Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 179

Θέμα: Γυμνό άνω των 1200

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dankannn Προβολή μηνύματος
    Κοίτα να δεις, αν δεν σε νοιάζουν τα κυβικά τότε κάνε την χάρη στον εαυτό σου και πάρε αυτό, κλασικό.
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...6-honda-cb-400
    Και να το βάψει repsol?
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  2. #107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Και να το βάψει repsol?
    Το βασικό ρε viper1 είναι να αποφασίσει το τι ακριβός θέλει o ίδιος. Τώρα το repsol άστο, μην το σχολιάσω σαν χρώμα γιατί θα φανώ κακός.
    Από ποτε το hornet είναι κάτι εντελώς διαφορετικό από το cbr600f ? Απλά είναι γυμνό.
    Ο doctoras του έκανε πολύ ωραίες προτάσεις και έβαλα και εγώ αυτό που είναι μπιμπελό.
    Βασικά ,αν είχα τα χρήματα και αυτό που έβαλα και ένα cb750 four θα τα ειχα παρει με την μια.
    Πραγματικά ωραίες μοτοσυκλέτες , αλλά αυτά είναι γούστα
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  3. #108
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Αν δεν ειναι το αρκουδομοτερ του CB1300 τι να λεμε τωρα...
    Αφου ηθελε γυμνο ανω των 1200cc.
    Ride(s) the wind of change...

  4. #109
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Γενικα ειμαι υπερμαχος του οτι το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο θεμα αλλα το repsol hornet ειναι πραγματικα εγκληματικο.

  5. #110
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Καλά κάνεις και μου είπες για το χρώμα γιατί θέλω να ακούσω απόψεις και αν κατι το βλεπω λάθος να μην το κάνω, παντως επειδη έκανα μια μεγάλη βολτα με το 900 σε σχέση με το 600 είχε αρκετή διαφορά στη θέση οδήγησης και ο κινητήρας τραβούσε σημαντικά πιο χαμηλά από το 600 και νομιζω μου έβγαζε και λιγότερη ζέστη. Ο doctoras σωστά τα λέει και θα δω μήπως από Σεπτέμβρη βγουν κάποιες αγγελίες επιπλέον σε 1300.
    Απλα το 900 για εμπορικούς λόγους πιστεύω έχει πολύ καλές τιμές.

  6. #111
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Καλά κάνεις και μου είπες για το χρώμα γιατί θέλω να ακούσω απόψεις και αν κατι το βλεπω λάθος να μην το κάνω, παντως επειδη έκανα μια μεγάλη βολτα με το 900 σε σχέση με το 600 είχε αρκετή διαφορά στη θέση οδήγησης και ο κινητήρας τραβούσε σημαντικά πιο χαμηλά από το 600 και νομιζω μου έβγαζε και λιγότερη ζέστη. Ο doctoras σωστά τα λέει και θα δω μήπως από Σεπτέμβρη βγουν κάποιες αγγελίες επιπλέον σε 1300.
    Απλα το 900 για εμπορικούς λόγους πιστεύω έχει πολύ καλές τιμές.
    Φυσικα θα τραβαει καλυτερα και θα εχει μεγαλυτερη ροπη απο το cbr600f , εχουν τοσα κυβικα διαφορα.
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  7. #112

  8. #113
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Μου αρέσει το ρεψωλ σε CBR1000R, αλλά όχι σε γυμνό.

    Συμφωνώ πάντως να μη χαθεί ο αρχικός στόχος για τα 1300-1400cc.

    Ειδικά το λευκό-μπλε Suzuki GSX 1400 θα ήθελα να το οδηγήσω, έτσι για να νιώσω την υπερβολή. Αντίστοιχα και τα Yanaha V-Max και Triumph Rocket III.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  9. #114

  10. #115
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ποπαϋ Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ αλλά ειναι τώρα 8500 ευρώ λογική τιμή για μηχανή 16 ετών η οποία κόστιζε περίπου 11.000 αν θυμάμαι καλά στην εποχή της?

  11. #116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ποπαϋ Προβολή μηνύματος
    Εμένα πάντως μου αρέσει αυτό https://www.car.gr/classifieds/bikes...honda-cb-1300s
    Αυτό πραγματικά περίμενα κάποιος να το βάλει.. Μαζί με το σουζουκι (σε ασπρο/μπλε) και το πράσινο Kawa με bikini fairing είναι απίστευτα.

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Δεν υπαρχει λογικη στις αγοραπωλησιες,ολα ειναι προσφορα και ζητηση.Μια τελευταια συμβουλη θα σου δωσω -αν και διαφωνω με την επικειμενη αγορα σου-ειδικα στις εποχες που ζουμε.Παρε το 1300 της χοντα σε οσο καλυτερη κατασταση το βρεις,και μην μπλεκεις με τα υπολοιπα καρμπυρατεράτα.Η χοντα ειναι ΚΟΡΥΦΗ.Οτι παρεις καλος ελεγχος,οδηγησε το αν μπορεις,και στιβαρη διαπραγματευση.Οι καιροι ειναι δυσκολοι για βιαστικες -συναισθηματικες αποφασεις.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    τα μηχανακια αυτα ειναι ειδος προς εξαφανιση
    αν καποιος τα γουσταρει πραγματικα και θα σκοπευε να περασει την υπολοιπη ζωη του με ενα τετοιο (οπως εγω πχ) τα 1000 ευρω πανω κατω δε λενε κατι
    αυτο που εχει σημασια ειναι να ειναι γνησιο και σε καλη κατασταση με λιγα χλμ
    καποια στιγμη θα υπαρχουν μονο σε φωτο χωρις αντικαταστατη

  14. #119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ αλλά ειναι τώρα 8500 ευρώ λογική τιμή για μηχανή 16 ετών η οποία κόστιζε περίπου 11.000 αν θυμάμαι καλά στην εποχή της?
    Όχι δεν είναι.
    Δεν χάνεις όμως τπτ να μιλήσεις με τον ιδιοκτήτη και ίσως ρίξεις λίγο την τιμή.

    Τα τελευταία χρόνια οι τιμές των μεταχειρισμένων δεν έχουν λογική. Μερικοί πουλάνε όσο τα αγορασανε και κάποιοι και παραπάνω ακόμα.

    Στην αναζήτηση σου εγώ θα έκανα, ακόμα μια φορά, το σκατό παξιμάδι και θα αγόραζα το super duke ή το mt10 ,και fuck the rest.
    Θα το κρατούσα μέχρι να ψοφισω.
    MM#93

  15. #120
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Εδώ και τα γκάζια cbr που έχω τώρα ειναι στιγμές που μου φαίνονται πάρα πολλά για τις ικανότητες μου, δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να αξιοποιήσω μηχανές σας το sd, δεν μου ταιριάζουν πλέον.

Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγωνιστική οδήγηση (Κατάλληλο για άνω των 18 ετών)
    από Bladerunner στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2012, 15:26
  2. Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2011, 14:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF