Σελίδα 9 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 151

Θέμα: Ανεση για πολη-ταξιδι: Σκουτερ vs Μηχανη

  1. #121
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.819
    Η κλασικη αντιπαραθεση σκουτερ vs μηχανες...
    Φίλε μου όλοι απο σκουτερ και παπακια ξεκινησαμε και μετα πηραμε μηχανες...
    Ειναι καθαρα θεμα του τι γουσταρει ο καθε ενας!!
    Κανε οτι γουσταρεις και οτι σε ευχαριστει καλυτερα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  2. #122
    Μέλος Το avatar του/της Maradi
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Λεφτα να χα και θα παιρνα ενα απο ολα! Ενα on off για εξορμηση σε βουνο κατα προτιμηση triumph 1200.
    Ενα παπακι για την λαικη και το περιπτερο. Ενα σκουτερ 400αρι τα παντα ολα οταν βαριεμαι να αλλαξω ταχυτητες..Ενα gsxr1000 για καμια πιστα και ενα street mt07 για την καφετερια να πουλαω και μουρη γιατι με το στρομ που χω οχι μουρη δεν πουλας αλλα ουτε τακαμουρι!
    Και εδώ είναι που φαίνεται ότι είμαστε όλοι διαφορετικοί. Δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να έβαζα σκούτερ στο σταυλο μου. Το NC είναι το όριο. Αν το δίκυκλο δεν προσφέρει συγκίνηση, ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ!! Και αν δε γουστάρει η γυναίκα ας κάτσει σπίτι.
    YAMAHA T7, HONDA NC750X, SUZUKI 125SM, HONDA CBF1000

  3. #123
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    815
    Ρε φίλος πάρε σκούτερ,ηλεκτρικό πατίνι, μασαζοπολυθρόνα..."ροπή από το μηδέν", "χωρίς συμπλέκτη", "οικολογικά", "μουράτα", "πολυθρονάτο","όλοι τέτοια θα πάρετε στο τέλος και θα λέτε ότι είχα δίκιο"...

    Βασικά κάνε ότι θες, άλλο μας ενδιαφέρει.

    Μπας και έχει ο πατέρας, κάνας φίλος, εσύ, κανένα από αυτά τα "παλιά", τα "παρωχημένα", τα "παππουδίστικα" να έρθουμε να του καθαρίσουμε την αποθήκη.
    Δώστε τα τώρα, γιατί σε λίγο όλοι σε σκούτερ και ηλεκτρικά θα πάνε, ούτε για αντίκες θα πιάνουν.

    Και άμα ξηγηθείς ωραία, θα κεράσω και φρεντοτσινο-περγαμόντο και θα σε κάνω add στο FB, (όταν κάνω).

  4. #124
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Φιλε Spar1991, οποιο δικυκλο σε κανει και χαμογελας, σε κανει να θες να εισαι πανω του και να γυριζεις, αυτο ειναι το ιδανικο για εσενα. Η μοτοσυκλετα ετσι κι αλλιως απαιτει συμβιβασμους σε αρκετα θεματα, κρανη, ενδυση, υποδηση, αερας, βροχη, ζεστη, κρυο, κλπ ας μην συμβιβαζομαστε σε αυτο που καβαλαμε.

    Προσωπικα 14+ χρονια με σκουτερ 250ρι και ποτε δεν το συμπαθησα. Μπορει να ειναι εργαλειο, να χωνεται, να σε προστατευει απο τα νερα του δρομου, να χωραει πραγματα και να μπορεις να κουβαλησεις κιολας αλλα ποτε δεν πηγα απο την μακρυτερη διαδρομη σπιτι. Ποτε δεν το πηρα να παω μια βολτα οπως εκανα τοτε που ειχα μηχανη. Κι οταν καποια φορα πηγα μεχρι Αναβυσσο το μετανιωσα, πιαστηκα, κουραστηκα, δεν ειχε γκαζια, δεν εστριβε οπως επρεπε, γενικα δεν. Εκανα αμαν να γυρισω πισω.
    Ποιος εγω που λιγα χρονια πριν δεν κατεβαινα απο την σελα αν δεν γυριζα ρεζερβα.

    Εσυ προτιμας σκουτερ εγω οτιδηποτε αλλο κι οι δυο δικιο εχουμε απο την πλευρα μας.

  5. #125
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maradi Προβολή μηνύματος
    Και εδώ είναι που φαίνεται ότι είμαστε όλοι διαφορετικοί. Δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να έβαζα σκούτερ στο σταυλο μου. Το NC είναι το όριο. Αν το δίκυκλο δεν προσφέρει συγκίνηση, ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ!! Και αν δε γουστάρει η γυναίκα ας κάτσει σπίτι.
    Μεγάλη μπουκιά φάε,μεγάλη κουβέντα μην πεις,λέει ο λαός.

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Πω ρε φιλε πως δεν πήρα χαμπάρι αυτή τη θεματάρα

  7. #127
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Δεν γινονται ολα με μονη προυποθεση την ανεση.. ? ΣΥΓΓΝΩΜΗ που θα στο πω αλλα η αγορα δειχνει εδω και χρονια να επιλεγει σκουτερ και ο μονος λογος ειναι η ανεση...Ανεση στην πολη και κοντινα ταξιδακια που επιζητουν οι περισσοτεροι καλοκαιρινους μηνες ..Κανεις δεν επιζητα να κατεβαινει ποταμια με κοτρωνες και κανεις δεν ψαχνει να παρει στροφη ακουμποντας μαρσπιε με 120 χλμ...ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟ...Επισης αν το θεμα στα σκουτερ ειναι τα αμορτισερ να παω να παρω ρε αδερφε hyper pro με προφορτιση και να οργωσω την Ελλαδα!
    Δεν καταλαβαινόμαστε νομίζω φίλτατε. Δεν πειράζει συμβαίνουν κι αυτά

    Οι λόγοι που λίγοι επιλέγουν να είναι μοτοσυκλετιστές είναι άλλο θέμα και δεν νομίζω να ήταν αυτό της συζήτησης. Από εκεί και πέρα, επικρατεί η καγκουριά (χωρίς παρεξήγηση), το vstrom για την καφετέρια και η έλλειψη γνώσης (ενώ φυσικά τα ξέρουμε όλα)(και θέλουμε να τα επιβάλουμε σε όλους).
    Τα σκούτερ είναι για ταξίδια και η μηχανές για την καφετερία. Δεν έχω την εμπειρία σου για να το αντικρούσω.

    Κάνε τις επιλογές σου, και ευχαριστήσου όσο πιο πολύ μπορείς! Ο καθένας έχει τα γούστα του.

    **Αν τρολάρεις......Get a life bro (που λένε και στου χουριόμ)

  8. #128
    Νέο μέλος Το avatar του/της dimitris23
    Εγγραφή
    28/04/2020
    Μηνύματα
    76
    Κάπου μπερδεύεις το ποιο είναι περισσότερο άνετο και ποιο περισσότερο βολικό. Ναι τα σκούτερ στη καθημερινότητα είναι περισσότερο βολικά δεν έχουν ταχύτητες, έχουν χώρο κάτω από τη σέλα και ευκολοδηγητα στη κίνηση. Ακόμα και στη παρέα μου όλοι σκούτερ έχουν μόνο εγώ μηχανή. Μηχανόβιος (ας πούμε) μόνο εγώ θεωρούμαι καθώς οι υπόλοιποι ούτε που τους ενδιαφέρει η οδήγηση ούτε βόλτα ταξίδι με δίκυκλο. Αν μπορούσαν να έχουν αμάξι με τ έξοδα που έχει ένα μεσαίο σκούτερ πίστεψε με ούτε που θα οδηγούσαν δίκυκλο. Η Ελλάδα και η υπόλοιπος κόσμος έχει κατακλυστεί από σκούτερ για λόγους φθηνης μετακίνησης. Θα έλεγα τουλάχιστον 7 στους 10 αν όχι περισσότεροι που κάνουν ταξίδια ή βόλτες, όπως θες ονόμασε το, προτιμούν μηχανές. Τώρα ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του και ότι σε κάνει χαρούμενο οδηγα φίλε μου. Αλλά μην βγάζεις αφθαιρετα συμπέρασμα για όλους σύμφωνα με τις προτιμήσεις σου. Καλά χιλιόμετρα να έχουμε και πάντα όρθιοι

  9. #129
    πρώην crywolf74 Το avatar του/της Garfield
    Εγγραφή
    09/05/2009
    Μηνύματα
    247
    Έχω και εγώ εμπειρία και από μηχανές και από σκουτερ, όχι βέβαια τόσο μεγάλη. Ταξιδάκια ευχαριστήθηκα και με το Er6f που είχα αλλά και τώρα με το SR MAX 300 που έχω τώρα. Δεν μπορώ να πω ποιο είναι πιο άνετο γιατί και με τα δύο δεν είχα κάποιο θέμα. Το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του. Αν όμως τελικά όλοι αγοράζαμε δίτροχα με μόνο κριτήριο την άνεση ο κόσμος μας θα ήταν πολύ βαρετός. Και παρότι είμαι πια βαθιά στα δεύτερα άντα μου θα γούσταρα πολύ να είχα και να ταξίδευα ακόμα και με ένα 600άρι SS και ας είναι τέρμα άβολα.

    Φίλε Spar1991 έχεις κάποιο δίκιο σε αυτά που λες (ίσως παίζει ρόλο ο τρόπος που τα εκφράζεις και παρεξηγείται). Όντως αν δούμε τις πωλήσεις σε Ελλάδα (αλλά και παγκοσμίως) υπάρχει αύξηση στις πωλήσεις των scooter και αντίστοιχη μείωση στις μηχανές. Κυρίως λόγω της οικονομικής κρίσης αλλά και της έλλειψης ελευθερου χρόνου οι περισσότεροι σκέφτονται πιο πρακτικά. Βέβαια εγώ προσωπικά δεν κάνω τον διαχωρισμό σε scooter και μηχανές αλλά θεωρώ ότι έχουμε να κάνουμε με δίτροχα (άντε ενίοτε και τρίτροχα) και σε αυτά υπάρχουν κατηγορίες (scooter, on-off, street, enduro, κτλ) που το καθένα προσφέρει κάτι διαφορετικό για να καλύψει τις ανάγκες και προτιμήσεις όλων μας.

    Και αλίμονο όπως λες ότι σιγά-σιγά δεν θα υπάρχουν μηχανές παρά μόνο scooter. Δεν θέλω αυτό να γίνει (ελπίζω) και ας κυκλοφορούν γύρω μου δίτροχα τα οποία εγώ δεν θα αγόραζα ποτέ. Μην γίνει όπως τα αυτοκίνητα που τα έχουν SUVοποιήσει όλα και δεν μπορείς να βρεις κάτι διαφορετικό.

    Και τελικά..... Ποιος είναι πιο "μηχανόβιος"; Αυτός που παίρνει SS για να πηγαίνει στην καφετέρια ή αυτός που με 200άρα βέσπα οργώνει τον κόσμο όλο;

  10. #130
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Garfield Προβολή μηνύματος
    Έχω και εγώ εμπειρία και από μηχανές και από σκουτερ, όχι βέβαια τόσο μεγάλη. Ταξιδάκια ευχαριστήθηκα και με το Er6f που είχα αλλά και τώρα με το SR MAX 300 που έχω τώρα. Δεν μπορώ να πω ποιο είναι πιο άνετο γιατί και με τα δύο δεν είχα κάποιο θέμα. Το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του. Αν όμως τελικά όλοι αγοράζαμε δίτροχα με μόνο κριτήριο την άνεση ο κόσμος μας θα ήταν πολύ βαρετός. Και παρότι είμαι πια βαθιά στα δεύτερα άντα μου θα γούσταρα πολύ να είχα και να ταξίδευα ακόμα και με ένα 600άρι SS και ας είναι τέρμα άβολα.

    Φίλε Spar1991 έχεις κάποιο δίκιο σε αυτά που λες (ίσως παίζει ρόλο ο τρόπος που τα εκφράζεις και παρεξηγείται). Όντως αν δούμε τις πωλήσεις σε Ελλάδα (αλλά και παγκοσμίως) υπάρχει αύξηση στις πωλήσεις των scooter και αντίστοιχη μείωση στις μηχανές. Κυρίως λόγω της οικονομικής κρίσης αλλά και της έλλειψης ελευθερου χρόνου οι περισσότεροι σκέφτονται πιο πρακτικά. Βέβαια εγώ προσωπικά δεν κάνω τον διαχωρισμό σε scooter και μηχανές αλλά θεωρώ ότι έχουμε να κάνουμε με δίτροχα (άντε ενίοτε και τρίτροχα) και σε αυτά υπάρχουν κατηγορίες (scooter, on-off, street, enduro, κτλ) που το καθένα προσφέρει κάτι διαφορετικό για να καλύψει τις ανάγκες και προτιμήσεις όλων μας.

    Και αλίμονο όπως λες ότι σιγά-σιγά δεν θα υπάρχουν μηχανές παρά μόνο scooter. Δεν θέλω αυτό να γίνει (ελπίζω) και ας κυκλοφορούν γύρω μου δίτροχα τα οποία εγώ δεν θα αγόραζα ποτέ. Μην γίνει όπως τα αυτοκίνητα που τα έχουν SUVοποιήσει όλα και δεν μπορείς να βρεις κάτι διαφορετικό.

    Και τελικά..... Ποιος είναι πιο "μηχανόβιος"; Αυτός που παίρνει SS για να πηγαίνει στην καφετέρια ή αυτός που με 200άρα βέσπα οργώνει τον κόσμο όλο;
    Αυτός που το ευχαριστιέται (χωρίς να ζαλίζει τον κόσμο με το τι είναι «καλύτερο»)

  11. #131
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2021
    Μηνύματα
    7
    Καθώς και αυτός που δέχεται και σέβεται την γνώμη των άλλων, χωρίς να σνομπάρει και να ειρωνεύεται τις επιλογές τους (λίγα κυβικά, τύπος μηχανής, κλπ), θα πρόσθετα εγώ.

    Άλλωστε τα ίδια πράγματα θα αντιμετωπίσει στο δρόμο ένας με 50άρι σκούτερ με τον άλλον με την 1000άρα SS, απλά κάποιες μηχανές σου παρέχουν την δυνατότητα, να τα ξεπεράσεις με μεγαλύτερη ασφάλεια.

  12. #132
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antonis88 Προβολή μηνύματος
    Καθώς και αυτός που δέχεται και σέβεται την γνώμη των άλλων, χωρίς να σνομπάρει και να ειρωνεύεται τις επιλογές τους (λίγα κυβικά, τύπος μηχανής, κλπ), θα πρόσθετα εγώ.

    Άλλωστε τα ίδια πράγματα θα αντιμετωπίσει στο δρόμο ένας με 50άρι σκούτερ με τον άλλον με την 1000άρα SS, απλά κάποιες μηχανές σου παρέχουν την δυνατότητα, να τα ξεπεράσεις με μεγαλύτερη ασφάλεια.
    Υπηρχαν καποιοι που μου μιλησαν εριστικα και απολυτα.. Επρεπε να απαντησω στον ιδιο τονο.

  13. #133
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Garfield Προβολή μηνύματος
    Έχω και εγώ εμπειρία και από μηχανές και από σκουτερ, όχι βέβαια τόσο μεγάλη. Ταξιδάκια ευχαριστήθηκα και με το Er6f που είχα αλλά και τώρα με το SR MAX 300 που έχω τώρα. Δεν μπορώ να πω ποιο είναι πιο άνετο γιατί και με τα δύο δεν είχα κάποιο θέμα. Το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του. Αν όμως τελικά όλοι αγοράζαμε δίτροχα με μόνο κριτήριο την άνεση ο κόσμος μας θα ήταν πολύ βαρετός. Και παρότι είμαι πια βαθιά στα δεύτερα άντα μου θα γούσταρα πολύ να είχα και να ταξίδευα ακόμα και με ένα 600άρι SS και ας είναι τέρμα άβολα.

    Φίλε Spar1991 έχεις κάποιο δίκιο σε αυτά που λες (ίσως παίζει ρόλο ο τρόπος που τα εκφράζεις και παρεξηγείται). Όντως αν δούμε τις πωλήσεις σε Ελλάδα (αλλά και παγκοσμίως) υπάρχει αύξηση στις πωλήσεις των scooter και αντίστοιχη μείωση στις μηχανές. Κυρίως λόγω της οικονομικής κρίσης αλλά και της έλλειψης ελευθερου χρόνου οι περισσότεροι σκέφτονται πιο πρακτικά. Βέβαια εγώ προσωπικά δεν κάνω τον διαχωρισμό σε scooter και μηχανές αλλά θεωρώ ότι έχουμε να κάνουμε με δίτροχα (άντε ενίοτε και τρίτροχα) και σε αυτά υπάρχουν κατηγορίες (scooter, on-off, street, enduro, κτλ) που το καθένα προσφέρει κάτι διαφορετικό για να καλύψει τις ανάγκες και προτιμήσεις όλων μας.

    Και αλίμονο όπως λες ότι σιγά-σιγά δεν θα υπάρχουν μηχανές παρά μόνο scooter. Δεν θέλω αυτό να γίνει (ελπίζω) και ας κυκλοφορούν γύρω μου δίτροχα τα οποία εγώ δεν θα αγόραζα ποτέ. Μην γίνει όπως τα αυτοκίνητα που τα έχουν SUVοποιήσει όλα και δεν μπορείς να βρεις κάτι διαφορετικό.

    Και τελικά..... Ποιος είναι πιο "μηχανόβιος"; Αυτός που παίρνει SS για να πηγαίνει στην καφετέρια ή αυτός που με 200άρα βέσπα οργώνει τον κόσμο όλο;
    Φιλε μου τα εξεφρασα ετσι απολυτα γιατι καποιοι με επιασαν απο τα μουτρα και μιλησαν απολυτα.. Με εκνευρισαν και απαντησα σε αλλο τονο.. Η γνωμη μου δεν ειναι τοσο απολυτη ειμαι πιο διαλλακτικος αλλα απαιτω το ιδιο κι απο τον συνομιλητη μου..

  14. #134
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Ρε φίλος πάρε σκούτερ,ηλεκτρικό πατίνι, μασαζοπολυθρόνα..."ροπή από το μηδέν", "χωρίς συμπλέκτη", "οικολογικά", "μουράτα", "πολυθρονάτο","όλοι τέτοια θα πάρετε στο τέλος και θα λέτε ότι είχα δίκιο"...

    Βασικά κάνε ότι θες, άλλο μας ενδιαφέρει.

    Μπας και έχει ο πατέρας, κάνας φίλος, εσύ, κανένα από αυτά τα "παλιά", τα "παρωχημένα", τα "παππουδίστικα" να έρθουμε να του καθαρίσουμε την αποθήκη.
    Δώστε τα τώρα, γιατί σε λίγο όλοι σε σκούτερ και ηλεκτρικά θα πάνε, ούτε για αντίκες θα πιάνουν.

    Και άμα ξηγηθείς ωραία, θα κεράσω και φρεντοτσινο-περγαμόντο και θα σε κάνω add στο FB, (όταν κάνω).
    Ο πατερας μου ειχε ενα astrea και το δωσε 300 ευρω πριν χρονια που πηρε το innova! Κατα τα αλλα θα σε στεναχωρησω αλλα δεν εχουμε μπρικια προς πωληση η χαρισμα! Να πω βεβαια οτι εχω σκοπο στο μελλον να παρω ενα παλιο μοτοσακο να το κανω αναπαλαιωση.. Ενα παπακι η ενα virago ας πουμε!

  15. #135
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Ρε συ είπαμε να σε υποστηρίξω αλλά εσύ το παράκανες.
    Αυτό που περιγράφεις παραπάνω είναι συνθήκη για ταξίδι άχρουν,άοσμο και άγευστο,όπως κάνουν παραμονή εκλογών οι ετεροδημότες.
    Έχεις ταξιδέψει ποτέ με touring ή μεγάλο ον-οφ σε επαρχιακό? Έχεις δει μπροστά σου την Επίδαυρο ή την ανάβαση του Κολοσούρτη και να πεις μέσα σου 'τώρα θα σου πιω το αίμα,θα τερματίσω το λάστιχο?

    Μην τα ισοπεδώνεις όλα καμμία καθολική επικράτηση των σκούτερ δεν επίκειται ούτε πρόκειται να καταργηθούν οι μοτοσυκλέτες.
    Το παρακανα γιατι το παρακαναν... Δεν βλεπω να κραζεις τους αλλους απο πανω για το υφος τους αλλα μονο εμενα τον καημενο που παω με τον σταυρο στο χερι!!

Σελίδα 9 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μηχανή για α2 η σκούτερ 300cc-350cc
    από Aris98 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2020, 03:53
  2. Πρώτη μηχανή για τελείως αρχάριο,για πόλη (και εκδρομες )
    από tsouts στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2018, 20:11
  3. Μηχανή για πόλη και ταξίδια - Cruiser???
    από athina στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2013, 00:03
  4. Ευχές για καλό ταξίδι !!
    από makis206 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 126
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2006, 10:02
  5. Παρέα για καλοκαιρινό ταξίδι
    από panosram στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2004, 12:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF