Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: supersport monoimeri tin kiriaki 21

  1. #1
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346

    supersport monoimeri tin kiriaki 21

    aitiseis ginontai dektes mexri kai tin stigmi tis anaxwrisis...

    leptomeries den einai akoma gnwstes... alla tha anakoinwthoun

    me kalese filos "feres osous thes" katoxos R1 me parea -apo oso kserw- mono sportakia 600-1300cc

    proorismos tha einai "kapou pou den exoume paei"

    osoi pistoi... proselthete

    ante giati mas ta exete priksei me tis xalaras entouroboltes sas ... oust apo edw me ta katsikia sas :rotflmao:

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Mάλλον θα πρέπει να διορθώσεις τον τίτλο σου...

    χαχα!!! Γιατί το CBR 600 ΔΕΝ είναι supersport αλλά sport touring!Οπότε ή αλλάζεις τον τίτλο ή δεν πας! :wacko:

    Άντε μετά θα βάλω εγώ ποστ για συνάντηση ΜΟΝΟ για SportTouringάδες μετά κάνας citifly ΜΟΝΟ για παπιάδες μετά κάνας DUKAS μόνο για Motardάδες κτλ κτλ :ZZZ:

    Και μετά οι παραπάνω κατηγορίες με απαραίτητες υποκατηγορίες.Π.χ Supersport 600-750, 900+, SportTouring 600-900, 1000+ παπιά μπουνιαρισμένα μέχρι 18 άλογα τροχό, παπιά με καλάθι για ψώνια.................

    Και πιο μετά ΥΠΟυπόκατηγορίες π.χ supersport 600-750 πιλότοι,κουλοί κτλ SportTouring μπλε,πράσινα,μαύρα

    Γαμώ τις κατηγορίες μας! Όπως ο Adventure που έβαλε εκδρομή για ON-OFF και το πολύ πολύ να πατήσουν και κάνα χαλίκι στην άκρη του δρόμου!

    Να δούμε πότε θα κανονίσουμε καμιά εκδρομή ΟΛΟΙ μαζί για κάπου!Και για να μην καθυστερεί κανένας κανέναν μπορούμε να χωριστούμε σε γκρουπάκια!Τόοοοοσσσοοο δύσκολο είναι?? Το καλοκαίρι πόσες εκδρομές είχαμε πάει έτσι!

    Τεσπα!

  3. #3
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    H Honda US το CBR600F το έχει στην κατηγορία SPORT, όπου έχει και Supersport & Sport-touring

    H Honda Germany την έχει στις Supersport/SportTouring όπου τις έχει πάλι μαζί.

    Η Honda Ελλάδος πάντως την στην κατηγορία Supersport ( http://www.honda.gr/honda/motorcycle...=3&model_id=12 ) ενώ υπάρχει κατηγορία Sport Touring ( http://www.honda.gr/honda/motorcycle....cfm?moto_id=4 )

    Εdit: Εγώ πάντως αυτό το ΣΚ δεν θα μπορέσω γιατί πρέπει να κανονίσουμε να πληρώσουμε και το 1000...!
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  4. #4
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    exeis dikio... den mporw na paw

    Exw tin entipwsi pos piezese poli stin douleia sou re mixali...

    kathe fora pou milas se fantazomai se ena skoteino dwmateio 2x2 me mia xontri na kathetai panw sou, kai esena etoimo na ta spaseis ola.... mipws exeis ipograpsei kana simbolaio pou den eprepe? :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	v2347_03.jpg 
Προβολές:	96 
Μέγεθος:	28,4 KB 
ID:	1067

  5. #5
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ τις εκδρομούλες μου όταν έχω ευκαιρία τις κάνω

    έχω κάνει μάλιστα και πάνω από 500 χιλιόμετρα σερί χωρίς καμία στάση με το cityfly

    :hypnotize :hypnotize :hypnotize






























    δεν έχει σημασία που αυτά ήταν στο γκαράζ του πλοίου,
    έχει;;;;;;
    :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind

    Exw tin entipwsi pos piezese poli stin douleia sou re mixali...

    kathe fora pou milas se fantazomai se ena skoteino dwmateio 2x2 me mia xontri na kathetai panw sou, kai esena etoimo na ta spaseis ola.... mipws exeis ipograpsei kana simbolaio pou den eprepe? :rotflmao:
    Όχι ρε συ, ίσα ίσα.Σήμερα είμαι πολύ χαλαρά μπορώ να πω!Το πρωί είχα λίγο ζόρι αλλά τώρα εδώ και καμιά ώρα έχω πλακωθεί στα mame32 παιχνιδάκια.Με αντιλαμβάνεσαι τι περναω.Τώρα για το γραφείο μου.........μμμμμμμμ......ένα λεπτό να πάρω το μέτρο...........μμμμμμμμ σαν να έχεις δίκιο.........μπα όχι είναι 3,5m X 5m.Το έχω όντως σκοτείνό αλλά με πρήζουν να ανάβω τα φώτα.

    Χοντρή δεν βλέπω εδώ κοντά, βλέπεις στο γραφείο μου έχουμε πολλές τζαμαρίες και έχω μεγάλο οπτικό πεδίο.Σίγουρα όχι όχι δεν παίζει χοντρή.Συμβόλαιο??Μπα όχι.Τώρα σχεδόν ποτέ δεν έχω υπογράψει!Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται.

    Γιατρέ ντάξει τώρα?Μπορώ να φύγω??χαχα!! :rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. tin kiriaki ti tha ginei?
    από sonic22 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 21:48
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 13:43
  3. Κυριακή 21/12 Πάμε ΣΚΙ???????
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 15:01
  4. Μπουρνάζι 10/12 21:00
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 19:04
  5. ap'tin zoi ston thanato
    από SpyrosTDM στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 17:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF