Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 80

Θέμα: BMW r 1100 gs

  1. #46
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Καποια στιγμή θα γίνει κι αυτο! Προς το παρόν υπάρχει ο παράγοντας "γυναίκα "που σκοντάφτω!
    .... Και 4 (αν δεν κάνω λάθος) παιδιά.... Κάτσε στα ωά σου ρε συ, όταν με μπάτζετ που δεν φτάνει ούτε για καινούργιο κινέζικο παπί απλά πας γυρεύοντας μπελάδες χωρίς ουσιαστικό λόγο.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    .... Και 4 (αν δεν κάνω λάθος) παιδιά.... Κάτσε στα ωά σου ρε συ, όταν με μπάτζετ που δεν φτάνει ούτε για καινούργιο κινέζικο παπί απλά πας γυρεύοντας μπελάδες χωρίς ουσιαστικό λόγο.
    Αυτό αρχίζω και σκέφτομαι. Προς το παρόν το θέμα παγώνει!
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #48
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    Την υγεία του μπαμπά τους δεν την σκέφτεσαι;
    Ασε που έχω εμπιστοσύνη στα παιδιά, για ρώτησε τα, να "πάρουμε" ένα 990 τώρα που πάλιωσε το 650;..
    Το πολύ πολύ να σου πουν πάρε benelli. Μη δώσεις σημασία, δεν είναι όπως παλιά

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Την υγεία του μπαμπά τους δεν την σκέφτεσαι;
    Ασε που έχω εμπιστοσύνη στα παιδιά, για ρώτησε τα, να "πάρουμε" ένα 990 τώρα που πάλιωσε το 650;..
    Το πολύ πολύ να σου πουν πάρε benelli. Μη δώσεις σημασία, δεν είναι όπως παλιά
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Με μπάτζετ 1800 και αν δώσεις το Freewind και κάνεις και μία καλή οικονομική διαχείριση με δεδομένο πάντα οτι θες κάτι σε 950 , πως και δεν κοιτάς κανένα περιποιημένο Αφρικα ;

    βάζω σαν παράδειγμα αυτά για να καταλάβεις τι εννοώ
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...50-africa-twin
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...a-twin-xrv-750

  6. #51
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Έτσι να την πω και εγώ,αφού μας αρέσουν οι αρχαιολογίες θα κοιτούσα και ένα τενερε 750.Καλά γκάζια,άνετο και με λίγο συμμάζεμα γίνεται μηχανάρα.
    porca miseria.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Με μπάτζετ 1800 και αν δώσεις το Freewind και κάνεις και μία καλή οικονομική διαχείριση με δεδομένο πάντα οτι θες κάτι σε 950 , πως και δεν κοιτάς κανένα περιποιημένο Αφρικα ;

    βάζω σαν παράδειγμα αυτά για να καταλάβεις τι εννοώ
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...50-africa-twin
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...a-twin-xrv-750
    Το αφρικα δε μού αρέσει γιατί είναι παλιό μηχανάκι και κοστίζει πολλά. Γνώμη μου.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Έτσι να την πω και εγώ,αφού μας αρέσουν οι αρχαιολογίες θα κοιτούσα και ένα τενερε 750.Καλά γκάζια,άνετο και με λίγο συμμάζεμα γίνεται μηχανάρα.
    Τενερε ειχα.Το 750 το σουπερ του 1991.Ότι καλύτερο είχε περάσει από τα χέρια μου. Το ειχα κανενα 9μηνο οταν ειχα και το τιντιεμ το 850.Με το τενερε εκανα χωμα.Σε ενα πεταγμα μια φορά εσκασα με το τροχο σε κλειστή γωνία και έπεσα και κατέστρεψα ολο το μπροστινό σύστημα. Εγω πηγα στο νοσοκομείο με σπασμένο χέρι και αυτό πουλήθηκε για ανταλλακτικά!
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #54
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    μ αυτα τα λεφτουδακια παρε ενα deauville 650 ,και κρατα και το σουτζουκακι για καμια χωματοφλαταδουρα.μην μπλεκεις με σαπιο-προπελλες.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Πάντως με 3500 (συνδυαστικό μπατζετ) παίρνεις στρομ, βαραντέρο, transalp 700, tdm 900 και αν θες ευρωπαϊκό έχει και tiger 955, capanord, ή κανα σπάνιο πουλί ΚLV 1000. Μόνο στην Κρήτη βγάζει αρκετές επιλογές το car σε όλα τα ανωτέρω. Εγώ λέω να ανανεωθείς.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Πάντως με 3500 (συνδυαστικό μπατζετ) παίρνεις στρομ, βαραντέρο, transalp 700, tdm 900 και αν θες ευρωπαϊκό έχει και tiger 955, capanord, ή κανα σπάνιο πουλί ΚLV 1000. Μόνο στην Κρήτη βγάζει αρκετές επιλογές το car σε όλα τα ανωτέρω. Εγώ λέω να ανανεωθείς.
    Καλή ιδέα και αυτή! Νομίζω πως πρέπει να το δεις πολύ σοβαρά αυτό το ενδεχόμενο!

  12. #57
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Το Transalp 700 θα ήταν μια πολύ καλή επιλογή αναβάθμισης.

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Θα κρατήσω το φριγουιντ μέχρι να δω τι θα γίνει.
    3.500 μπάτζετ δεν έχω με τίποτα. 1800 ευρώ εχω και αυτό γιατί δε βαζω αιρκοντισιον.
    Όποιος θέλει τα πολλά χάνει και τα λίγα.
    Εχω ξανακάνει μαλακιες στη ζωή μού που έχω μετανιώσει. Δε θελω να την ξαναπαθω.Οπως μου ήρθε η καψα έτσι μου φύγε.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #59
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Πάντως για κάποιον άλλο και όχι για τον παπασούζα, GS 1100 με 1600 ευρώ είναι πολύ καλή τιμή.

    Αν ελεγχθεί και δεν πατινάρει οπότε να αποκλειστεί το ενδεχόμενο αλλαγής σετ δίσκου, τότε όλα τα άλλα φτιάχνονται προσιτά (και όχι σε επίσημα εξουσιοδοτημένα συνεργεία). Ο άξονας επισκευάζεται άσε που δεν είναι σίγουρο πως θα έχει ζημιά.

    Είναι μια μοτοσικλέτα που μπορεί να ζήσει για πάντα με την ανάλογη φροντίδα και μπορεί να κάνει από χώμα ως ταξίδι παντού. Με τέτοια τιμή αξίζει να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά.

    Στα μεταχειρισμένα έχει πολλά ανταλλακτικά με νορμάλ τιμές.

    (Το r 1150 GS το είχα πάρει 3500 το 2015, οπότε εδώ μιλάμε σχεδόν για τα μισά λεφτά.)

  15. #60
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    χα, καλά τα λες, αν ρωτάς για μπόξερ πολύ πιθανά δεν είναι για εσένα..
    και εντάξει, δεν είναι πυρηνική φυσική να αλλάξεις δίσκο, θέμα χρόνου και τάξης στο πως θα το διαχειριστείς είναι.

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. bmw r 1100 gs
    από GATHAN στο forum BMW
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2006, 10:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF