Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Συναργεμός

  1. #16
    Μήπως αντί για συναγερμό να βάλεις κρυφό διακόπτη σε σημείο που είναι φυσικό να πηγαίνουν τα δάχτυλα πριν την εκκίνηση και μετά την στάθμευση που κόβει το ρεύμα στην αντλία καυσίμου; Με 1-2 κλειδαριές, μόνο σηκωτή θα σου την πάρουν. Είχα κι εγώ σε 1 μηχανάκι επώνυμο συναγερμό πριν αρκετά χρόνια εγκατεστημένο από ηλεκτρολόγο και μετά από 9 μήνες όλο βλακείες μου έκανε. Δεν ξανάβαλα ποτέ.

    Τώρα έχω φοβερή κλειδαριά δισκοφρένου ABUS που έχει συναγερμό και βαράει με το παραμικρό ABUS GRANIT DETECTO X-PLUS 8077.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    531
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Και για τους πιο προνομιούχους που έχουν δικό τους σπίτι καλύτερα να αγοράσουν αν δεν έχουν
    Φίλε μου πίστεψέ με ψάχνω και δεν βρίσκω για αγορά σε λογική τιμή. Αυτά που υπάρχουν προς πώληση στοιχίζουν όσο μία γκαρσονιέρα και κάτι παραπάνω

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pariancbf Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου πίστεψέ με ψάχνω και δεν βρίσκω για αγορά σε λογική τιμή. Αυτά που υπάρχουν προς πώληση στοιχίζουν όσο μία γκαρσονιέρα και κάτι παραπάνω
    Η αλήθεια είναι ότι σε μερικές περιοχές δεν ξέρουν τι ζητάνε.

  4. #19
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    250
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από turogalos Προβολή μηνύματος
    Μήπως αντί για συναγερμό να βάλεις κρυφό διακόπτη σε σημείο που είναι φυσικό να πηγαίνουν τα δάχτυλα πριν την εκκίνηση και μετά την στάθμευση που κόβει το ρεύμα στην αντλία καυσίμου; Με 1-2 κλειδαριές, μόνο σηκωτή θα σου την πάρουν. Είχα κι εγώ σε 1 μηχανάκι επώνυμο συναγερμό πριν αρκετά χρόνια εγκατεστημένο από ηλεκτρολόγο και μετά από 9 μήνες όλο βλακείες μου έκανε. Δεν ξανάβαλα ποτέ.

    Τώρα έχω φοβερή κλειδαριά δισκοφρένου ABUS που έχει συναγερμό και βαράει με το παραμικρό ABUS GRANIT DETECTO X-PLUS 8077.
    Τις μηχανές τις παίρνουν σπρώχνοντας. Δε τις βάζουν μπρος και φεύγουν. Προφανώς ο ηλεκτρολόγος δε σου έκανε καλή δουλειά και είχες προβληματα

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. συναργεμος meta legos 3 σε cb400 sf big1
    από peristeroman στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2014, 11:30
  2. Συναργεμός Patrol
    από Nrgman στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2006, 09:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF