Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 42

Θέμα: Επίσκεψη στη Βόρεια Εύβοια: Προτάσεις/συστάσεις;

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723

    Επίσκεψη στη Βόρεια Εύβοια: Προτάσεις/συστάσεις;

    Πρόκειται να βρεθώ για μια βδομάδα στη βόρεια Εύβοια (Αγία Άννα-Λίμνη). Μιας και είναι γνωστός μοτο-προορισμός για τους κατοίκους της πρωτεύουσας, σκέφτηκα να ρωτήσω αν έχετε κάποιες προτάσεις για μέρη που αξίζει να επισκεφτώ. Παραλίες, αξιοθέατα, αγαπημένα εστιατόρια, ό,τι πιστεύετε ότι αξίζει τέλος πάντων να επισκεφτεί κανείς.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    εχω πάει πριν χρόνια (αρκετά) οικογενειακά με γυναίκα και μικρά τότε παιδιά, με αμαξι και χωρίς μοτο.

    με μηχανή εχω επισκεφτεί το μερος σε αλλη φάση διασχίζοντας ολη την Εύβοια απο Χαλκίδα προς τα πάνω και η διαδρομή είναι σε πολλά σημεία υπέροχη.

    επιστροφή μετα απο Αιδηψό με φερι απέναντι Αρκίτσα και μετα Αθήνα μεσω εθνικής.

    λοιπόν απο αυτά που θυμάμαι να πας Πευκί για μπανακι και μετα καφε φαϊ στα παρακείμενα.

    Να πας αν μπορείς καταρράκτες Δρυμώνα.
    Να επισκεφτείς το εκκλησάκι Ντινιούς που είναι μέσα σε εξαιρετικό περιβάλλοντα χώρο με πολύ πράσινο βρύσες κτλ.

    Κοντά στην Αγία Άννα είναι και το φαράγγι της Μπουλοβίναινας, αν έχεις χρόνο και κατάλληλο παπούτσι αξίζει η επίσκεψη. Σε γενικές γραμμές αυτά μου έχουν αποτυπωθεί από την επίσκεψη μου στην περιοχή.

    Τα μέρη να ξέρεις εκεί πάνω είναι κάπως για πιο οικογενειακές διακοπές, αν δεν σε ενοχλεί αυτό θα περάσεις μια χαρά και θα δείς μια πολύ όμορφη μεριά της Εύβοιας.
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Όλη η Β. Εύβοια είναι όμορφη. Κρατάει πολύ πράσινο, έχει πολλές και ωραίες παραλίες, και επειδή έχει αρκετό τουρισμό θα βρεις παντού να φας/πιείς σε λογικές τιμές.
    Αφού θα είσαι Αγ. Άννα ξεκίνα να κάνεις τον γύρο
    Στα Ελληνικά πάει πολύς κόσμος για μπάνιο, το Πευκί διαθέτει 3+ χιλιόμετρα παραλία και πολλά μαγαζιά, αν είναι φαν της "περιπέτειας" (σιγά την περιπέτεια απλά λέμε και καμιά υπερβολή να περνάει η ώρα) η παραλία από Κανατάδικα Ιστιαίας μέχρι Ωραιούς είναι σε μερικά σημεία (βατός χωματόδρομος ο περισσότερος παραλιακός δρόμος) οι καλύτερες που θα βρεις οπουδήποτε, η Αιδηψός έχει αρκετή "ζωή", και σε όλη την διαδρομή Αιδηψό-Ροβιές έχει πολλές μικρές παραλίες που τις προτιμάνε πολλοί ψαγμένοι...
    Αν γουστάρεις βουνό, από τις Ροβιές και μετά το κάμπινγκ μπορείς να ανέβεις στους καταρράκτες του Δρυμώνα και να ολοκληρώσεις τον κύκλο με ένα πικ-νικ στο πράσινο και στην δροσιά.
    Όρεξη και καλή διάθεση να έχεις

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Ευχαριστω για τις απαντησεις. Επειδη γενικα ειμαστε της πεζοποριας, Δρυμωνας και φαραγγι Μπουλοβιναινας με ενδιαφερουν. Η ερωτηση μου ειναι αν υπαρχουν καποιες ειδικες απαιτησεις εξοπλισμου για αυτα τα δυο. Πχ στο φαραγγι σε φωτογραφιες βλεπω πως εχει σημεια που πρεπει να περασεις μεσα απο νερο(?). Αρα λογικα δεν πας με ενα απλο αθλητικο, θελει μαλλον λαστιχενιο παπουτσι; Για τους καταρρακτες πώς ειναι η διαδρομη;

  5. #5
    https://goo.gl/maps/EY8rCxTEYqSwBuPM7

    Βόρειο σημείο της παραλίας της Αγ. Άννας, πας και με τα πόδια από μονοπάτι που ξεκινά από το βόρειο τέρμα της παραλίας και με αυτοκίνητο από βατό λίγων εκατοντάδων μέτρων χωματόδρομο.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστω για τις απαντησεις. Επειδη γενικα ειμαστε της πεζοποριας, Δρυμωνας και φαραγγι Μπουλοβιναινας με ενδιαφερουν. Η ερωτηση μου ειναι αν υπαρχουν καποιες ειδικες απαιτησεις εξοπλισμου για αυτα τα δυο. Πχ στο φαραγγι σε φωτογραφιες βλεπω πως εχει σημεια που πρεπει να περασεις μεσα απο νερο(?). Αρα λογικα δεν πας με ενα απλο αθλητικο, θελει μαλλον λαστιχενιο παπουτσι; Για τους καταρρακτες πώς ειναι η διαδρομη;
    Ο Δρυμωνας είναι εύκολος, έχει ένα μονοπάτι πολύ βατό, και διαμορφωμένο για να το περπατήσεις ακόμα και με σαγιονάρα (που λέει ο λόγος) το οποίο καταλήγει σε ένα μικρό καταρράκτη και σε μια λίμνη για βουτιά (θέλει θάρρος τα νερά είναι κρύα) , από εκεί αν και δεν θυμαμαι πολύ καλά νομίζω συνεχίζουν διαφορά μονοπάτια που πάνε και σε άλλα σημεία και μια ακόμα λίμνη για βουτιά (πήγα μέχρι την πρώτη) είχα τα παιδιά μου μικρά στα χέρια τότε και δεν το εξερεύνησα πολύ αλλά έχει πράμα εκεί μέσα και πολύ φύση, το μόνο που θα χρειαστείς είναι ένα καλό πέδιλο ή κάποιο παπούτσι αυτά τα αμφίβια ξέρεις για βράχια και ποτάμια.
    Το φαράγγι θέλει κάνα δυωρο τρίωρο να το περπατήσεις, το είχα περάσει με φίλο στις ίδιες διακοπές αφήνοντας τα γυναικοπεδα στο ξενοδοχείο εκείνη τη μέρα..

    Σκέψου το κάναμε με μαγιό και τα παπούτσια που σου περιέγραψα παραπάνω.. Έχοντας περπατήσει κάνα δυο ακόμα στη ζωή μου, (Σαμάρια και Πάντα βρέχει) το εν λόγω το θυμάμαι αρκετά εύκολο που βγήκε ευχάριστα και χωρίς κόπο (βέβαια ειμασταν και νειατα τότε αλλά τεσπα, με υπομονή και καλή διάθεση όλα γίνονται)
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  7. #7
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Η βόρειος Εύβοια είναι από τα αγαπημένα μέρη μου. Είχα σταθεί πολύ τυχερός πριν από πέντε χρόνια που είχα πάει στους Καταρράκτες του Δρυμώνα, διότι είχε βρέξει λίγες μέρες πριν και κατόπιν ανέβασε 39°C. Οπότε αφενός είχε μπόλικο νερό για να κολυμπήσεις στη λιμνούλα που σχηματίζει ο καταρράκτης, αφετέρου το νερό ήταν απλά δροσερό και όχι κρύο, οπότε μπορούσες να κολυμπήσεις όσο ήθελες. Το σύνηθες είναι, είτε να έχει ελάχιστο νερό το καλοκαίρι, είτε την άνοιξη να είναι παγωμένο. Παρ' όλα αυτά, αξίζει να πας.

    Σαφώς καλύτερος καταρράκτης, με πολύ μεγαλύτερη λίμνη, είναι πιο νότια, στην κεντρική Εύβοια, ο Μανικιάτης. Δεν ξέρω αν θα σε βγάλει ο δρόμος σου από εκεί, αλλά έχει γίνει μόδα από πέρσι, πάνε όλες οι πεζοπορικές ομάδες και ανεβάζουν φανταστικές φωτογραφίες. Ίσως πάω του χρόνου. Γενικά θεωρώ το μπάνιο σε καταρράκτη, ό,τι καλύτερο και σαφώς ανώτερο από εκείνο στη θάλασσα.

    Να πας να δεις τη Λίμνη Ευβοίας, να μπεις στο χωριό και μάλιστα να το περάσεις με το όχημά σου και να πας παραλιακά μερικά χιλιόμετρα πιο νότια που έχει μία ωραία ταβέρνα και κατόπιν το ελεύθερο κάμπινγκ. Το μέρος κάηκε πριν από λίγα χρόνια, οπότε δεν ξέρω αν θα είναι ακόμα τόσο ευχάριστο.

    Πιο βόρεια από τη Λίμνη Ευβοίας είναι οι Ροβιές, που είναι ωραία για μπάνιο. Τα καλύτερα μέρη λένε ότι είναι εκείνα που φθάνεις με κακοτράχαλο χωματόδρομο, αλλά δεν τα έχω δει. Γενικά η βόρειος Εύβοια έχει πολλές παραλίες και ο τουρισμός απλώνεται. Δύσκολα θα βρεις συνωστισμό κάπου, με εξαίρεση την Αγία Άννα που είναι το κάμπινγκ. Εκεί έχει μία μεγάλη παραλία, αλλά χωρίς κάτι ιδιαίτερο κατά τη γνώμη μου.

    Η αγαπημένη μου παραλία είναι τα Ελληνικά ή αλλιώς παραλία Αγίου Νικολάου. Μικρή παραλία με ενδιαφέρον κολυμβητικό προορισμό το νησάκι με το ομώνυμο εκκλησάκι.

    Έχοντας πει τα παραπάνω, διότι ο πολύς κόσμος θέλει κυρίως θάλασσα το καλοκαίρι, θα τονίσω το εξής: Η βόρειος Εύβοια έχει καλούς δρόμους στο ορεινό εσωτερικό της. Αξίζει να φύγεις λίγο από τη θάλασσα, να ανέβεις λίγο υψόμετρο και να περάσεις από τους δρόμους που διασχίζουν το δάσος στο κέντρο της.

    Έχε υπόψη ότι το Μαντούδι έχει λιμάνι, απ' όπου, εδώ και λίγα χρόνια, πας στην Σκόπελο σε 1,5 ώρα, αν θυμάμαι καλά. Όχι ότι θα βαρεθείς μία εβδομάδα στην Εύβοια, αλλά ίσως μπορείς να πεταχτείς και ένα διήμερο στη Σκόπελο. Είχα πάει στη Σκόπελο δεκαπενταύγουστο (είχε πέσει παντόφλα να πάω τότε, παρόλο που ήξερα ότι δεν πρέπει) και το όμορφο νησί κόντευε να βουλιάξει από τον κόσμο, αλλά αν πας Ιούλιο ίσως είναι καλύτερα.

    Οι δρόμοι γενικά είναι καλοί και εμπνέουν για να ανοίξεις ρυθμό, αλλά να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι πίσω από κάθε στροφή κινδυνεύεις να συναντήσεις κοπάδι πρόβατα που έχει καταλάβει όλο το πλάτος του δρόμου. Το είχα ζήσει κι αυτό πριν αρκετά χρόνια.


    Καλές διακοπές!
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 19/07/2021 στις 18:09.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστω για τις απαντησεις. Επειδη γενικα ειμαστε της πεζοποριας, Δρυμωνας και φαραγγι Μπουλοβιναινας με ενδιαφερουν. Η ερωτηση μου ειναι αν υπαρχουν καποιες ειδικες απαιτησεις εξοπλισμου για αυτα τα δυο. Πχ στο φαραγγι σε φωτογραφιες βλεπω πως εχει σημεια που πρεπει να περασεις μεσα απο νερο(?). Αρα λογικα δεν πας με ενα απλο αθλητικο, θελει μαλλον λαστιχενιο παπουτσι; Για τους καταρρακτες πώς ειναι η διαδρομη;

    Στο φαράγγι Νηλέα ή Μπουλοβίναινας ήταν να πάω πριν 5 χρόνια,δεν έκατσε τότε και μέχρι σήμερα όλο το αναβάλλω!Δυστυχώς δεν ξέρω πόσο νερό έχει αυτήν την εποχή για να σου δώσω πληροφορίες.Νομίζω όμως ότι χρειάζεται να βρέξεις πόδια κάποια στιγμή.Καταρράκτες Δρυμώνα πας άνετα απο μονοπατάκι.


    Αν σας ενδιαφέρουν καταρράκτες με πεζοπορία προτείνω ανεπιφύλακτα τον καταρράκτη Κρέμαση κοντά στο χωριό Αγδίνες.Είχα πάει πέρισυ και έχω αναλυτικές πληροφορίες στο ταξιδιωτικό.Δεν κατεβαίνει αμάξι εκεί αλλά και με τα πόδια είναι πολύ ωραία η διαδρομή μέχρι το ποτάμι.Επίσης εξαιρετικοί είναι και οι καταρράκτες Δαφνοκούκι στα Ήλια.Είχα πάει μέσα στην καραντίνα αν θυμάσαι που με έπιασε λάστιχο και γύρισα έτσι μέχρι την Αθήνα

    Επιπλέον,προτείνω ανεπιφύλακτα να ανέβεις τέρμα τον δρόμο μέχρι τον Άγιο Γεώργιο και τη Λιχάδα και να κάνεις μπανάκι στην παραλία του Κάβου,ακριβώς διπλα απο τα Λιχαδονήσια,στα οποία μπορείς να πας και με βάρκα απο Αγιο Γεώργιο αν θυμάμαι καλά(αξίζουν επίσκεψη).
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/10/2018
    Μηνύματα
    16
    Μιας και ειμαι απο την Λιμνη (αλλα απουσιάζω εκτός χωρας τώρα) δεν εχω να προτείνω κατι περισσοτερο απο οτι είπαν τα παιδιά παραπανω. Απλα υπολογιζε οτι το οδικο δικτυο ειναι σφιχτό με στροφες κτλ... οποτε θες κάποιο χρονο για τις μετακινήσεις.... για παραδειγμα για να πας από την Λιμνη στον Καβο στην Λιχαδα θες καμια ωρα. Στην Λιμνη θα φας καλα θαλασσινά στο "Μελτεμι", μολις φτασεις στην παραλία στην Εθνικη Τραπεζα, δεξια, αλλα λιγο τσιμπημενες τιμες, κατα την γνωμη μου ομως αξιζει. Άλλες ωραιες ταβερνες ειναι το Bella Vista αναμεσα Λιμνη κ Ροβιες καθως και τα Κατουνια (η ωραια ταβερνα που λεει ο φιλος παραπανω). Στα Κατουνια
    καλα ειναι να πας για μπανιο πρωτα στις παραλίες που εχει μετα την ταβέρνα, στον δρομο προς την μονη Γαλάτακι (δυστυχώς ειναι καμμενο δάσος) και στην συνεχεια να γυρισεις πεινασμενος στην ταβερνα. Μεσα Λιμνη εχει και 2 πιτσαρίες που αξίζουν και οι δυο. Η μια (Barcode) κανει κ ωραια μπεργκερ. Οι καφετεριες ειναι ολες καλες. Αμα θέλεις καφε με κοσμο, νεολαια και κινηση επιλεγεις τον Γιανναρο στον κεντρικο πλατανο, αλλιως οι υπόλοιπες καφετεριες ειναι πιο ησυχες και απολαμβάνεις τον καφε σου.
    Οργανωμενες παραλιες για μπανιο στην Λιμνη ειναι στην περιοχη Κοχυλι, 3 χλμτρα εξω πηγαινοντας προς Ροβιες..... εκει θα βρεις και 3 μπιτσομπαρα... ωραια μεγάλη παραλια με σχετικα δροσερα νερά.
    Δεν μου ερχεται τωρα κατι αλλο να σου προτινω. Αν ειναι θα επανέλθω.
    Προσοχη στον δρομο γιατι τωρα το καλοκαίρι αυξανεται η κινηση στην περιοχη και δεν ειναι ιδιαίτερα προσεχτικοι.

  10. #10
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    Στο Νηλέα λέμε ναι!
    Άμα είστε τυχεροί κι έχει νερό μπόλικο,θα κάνετε γαμω τις βουτιές!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της contes di Zante
    Εγγραφή
    01/11/2007
    Μηνύματα
    299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Πρόκειται να βρεθώ για μια βδομάδα στη βόρεια Εύβοια (Αγία Άννα-Λίμνη). Μιας και είναι γνωστός μοτο-προορισμός για τους κατοίκους της πρωτεύουσας, σκέφτηκα να ρωτήσω αν έχετε κάποιες προτάσεις για μέρη που αξίζει να επισκεφτώ. Παραλίες, αξιοθέατα, αγαπημένα εστιατόρια, ό,τι πιστεύετε ότι αξίζει τέλος πάντων να επισκεφτεί κανείς.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
    Πότε θα πάς? Θα είμαι Πευκί 15-17/08 σε φιλικό σπίτι. Θα αφήσω την οικογένεια και θα φύγω σόλο μία εβδομάδα Ρουμανία....
    Πάντως από Ωραιούς μέχρι Ψαροπούλι η μόνη παραλία που αξίζει είναι στα Ελληνικά, όλες οι άλλες δέν
    διονύσης K / έλα να πάμε στο νησί...το (multi)strada μου εγώ και 'σύ

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από contes di Zante Προβολή μηνύματος
    Πάντως από Ωραιούς μέχρι Ψαροπούλι η μόνη παραλία που αξίζει είναι στα Ελληνικά, όλες οι άλλες δέν
    Κάνεις λάθος αδελφέ...
    Όλη η διαδρομή από Κανατάδικα Ιστιαίας έως τους Ωραιούς διαθέτει τις καλύτερες παραλίες και τα καλύτερα νερά από όλη την Εύβοια (και όχι μόνο). Η πλειοψηφία δεν το γνωρίζει γιατί ο κεντρικός δρόμος δεν περνά από εκεί και το 99% αγνοεί την ύπαρξή τους.
    Αν όμως βγεις από την πεπατημένη και κινηθείς παραλιακά (σε μερικά σημεία άσφαλτος και σε μερικά βατός χωματόδρομος) απλά θα τρίβεις τα μάτια σου.
    Κάνε μια βουτιά στην παραλία Τσουκαίτη ή στο κομμάτι που βρίσκεται 3-5 χιλιόμετρα πριν τους Ωραιούς και θα με θυμηθείς....

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Είμαστε ήδη εκεί. Μέχρι τώρα πήγαμε Πευκί, Άγιο Βασίλειο, Δρυμώνα, Λίμνη (φάγαμε στο barcode, πολύ καλό). Πετύχαμε πολύ ωραίο ξενοδοχείο πάντως, οπότε μένουμε αρκετά εδώ και δεν έχουμε κίνητρο για πολύ ψάξιμο. Είναι ωραία και η παραλία του.

    Μεγάλη ανακάλυψη ένα φοβερό ταβερνάκι στο Αχλάδι. Λέγεται Κυριάκος (Ο γιατρός της πείνας) και είναι μια τέλεια αυλίτσα όπου νιώθεις ότι τρως στο σπίτι της γιαγιάς σου.

  14. #14
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    Έχω την αίσθηση ότι ίσως εκεί είχαμε κάτσει σε μια ετήσια πριν λίγα χρόνια.
    Και είχαμε πέσει σα τις ακρίδες.
    Αν είναι μηχανακιας ο ταβερνιε τότε αυτό το ίδιο μαγαζί είναι.
    Καλά να περνάτε!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της contes di Zante
    Εγγραφή
    01/11/2007
    Μηνύματα
    299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Κάνεις λάθος αδελφέ...
    Όλη η διαδρομή από Κανατάδικα Ιστιαίας έως τους Ωραιούς διαθέτει τις καλύτερες παραλίες και τα καλύτερα νερά από όλη την Εύβοια (και όχι μόνο). Η πλειοψηφία δεν το γνωρίζει γιατί ο κεντρικός δρόμος δεν περνά από εκεί και το 99% αγνοεί την ύπαρξή τους.
    Αν όμως βγεις από την πεπατημένη και κινηθείς παραλιακά (σε μερικά σημεία άσφαλτος και σε μερικά βατός χωματόδρομος) απλά θα τρίβεις τα μάτια σου.
    Κάνε μια βουτιά στην παραλία Τσουκαίτη ή στο κομμάτι που βρίσκεται 3-5 χιλιόμετρα πριν τους Ωραιούς και θα με θυμηθείς....
    Η παραλία Τσουκαίτη δεν είναι αυτή κοντά στους Ωραιούς? άν θυμάμαι καλά είχα πάει κάπου το 2013-2014, είχε ένα μπαράκι τότε.....εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι ψιλοχάλια οι παραλίες εκτός των Ελληνικών, αλλά μάλλον δεν είμαι αξιόπιστο δείγμα που λέμε πιθανοθεωρητικά, γιατί συγκρίνω με τη Ζάκυνθο πάντα
    διονύσης K / έλα να πάμε στο νησί...το (multi)strada μου εγώ και 'σύ

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ημερήσια Εκδρομή στη Βόρεια Εύβοια 31/3/2019 - Triumph Motorcycles Greece
    από νεοσσός στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2019, 09:52
  2. Σάββατο 15/10/2005 : Εκδρομή "μικρών" στη Β. Εύβοια...
    από McGyver στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2005, 00:25
  3. Διακοπές στη Β.Εύβοια
    από Drimon στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2005, 22:56
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 12:12
  5. Εσωτερικη Βορεια Ευβοια
    από crs-k στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 14:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF