Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 64

Θέμα: Δικαστήριο για δίπλωμα

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Έχει αναφερθεί σε αυτό το ζήτημα ο Αϊνστάιν, τι ψάχνεις να βρεις τώρα εσύ;
    Αν δεν κάνω λάθος, λέγεται ότι έχει τοποθετηθεί και ο Mark Twain επί του θέματος.

  2. #47
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.628
    Άλλος για τη βάρκα μας;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #48
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/09/2020
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Garfield Προβολή μηνύματος
    - Κάνουμε την παρανομία και μετά ζητάμε και τα ρέστα.
    - Δεν παίρνουμε όλα τα μέτρα προστασίας γιατί "εγώ προσέχω".
    - Ο "μπαμπάκας" πληρώνει και καθαρίζει μην τυχόν και στεναχωρηθεί ο κανακάρης του.

    Όλη η νεοελληνική νοοτροπία μαζεμένη σε ένα topic...

    Δες λίγο, αγόρι μου, τα παρακάτω. Και αυτοί τα ίδια θα λέγανε αλλά ήταν η "κακιά" στιγμή (και στις 3 περιπτώσεις ο συνοδηγός την πλήρωσε και στις 2 στις 3 περιπτώσεις δεν είχε δίπλωμα ο οδηγός)

    https://www.newsbeast.gr/society/art...is-sti-halkida

    https://www.newsit.gr/topikes-eidhse...c-vid/1249864/

    https://thecaller.gr/ellada/paraliak...an-kranos-vid/
    1ον δε ζητάω τα ρέστα. Απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί να πρέπει να πληρώσω διοικητικό πρόστιμο ενώ για το δικαστήριο είμαι αθώος (ασχέτο με το τι έγινε, το δικαστήριο με θεωρεί αθώο)

    2ον φοράω ΠΑΝΤΑ κράνος. Επέλεξα να μην το βάλω τώρα για τον λόγο που είπα. Πώς θα ζήσω εγώ με τις τύψεις αν γίνει κάτι και πεθάνει ο συνοδηγός; Διαφωνώ με το ισχύον νομικό πλαίσιο για το κράνος και τη ζώνη γιατί δεν είναι δουλειά της τροχαίας να με τιμωρεί για πράγματα που επηρεάζουν μόνο εμένα. Όταν το φοράω (πάντα όταν δεν έχω δικαβαλιά και βγαίνω έξω από το χωριό), το κάνω για τη δίκη μου ασφάλεια και όχι για την τροχαία.

    Επίσης δεν αμφισβητώ ότι το κράνος προστατεύει ή ότι υπάρχει πιθανότητα να γίνει η στραβή. Παρότι μειώνεται η πιθανότητα με προσοχή, δε μηδενίζεται ποτέ. Δε φόρεσα κράνος επειδή δεν μπορώ να είμαι προστατευμένος με απροστάτευτη συνοδηγό, την οποία εξάλλου ενοχλεί το κράνος μου· όχι γιατί «εγώ προσέχω»

    3ον εγώ στον father είπα να μην την πληρώσει και ότι θα το κάνω εγώ όταν βρω τα χρήματα. Αυτός την πλήρωσε βέβαια χωρίς να με ρωτήσει (θα του έλεγα όχι) αλλά εννοείται θα του δώσω τα 100€.

  4. #49
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Utopia21 Προβολή μηνύματος
    Διαφωνώ με το ισχύον νομικό πλαίσιο για το κράνος και τη ζώνη γιατί δεν είναι δουλειά της τροχαίας να με τιμωρεί για πράγματα που επηρεάζουν μόνο εμένα.
    1ον δεν επηρεάζει μόνο εσένα.
    2ον Dura Lex, sed lex

    Μπορείς να κηρύξεις επανάσταση, ή αν θέλεις μπορείς να καταγγείλεις την αντισυνταγματικοτητα του νόμου.
    Μέχρι να τελεσιδικισει και ακυρωθεί ή αλλάξει, οφείλεις να τον τηρεις.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Utopia21 Προβολή μηνύματος
    1ον δε ζητάω τα ρέστα. Απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί να πρέπει να πληρώσω διοικητικό πρόστιμο ενώ για το δικαστήριο είμαι αθώος (ασχέτο με το τι έγινε, το δικαστήριο με θεωρεί αθώο)

    2ον φοράω ΠΑΝΤΑ κράνος. Επέλεξα να μην το βάλω τώρα για τον λόγο που είπα. Πώς θα ζήσω εγώ με τις τύψεις αν γίνει κάτι και πεθάνει ο συνοδηγός; Διαφωνώ με το ισχύον νομικό πλαίσιο για το κράνος και τη ζώνη γιατί δεν είναι δουλειά της τροχαίας να με τιμωρεί για πράγματα που επηρεάζουν μόνο εμένα. Όταν το φοράω (πάντα όταν δεν έχω δικαβαλιά και βγαίνω έξω από το χωριό), το κάνω για τη δίκη μου ασφάλεια και όχι για την τροχαία.

    Επίσης δεν αμφισβητώ ότι το κράνος προστατεύει ή ότι υπάρχει πιθανότητα να γίνει η στραβή. Παρότι μειώνεται η πιθανότητα με προσοχή, δε μηδενίζεται ποτέ. Δε φόρεσα κράνος επειδή δεν μπορώ να είμαι προστατευμένος με απροστάτευτη συνοδηγό, την οποία εξάλλου ενοχλεί το κράνος μου· όχι γιατί «εγώ προσέχω»

    3ον εγώ στον father είπα να μην την πληρώσει και ότι θα το κάνω εγώ όταν βρω τα χρήματα. Αυτός την πλήρωσε βέβαια χωρίς να με ρωτήσει (θα του έλεγα όχι) αλλά εννοείται θα του δώσω τα 100€.

    Επιμενεις με εντελως fuck logic

    Αν δεν φορας κρανος δεν ειναι μονο δικο σου προβλημα γιατι αν μεν σκοτωθεις θα σε κλαψει η μανα σου και τελος. Αν δεν σκοτωθεις ομως και μεινεις αναπηρος θα σε πληρωνω εγω και αυτο αφορα και εμενα.

    Το δικαστηριο δεν θα σε κρινει αθωο απλα θα στην χαρισει. Αν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτη την απλη εννοια τοτε λαθος κανουμε ολοι εδω μεσα που απανταμε στα απιθανα που γραφεις.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Φιλε μου εν μερη συμφωνω οτι ειναι δικαιωμα σου να μην φορας κρανος,κραζω ομως τους φιλους μου που δεν φορανε,εγω το φοραω πριν ακομα βγω απ το σπιτι,γιατι θελω να χω τα χερια μου ελευθερα βεβαια και οχι για τπτ αλλο.Το κρατος ομως δεν σκεφτεται ετσι και ισως σκεφτεται οτι σε περιπτωση σοβαρου ατυχηματος λογω δικιας σου απερισκεψιας θα απασχολησεις ιατρικο δυναμικο το οποιο θα μπορουσε να ασχοληθει με αλλη περιπτωση,δεν ειμαι σιγουρος για αυτο που λεω,μια υποθεση κανω.Επισης χωρις κρανος μετα απο καποια χλμ δεν μπορεις καν να δεις καθαρα απο τα δακρυα στα ματια σου,μπορει να σε χτυπησει ενα εντομο και να χασεις τον ελεγχο πεφτοντας επειτα πανω σε αλλο διερχομενο οχημα η πεζο η η η ..Μου εχει ερθει εντομο κατακουτελα με 180(φορουσα κρανος αλλα ειχα ανοικτη την ζελατινα) και νομισα οτι μου σκασε πετρα..Πιστευω ολα αυτα ειναι λογοι που σε υποχρεωνουν να φορας κρανος.Το οτι σκεφτηκες την συνεπιβατη σου να ειναι προστατευμενη αυτο σε τιμα.Θα μου πεις και τι να κανω,να κουβαλαω μαζι μου δευτερο κρανος μηπως και πετυχω καποιον γνωστο και χρειαστει να τον μεταφερω?Δεν ξερω τι να σου απαντησω σε αυτο το κομματι.Τα ιδια ελεγα και γω για την πινακιδα,τι τους ενοχλει και με γραφουν για πινακιδα,εφοσον εμενα δεν μου αρεσει στο ματι..Η απαντηση του αστυνομικου ηταν τοσο απλη που δεν ειπα δευτερη κουβεντα..Μου ειπε λοιπον ''Εαν ερθει ενα μηχανακι χωρις πινακιδα και πεσει πανω στο δικο σου που ειναι παρκαρισμενο,το ριξει κατω και εξαφανιστει πως θα σου φανει?''Φαν φακτ,γνωστος μου την εχει γλυτωσει απο αυτοφωρο ''φορτωμα'' ενω δεν ειχε καμια σχεση, επειδη μηχανακι ολοιδιο με το δικο του δεν σταματησε σε ελεγχο και εφυγε,τον κυνηγησαν και περασε και δυο κοκκινα,αλλα το μηχανακι που κατεδιωκαν οι αστυνομοι δεν ειχε πινακιδα ενω το δικο του ειχε!Για το προστιμο,οπως σου εξηγησε και ο δικηγορος εδω μεσα,η αστυνομια βεβαιωνει διοικητικο προστιμο και το πληρωνεις,γιατι επ αυτοφορω ''πιαστηκες'' να οδηγεις χωρις κρανος και αυτο δεν αλλαζει.Το δικαστηριο σε δικαζει για το ποινικο κομματι της παραβασης και κανονικα θα σου την φοραγε και αυτο,απλα οπως σου ξαναειπανε δειχνει επιεικια λογω του οτι συμμορφωνεσαι και τελικα βγαζεις διπλωμα,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και υποχρεωμενο η οτι παντα σε αθωωνει..Η λογικη λεει οτι κανονικα θα σου την φοραγε γιατι οταν εγινε το συμβαν δεν ειχες διπλωμα..

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/09/2020
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nickald Προβολή μηνύματος
    Επιμενεις με εντελως fuck logic

    Αν δεν φορας κρανος δεν ειναι μονο δικο σου προβλημα γιατι αν μεν σκοτωθεις θα σε κλαψει η μανα σου και τελος. Αν δεν σκοτωθεις ομως και μεινεις αναπηρος θα σε πληρωνω εγω και αυτο αφορα και εμενα.

    Το δικαστηριο δεν θα σε κρινει αθωο απλα θα στην χαρισει. Αν δεν μπορεις να καταλαβεις αυτη την απλη εννοια τοτε λαθος κανουμε ολοι εδω μεσα που απανταμε στα απιθανα που γραφεις.
    Γιατί να μην υπάρχει δυνατότητα να υπογράψω ότι σε περίπτωση τραυματισμού για τον οποίο ευθύνεται η έλλειψη προστατευτικού κράνους θα καλύψω εγώ τα έξοδα νοσηλείας;
    Τελευταία τροποποίηση από Utopia21; 04/09/2021 στις 15:46.

  8. #53
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tallyban Προβολή μηνύματος
    Νταξ παιδιά σεβασμός στους νόμους, αλλά μη το παρακάνουμε.Τοσος κόσμος δουλεύει εκεί,άμα δεν υπάρχουν παράνομοι τι θα κάνουν ,κλέφτες θα γίνουν;
    Μεζέδες θα γίνουν

    https://www.youtube.com/watch?v=K7G08YPnP8w

  9. #54
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου εν μερη συμφωνω οτι ειναι δικαιωμα σου να μην φορας κρανος,...
    Τα δικαιώματα ορίζονται από τους νόμους. Μπορείς να τεκμηριώσεις το παραπάνω;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  10. #55
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/09/2020
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου εν μερη συμφωνω οτι ειναι δικαιωμα σου να μην φορας κρανος,κραζω ομως τους φιλους μου που δεν φορανε,εγω το φοραω πριν ακομα βγω απ το σπιτι,γιατι θελω να χω τα χερια μου ελευθερα βεβαια και οχι για τπτ αλλο.Το κρατος ομως δεν σκεφτεται ετσι και ισως σκεφτεται οτι σε περιπτωση σοβαρου ατυχηματος λογω δικιας σου απερισκεψιας θα απασχολησεις ιατρικο δυναμικο το οποιο θα μπορουσε να ασχοληθει με αλλη περιπτωση,δεν ειμαι σιγουρος για αυτο που λεω,μια υποθεση κανω.Επισης χωρις κρανος μετα απο καποια χλμ δεν μπορεις καν να δεις καθαρα απο τα δακρυα στα ματια σου,μπορει να σε χτυπησει ενα εντομο και να χασεις τον ελεγχο πεφτοντας επειτα πανω σε αλλο διερχομενο οχημα η πεζο η η η ..Μου εχει ερθει εντομο κατακουτελα με 180(φορουσα κρανος αλλα ειχα ανοικτη την ζελατινα) και νομισα οτι μου σκασε πετρα..Πιστευω ολα αυτα ειναι λογοι που σε υποχρεωνουν να φορας κρανος.Το οτι σκεφτηκες την συνεπιβατη σου να ειναι προστατευμενη αυτο σε τιμα.Θα μου πεις και τι να κανω,να κουβαλαω μαζι μου δευτερο κρανος μηπως και πετυχω καποιον γνωστο και χρειαστει να τον μεταφερω?Δεν ξερω τι να σου απαντησω σε αυτο το κομματι.Τα ιδια ελεγα και γω για την πινακιδα,τι τους ενοχλει και με γραφουν για πινακιδα,εφοσον εμενα δεν μου αρεσει στο ματι..Η απαντηση του αστυνομικου ηταν τοσο απλη που δεν ειπα δευτερη κουβεντα..Μου ειπε λοιπον ''Εαν ερθει ενα μηχανακι χωρις πινακιδα και πεσει πανω στο δικο σου που ειναι παρκαρισμενο,το ριξει κατω και εξαφανιστει πως θα σου φανει?''Φαν φακτ,γνωστος μου την εχει γλυτωσει απο αυτοφωρο ''φορτωμα'' ενω δεν ειχε καμια σχεση, επειδη μηχανακι ολοιδιο με το δικο του δεν σταματησε σε ελεγχο και εφυγε,τον κυνηγησαν και περασε και δυο κοκκινα,αλλα το μηχανακι που κατεδιωκαν οι αστυνομοι δεν ειχε πινακιδα ενω το δικο του ειχε!Για το προστιμο,οπως σου εξηγησε και ο δικηγορος εδω μεσα,η αστυνομια βεβαιωνει διοικητικο προστιμο και το πληρωνεις,γιατι επ αυτοφορω ''πιαστηκες'' να οδηγεις χωρις κρανος και αυτο δεν αλλαζει.Το δικαστηριο σε δικαζει για το ποινικο κομματι της παραβασης και κανονικα θα σου την φοραγε και αυτο,απλα οπως σου ξαναειπανε δειχνει επιεικια λογω του οτι συμμορφωνεσαι και τελικα βγαζεις διπλωμα,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και υποχρεωμενο η οτι παντα σε αθωωνει..Η λογικη λεει οτι κανονικα θα σου την φοραγε γιατι οταν εγινε το συμβαν δεν ειχες διπλωμα..
    Αυτό που λες για την ορατότητα ισχύει μεν, αλλά δεν είναι υποχρεωτική η ζελατίνα στο κράνος έτσι κι αλλιώς. Υπάρχουν κράνη που είναι τελείως ανοιχτά μπροστά. Για παράδειγμα στις διακοπές που νοίκιασα μηχανάκι, μου έδωσαν κράνος που κάλυπτε μόνο το κεφάλι και δεν έβλεπα Χριστό μπροστά στην εθνική από τα δάκρυα.

    Στα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου.

  11. #56
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2015
    Μηνύματα
    30
    1ον ....γιατί να πρέπει να πληρώσω διοικητικό πρόστιμο ενώ για το δικαστήριο είμαι αθώος...
    Μέγιστο λάθος που δεν έχει ξεκαθαριστεί ακόμα. Εάν γίνει δικαστήριο, δεν θα σε αθωώσει όπως νομίζεις, αλλά μπορεί να μην σου επιβάλλει ποινή. Η ενοχή σου είναι δεδομένη.

    2ον ...δεν είναι δουλειά της τροχαίας να με τιμωρεί για πράγματα που επηρεάζουν μόνο εμένα...
    Η ενδεχόμενη νοσηλεία σου, επηρρεάζει όλο τον πληθυσμό που θα πληρώσει για τη περίθαλψη και την αποθεραπεία σου.

    ...Δε φόρεσα κράνος επειδή δεν μπορώ να είμαι προστατευμένος με απροστάτευτη συνοδηγό, την οποία εξάλλου ενοχλεί το κράνος μου...
    Εάν είχες έστω λίγη φαιά ουσία, δεν θα έπαιρνες βόλτα συνοδηγό χωρίς κράνος.

    3ον εγώ στον father είπα να μην την πληρώσει... Αυτός την πλήρωσε βέβαια χωρίς να με ρωτήσει (θα του έλεγα όχι) αλλά εννοείται θα του δώσω τα 100€.
    Τα οικονομικά της οικογενείας σου νομίζω αφορούν ΜΟΝΟ την οικογένεια σου.
    Πάντα φιλικά.

  12. #57
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Utopia21 Προβολή μηνύματος
    1ον δε ζητάω τα ρέστα. Απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί να πρέπει να πληρώσω διοικητικό πρόστιμο ενώ για το δικαστήριο είμαι αθώος (ασχέτο με το τι έγινε, το δικαστήριο με θεωρεί αθώο)

    .
    Στο εξήγησε ο δικηγόρος παραπάνω.
    Η παράβαση είναι μία αλλά έχει δύο μέρη, το διοικητικό (υποθέτω αυτό είναι το αστικό κομμάτι θα μας το πει ο δικηγόρος αν ρο δει) και το ποινικό.
    Το διοικητικό έγινε επιτόπου και δεν ξαναεξετάζεται
    Το ποινικό θα κριθεί στο δικαστήριο, το δικαστήριο πιθανότατα θα σε απαλάξει διότι θα κρίνει ότι κατάλαβες το λάθος σου βγάζοντας το δίπλωμα, ή αλλιώς με αυτήν τη κίνηση να βγάλεις το δίπλωμα απέδειξες τη μεταμέλεα σου οπότε αποφασίζει να μην σου επιβάλει άλλη ποινή. Δεν ξέρω αν το ότι έχεις ήδη πληρώσει και το πρόστιμο παίζει ρόλο, πιθανώς.
    Δεν σου λέει επομένως ότι δεν ήσουν παραβάτης, σου λέει πιστεύω ότι κατάλαβες το λάθος σου και δεν θα το ξανακάνεις οπότε σου δίνω μια δεύτερη ευκαιρία

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Utopia21 Προβολή μηνύματος
    Γιατί να μην υπάρχει δυνατότητα να υπογράψω ότι σε περίπτωση τραυματισμού για τον οποίο ευθύνεται η έλλειψη προστατευτικού κράνους θα καλύψω εγώ τα έξοδα νοσηλείας;
    Αφού σε κάνουν καλά (αν μπορέσουν) ή προκαταβολικά;

  14. #59
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Utopia21 Προβολή μηνύματος
    Αυτό που λες για την ορατότητα ισχύει μεν, αλλά δεν είναι υποχρεωτική η ζελατίνα στο κράνος έτσι κι αλλιώς. Υπάρχουν κράνη που είναι τελείως ανοιχτά μπροστά. Για παράδειγμα στις διακοπές που νοίκιασα μηχανάκι, μου έδωσαν κράνος που κάλυπτε μόνο το κεφάλι και δεν έβλεπα Χριστό μπροστά στην εθνική από τα δάκρυα.

    Στα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου.
    Παλι λαθος εισαι.
    Ξαναδιαβασε τον ΚΟΚ που πήρες και διπλωμα τρομαρα σου.


    Μη χρήση γυαλιών κατά του ανέμου με κράνος χωρίς διαφανές προστατευτικό κάλυμμα (μοτοσικλετιστές)
    (ν.2696/1999 αρθ.101 παρ.1) 200 Ευρω προστιμο.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/09/2020
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Αφού σε κάνουν καλά (αν μπορέσουν) ή προκαταβολικά;
    Όπως στις χώρες με ιδιωτικό σύστημα υγείας. Θα σου παρέχουν την περίθαλψη προκειμένου να μην πεθάνεις και μετά θα σε κυνηγήσουν για τα λεφτά.

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2008, 23:56
  2. test ηλεκτρονικου τυπου για δίπλωμα
    από wild_cat/anima στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2006, 10:25
  3. Αποριες για διπλωμα
    από babishondakias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 00:45
  4. Δίνω για δίπλωμα...
    από milaber στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 22:49
  5. Αύριο δίνω για δίπλωμα ρεεε!
    από milaber στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 01:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF