Σελίδα 30 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 2025262728293031323334 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 436 έως 450 από 498

Θέμα: Καταδίωξη με ασχημη κατάληξη

  1. #436
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    https://www.youtube.com/watch?v=8k0X91aWYHA

    αυτό και μόνο

    Γαύρε αν θες σβήστο, να ξέρεις εσύ όμως και εσύ και οι λοιποί που θα το δουν, ότι το ποστάρει άνθρωπος που περιμένει στο φανάρι να του κάνει σήμα ο τροχονόμος για να ξεκινήσει και όσες φορές του μιλάει αστυνομικός κάθεται σούζα, ούτε κάνα καημό έχω με την αστυνομία, ούτε φαντάσματα βλέπω ούτε τίποτα

    Κάτι τέτοια γίδια όμως δε μπορώ επ ουδενί να δεχτώ να κυκλοφορούν στην κοινωνία, πολλώ δε μάλλον να τα πληρώνω κιόλας για να επιβάλλουν την έννομη τάξη...

    @GM900 και λοιπούς, ελπίζω το παραπάνω να σας κάνει να καταλαβαίνετε γιατί πολλοί εδώ μέσα είμαστε επιφυλακτικοί (στην καλύτερη) όταν ακούμε ότι κάτι δεν πήγε και πολύ καλά σε επιχείρηση της ΕΛΑΣ...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  2. #437
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ναι οκ, νομίζω έχω δει και Vstrom με MG2


    Αυτό που άκουσα βέβαια μέσα ΤΑ κάπου στην Αττική, όταν μου έκλεψαν το 954 ήταν "δεν κάνεις μια βόλτα εκεί πάνω προς το νεκτροταφείο μπας και τη βρεις; Κι αν την βρεις πάρε τηλ να έρθουμε."
    Eμεις καναμε τον αστυνομικο Μπέκα και βρήκαμε το κλεμένο αμάξι του ξαδέλφου μου απο το Αιγιο (κοντα στη κόρινθο) και ειδαμε απο καμερες ακριβως και το σημείο που πήγε (το καταυλισμο) και οταν πήγαμε στο τοπικό τμήμα μας έδιωξαν (δεν πάμε εκει ειναι άβατο αυτη ηταν η τελευταια κουβεντα του αστυνομου)

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  3. #438
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    https://www.youtube.com/watch?v=8k0X91aWYHA

    αυτό και μόνο

    Γαύρε αν θες σβήστο, να ξέρεις εσύ όμως και εσύ και οι λοιποί που θα το δουν, ότι το ποστάρει άνθρωπος που περιμένει στο φανάρι να του κάνει σήμα ο τροχονόμος για να ξεκινήσει και όσες φορές του μιλάει αστυνομικός κάθεται σούζα, ούτε κάνα καημό έχω με την αστυνομία, ούτε φαντάσματα βλέπω ούτε τίποτα

    Κάτι τέτοια γίδια όμως δε μπορώ επ ουδενί να δεχτώ να κυκλοφορούν στην κοινωνία, πολλώ δε μάλλον να τα πληρώνω κιόλας για να επιβάλλουν την έννομη τάξη...

    @GM900 και λοιπούς, ελπίζω το παραπάνω να σας κάνει να καταλαβαίνετε γιατί πολλοί εδώ μέσα είμαστε επιφυλακτικοί (στην καλύτερη) όταν ακούμε ότι κάτι δεν πήγε και πολύ καλά σε επιχείρηση της ΕΛΑΣ...
    Συμφωνω μαζι σου για τον συγκεκριμένο ομως δεν ειναι η ιδια υποθεση.
    Αλλο ΜΑΤ... αλλο Αμεση Δραση.
    Καμμια σχεση με εγκληματικοτητα

  4. #439
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Συμφωνω μαζι σου για τον συγκεκριμένο ομως δεν ειναι η ιδια υποθεση.
    Αλλο ΜΑΤ... αλλο Αμεση Δραση.
    Καμμια σχεση με εγκληματικοτητα
    Επειδή είναι πολλοί όμως οι συγκεκριμένοι, ίσως η πλειοψηφία, είναι κάπως διακαιολογημενη η προκατάληψη μας δε νομίζεις;

    Επί του θέματος τώρα, ολοι οι ισχυρισμοί των αστυνομικών έχουν καταρριφθεί έως τώρα κι ακόμα δεν έχουμε βαλιστικες, ιατροδικαστες κλπ που προφανώς θα ρίξουν κι άλλο φως στην υπόθεση. Μήπως ξανασκεφτηκες την αρχική σου θέση για υπεράσπιση των συναδέλφων;

    Btw το ίδιο προσπαθούσε να κάνει κι ο shooter παλαιότερα και δεν έβγαινε κάθε φορά!

  5. #440
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    διαβαζω οτι παρουσιαστηκε σημερα στην δικαιοσύνη ο 15χρονος οδηγος-κλεφτης του accent ...(τωρα αν ειναι ο ΙΔΙΟΣ η καποιος αλλος αυτοφωράκιας κανεις δεν ξερει...)
    επειδη οι ΝΟΜΟΙ για τιμωρια των ΑΝΗΛΙΚΩΝ ακομα και για ΦΟΝΟ ειναι κυριολεκτικα για τον ΠΟΥΤΣ@...
    ελπιζω να τον παρει τηλεφωνο ο ιδιος ο μητσοτακης τον 15χρονο ...να του ζητησει συγνωμη για το κυνηγητο ,οτι εγινε κατα λαθος και την επομενη φορα σε κλεψιά φόνο κλπ ΔΕΝ θα ξαναγίνει...και να του ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ να του ΔΩΣΕΙ ΔΩΡΕΑΝ ενα αλλο αμαξι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ hyundai για να ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ αυτο που ειχε ΚΛΕΨΕΙ ...

  6. #441
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Λαικό δικαστήριο η φάση.
    Ξεκολλάτε λίγο.
    Ο καθένας μπορεί να πιστεύει ότι γουσταρει και να εχει τη γνώμη του επι του θέματος.
    Ενα μοτοφορουμ είμαστε όχι το διεθνές δικαστήριο της Χαγης.

  7. #442
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    διαβαζω οτι παρουσιαστηκε σημερα στην δικαιοσύνη ο 15χρονος οδηγος-κλεφτης του accent ...(τωρα αν ειναι ο ΙΔΙΟΣ η καποιος αλλος αυτοφωράκιας κανεις δεν ξερει...)
    επειδη οι ΝΟΜΟΙ για τιμωρια των ΑΝΗΛΙΚΩΝ ακομα και για ΦΟΝΟ ειναι κυριολεκτικα για τον ΠΟΥΤΣ@...
    ελπιζω να τον παρει τηλεφωνο ο ιδιος ο μητσοτακης τον 15χρονο ...να του ζητησει συγνωμη για το κυνηγητο ,οτι εγινε κατα λαθος και την επομενη φορα σε κλεψιά φόνο κλπ ΔΕΝ θα ξαναγίνει...και να του ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ να του ΔΩΣΕΙ ΔΩΡΕΑΝ ενα αλλο αμαξι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ hyundai για να ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ αυτο που ειχε ΚΛΕΨΕΙ ...
    Εγώ συμφωνώ μαζί μου και μάλιστα θα το πάω κι ένα βήμα παραπέρα. Άμεση εκτέλεση επί τόπου σε όλους τους παραβάτες! Πέρασες κόκκινο/στοπ; Μπαμ και κάτω
    Διπλοπαρκαρες; Ίσως μια στα πόδια
    Άφησες τα κακακια του σκύλου στο πάρκο; Λιθοβολισμός


    Πώς σου ακούγεται;
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  8. #443
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.650
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Επειδή είναι πολλοί όμως οι συγκεκριμένοι, ίσως η πλειοψηφία, είναι κάπως διακαιολογημενη η προκατάληψη μας δε νομίζεις;

    Επί του θέματος τώρα, ολοι οι ισχυρισμοί των αστυνομικών έχουν καταρριφθεί έως τώρα κι ακόμα δεν έχουμε βαλιστικες, ιατροδικαστες κλπ που προφανώς θα ρίξουν κι άλλο φως στην υπόθεση. Μήπως ξανασκεφτηκες την αρχική σου θέση για υπεράσπιση των συναδέλφων;

    Btw το ίδιο προσπαθούσε να κάνει κι ο shooter παλαιότερα και δεν έβγαινε κάθε φορά !
    Σε ευχαριστώ ρε μλκ Θοδωρε!
    Βγάζουμε το χτικιο κάθε φορά με τα "όργανα" να μας λένε ότι δεν ξέρουμε. Αντί να έχουν τη στοιχειώδη ευθιξία και να μένουν έστω σιωπηλοί, λες και τους κατηγόρησε κάποιος προσωπικά, βγαίνουν με τη μόνιμη επωδό του "δεν ξέρετε εσείς"...
    Βλέπουμε και αυτούς που τάχα ξέρουν πόσο πετυχαίνουν.
    Ο τζιεμ μπορεί να μην είναι όσο εριστικός ήταν ο σερίφης του διαστήματος αλλά το τροπάριο είναι ίδιο και απαράλλαχτο.
    Αλλά βγαινω εγώ ως ο μυστήριος της ιστορίας κατά κάποιους.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #444
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    όσο εριστικός ήταν ο σερίφης του διαστήματος
    Γιατί ρε αδερφέ τον προσβάλεις δημόσια και μάλιστα δια της απουσίας του ;

  10. #445
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Ρε παιδια οσο πετατε οι ιδιοι την μπαλα στην εξεδρα και βγαζετε προκαταληψη με βαση αλλες ενεργειες τις αστυνομιας εγω γιατι να απολογηθω?
    Ειπα οτι εχει δικιο για τον Ματατζη.
    Τελος.
    Το χτικιο που βγάζετε απλα δειχνει το δικο σας προσωπικο θεμα που εχετε με την αστυνομια και οχι το τι αναλυουμε περι του θεματος με την καταδιωξη.
    Δηλαδη μπηκε εισαγγελεας στην ολη φαση και οχι απλα μια ΕΔΕ και ακομα εσεις νομιζετε οτι τα νηματα τα κινει η αστυνομια.
    Ναι οτι οι πληροφοριες ηταν λαθος αρχικα προς τον Τυπο(πολλα τα βγαλανε μονοι τους).
    Ναι οτι ζητηθηκε η παυση της καταδιωξης που ειναι πειθαρχικο αδικημα του Α100.

    Δεν υπαρχει κατι αλλο να προσθεσω.
    Σας καλυπτω περι του θεματος στο θεμα εκπαιδευσης αλλα πρεπει να μου την πουνε και οι Αποστρατοι που δεν εχουν ιδεα τι γινεται απο υπηρεσιακα.

  11. #446
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    .... οι Αποστρατοι ....
    Αυτό ήταν χτύπημα κάτω απο τη μέση.

    Οι απόστρατοι βασικά δεν έγραψαν ακόμα... σχολιάζουν offline, κι έχει πολύ γέλιο αυτά που λένε όμως.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #447
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αυτό ήταν χτύπημα κάτω απο τη μέση.
    Εμένα πάντως το "συνταξιούχος" θα μου ακουγόταν χειρότερο

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  13. #448
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Εμένα πάντως το "συνταξιούχος" θα μου ακουγόταν χειρότερο

    Είσαι χαζός; Αυτό είναι όνειρο ζωής πλέον. Περιμένουμε μέχρι τα 67+ ενώ οι τρελοί των ΜΑΤ, και οι σκοποί στα τμήματα θα βγούν καμιά δεκαετία νωρίτερα, λόγω συνθηκών κι επετηρίδας.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #449
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Ενα μοτοφορουμ είμαστε όχι το διεθνές δικαστήριο της Χαγης.
    Εισαι ντιπ διεστραμμένος, εεε..??
    (σιχτιρ και ανατριχιασα..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #450
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αυτό ήταν χτύπημα κάτω απο τη μέση.

    Οι απόστρατοι βασικά δεν έγραψαν ακόμα... σχολιάζουν offline, κι έχει πολύ γέλιο αυτά που λένε όμως.
    Τα βρισκετε μεταξυ σας οποτε γελαστε οσο θελετε.
    Εγω να δεις με τα μαργαριταρια που γράφετε...

Παρόμοια θέματα

  1. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11
  2. Σχετικα με τις φωτοκλησεις!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 10:17
  3. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:28
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 08:22
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 16:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF