Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: Μπουφαν και προστατευτικά

  1. #16
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Ταρζανια είναι να μη φοράς κράνος, να περνάς κάνα κόκκινο, να πηγαίνεις ανάποδα σε μονόδρομους κλπ
    Το να φοράς ένα εξ’ορισμού άβολο και άκομψο ρούχο χωρίς να καρπώνεσαι το όποιο όφελος μπορεί να σου προσφέρει, δεν το λες ταρζανια, μάλλον μαλακια το λες

    Και εγώ πχ γήπεδο χειμώνα πάω με πολιτικό μπουφάν, γιατί νιώθω άβολα να κάθομαι 3 ώρες με το μπουφάν της μηχανής

    Αλλά δε βρίσκω τον παραμικρό λόγο να μπω στη διαδικασία βάλε βγάλε επενδύσεις, δε βλέπω κανέναν νόημα

    Εκτός και αν δεν έχεις άλλο ρούχο να βάλεις οποτε πάω πάσο
    Να μην πηγαίνεις/πηγαίνετε γήπεδο με την μηχανή... Ομοίως, σινεμά!
    Τελευταία τροποποίηση από Bowleno; 26/05/2022 στις 09:24.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #17
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Νομίζω πολλοί φοράμε κάποιο δίχτυ με προστασίες και ενα σκληρό αντιανεμικό απο έξω.
    Είναι μια λύση στην πόλη..

  3. #18
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    457
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από packman Προβολή μηνύματος
    καμία σχέση.
    το ίδιο γράψαμε

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Να μην πηγαίνεις/πηγαίνετε γήπεδο με την μηχανή... Ομοίως, σινεμά!
    πολυυυυ σωστο

  5. #20
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Να μην πηγαίνεις/πηγαίνετε γήπεδο με την μηχανή... Ομοίως, σινεμά!
    Γήπεδο και συναυλίες, είναι το νο. 1 που η μηχανή είναι απαραίτητη...

    Ε εντάξει, 20 χρόνια το κάνω, 2 κλειδαριές χρησιμοποιώ, έχω ασφάλεια κλοπής, ΟΚ, το μηχανάκι είναι για να μας εξυπηρετεί, δεν θα παλαβώσω κιόλας

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Να μην πηγαίνεις/πηγαίνετε γήπεδο με την μηχανή... Ομοίως, σινεμά!
    Σοφή κουβέντα.

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από packman Προβολή μηνύματος
    Μου κάνει εντύπωση πως στο ιντερνετ οι απαντήσεις είναι αυτές που είναι (οι σωστές) αλλά στην πράξη βλέπω άλλα. Σε σχέση με γνωστούς και φίλους εννοώ.
    Αν κατάλαβα καλά ήρθες εδώ να ρωτήσεις τι κάνουμε εμείς εδώ μέσα για να βγάλεις συμπέρασμα τι γίνεται εκεί έξω;

    Πήγαινε ρώτα εκεί έξω.

    ΥΓ: Στο ερώτημα, φυσικά και όχι και ούτε ξέρω και κανέναν που το κάνει. Πολλούς που δε φοράνε τζάκετ κανέναν που να πληρώνει τζάκετ για να το αχρηστέψει μετά.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Μάλλον το μπουφάν που φοράς είναι πολύ άβολο. Όχι μόνο δεν τις βγάζω (βασικά βαριέμαι να τις βγάλω και κατά το πλύσιμο πολλές φορές), αλλά έχει τύχει να προσθέσω κιόλας σε μπουφάν που ενώ είχε υποδοχή δεν είχε προστασία (πλάτης, για να σε υποχρεώσουν να την πάρεις χώρια).
    Να προσθέσω κτ στην συζήτηση που έχει ενδιαφέρον. Χωρίς να έχω δείγμα από πολλές πόλεις, στη Θεσσαλία γενικά το κράνος πλέον είναι συνήθεια. Τόσο πολύ που μας κάνει εντύπωση αν κάποιος δεν φοράει. Δεν μιλάω για μπουφάν γάντια κλπ που κ εγώ γνωρίζοντας ότι δεν είναι σωστό σε μικρή απόσταση δεν θα τα βάλω, άλλα νομίζω οτι τουλάχιστον ως προς το κράνος εξελληνιζόμαστε σαν χώρα (αν συμβαίνει και στις άλλες πόλεις)
    Πάτα το 0

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    13/09/2005
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Μάλλον το μπουφάν που φοράς είναι πολύ άβολο. Όχι μόνο δεν τις βγάζω (βασικά βαριέμαι να τις βγάλω και κατά το πλύσιμο πολλές φορές), αλλά έχει τύχει να προσθέσω κιόλας σε μπουφάν που ενώ είχε υποδοχή δεν είχε προστασία (πλάτης, για να σε υποχρεώσουν να την πάρεις χώρια).
    Να προσθέσω κτ στην συζήτηση που έχει ενδιαφέρον. Χωρίς να έχω δείγμα από πολλές πόλεις, στη Θεσσαλία γενικά το κράνος πλέον είναι συνήθεια. Τόσο πολύ που μας κάνει εντύπωση αν κάποιος δεν φοράει. Δεν μιλάω για μπουφάν γάντια κλπ που κ εγώ γνωρίζοντας ότι δεν είναι σωστό σε μικρή απόσταση δεν θα τα βάλω, άλλα νομίζω οτι τουλάχιστον ως προς το κράνος εξελληνιζόμαστε σαν χώρα (αν συμβαίνει και στις άλλες πόλεις)
    Στο Βόλο , που ήμανε παλαιότερα, έχω έρθει 2 φορές φέτος και έπαθα πλάκα με το πόσος πολύς κόσμος ΔΕΝ φορά κράνος.

    Για Λάρισα κλπα , έχω απο πέρυσι και δεν θυμάμαι να μου έμεινε κάτι αρνητικό.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THRESH Προβολή μηνύματος
    Στο Βόλο , που ήμανε παλαιότερα, έχω έρθει 2 φορές φέτος και έπαθα πλάκα με το πόσος πολύς κόσμος ΔΕΝ φορά κράνος.

    Για Λάρισα κλπα , έχω απο πέρυσι και δεν θυμάμαι να μου έμεινε κάτι αρνητικό.
    Εχω καιρό να πάω Βόλο βέβαια (ισχύει αυτό που λες), αλλά η χειρότερη μλκια μου είναι ότι θεώρησα ότι η Μαγνησία δεν είναι στη Θεσσαλία.
    Πάτα το 0

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Εχω καιρό να πάω Βόλο βέβαια (ισχύει αυτό που λες), αλλά η χειρότερη μλκια μου είναι ότι θεώρησα ότι η Μαγνησία δεν είναι στη Θεσσαλία.
    Καθολου μλκια.
    Είναι στην Αυστρία

    Λίγο πιο μετά τη Λαριζόνα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2007, 00:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF