Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 179

Θέμα: Γυμνό άνω των 1200

  1. #136
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Μπορείς να φτιάξεις γυμνό όμως. Και αν πιάνουν τα χέρια σου ξέρεις που να ψωνίσεις ανταλλακτικα για την μετατροπή και ψαχτεις στο νέτ για λύσεις ενδεχομένως να σου έρθει φτηνότερα και να έχεις ένα γυμνό μοναδικό και πολύ πιο δυνατό από τα εργοστασιακά
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  2. #137
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Μπορείς να φτιάξεις γυμνό όμως. Και αν πιάνουν τα χέρια σου ξέρεις που να ψωνίσεις ανταλλακτικα για την μετατροπή και ψαχτεις στο νέτ για λύσεις ενδεχομένως να σου έρθει φτηνότερα και να έχεις ένα γυμνό μοναδικό και πολύ πιο δυνατό από τα εργοστασιακά
    Μην ξεφευγουμε απ΄το θεμα παρακαλω. Μην μπερδευεσαι απ΄τον τιτλο, εδω συζηταμε για την κλασικη συγκριση VN1700 vs NSR250. Ευχαριστω.

  3. #138
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    73 άλογα και μάλλον όχι τροχό από 1700 κυβικά?
    Όταν το nsr το 1992 έβγαζε 72 τροχό με το hrc Κιτ και ήταν μόλις 250 κυβικά, και 132 κιλά. Αυτό μετατρέπει την βενζίνη σε ήχο και θερμότητα,και όχι σε έργο. Κ που να πας με 400 κιλά; Άμα σβήσει σε κάνα φανάρι η μπεις σε κάνα στενό με λακούβες η απότομες στροφές;

    Για την αγγελία πάνω πάνω το zxr πιθανών το πήρε έμπορος, με τα παζάρια θα το πήρε 4000 μπορεί κ ποιο κάτω, οπότε να μην βγάλει κοντά 2000 αφού το κρατάει μέσα στο μαγαζί και το κοιτάει? Επίσης το κατέβασμα χιλιομέτρων είναι πάγια τακτική των εμπόρων,. Ποιο εύκολα θα βρεις παρθένα σε ρδελο παρά μηχανάκι με πραγματικά χιλιόμετρα σε έμπορο,. Ίσως η καταγραφή χιλιομέτρων στα ΚΤΕΟ μειώσει το πρόβλημα αλλά όλο κ κάποιο τρόπο θα έχουν βρει να το παρακάμψουν,( πχ εικονικη αλλαγή κοντέρ λόγο φθοράς)
    Ο πωλητής επειδή τον είχα πιεσει αρκετά πέρυσι δεν έπεφτε ούτε 100 ευρώ και του είχα πει πως αν δεν βρει κάτι να με πάρει για να την πάρω στα 4500 του ζητάγα αλλά δεν..
    Το πιο πιθανό είναι απλά να την διαχειρίζεται ο έμπορος και να κρατήσει ότι παραπάνω βγάλει, οι έμποροι πλέον δεν τις αγοράζουν οι πιο πολλοί τις κρατάνε στην έκθεση για να έχουν καλύτερη προβολή.

  4. #139
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Ο πωλητής επειδή τον είχα πιεσει αρκετά πέρυσι δεν έπεφτε ούτε 100 ευρώ και του είχα πει πως αν δεν βρει κάτι να με πάρει για να την πάρω στα 4500 του ζητάγα αλλά δεν..
    Το πιο πιθανό είναι απλά να την διαχειρίζεται ο έμπορος και να κρατήσει ότι παραπάνω βγάλει, οι έμποροι πλέον δεν τις αγοράζουν οι πιο πολλοί τις κρατάνε στην έκθεση για να έχουν καλύτερη προβολή.
    μην ασχολεισθε πλεον με εμπορους,και τα χρεπια σαπακια 15ετιας που πουλανε.η αγορα θα τους τιμωρησει συντομα.λογω ρυπων και λοιπων αιτιων ,συντομα θα τα βαλουν ΟΛΑ στον κωλ.......... τους,ειδικα με την ηλεκτροκινηση που ερχεται,και ειδικα τα μαστοδοντα που πουλανε σαν βιντατζ.ο καιρος γαρ εγγυς,και θα φανε αγρια ψωλ...............................
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #140
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    723
    Με την ηλεκτροκίνηση που έρχεται μην πάρουν και άλλο πάνω οι τιμές των μεγάλων τετρακύλινδρων γιαπωνέζικών φοβάμαι εγώ.

  6. #141
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Με την ηλεκτροκίνηση που έρχεται μην πάρουν και άλλο πάνω οι τιμές των μεγάλων τετρακύλινδρων γιαπωνέζικών φοβάμαι εγώ.
    ναι ειδικα με τις τιμες της βενζινης και τα νεα τελη που ερχονται για τα παλαια ρυπογονα οχηματα,ολοι θα κανουν ουρες να τα αγορασουν.αστο κατω ,εγω το ειδα πρωτος θα λενε.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #142
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    μην ασχολεισθε πλεον με εμπορους,και τα χρεπια σαπακια 15ετιας που πουλανε.η αγορα θα τους τιμωρησει συντομα.λογω ρυπων και λοιπων αιτιων ,συντομα θα τα βαλουν ΟΛΑ στον κωλ.......... τους,ειδικα με την ηλεκτροκινηση που ερχεται,και ειδικα τα μαστοδοντα που πουλανε σαν βιντατζ.ο καιρος γαρ εγγυς,και θα φανε αγρια ψωλ...............................
    Ευκαιρία θα είναι να δημιουργηθούν πολλές μίνι έκθεση ιδιωτών μερακληδων μοτοσικλετών

    Όνειρο ζωής όταν έρθει η ώρα να πάρω το εφάπαξ να αγοράσω καμία 10 μοντέλα να τα βάλω στο σπίτι μέσα να τα χαζεύω

  8. #143
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Ευκαιρία θα είναι να δημιουργηθούν πολλές μίνι έκθεση ιδιωτών μερακληδων μοτοσικλετών

    Όνειρο ζωής όταν έρθει η ώρα να πάρω το εφάπαξ να αγοράσω καμία 10 μοντέλα να τα βάλω στο σπίτι μέσα να τα χαζεύω
    οταν θαρθει αυτη η ωρα του εφ απαξ ,σε παω στοιχημα οτι η τελευταια σου προτεραιοτητα θα ειναι να αγορασεις τα 10 μοντελα που λες.θυμισου με οταν το παρεις.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #144
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Ευκαιρία θα είναι να δημιουργηθούν πολλές μίνι έκθεση ιδιωτών μερακληδων μοτοσικλετών

    Όνειρο ζωής όταν έρθει η ώρα να πάρω το εφάπαξ να αγοράσω καμία 10 μοντέλα να τα βάλω στο σπίτι μέσα να τα χαζεύω
    Δύσκολο να πάρουμε εφάπαξ, εδώ παίζεται η σύνταξη.

    Οι μερακλήδες δεν θα ζουν ή θα ζουν λίγοι και κάθε χρόνο όλο και θα λιγοστεύουν.

    Αν χρειαστεί να χαζέψουμε μια τέτοια μινι έκθεση υπάρχει άνθρωπος που το τρώει ήδη για εμάς ώστε εμείς να απολαύσουμε. Γενικά καλύτερα να έχουν οι φίλοι σου παρά εσύ (σκάφος, εξοχικό, κλπ).

    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  10. #145
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    αν τους πιάσει καμιά μανία να σκοτώνουν οτιδήποτε καλοσυντήρημενο εργαλείο υπάρχει σήμερα και πωλείται "μονο σε γνώστες" και κοστίζει όσο ένα kidney

    τότε θα βάλω πλάτη όπως το γνωστό τραγούδι των κατσιμιχαίων:

    Μένω μονάχος στο παρόν μου
    να σώσω οτιδήποτε μηχανάκι και αν σώζεται
    κι ας έχω τις συνέπειες του νόμου
    συνένοχο στο φόνο κυλίνδρων δε θα μ' έχετε

    και θα τους βγάλω απο την δυσκολία της κατάστασης να τους το αγοράσω όσο όσο, win-win που λένε και οι χαρτογιακάδες
    you rise you fall you're down then you rise again

  11. #146
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    ...το εκανε βολτα στην βουλιαγμενης κ στο δρομο μου ειπε ειναι πολυ ανετο κ σταθερο κ δεν καταλαβαινεις τα 400 κιλα γεματο υγρα που ζυγιζει...
    Αυτό το υπερπροφανές συμπέρασμα, κάποια στιγμή δεν θα πρέπει να σταματήσουμε να το αναφέρουμε τουλάχιστον εμείς; Από τον ειδικό τύπο που κάνει διαφήμιση δεν το περιμένω φυσικά.

    Σαν να λες ότι έχει πολύ σκοτάδι τη νύχτα στο δωμάτιο, αλλά μόλις ανάψεις φως βλέπεις κανονικά.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #147
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_20220811_222731_com.viber.voip.jpg 
Προβολές:	144 
Μέγεθος:	38,0 KB 
ID:	437765

  13. #148
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Μάλλον θα αγοραστεί αυτό είναι το πιο καθαρό που κατάφερα να βρω στην αγορά και με ένα ιδιοκτήτη.
    Το μόνο πρόβλημα που δεν φαίνεται στην φώτο ειναι οτι του έχει πέσει σε στάση από την δεξιά πλευρά και εχει ενα βαθουλωμα στο τεποζιτο λίγο πάνω από το νεύρο.
    Η επισκευή που ρώτησα μου είπε ένας σοβαρός μάστορας που έχω δουλέψει ξανά στο παρελθόν για φτερο όμως ότι ειναι περίπου στα 250 ευρώ με το βάψιμο μαζί αλλά μου φαίνονται λίγο υπερβολικά

  14. #149
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.113
    Σε τόνους του κόκκινου είναι δύσκολο να ταιριάξει κωδικός με φρέσκο χρώμα. Καίγεται πρώτο από τον Ήλιο.
    Αν φτιάξει χρώμα για εσένα, τραβήξει - ισιώσει το βαθούλωμα, χωρίς γεμίσματα και με μόνο τον στόκο φινιρίσματος, βάψει το σύνολο
    του τεπόζιτου με αυτοκόλλητα, είναι λογική τιμή.

    υγ: σόρυ που ρωτάω αλλά εσένα σου αρέσει αυτό το χρώμα;
    αν ναι, όλα καλά. Αν όχι όμως μην το φτιάξεις σαν καινούριο δεν χρειάζεται.
    Νομίζω αν πας τα κομμάτια σου λυμένα, είναι κανά 350ε να αλλάξεις χρώμα.

    Ίσως συν φπα, μη σε πάρω στο λαιμό μου.
    Τελευταία τροποποίηση από doctor_john; 28/08/2022 στις 22:21.

  15. #150
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Σε τόνους του κόκκινου είναι δύσκολο να ταιριάξει κωδικός με φρέσκο χρώμα. Καίγεται πρώτο από τον Ήλιο.
    Αν φτιάξει χρώμα για εσένα, τραβήξει - ισιώσει το βαθούλωμα, χωρίς γεμίσματα και με μόνο τον στόκο φινιρίσματος, βάψει το σύνολο
    του τεπόζιτου με αυτοκόλλητα, είναι λογική τιμή.

    υγ: σόρυ που ρωτάω αλλά εσένα σου αρέσει αυτό το χρώμα;
    αν ναι, όλα καλά. Αν όχι όμως μην το φτιάξεις σαν καινούριο δεν χρειάζεται.
    Νομίζω αν πας τα κομμάτια σου λυμένα, είναι κανά 350ε να αλλάξεις χρώμα.

    Ίσως συν φπα, μη σε πάρω στο λαιμό μου.
    Θα σου πω την αλήθεια δεν είναι και η πρώτη μου επιλογή το συγκεκριμένο χρώμα διότι δεν είναι το κεραμμυδι που είχε το hornet to 600 του 06 αλλά ένα λίγο πιο ανοιχτό, αλλά το συγκεκριμένο μοντελο ήταν το τελευταίο που έβγαλε το 07 και εχει και τον μαύρο κινητήρα που έχουν κυκλοφορήσει ελάχιστα κομμάτια.

Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγωνιστική οδήγηση (Κατάλληλο για άνω των 18 ετών)
    από Bladerunner στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2012, 15:26
  2. Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2011, 14:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF