Σελίδα 28 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 182324252627282930313233 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 406 έως 420 από 498

Θέμα: Καταδίωξη με ασχημη κατάληξη

  1. #406
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Σαφώς κι έχει. Δείχνει το μπάχαλο στις πληροφορίες που κυκλοφορούν.
    Επίσης για σκέψου να ήταν κανένα 14χρονο, απο αυτά που τους μαθαίνουν να οδηγούν από τα 12. Αφού έριχναν στα τυφλά, και δεν είδαν τι και πως, θα το έτρωγαν και μετά θα μιλούσαμε για άλλες καταστάσεις.

    Γιατί οι κατηγορούμενοι είναι κρατικοί λειτουργοί, σε διατεταγμένη υπηρεσία, τι ρωτάς;

    Ακόμα δεν τους πάνε πουθενά.

    Και νομικός;

    Εγω πάλι που δεν έχω φάει χημικά σε πορείες (οκ, μία φορά αλλά δεν μετράει, δεξιό με έλεγαν όλοι εκεί) μπορώ να μιλήσω χωρίς κάποιο μίσος για το συγκεκριμένο;

    Ή για τον οδηγό της Ντορας και τον τροχονόμο στην είσοδο της Βουλής, εκεί μιλάμε για κιλά επαγγελματισμού.

    Μη το παίρνεις προσωπικά, διαβάζω τι γράφεις, δεν τα "χώνουμε" σε εσένα κάθε φορά που γίνεται κάτι λάθος από κάποιο συνάδελφό σου.
    Φιλε τσουβαλιαζεις με μια αναγκη να εχεις της τελευταια λεξη. Στην χαριζω εφοσον πραγματικα δεν εχεις ιδεα.
    Οπως εγραψα λαδι δεν παω να βγαλω κανεναν.
    Τωρα για Ντορες και αλλα νομιζω εκραξα τον συναδελφο εκει για την σταση του. Απο κει και μετα τελος αυτο.
    Σου απαντησε και ο CorpseAlive για εκει που με ειρωνευεσαι αν ειμαι νομικος. Γνωριζω κατι τετοια που ειναι ποινικη δικονομια. Τα εχω κανει σχολη και γενικα ενημερωνομαι. Ειναι της δουλειας μου.
    Αν χρειαστω κατι για το στρατευμα θα σε ρωτησω.

  2. #407
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexis72 Προβολή μηνύματος
    ειχαν ΚΛΑΠΕΙ 17 (δεκαεπτα) hyundai accent 1300 απο περιοχη πειραιά κ κυριως απο ρεντη κ τα χρησιμοποιούσαν για εγκληματικες ενεργειες κ μετα τα πηγαιναν στο σχιστό κ τα εκαιγαν ,κ λογικα ηταν οι 3 ανωτερω επιβατες μπλεγμενοι κ του εδω accent σε παρομοιες κλοπες αν οχι κ στις 17 ...οποτε ειχε δοθει εντολη σε αστυνομικους να ελεγχουν αυτο το μοντελο στους δρομους αν συναντούσαν hyundai accent 1300 ...οπως εγινε κ εδω κ ειδαν κ το σπασμενο μικρο τζαμι στις πισω θεσεις οποτε μπαμ εκανε οτι ηταν κλεμμενο ...οι γυφτοι ειναι οι ΜΟΝΟΙ που κλεινουν δρομους γεφυρες κλπ πετροβολούν αυτοκινητα κ ΔΕΝ τους ακουμπαει με εντολη της πολιτικης ηγεσιας η αστυνομια η δικαιοσυνη κλπ ,οι υπολοιποι αστυνομικοι κ δικαιολογημενα απο εδω κ μπρος θα λενε στα παπάρια μου ,οπότε αποχή απο καταδιωξεις κ τετοια παρομοια περιστατικα ,απορια... ο κνιτης υπουργος προ-πο γιατι επικοινωνησε με τον πατερα του νεκρου γυφτου ??? λογικα για ψηφαλάκια...υποθετω
    μαρτυριαρη

  3. #408
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.993
    στις ειδησεις ειπαν οτι ο Α100 που έδωσε εντολή να σταματήσουν την καταδίωξη ειναι ο διοικητης της άμεσης δράσης. wtf?

  4. #409
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    στις ειδησεις ειπαν οτι ο Α100 που έδωσε εντολή να σταματήσουν την καταδίωξη ειναι ο διοικητης της άμεσης δράσης. wtf?
    Ακριβως.
    Μονο αυτος και ο Σημιτης που ειπε ευχαριστω κανανε κατι τετοιο στα χρονικα

  5. #410
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.993
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ακριβως.
    Μονο αυτος και ο Σημιτης που ειπε ευχαριστω κανανε κατι τετοιο στα χρονικα
    https://www.protothema.gr/greece/art...tin-katadioxi/

    στο βιντεο λεει κάτι πολύ ενδιαφέρον. με την κακή εννοια...
    μα viber?! ειναι δυνατον?

  6. #411
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.446
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    https://www.protothema.gr/greece/art...tin-katadioxi/

    στο βιντεο λεει κάτι πολύ ενδιαφέρον. με την κακή εννοια...
    μα viber?! ειναι δυνατον?
    https://youtu.be/Vm2oyynssEQ

  7. #412
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Γύφτοι και μπάτσοι λέγονται έτσι για συγκεκριμένους λόγους και χαρακτηριστικά τις πλειοψηφίας τους και συμπεριφορες. Τα οποία αφειλονται στους ανθρώπους αλλά και στο μπουρδέλο κράτος και πολιτικό σύστημα.

    Προσωπικά προτιμώ τους γύφτους γιατί από αυτούς έχω χάσει μόνο 5-10 ευρώ βενζίνη, ένω από μπάτσους χιλιάρικα,ταλαιπορεια, κίνδυνο,και κακη-ειρωνικη-τυπου
    'μαγκια' και είμαι ανώτερος και ποιο άντρας,μάγκας από σένα συμπεριφορά (η οποία συνιθος πάει στο εντελος αντίθετο όταν βρεις στοιχεία,όπως που μένει,τι αυτοκίνητο έχει,ποια η οικογένεια του) η αν έχεις γνωστό σε κάποια θέση που μπορεί να τον επηρεασει.

    Οι εποχές του ΠΑΣΟΚ αλλά και αλλες έχτισαν την Κυρια εκλογική μάζα που αποτελείται από λαμογιογεροντια συνταξιούχους από τα 40,που μόνο κλέβουν το κράτος και ψηφίζουν ανάλογα σαν να υποστηρίζουν ποδοσφαιρική ομάδα,. Συνιθος απασχολούν Αλβανούς να σκάψουν τον τοίχο του σπιτιού για να βάλουν μαγνήτη στο ρολόι τις ΔΕΗ του αυθερετου τους.
    Αλλά στο καφενείο θα κάνουν ρατσιστικά σχόλια για Αλβανούς και θα το παιξουν ωνασιδες.

    Θιτσες γιαγιάδες με απεριόριστη ιδέα για τον εαυτό τους, διορισμένες διευθύντριες με απολυτήριο δημοτικού επί ΠΑΣΟΚ, και πληρωμενο διπλωμα οδηγισης,χωρίς καμία επαφή με το δρόμο αλλά και τη ζωή,κοινωνία αλλά πάντα η ανωτεριλα σαν συμπεριφορά,. Συνιθος ασχολούνται με το να αγοράζουν πανάκριβα έπιπλα για να κάνουν φιγούρα στις άλλες θιτσες με τα λευτα που πήραν από το κράτος ξυνοντας το τετειο τους.

    Οι υπόλοιποι είναι δημόσιοι υπάλληλοι που διόρισαν διάφορα κόμματα για ψηφους. Και πληρωνονται πολύ καλά για να τα ξύνουν και κανένας δεν μπορεί και θελει να τους διωξει,και θα ψηφίζουν για πάντα το κόμμα που τους διόρισε.

    Με αυτό το εκλογικό σώμα και τις πολιτικές επιλογές τους,το νοητικό επιπεδο και την νοοτροπία ψήφισε με να σε διορίζω η δώσω επίδομα η Ελλάδα δεν θα πάει πουθενά, η παρακμή θα αυξάνεται για πάντα.

    Όταν θα πεθανουν οι συνταξιούχοι τις ΠΑΣΟΚ εποχής και αν μειωθεί το δημόσιο (άτομα) σε νορμάλ επίπεδα η Ελλάδα θα αποτελείτε από ανώμαλους πουστογερους,λαμόγια και
    εγωπαθης,αυταρεσκες, ψυχολογικά για δέσιμο γριές και μετανάστες. Στους οποίους μάλλον θα υπάρχει συνεχή ροή. Οι καλοί και χρήσιμοι θα φεύγουν έξω, και τα κακα παιδιά θα μένουν εδώ,. Θα έρχονται καινούριοι μετανάστες για να αναπληρώσουν αυτούς που φύγανε και το δημογραφικό.

    μέσα σε ένα κλήμα απέραντης παρακμής. Ο πληθυσμός θα μειώνεται και η εξαθλίωση θα αυξάνεται,. Οι συντάξεις των τορινων νέων θα πάνε στα 100-200 ευρώ και πολλά λέω. ενώ ένας εργαζόμενος θα πρέπει να ταισει με εισφορές 4-5 άτομα(συνταξιούχους,βισματα Δ.Υ, επιδόματα)+το χρέος. ενώ η φορολογία συνεχούς θα αυξάνεται,.
    Πιθανή είναι και χρεοκοπία στο μέλλον.

    Όποιοσδηποτε νέος,χρήσιμος,με επαγγελματική αξία,η αξιόλογος άνθρωπος,η εστω έξυπνος και μη βισμα θα φεύγει για άλλες χώρες. Οι Ελλάδα θα έχει γέρους,μετανάστες και ίσως τουρίστες

    Η κατάσταση θα αλλάξει η με πολιτικό σύστημα και διακυβέρνηση τύπου Ερντογάν η καμιά άναρχο επανάσταση.

    Πράγματα που δύσκολα θα γίνουν οπότε....

    Δεν φταίνε ούτε οι γύφτοι,ούτε οι μπάτσοι. Αλλο πράμα φταίει. Αν υπήρχε κράτος ο γύφτος δεν θα έκλεβε και θα σταματούσε στο μπλόκο και ο αστυνομικόι δεν θα πυροβολούσαν

  8. #413
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.836
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ακριβως.
    Μονο αυτος και ο Σημιτης που ειπε ευχαριστω κανανε κατι τετοιο στα χρονικα
    Δεν είναι δηλαδή στανταράκι τακτική που κατά λάθος διέρρευσε...?
    Γιατί εάν το σκεφτείς είναι εξωφρενικό, ξεφτίλα κλπ

  9. #414
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    761
    Για να μιλάμε με γεγονότα:
    1.Εκπροσωπος(πληρώνεται από φόρους,έχω δικαίωμα να σχολιάζω,όνομα από κάπα,δε θυμάμαι ακριβως) της ελληνικής αστυνομίας (πρώην χωροφυλακής),τέλη δεκαετίας 00 δήλωση μεσημέρι σε βοθροραδιοσταθμο,βοθροεκπομπη του παρτασαλτε: ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΗΨΗ!!!

  10. #415
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Δεν είναι δηλαδή στανταράκι τακτική που κατά λάθος διέρρευσε...?
    Γιατί εάν το σκεφτείς είναι εξωφρενικό, ξεφτίλα κλπ
    Οχι βρε παιδια αυτο λεω.
    Οτι εδωσε ο Α100 αυτη την εντολη η οποια αν εβγαινε αργοτερα προς τα εξω (αντιπολίτευση υπαρχει παντου) τοτε θα πηγαιναν κατηγορουμενοι οι συναδελφοι για πλημμελη εκτελεση.

  11. #416
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    761
    2.Μπηκαν οι Γερμανοί το 40,την αλλη μέρα,δικαστές,μπάτσοι,παπαγαλάκια , συμβολαιογράφοι (βαστα Ρόμελ!!),ήταν στις δουλίτσες τους...

  12. #417
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.836
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tallyban Προβολή μηνύματος
    Για να μιλάμε με γεγονότα:
    1.Εκπροσωπος(πληρώνεται από φόρους,έχω δικαίωμα να σχολιάζω,όνομα από κάπα,δε θυμάμαι ακριβως) της ελληνικής αστυνομίας (πρώην χωροφυλακής),τέλη δεκαετίας 00 δήλωση μεσημέρι σε βοθροραδιοσταθμο,βοθροεκπομπη του παρτασαλτε: ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΛΗΨΗ!!!
    Δηλαδή την αστυνομία πώς την φαντάζεσαι στην "πρόληψη"
    Γιατί για πρόληψη του εγκλήματος μπορώ να σκεφτώ :
    Παρακολούθηση τηλεφώνων προληπτικές συλλήψεις και ανακρίσεις ξυλοδαρμούς υπόπτων
    και παρόμοια ωραία.

  13. #418
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Το διάβασα κι εγώ κι η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση... Τι στο διάολο ιδιαίτερο έχει το accent και το προτιμούν τόσο πολύ για "δουλειές" ?

    Το μόνο που μου πάει στο μυαλό είναι ότι λόγω πολύ χαμηλής αξίας πλέον είναι εντελώς απίθανο κάποιο να είναι εφοδιασμένο με κανένα κρυφό gps που θα μπορούσε να τους κάνει καρφωτή ζημιά...
    δεν εχει immobiliser......
    ενωνεις καλωδια και φευγεις..........
    αν εχεις κανει και πρακτικη σε ιδια στον καταυλισμο με την ησυχια σου.....

  14. #419
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.836
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    δεν εχει immobiliser......
    ενωνεις καλωδια και φευγεις..........
    αν εχεις κανει και πρακτικη σε ιδια στον καταυλισμο με την ησυχια σου.....
    Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά ξέρω και ένα που με το πρώτο μοτέρ έβγαλε 500κ.Τ.ώρα με το δεύτερο είναι στα 680

  15. #420
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    ειναι σκυλια μαυρα
    old school japan κι ας ειναι κορεατικα
    κουβαδες αλλα απεθαντα

Παρόμοια θέματα

  1. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11
  2. Σχετικα με τις φωτοκλησεις!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 10:17
  3. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:28
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 08:22
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 16:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF