Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Ήρθε το τέλος

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Περαστικά, να έχεις μια καλή, πλήρη και όσο γίνεται ταχύτερη ανάρρωση.

    Όλα τα υπόλοιπα εν καιρώ...


  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2020
    Μηνύματα
    66
    Περαστικά και σιδερένιος φίλε...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Περαστικα κι αγυριστα! Να γινεις γρηγορα καλα, τα υπολοιπα εν καιρω. Τωρα προεχει η αναρρωση!

  4. #19
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.499
    σου εύχομαι να έχεις μια καλή ανάρρωση και σύντομη.

    όσο για το άλλο θέμα .....μην γελάσεις και μην το πάρεις προσβλητικά,ένας ψυχολόγος θα σε βοηθήσει πάρα πολύ να βρεις τα πατήματα σου ξανά.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.030
    Περαστικά φίλε μου. Δυστυχώς αυτό που ζεις είναι μέσα στα άσχημα των 2 τροχών.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgetb Προβολή μηνύματος
    Δυστυχώς 14 χρόνια από την αγορά της πρώτης cb400, και με τελευταίο σταθμό το εξαιρετικό street triple r, μοιάζει να έφτασε το τέλος της μοτοσυκλετικης μου διαδρομής. Αφορμή τι άλλο, ένα ατύχημα, μια "κακιά στιγμή". Ένας παππούς που βιάστηκε να βγει από το στοπ, και ήθελε να κόψει δρόμο στρίβοντας παράνομα. Είμαι από αυτούς που νομιζαν ότι όταν προσέχεις και για τους άλλους δύσκολα την "πατάς", όμως διαψεύστηκα πανηγυρικά. Ένα σπασμένο ισχίο, ένα χειρουργείο, πόνοι και ταλαιπωρία μου έμειναν ενθύμιο. 1 περιστατικό σε 14 χρόνια, που θα μπορούσε να είναι και το μοναδικο - ή τελευταίο. Λυπάμαι για το μηχανάκι, λυπάμαι ακόμα περισσότερο για την ταλαιπωρία των οικείων μου να με νταντευουν, και λυπάμαι επίσης για τον εγωισμό και την ψυχολογία μου που έχουν πιάσει πάτο. Εύχομαι σε όλους σας καλούς δρόμους και μακριά από αναποδιές, να θυμάστε ότι η "κακιά στιγμή" μπορεί να κρύβεται οπουδήποτε, οποιαδήποτε στιγμή.
    Σιγά την καριέρα. Ούτε καν πολύχρονη ήταν. Και άμα είναι για ένα ατύχημα να κάνεις Διαλιανίδεια πόστ τύπου ''ηρθε το τέλος'' λες και βλέπουμε σκετς από το Ρετιρέ, δεν πρέπει να ήσουν καν παθιασμένος.

    ''εξαιρετικό'' το Triple αλλά παρακάτω το αποκαλείς ''μηχανάκι''. Τι εξαιρετικό ήταν άμα ηταν μηχανΑΚΙ, ανάξιο να το πεις μηχανή δλδ.

    Στο καλό και να προσέχεις. Μην γίνεσαι drama queen σε κάθε περίπτωση.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  7. #22
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    Κουραγιο,και θα το ξεπερασεις.Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #23
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    Περαστικά και ποτέ ξανά ατυχήματα να μην έχεις.
    Πρίν από δέκα μήνες ακριβώς το ίδιο έπαθε φίλη και ακόμα τραβιέται με γιατρούς
    και φυσιοθεραπείες.
    Μην σε παίρνει από κάτω, έτσι είναι η ζωη μας μιά λαδάτη, μιά ξυδάτη...........

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σιγά την καριέρα. Ούτε καν πολύχρονη ήταν. Και άμα είναι για ένα ατύχημα να κάνεις Διαλιανίδεια πόστ τύπου ''ηρθε το τέλος'' λες και βλέπουμε σκετς από το Ρετιρέ, δεν πρέπει να ήσουν καν παθιασμένος.

    ''εξαιρετικό'' το Triple αλλά παρακάτω το αποκαλείς ''μηχανάκι''. Τι εξαιρετικό ήταν άμα ηταν μηχανΑΚΙ, ανάξιο να το πεις μηχανή δλδ.

    Στο καλό και να προσέχεις. Μην γίνεσαι drama queen σε κάθε περίπτωση.
    Δηλαδή από πόσα χρόνια και μετά θεωρείσαι καριερίστας μοτοσυκλεττιστής κι' έχεις δικαίωμα λόγου;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  9. #24
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Μην γίνεσαι drama queen σε κάθε περίπτωση.
    Ρε κοιτα ποιος μιλαει για κορυφαια του δραματος.


    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A4...BD%CE%BF%CF%82
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #25
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.649
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σιγά την καριέρα. Ούτε καν πολύχρονη ήταν. Και άμα είναι για ένα ατύχημα να κάνεις Διαλιανίδεια πόστ τύπου ''ηρθε το τέλος'' λες και βλέπουμε σκετς από το Ρετιρέ, δεν πρέπει να ήσουν καν παθιασμένος.

    ''εξαιρετικό'' το Triple αλλά παρακάτω το αποκαλείς ''μηχανάκι''. Τι εξαιρετικό ήταν άμα ηταν μηχανΑΚΙ, ανάξιο να το πεις μηχανή δλδ.

    Στο καλό και να προσέχεις. Μην γίνεσαι drama queen σε κάθε περίπτωση.
    Θα μπορουσες απλά να συνεχίσεις τη μέρα σου χωρίς να γίνεις για άλλη μια φορά αναγωγος.
    Εσυ όμως όχι, πρεπει κάθε φορά να φέρεις την προσοχη σε σενα, πρέπει να τονώσεις τον πληγωμενο ανδρισμό σου γράφοντας με το άθλιο και άκρως πατρονιαρικο υφος σου.
    Ειλικρινά απορώ τι κάνεις τόσα χρόνια, με τόσα διαφορετικά παρατσούκλια , εδώ μέσα, αφου ειναι προφανες ότι δεν σου κάνουμε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #26
    Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, είναι πολύ σημαντικό για εμένα να δέχομαι λόγια συμπαράστασης σε αυτήν την δύσκολη στιγμή μου. Θα ήθελα εκ μέρους μου να σας υπενθυμίσω τον συνεχή κίνδυνο στον οποίο είμαστε εκτεθειμένοι όλοι μας αλλά και τις άσχημες συνέπειες που μπορεί να ακολουθούν μετά από ένα ατύχημα. Φοράτε πάντα τον προστατευτικό σας εξοπλισμό και μην επαναπαυεστε. Ελπίζω όντως ο χρόνος να λειτουργήσει υπέρ μου και να επιστρέψω στο χώρο που τόσο αγαπώ.

  12. #27
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Μην το βαζεις κατω ετσι ευκολα.
    Θελει προσπαθεια αλλα μπορείς επανελθεις.
    Περαστικά ευχομαι.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #28
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σιγά την καριέρα. Ούτε καν πολύχρονη ήταν. Και άμα είναι για ένα ατύχημα να κάνεις Διαλιανίδεια πόστ τύπου ''ηρθε το τέλος'' λες και βλέπουμε σκετς από το Ρετιρέ, δεν πρέπει να ήσουν καν παθιασμένος.

    ''εξαιρετικό'' το Triple αλλά παρακάτω το αποκαλείς ''μηχανάκι''. Τι εξαιρετικό ήταν άμα ηταν μηχανΑΚΙ, ανάξιο να το πεις μηχανή δλδ.

    Στο καλό και να προσέχεις. Μην γίνεσαι drama queen σε κάθε περίπτωση.
    Εισαι απαραδεκτος και χειροτερεύεις κιόλας.
    Μια και εισαι όπως γνωρίζεις και με δανεικό χρόνο εδω εγω θα σου ριξω ακόμα μια καρτα ετσι γιατι με χαλαει ο τροπος που απαντας σε τετοιο thread.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 25/06/2022 στις 21:24.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της husky21
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    708
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgetb Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, είναι πολύ σημαντικό για εμένα να δέχομαι λόγια συμπαράστασης σε αυτήν την δύσκολη στιγμή μου. Θα ήθελα εκ μέρους μου να σας υπενθυμίσω τον συνεχή κίνδυνο στον οποίο είμαστε εκτεθειμένοι όλοι μας αλλά και τις άσχημες συνέπειες που μπορεί να ακολουθούν μετά από ένα ατύχημα. Φοράτε πάντα τον προστατευτικό σας εξοπλισμό και μην επαναπαυεστε. Ελπίζω όντως ο χρόνος να λειτουργήσει υπέρ μου και να επιστρέψω στο χώρο που τόσο αγαπώ.
    Περαστικα σου και ποτε ξανα..Ημουν στην ιδια θεση με σενα πριν 3 χρονια και εκανα πανω απο 6μηνο να καβαλησω
    Μετα τις πρωτες δυσκολες μερες του πονου και της σκεψης οτι ισως θα ξαναγινει το ιδιο μολις καβαλησεις θα δεις οτι σιγα σιγα θα σου φευγει και θα ερχεται η ανυπομονησια να ξανακαβαλησεις
    Οσο ανακτας περισσοτερο τις δυναμεις σου η καυλα να ξαναβαλεις μπρος την μηχανη σου ολο και θα μεγαλωνει και θα υπερνικαται το συναισθημα που εχεις τωρα
    Εε και καπου εκει στην 3η βολτα θα εχεις ηδη ξεχασει τα παντα

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    819
    Περαστικά ρε συ και μην σε παίρνει από κάτω. Όπως αναφέρθηκε όλοι λίγο πολύ έχουμε βρεθεί σε τέτοια φάση. Εγώ σκέψου έχω φτάσει στο άλλο επίπεδο. Μετά από πααααρα πολλές πτώσεις μέσα στην πίστα (με το pit bike που δεν παθαίνει τπτ) σκέφτομαι ότι έχω τόσο τετριμμένη στο μυαλό μου την πτώση που άρχισα να φοβάμαι ότι θα πέσω σαν μλκς με το 1000 και θα πάθω μεγάλη ζημιά.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τέλος οι απορίες... ήρθε το φως απο το Cosmopolitan:
    από vaska στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 21/02/2010, 23:58
  2. Ηρθε το τελος
    από orizontas στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2007, 16:01
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2006, 15:39
  4. Μιάς και ήρθε το σούπερ ντούπερ εργαλείο...
    από bonepeeler στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2005, 16:21
  5. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF