Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Η Ιστορία μιας Βόλτας

  1. #16
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Garfield Προβολή μηνύματος
    Πολύ ωραία η περιγραφή σου. Μας συγκίνησε. Εύχομαι να κάνετε άπειρα τέτοια ταξίδια και να ζήσετε ακόμα πιο υπέροχες εμπειρίες.

    Για δώσε συμβουλές και σε εμάς τους μπαμπάδες με κόρη. Εμένα η δικιά μου είναι ακόμα 8 ετών και δεν έχει ανέβει ακόμα στο δίτροχο μου (μήν φαντάζεσαι κάτι τρελό - 300άρι σκούτερ). Εύχομαι κάποια στιγμή να ζήσω σαν τις δικές σου τις εμπειρίες όταν μεγαλώσει. Αλήθεια η δικιά σου πόσο χρονών είναι;
    Δεκαεπτά. Ετοιμάζεται για riding school τον Σεπτέμβριο και του χρόνου Α1 για να συνταξιδεύουμε. Οδηγάει χωμάτινο σε πιστα από 5 ετών μέχρι τα 12 και ο μικρός μου τώρα που είναι 10 οδηγάει MX 80 εδώ κι ένα χρόνο.

  2. #17
    πρώην crywolf74 Το avatar του/της Garfield
    Εγγραφή
    09/05/2009
    Μηνύματα
    246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Δεκαεπτά. Ετοιμάζεται για riding school τον Σεπτέμβριο και του χρόνου Α1 για να συνταξιδεύουμε. Οδηγάει χωμάτινο σε πιστα από 5 ετών μέχρι τα 12 και ο μικρός μου τώρα που είναι 10 οδηγάει MX 80 εδώ κι ένα χρόνο.


    Μπράβο! Άξιος πατέρας και ακόμα πιο άξια παιδιά!

    Εγώ δεν ξέρω ακόμα αν είναι καλό στην ηλικία της να την παρω σαν συνεπιβάτη (από θέμα ασφάλειας). Φυσικά αν κάτι τέτοιο γίνει θα φροντίσω πρώτα να της πάρω το δικό της κράνος και μπουφάν (τουλάχιστον).

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    605
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Garfield Προβολή μηνύματος


    Μπράβο! Άξιος πατέρας και ακόμα πιο άξια παιδιά!

    Εγώ δεν ξέρω ακόμα αν είναι καλό στην ηλικία της να την παρω σαν συνεπιβάτη (από θέμα ασφάλειας). Φυσικά αν κάτι τέτοιο γίνει θα φροντίσω πρώτα να της πάρω το δικό της κράνος και μπουφάν (τουλάχιστον).
    ..και γαντια. Σε αυτη την ηλικα μεχρι το σχολειο, τα αγγλικα, κλπ σε κοντινες αποστασεις δηλαδη και με μεγιστη προσοχη.

    Το θεμα ειναι αλλο. Ο δικος μου ειναι 13, γουσταρει μηχανακια πολυ, τον πηγα στο junior academy του Riding shcool πριν 5 χρονια, μεχρι την πανδημια τον πηγα 5-6 φορες, εμαθε να οδηγει στην πιστα κλπ και πλεον το ζηταει συνεχεια, βλεπει βιντεο τους Γερμανους με τα supermoto, τον Rocketdust κλπ και αρχιζω να σκεφτομαι οτι δεν εκανα καλα. Αντι να κολλησει μοτοσυκλετισμο βολτας, τουρισμου, κολλησε καγκουρικλικια


  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    ..και γαντια. Σε αυτη την ηλικα μεχρι το σχολειο, τα αγγλικα, κλπ σε κοντινες αποστασεις δηλαδη και με μεγιστη προσοχη.

    Το θεμα ειναι αλλο. Ο δικος μου ειναι 13, γουσταρει μηχανακια πολυ, τον πηγα στο junior academy του Riding shcool πριν 5 χρονια, μεχρι την πανδημια τον πηγα 5-6 φορες, εμαθε να οδηγει στην πιστα κλπ και πλεον το ζηταει συνεχεια, βλεπει βιντεο τους Γερμανους με τα supermoto, τον Rocketdust κλπ και αρχιζω να σκεφτομαι οτι δεν εκανα καλα. Αντι να κολλησει μοτοσυκλετισμο βολτας, τουρισμου, κολλησε καγκουρικλικια

    Μια χαρά στο σωστό δρόμο είναι. Όλοι απο καγκουριλικια ξεκινήσαμε
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Ο δικος μου ειναι 13, γουσταρει μηχανακια πολυ, τον πηγα στο junior academy του Ridi. Αντι να κολλησει μοτοσυκλετισμο βολτας, τουρισμου, κολλησε καγκουρικλικια

    Καλύτερα τώρα τα καγκουριλίκια, παρά στα 30-40.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Η ιστορία μιας φωτογραφίας.
    από buckley στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2014, 19:03
  2. Η ιστορία μιας μπότας...
    από gsman στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2010, 01:42
  3. Η εξέλιξη μιας βόλτας
    από sotpag στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 16:21
  4. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2004, 12:14
  5. Μια Ιστορια Αλλιωτικη...
    από sofoklis στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 17:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF