Σελίδα 6 από 19 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 276

Θέμα: CF MOTO 65OMT

  1. #76
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Αν σε αφήσει απο αντλία βενζίνης μέσα στην Πίνδο και περιμένεις 2-3 ώρες την οδική μέσα στο κρύο(ή τη ζέστη) δε νομίζω να το θεωρείς πταίσμα και μετά (και δε βάζω καν την παράμετρο να σε αφήσει στο εξωτερικό) Το θέμα των δίσκων δεν το δικαιολογώ γιατί δεν τίθεται θέμα ελλατωματικού αλλά φθηνών υλικών. Έχει τύχει να βάλω κινέζικη δισκόπλακα σε παπί και είχα το ίδιο θέμα, είχε γίνει σώβρακο γρήγορα παρόλο που με το φρενάρισμα δεν είχα πρόβλημα.Βέβαια μιλάμε για παπί, σε μεγάλη μοτοσυκλέτα είναι βλακεία να βάζουν τόσο μαλακές δισκόπλακες.

    Toυλάχιστον δεν υπάρχει πρόβλημα ασφαλείας και αυτό είναι το σημαντικότερο. Και υπόψιν δε μιλάμε για μοτοσυκλέτα 5500 ευρώ αλλά 4800 που αγόρασαν πολλοί σε προσφορά. Δηλαδή μισά λεφτά σχεδόν απο τον ανταγωνισμό που σίγουρα μετράει και συμφωνώ σε αυτό. Απο την άλλη όμως, με αυτά τα δεδομένα σε 5-6 χρόνια χρήσης και ας πούμε 120.000km έχω την αίσθηση ότι η μοτοσυκλέτα θα είναι για πέταμα(αν τα φτάσει που δίνω ελάχιστες πιθανότητες). Το Africa θα υπάρχει και μετά απο 30 χρόνια οπότε ατυχές το παράδειγμα σου.

    Σε κάθε περίπτωση ο χρόνος θα δείξει...
    Κ αν σε αφήσει από μίζα?Η κατι αλλο?Δεν είναι η μοναδική μηχανη που μπορεί να σε αφήσει.Μεσα στο πρόγραμμα είναι κ αυτο.
    Μα αν φτάσει 120000 χιλ τα λεφτα του τα έβγαλε κ με το παραπανω.Το παράδειγμα με την Honda δεν είναι καθόλου ατυχές γτ δεν αναφέρομαι στο ποσο θα αντέξει η μηχανή αλλα ποιότητα κατασκευης κ παιδικών ασθενειών όπως ανέφερες στο cfmoto..Τις ζάντες τις έκαναν ανάκληση η εκαναν την παπια όπως η yamaha με τα βολαν?Δεν γνωρίζω.. Για τα τεποζιτα των ATAS ξερω ότι έγινε.. Οι Ιάπωνες έχουν αυξησει παρα πολυ τις τιμές γτ έχουν φτιάξει ονομα κ πουλάνε καλα ομως πλέον κατα την γνώμη μου είναι overpriced για αυτο που παίρνεις.Οχι όλα τα μοντέλα.Οι Κινέζοι με το cfmoto 800 κ το trk800 φαίνεται ότι μπαίνουν δυνατά σε μεγαλύτερες κατηγορίες κ με τιμές πολυ καλές..
    Θα ήταν παράλογο μια μηχανή που κοστίζει τα μισά λεφτά από Japan να μην βγάλει τπτ η να έχει super ποιότητα κατασκευης ενώ βγάζουν θέματα κ ευρωπαϊκές κ τζαπαν μοτο που κοστίζουν διπλάσια κ τριπλάσια λεφτα

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Κ αν σε αφήσει από μίζα?Η κατι αλλο?Δεν είναι η μοναδική μηχανη που μπορεί να σε αφήσει.Μεσα στο πρόγραμμα είναι κ αυτο.
    Μα αν φτάσει 120000 χιλ τα λεφτα του τα έβγαλε κ με το παραπανω.Το παράδειγμα με την Honda δεν είναι καθόλου ατυχές γτ δεν αναφέρομαι στο ποσο θα αντέξει η μηχανή αλλα ποιότητα κατασκευης κ παιδικών ασθενειών όπως ανέφερες στο cfmoto..Τις ζάντες τις έκαναν ανάκληση η εκαναν την παπια όπως η yamaha με τα βολαν?Δεν γνωρίζω.. Για τα τεποζιτα των ATAS ξερω ότι έγινε.. Οι Ιάπωνες έχουν αυξησει παρα πολυ τις τιμές γτ έχουν φτιάξει ονομα κ πουλάνε καλα ομως πλέον κατα την γνώμη μου είναι overpriced για αυτο που παίρνεις.Οχι όλα τα μοντέλα.Οι Κινέζοι με το cfmoto 800 κ το trk800 φαίνεται ότι μπαίνουν δυνατά σε μεγαλύτερες κατηγορίες κ με τιμές πολυ καλές..
    Θα ήταν παράλογο μια μηχανή που κοστίζει τα μισά λεφτά από Japan να μην βγάλει τπτ η να έχει super ποιότητα κατασκευης ενώ βγάζουν θέματα κ ευρωπαϊκές κ τζαπαν μοτο που κοστίζουν διπλάσια κ τριπλάσια λεφτα

    Το παράδειγμά σου είναι ατυχές γιατί η σκουριά που εμφανίστηκε στις ακτίνες εμφανίζεται σε πολλά μοντέλα με μη ανοξείδωτες ακτίνες. Υπάρχουν Transalp που κυκλοφορούν με σκουριασμένες ακτίνες για δεκαετίες χωρίς πρόβλημα, δεν είναι ενδεικτικό της αντοχής των ζαντών. Οι ζάντες τους θα αντέξουν περισσότερο απο όσο θα ζήσουν οι εργαζόμενοι στο εργοστάσιο της CFMOTO.

    Αν φτάσει 120.000km και είναι για πέταμα δεν έβγαλε τα λεφτά του φίλε μου.Αν πάρεις οποιοδήποτε της κατηγορίας μεταχειρισμένο με λιγότερα χρήματα κιόλας, στα 120.000km το πουλάς και παίρνεις αρκετά απο αυτά που έδωσες πίσω. Και όλα αυτά μιλώντας υποθετικά πάντα γιατί δε γνωρίζουμε κανέναν να έχει ξεπεράσει ούτε τις 50.000km με Κινέζικο


    Το 800 που λες καλά καλά δεν κυκλοφόρησε ακόμα τι εννοείς μπαίνει πολύ δυνατά?Κάτσε να το πάρει κανένας Χριστιανός να το δουλέψει όπως πρέπει στα χώματα, να γράψει κανα σοβαρό χιλιόμετρο, να δουμε τι και πως.


    Συμφωνώ σε αυτό που λες στην τελευταία πρόταση πάντως. Σίγουρα με τα μισά λεφτά δε μπορείς να έχεις ίδια ποιότητα. Απλά με φίλτρο αέρα των 6 ευρώ λιανική τιμή, αναρωτιέμαι τι είδους προστασία θα παρέχει σε ένα μοτερ σε βάθος χρόνου.Και μάλιστα σε ένα μοτέρ που δε γνωρίζουμε και τι φοράει εσωτερικά. Δηλαδή οκ κάνε εκπτώσεις στα πλαστικά κλπ αλλά σε κομβικά σημεία της μοτοσυκλέτας νομίζω δε χωράνε εκπτώσεις.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #78
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Το παράδειγμά σου είναι ατυχές γιατί η σκουριά που εμφανίστηκε στις ακτίνες εμφανίζεται σε πολλά μοντέλα με μη ανοξείδωτες ακτίνες. Υπάρχουν Transalp που κυκλοφορούν με σκουριασμένες ακτίνες για δεκαετίες χωρίς πρόβλημα, δεν είναι ενδεικτικό της αντοχής των ζαντών. Οι ζάντες τους θα αντέξουν περισσότερο απο όσο θα ζήσουν οι εργαζόμενοι στο εργοστάσιο της CFMOTO.

    Αν φτάσει 120.000km και είναι για πέταμα δεν έβγαλε τα λεφτά του φίλε μου.Αν πάρεις οποιοδήποτε της κατηγορίας μεταχειρισμένο με λιγότερα χρήματα κιόλας, στα 120.000km το πουλάς και παίρνεις αρκετά απο αυτά που έδωσες πίσω. Και όλα αυτά μιλώντας υποθετικά πάντα γιατί δε γνωρίζουμε κανέναν να έχει ξεπεράσει ούτε τις 50.000km με Κινέζικο


    Το 800 που λες καλά καλά δεν κυκλοφόρησε ακόμα τι εννοείς μπαίνει πολύ δυνατά?Κάτσε να το πάρει κανένας Χριστιανός να το δουλέψει όπως πρέπει στα χώματα, να γράψει κανα σοβαρό χιλιόμετρο, να δουμε τι και πως.


    Συμφωνώ σε αυτό που λες στην τελευταία πρόταση πάντως. Σίγουρα με τα μισά λεφτά δε μπορείς να έχεις ίδια ποιότητα. Απλά με φίλτρο αέρα των 6 ευρώ λιανική τιμή, αναρωτιέμαι τι είδους προστασία θα παρέχει σε ένα μοτερ σε βάθος χρόνου.Και μάλιστα σε ένα μοτέρ που δε γνωρίζουμε και τι φοράει εσωτερικά. Δηλαδή οκ κάνε εκπτώσεις στα πλαστικά κλπ αλλά σε κομβικά σημεία της μοτοσυκλέτας νομίζω δε χωράνε εκπτώσεις.
    Άρα η honda πουλάει μοτο στα 15κ με μη ανοξείδωτες ακτίνες κ ειμαστε οκ γτ είναι τζαπαν αλλα μας ενοχλεί η cfmoto γτ δεν έχει κ τις καλύτερες δισκοπλακες στα 5.5κ?
    Η mt800 μπαίνει δυνατά εννοώντας ότι φοράει ΚΤΜ μοτέρ με επώνυμα περιφερειακα κ εξοπλισμένη σε πολύ καλή τιμη..
    Το πως θα πάει φυσικα θα φανεί στην πράξη.Οπως κ το mt650 θα φανεί στην πράξη.Νωρις ειναι ακόμα γ συμπεράσματα.
    Όπως κ να χει οι τζαπαν πρέπει να ρίξουν τιμές γτ την έχουν δει πολυ premium..
    Nt1100 dct στα 248 κιλα 16400 ευρω λεει..

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Άρα η honda πουλάει μοτο στα 15κ με μη ανοξείδωτες ακτίνες κ ειμαστε οκ γτ είναι τζαπαν αλλα μας ενοχλεί η cfmoto γτ δεν έχει κ τις καλύτερες δισκοπλακες στα 5.5κ?
    Η mt800 μπαίνει δυνατά εννοώντας ότι φοράει ΚΤΜ μοτέρ με επώνυμα περιφερειακα κ εξοπλισμένη σε πολύ καλή τιμη..
    Το πως θα πάει φυσικα θα φανεί στην πράξη.Οπως κ το mt650 θα φανεί στην πράξη.Νωρις ειναι ακόμα γ συμπεράσματα.
    Όπως κ να χει οι τζαπαν πρέπει να ρίξουν τιμές γτ την έχουν δει πολυ premium..
    Nt1100 dct στα 248 κιλα 16400 ευρω λεει..

    Ανοιξείδωτες φοράνε τα πιο ακριβά μοντέλα. Όλοι απο κάπου κόβουν, το σημαντικό είναι να μην κόβεις απο κομβικούς τομεις για να βγει φθηνό το μηχανάκι. Το οτι φοράει μοτέρ απο ΚΤΜ δεν είναι ενθαρρυντικό, εσύ το αναφέρεις για καλό δηλαδή αυτό? Χώρια που μάλλον το μοτέρ δε θα έχει τα ίδια σωθικά εσωτερικά του και ας φαίνεται ίδιο. Και τα παπάκια τα Daytona αντιγραφή astrea grand ήταν και τα μέταλλα μέσα ήταν οτι να ναι.Είχαν τη μισή τιμή θα μου πεις όμως και θα έχεις ίδιο, δεν έβγαζαν τα μισά χιλιόμετρα όμως αλλά το 1/5.

    Τα Japan μηχανάκια όντως έχουν ακριβύνει αλλά δεν ευθύνονται οι Ιάπωνες για αυτό. Τα πάντα ακρίβυναν μέσα στην πανδημία.Εδώ τα λάστιχα έχουν πάει 30% πάνω. Όλα είναι αλυσίδα και το να λέμε να ρίξουν τιμές δεν είναι τόσο απλό όταν τα πάντα έχουν πάει στο Θεό.

    Οι Κινέζοι σίγουρα έχουν μοναδική ευκαιρία αυτή τη στιγμή να μπουν στην αγορά και μακάρι να μπορούσαν να πείσουν τον κόσμο να αγοράσει τα μηχανάκια τους. Μέχρι στιγμής νομίζω ότι έχουν πολύ δρόμο.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  5. #80
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    ...δε γνωρίζουμε κανέναν να έχει ξεπεράσει ούτε τις 50.000km με Κινέζικο.
    Αυτο μου θυμιζει το εχεις δει κανα γυφτο γερο...?

    Το καλο ειναι πως μερικοι θα τα παρουν τα κινεζικα κ θα δουμε ποιοτητα κ αξιοπιστια σε βαθος.

    Αλλοι θελουν 5.5Κ κ ας εχουν θεματακια (που καλυπτονται για ενα Α χρονικο διαστημα σε εγγυηση) γιατι θεωρουν οτι αξιζει απο τα πολλα παραπανω ενος japan η ευρωπαικου εγνωσμενης αξιας (λεμε τωρα ).
    Βεβαια το που μπορει να σε αφησει κ τι μπορει να σημαινει αυτο (ψυχολογικα/οικονομικα) αξιολογειται απο τον καθενα διαφορετικα.
    Ride(s) the wind of change...

  6. #81
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Εν τω μεταξύ 4700 έχουν φτάσει κάποια 125αρια σκουτερ. https://www.car.gr/classifieds/bikes...size-to=%3C125

  7. #82
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Μόλις είδα ότι εγραψες ότι δεν γνωρίζεις κανέναν με 50000 χιλ σε κινεζικο.Εχω δει 125000 χιλ σε trk κ συνεχίζει.Επισης σορυ αλλα δεν γνωρίζω καινούργιες μοτο να σκουριαζουν τόσο γρήγορα.
    Εν κατακλειδη για μένα το mt650 σε αυτή την τιμή είναι μια τίμια προταση.Για κάποιους από εσάς μπορεί να μην είναι κ καλα κανετε

  8. #83
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    252
    Ρε βασιλη84 ελεος. Στη προσπάθεια να το βγάλεις τελείως άχρηστο μηδενίζει τα πάντα.
    Παρεμπιπτόντως daytona παπάκι dy125 έχει πάρει μέλος εδώ μέσα το καρμπυρατέρ και έχει φτάσει 125.000 χλμ.
    το έδωσε στο γιο του και ξαναπήρε το ίδιο σε injection
    Λες και τα γιαμαχα χοντα δε μενουν στο δρόμο από μίζα,ανορθωτές,πηνία ενώ τα κινέζικα με επώνυμα θα μείνουν οπωσδήποτε

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Αυτο μου θυμιζει το εχεις δει κανα γυφτο γερο...?

    Έκλαψα ρε φίλε!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Μόλις είδα ότι εγραψες ότι δεν γνωρίζεις κανέναν με 50000 χιλ σε κινεζικο.Εχω δει 125000 χιλ σε trk κ συνεχίζει.Επισης σορυ αλλα δεν γνωρίζω καινούργιες μοτο να σκουριαζουν τόσο γρήγορα.
    Εν κατακλειδη για μένα το mt650 σε αυτή την τιμή είναι μια τίμια προταση.Για κάποιους από εσάς μπορεί να μην είναι κ καλα κανετε
    Αν γράφει κάπου ο τύπος με το TRK στείλε κανα λινκ να τον παρακολουθούμε. Σαφώς όλες οι απόψεις σεβαστές και μόνο ο καιρός θα δείξει τι ψάρια πιάνουν οι Κινέζοι!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos77 Προβολή μηνύματος
    Ρε βασιλη84 ελεος. Στη προσπάθεια να το βγάλεις τελείως άχρηστο μηδενίζει τα πάντα.
    Παρεμπιπτόντως daytona παπάκι dy125 έχει πάρει μέλος εδώ μέσα το καρμπυρατέρ και έχει φτάσει 125.000 χλμ.
    το έδωσε στο γιο του και ξαναπήρε το ίδιο σε injection
    Λες και τα γιαμαχα χοντα δε μενουν στο δρόμο από μίζα,ανορθωτές,πηνία ενώ τα κινέζικα με επώνυμα θα μείνουν οπωσδήποτε
    Ώπα φίλε μη μου αλλάζεις το όνομα ελαφρά τη καρδία .Billy84 με λένε!


    Όσο για το daytona με χτύπησες εκεί που πονάω. Το αγόρασα καινούργιο το 2010 και στις 48.000km βάρεσε σασμάν.Μέχρι τότε είχε χαλάσει η πίσω τρόμπα φρένου και το καρμπυρατερ με αποτέλεσμα να καίει 4.5 λίτρα στα 100 με οικονομική οδήγηση. Το πήρα 1300 αντί για 1700-1800 που έβρισκες τότε καινούργιο Honda Wave και το έχω πληρώσει μέχρι σήμερα σχεδόν 2 χιλιάρικα γιατί έχω αλλάξει άλλα 2 μοτέρ.Υπερσαβούρα και φυσικά καλό είναι να μη χρησιμοποιείται ως παράδειγμα.

    Όσο για το αν μένουν τα Γιαπωνέζικα,σίγουρα μένουν αλλά το θέμα είναι μετά απο πόσο καιρό? Πχ έχω ένα NC700 με 336.500km και δεν έχω μείνει ποτέ απο τίποτα. Εντάξει κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό!

    Επιπλέον, κάποια μοντέλα όντως βγήκαν ελαττωματικά πχ τα Fazer1000 και R1 με τα βολαν τους.Οκ έτυχε σε 2 μοντέλα στα 100 που βγάζει η εταιρία. Έγινε το ίδιο με τα CFMOTO? Ένα μοντέλο έβγαλε και παρουσιάστηκαν αυτά τα θέματα.Είναι το ίδιο?
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  10. #85
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    252
    Ενώ billy84 το innova 125 που πήρα καινούριο το 2003 και χτύπαγε ο γνωστός τεντωτηρας το κάνουμε τουμπεκί γιατί λέγεται χοντα και έκανε 2.100 ευρώ.
    Χώρια το κάψιμο λαδιού και τη μπιέλα του.
    Ωπ ξέχασα....honda rules

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos77 Προβολή μηνύματος
    Ενώ billy84 το innova 125 που πήρα καινούριο το 2003 και χτύπαγε ο γνωστός τεντωτηρας το κάνουμε τουμπεκί γιατί λέγεται χοντα και έκανε 2.100 ευρώ.
    Χώρια το κάψιμο λαδιού και τη μπιέλα του.
    Ωπ ξέχασα....honda rules

    Αυτό εμπίπτει στην απάντηση που έδωσα στον φίλο πριν. Κάποια innova βγήκαν προβληματικά και δεν τα έχω σε εκτίμηση ούτως ή άλλως. Είναι όμως ΕΝΑ μοντέλο στα 100αδες μικρά που έχει κατασκευάσει η Honda τα οποία ήταν και παραμένουν αξιόπιστα. Η CFmoto πόσα χρόνια έχει στην αγορά, πόσα μοντέλα κατασκεύασε και δουλέψαμε εμείς εδώ,ή έστω γνωστοί μας? Για αυτό λέω ότι είναι πολύ νωρίς για να μιλάμε για VFM κλπ μιας και τα πρώτα δείγματα δεν είναι ενθαρρυντικά.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  12. #87
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.449
    2-3 χρονια υπομονή και θα ξερουμε να ειναι αξιόπιστα και ποσα χλμ αντέχουν.
    Να θυμίσω οτι εχουν αγοραστει εκατοντάδες μοτοσυκλετες ετησιως κινεζικων κατασκευαστών απο το 2018 οπως zontes 310T, TRK502 που ειναι τα best sellers
    Cfmoto τωρα, και παει καλα η πωληση των 500ds
    Ολα αυτα θα δειξουν την πορεια των κινεζικών κατασκευαστών σε σχεση με τους παραδοσιακούς.
    Οτι μπαίνουν δυναμικά ειναι δεδομενο, καντε λίγη υπομονη και θα βγουν ασφαλεστερα συμπεράσματα.
    Παντως και εγω πιστευω οτι με αυτο υο μπασιμο το μελλον τους ανήκει

  13. #88
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/05/2020
    Μηνύματα
    59
    Πω πω το θέμα πήρε φωτιά! Βέβαια κατέληξε να είναι Japan vs China.

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.745
    epiZontes.

    Συνεχίστε.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  15. #90
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από a_christoforos Προβολή μηνύματος
    Πω πω το θέμα πήρε φωτιά! Βέβαια κατέληξε να είναι Japan vs China.
    Πολύ λογικό, οι αγοραστές ευρωπαϊκών δεν έχουν πρόβλημα να αντιμετωπίσουν παιδικές ασθένειες..

Σελίδα 6 από 19 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CF Moto
    από athletico στο forum CFMoto
    Απαντήσεις: 220
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2024, 23:22
  2. CF Moto 250NK
    από GiorgosRC στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2020, 08:15
  3. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:43
  4. Μία moto-βόλτα από το πουθενά…
    από superfour στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF