Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 174

Θέμα: BLACK FRIDAY?

  1. #106
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Θέλω να παρω ενα κράνος shoei γυρω στα 580-615. Και η τιμή ειναι ίδια παντου. Παραδόξως στην Ελλάδα ειναι πιο φτηνό. Το αφηνω καιρό τωρα γιατι περιμένω την black friday. Και 10-15% εκπτωση να γινει καπου ειναι καλό κερδος.

    Μεχρι στιγμής το motocard εβγαλε ενα ποσοστο εκπτωσης και το κράνος το παιρνω στα 530. Το fcmoto δεν το έχει καν.

    Μπορειτε να μου γράψετε άλλα μαγαζια για να δω αν κανουν καμια προσφορά μεχρι την BF?

  2. #107
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Καλημέρα,θυμάμαι και αυτό https://www.helmetcity.co.uk/ αλλά δεν γνωρίζω πλέον τι γίνεται με τιμές/δασμούς κτλ λόγο ΕΕ.
    Επίσης δες το https://www.xlmoto.eu/ , δεν έχει shoei αλλά έχει μεγάλη γκάμα από επώνυμα ή δικά τους προιόντα γενικά.
    porca miseria.

  3. #108
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Ποιό μοντελο Shoei θες;

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.467
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα,θυμάμαι και αυτό https://www.helmetcity.co.uk/ αλλά δεν γνωρίζω πλέον τι γίνεται με τιμές/δασμούς κτλ λόγο ΕΕ.
    Επίσης δες το https://www.xlmoto.eu/ , δεν έχει shoei αλλά έχει μεγάλη γκάμα από επώνυμα ή δικά τους προιόντα γενικά.
    Όχι από Αγγλία, θα πέσει τσεκουριά σε δασμούς.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  5. #110
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Leon67 Προβολή μηνύματος
    Ποιό μοντελο Shoei θες;
    GT AIR2

  6. #111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Αφου το βρισκεις Ελλαδα φθηνοτερα γιατι ψαχνεσαι απ΄εξω; Ειδα σε μονοχρωμο εχει κατω απο 500€, αξιζουν τα +100 για τα γραφικα;

  7. #112
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Εχει καποια και το amazon.de (στα αγγλικά) αλλα δεν εχει σοβαρες διαφορες σε τιμή, με μεταφορικά δεν συμφερει.

  8. #113
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Αφου το βρισκεις Ελλαδα φθηνοτερα γιατι ψαχνεσαι απ΄εξω; Ειδα σε μονοχρωμο εχει κατω απο 500€, αξιζουν τα +100 για τα γραφικα;
    Αν δεν το επαιρνα BF θα πηγαινα κατευθειαν Ελλάδα (580). Με την έκπτωση BF απο το motocard είμαι 530. Γιαυτο το βλέπω απο κει.
    Τωρα για τα επιπλεον λεφτα, εχεις δικιο. Δεν ειναι VFM τα γραφικά, ποτέ δεν ήταν, αλλα το κανω δωρο στον εαυτο μου γιατι μου αρέσει πολυ.

  9. #114
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.729
    Για motocard μου έχουν στείλει κωδικό για έξτρα 11% έκπτωση: SINGLESDAY. Λέει ότι ισχύει μέχρι Κυριακή. Δεν ξέρω αν είναι αθροιστική έκπτωση αλλά δε χάνεις κάτι να δοκιμάσεις.

  10. #115
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Thanx alot! Δυστυχώς,δεν παει αθροιστικά

  11. #116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Στο Motocard έχετε υπόψιν για όλους τους κωδικούς ότι σπανιώς θα δώσουν καλή έξτρα έκπτωση γιατί κάτι που έχει ήδη υψηλό ποσοστό έκπτωσης. Συνήθως είναι μέχρι 30% κάπου εκεί. Χωρίς να θέλω να διαφημίσω να πω ότι έχουν πολύ καλό support για επιστροφές και ακόμη περισσότερο για μλκιες δικίες τους. Επίσης μεγάλο plus ότι πάντα με αφήναν να μπαίνω με το σκύλο και πλέον βάλανε και αυτοκόλητο για ευπρόσδεκτα ζωάκια (όχι οδηγούς ζώα )

  12. #117
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Στο Motocard έχετε υπόψιν για όλους τους κωδικούς ότι σπανιώς θα δώσουν καλή έξτρα έκπτωση γιατί κάτι που έχει ήδη υψηλό ποσοστό έκπτωσης. Συνήθως είναι μέχρι 30% κάπου εκεί. Χωρίς να θέλω να διαφημίσω να πω ότι έχουν πολύ καλό support για επιστροφές και ακόμη περισσότερο για μλκιες δικίες τους. Επίσης μεγάλο plus ότι πάντα με αφήναν να μπαίνω με το σκύλο και πλέον βάλανε και αυτοκόλητο για ευπρόσδεκτα ζωάκια (όχι οδηγούς ζώα )
    Δυστυχώς η ποικιλία,οι τιμές κι εξυπηρέτηση που βρίσκεις στο motocard, δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. Να μην μιλήσουμε για επαρχία.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.467
    Περί motocard μιας και χαζευα χθες.
    Οι τιμές που έχει όταν αλλάζεις σε Ελλάδα είναι διαφορετικές (ακριβότερες) από όταν κοίταζα σε λίρες. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, το είχα παρατηρήσει και σε άλλο κατάστημα παλιότερα (το eshop της sc project).

  14. #119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Περί motocard μιας και χαζευα χθες.
    Οι τιμές που έχει όταν αλλάζεις σε Ελλάδα είναι διαφορετικές (ακριβότερες) από όταν κοίταζα σε λίρες. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, το είχα παρατηρήσει και σε άλλο κατάστημα παλιότερα (το eshop της sc project).
    Ισχύει!
    Πλήρωσα 5% περισσότερο...
    Η επόμενη παραγγελία θα πληρωθεί σε λίρες.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #120
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.467
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Ισχύει!
    Πλήρωσα 5% περισσότερο...
    Η επόμενη παραγγελία θα πληρωθεί σε λίρες.
    Εγώ κοίταζα ένα μπουφάν dainese και οι 299£ έγιναν 440€!!!!!

Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha black friday
    από basilis_k6 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2018, 21:40
  2. Metal Mulisha Black Friday Trailer
    από MαD MαX στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2012, 14:59
  3. Triumph Bonneville (jet black 2004)
    από axaireutos στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 15:54
  4. Fridays in Hell
    από almalibera στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 11:48
  5. Black Humor (οτι πρέπει για Δευτέρα!)
    από petridist στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2004, 17:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF