    Και όμως είμαστε 5 σελίδες μετά να συζητάμε για το δίκαιο της υπόθεσης.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  14. #89
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μια ακόμη σημείωση .
    Δεν είναι ο καθένας με τις επιλογές του.
    Αν σε τρακάρω και δεν είμαι ασφαλισμένος, δεν έχω κάτι στο όνομα μου τα πληρώνει το επικουρικό. Το οποίο το πληρώνουμε όλοι μας.
    Αν δεν φοράω κράνος και σκάσει μια σφήκα στο μάτι μου , χάσω το 220 κιλά μηχανάκι μου και πέσω πάνω στο παιδί σου με 30 χιλιόμετρα δεν είναι ο καθένας με τις επιλογές του.
    Όλοι ζούμε σε μια κοινωνία και το πως συμπεριφερόμαστε επηρεάζει και τους γύρω μας , γι αυτό και οι κανόνες συμπεριφοράς έχουν θεσμοποιηθεί από τα αρχαία χρόνια και τηρούμε τους νόμους είτε συμφωνούμε είτε όχι με αυτούς.
    Μιλαμε ακομα για το να περασεις διοδια με 5χλμ/ωρα ετσι?
    Δεν νομιζω πως θα περασει κανεις με 200.
    Η ολη φαση της κουβεντας ηταν να περασει καποιος διοδια πισω απο ενα αλλο αμαξι αλλα ρολαροντας.
    Τα υπολοιπα ανηκουν σε αλλη κουβεντα.

    Απλα μην το ξεχειλωνουμε.
    Προφανως η παρανομια δεν ειναι το σωστο...αλλα ξεφυγε η κουβεντα.
    Ride(s) the wind of change...

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Ζητησε κανεις συμβουλή για το πως να παρανομήσει?
    Το αρχικο ερώτημα ελεγε για κάμερες αν δεν κάνω λαθος
    Και τι σχεση εχει η διελευση των διοδιων χωρις αντιτιμο με το να πεσεις πανω στο αμαξι που περιμένει η στον εργαζομενο
    που κάνει βαρδια.?
    Δηλαδή ενας που πληρώνει δεν μπορει να τους χτυπήσει?
    Προφανώς και καποιος χιλιομετροφάγος θα έχει απηυδήσει με την κατασταση της εθνικής σε σχεση με τα διοδια που πληρώνει.
    Το να καθομαι εγω απο τον καναπε μου που βγαινω εκτος πολης 10 φορες το χρονο να του λεω τις ιστοριες μου ενω εχει φαει τα σκατα με το κουτάλι ε ειναι κάπως.
    Για Θεσσαλονικη Αθήνα εχει 11 μετωπικά διοδια και 30 ευρώ κοστος για αυτοκίνητο.
    Δηλαδή πληρώνεις περιπου 3 ευρώ για κάθε 45 χιλιομετρα η καθε μισή ώρα,ε αν το θεωρούμε λογικο τι να πώ.
    Σταματήστε να εξισώνεται καθε παραλογο μετρο και νομο με το να σκοτώσεις ανθρωπο και τα σχετικα.
    Δηλαδή αν σας φάνε το κράνος που έχετε αφημενο στο μηχανάκι,θα καλέσετε οδική για να πατε 3 χιλιομετρα μεχρι το σπιτι σας η θα το πατε κουτσα κουτσα χωρις κράνος?
    Ολα σχετικά ειναι και διαπραγματευσιμα.
    Οπως ειπε και ο μπιλυ εχουμε γεμισει αγιους εδώ στο φορουμ.Η πολιτική ορθότητα στο μεγαλείο της.

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 14:57
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 13:06
  3. διόδια
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2005, 10:01
  4. Πάλι τα διόδια....
    από powerphot στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 13:13
  5. διοδια
    από alex14 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2004, 10:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF