Σελίδα 4 από 12 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 174

Θέμα: BLACK FRIDAY?

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Μιας και ειπα για το νουμερο,επειδη ολα τα βλεπω απο το διαδυκτιο,τα νουμερα ειναι κομπλε στις μοτοσυκλετιστικες μποτες?Δλδ φοραω 46 κανονικα,σε μποτα παει παλι 46 η οχι?

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Δεν ξέρω αν κάποιος έχει άλλη εμπειρία αλλά η δικιά μου είναι ότι ενώ σε παπούτσι φοράω 43 και μου είναι και άνετο σε ότι μάρκα κ αν έχω δοκιμάσει μπότες ήμουνα στο 44.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν κάποιος έχει άλλη εμπειρία αλλά η δικιά μου είναι ότι ενώ σε παπούτσι φοράω 43 και μου είναι και άνετο σε ότι μάρκα κ αν έχω δοκιμάσει μπότες ήμουνα στο 44.
    Ωχ λες να φαμε φολα?Στα σαιτ παντως των εταιριων ο πινακας με τα μεγεθη και τις μετρησεις συμφωνουσε με το μεγεθος που φοραω σε παπουτσι

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Σίγουρα συμφωνούσε?
    Γτ εγώ με την κλίμακα που έδινε το 43 είναι just.
    Για να μιλήσω με cm ενώ σε αθλητικό τα 28cm είναι το 43 και μου είναι άνετο στην στις μπότες το 28cm είναι το 44.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Σε αρκετες που ειδα συμφωνουσε.30 εκατοστα=46 νουμερο

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Ε τότε μην σκας. Αφού συμφωνεί θα είναι οκ. Κτ pro sport που έχω τις πήρα 44 και κτ sidi που είχα δοκιμάσει πάλι στο 44 ήμουν (βασικά μην λέω κ ψέματα, 44 ζήτησα και μου ήρθε καλά δεν φόρεσα 43 καθόλου) και αυτές που έκανα παραγγελία σύμφωνα με το σάιτ στο 44 είμαι. Αλλά σοβαρά έκατσα κ κοίταξα όλα μου τα αθλητικά και είναι 43. Αφού όμως εσύ συμφωνείς είσαι οκ

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Καλησπερα.Γνωμη για αυτο το μπουφανακι?Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα υφασματινα της εταιρειας

    https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf...on=ViewProduct

    edit - διορθωθηκε το λινκ
    Τελευταία τροποποίηση από billyka; 28/11/2021 στις 00:42.

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Το link βγάζει στην αρχική σελιδα.

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Το διορθωσα.Λεω να τσιμπησω αυτο το μπουφανακι και τις alpinestars supertech r.Δωρακι στον εαυτο μου

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Ωραίο και το μπουφάν και οι μποτες οκ άλλο επίπεδο. Αγόρασα το καλοκαίρι μπουφάν αλλιως θα τσιμπαγα απο εδω (βέβαια παλι καλά γτ θα με πέταγε η κυρά απο το σπιτι).

    Το μονο που ελπίζω είναι σαν νούμερα να έρθουν κομπλε. Οι ποιότητες εντάξει οτι πληρώνει παίρνεις. Απλα έχω το pitbike και στην καρτοπιστα όταν δοκιμαζω κτ καινουριο η μικρή λεπτομέρεια σε ρίχνει το μπουρδέλο.

  11. #56
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Κανα γάντι έχετε δει να παίζει πουθενά προσφορά ;
    Τα χειμερινά μου κοντεύουν 10 ετών πλέον ενώ τα καλοκαιρινά πήγα να τα πλύνω για να τα μαζέψω και σκόρπισαν

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Ωραίο και το μπουφάν και οι μποτες οκ άλλο επίπεδο. Αγόρασα το καλοκαίρι μπουφάν αλλιως θα τσιμπαγα απο εδω (βέβαια παλι καλά γτ θα με πέταγε η κυρά απο το σπιτι).

    Το μονο που ελπίζω είναι σαν νούμερα να έρθουν κομπλε. Οι ποιότητες εντάξει οτι πληρώνει παίρνεις. Απλα έχω το pitbike και στην καρτοπιστα όταν δοκιμαζω κτ καινουριο η μικρή λεπτομέρεια σε ρίχνει το μπουρδέλο.
    Σε μπουφαν ειμαι αναμεσα στο HELD και στο Dainese Dyno το οποιο βεβαια δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο.Εμενα η κυρα με λεει παρτα μην το σκεφτεσαιΑλλα ειμαι γω που το μελεταω πολυ γιατι τα λεφτα ειναι παρα πολλα ειναι η αληθεια,λιγο το ενα λιγο το αλλο κοντευουμε στο χιλιαρικο..Απ την μια δλδ λεω τσιμπα τα μην σκαλωνεις απ την αλλη λεω μηπως ομως βολευεσαι χωρις αυτα η οχι τοσο ακριβα προιοντα?Ξαναπεταγετε ο αλλος μου εαυτος και μου λεει μην σκαλωνεις,αλλος καπνιζει και τρωει τα λεφτα του εκει,ολοι καπου τα τρωνε

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Κανα γάντι έχετε δει να παίζει πουθενά προσφορά ;
    Τα χειμερινά μου κοντεύουν 10 ετών πλέον ενώ τα καλοκαιρινά πήγα να τα πλύνω για να τα μαζέψω και σκόρπισαν
    Εγω κοιταω στο Fc-moto.de , xlmoto.eu, louis.eu και motocard.com
    Τσεκαρε σιγουρα κατι θα βρεις

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Σε μπουφαν ειμαι αναμεσα στο HELD και στο Dainese Dyno το οποιο βεβαια δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο.Εμενα η κυρα με λεει παρτα μην το σκεφτεσαιΑλλα ειμαι γω που το μελεταω πολυ γιατι τα λεφτα ειναι παρα πολλα ειναι η αληθεια,λιγο το ενα λιγο το αλλο κοντευουμε στο χιλιαρικο..Απ την μια δλδ λεω τσιμπα τα μην σκαλωνεις απ την αλλη λεω μηπως ομως βολευεσαι χωρις αυτα η οχι τοσο ακριβα προιοντα?Ξαναπεταγετε ο αλλος μου εαυτος και μου λεει μην σκαλωνεις,αλλος καπνιζει και τρωει τα λεφτα του εκει,ολοι καπου τα τρωνε
    Καλά χιλιάρικο δεν θα έφτανα με τπτ. Δεν είναι μόνο ότι είναι πολλά σαν χρήματα, αλλά μετά θα φοβομουνα να τα φορέσω μην κ πέσω σε καμία στροφή.

    Αλλά αν είναι να τα δώσεις για ακριβό εξοπλισμό μπορείς να το κάνεις και σταδιακά ώστε να μην φύγει μεγάλο ποσό μαζί. Έτσι αγοράζεις το καλύτερο για σένα κάθε φορά χωρίς να χρειάζεται να κάνεις εκπτώσεις σ αυτό που θες να πάρεις. (Καλή ώρα πας στο πιο ακριβό μπουφάν αλλα λες θα πάρω μόνο αυτό τώρα οπότε δεν πέφτω έξω στον προϋπολογισμό του μήνα)

  15. #60
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Κανα γάντι έχετε δει να παίζει πουθενά προσφορά ;
    Τα χειμερινά μου κοντεύουν 10 ετών πλέον ενώ τα καλοκαιρινά πήγα να τα πλύνω για να τα μαζέψω και σκόρπισαν
    πήρα αυτά FASTWAY WINTER III σε XL (και τα επέτρεψα για να πάρω Large τα οποία περιμένω να μου έρθουν τώρα. )
    μου φαίνεται αξιοπρεπές γάντι για 30€ αλλά άποψη θα έχω αφού τα παραλάβω και τα φορέσω σε βόλτα..


    σημ: εάν τελικά πάρεις από Louis.de να ξέρεις ότι τα μεταφορικά είναι fix στα 15€ για Ελλάδα όσα προϊόντα και να πάρεις....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

Σελίδα 4 από 12 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha black friday
    από basilis_k6 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2018, 22:40
  2. Metal Mulisha Black Friday Trailer
    από MαD MαX στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2012, 15:59
  3. Triumph Bonneville (jet black 2004)
    από axaireutos στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 16:54
  4. Fridays in Hell
    από almalibera στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 12:48
  5. Black Humor (οτι πρέπει για Δευτέρα!)
    από petridist στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 18:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF