Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: Με χτύπησε κι έφυγε...

  1. #16
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.646
    Κοπελια (κυρια, δεσποινις ή οτι..)

    Δεν μαζευομαστε 5-6 με γκαζοταναλιες και καμινετα, να το διευθετήσουσε το ζητημα..??
    (και βρισκουμε και κανα-δυο "θεωρητικους" να ντυσουν την ολη ιστορία με politically correct προεκτάσεις του σημαίνοντος και σημαινόμενου..)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  2. #17
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.088
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Κοπελια (κυρια, δεσποινις ή οτι..)

    Δεν μαζευομαστε 5-6 με γκαζοταναλιες και καμινετα, να το διευθετήσουσε το ζητημα..??
    (και βρισκουμε και κανα-δυο "θεωρητικους" να ντυσουν την ολη ιστορία με politically correct προεκτάσεις του σημαίνοντος και σημαινόμενου..)
    Είσαι κακός εσύ
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  3. #18
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.418
    Marcellus Wallace approves .
    porca miseria.

  4. #19
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    3.985
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Κοπελια (κυρια, δεσποινις ή οτι..)

    Δεν μαζευομαστε 5-6 με γκαζοταναλιες και καμινετα, να το διευθετήσουσε το ζητημα..??
    (και βρισκουμε και κανα-δυο "θεωρητικους" να ντυσουν την ολη ιστορία με politically correct προεκτάσεις του σημαίνοντος και σημαινόμενου..)
    https://www.youtube.com/watch?v=dFQ7OeA1nT0
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #20
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.646
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Είσαι κακός εσύ
    Μα, συγνωμη και με το μπαρΝΤον δηλαδης..

    Προτεινεις να αφησουμε την παθουσα να προβει σε τόσο απανθρωπες, σκληρές και βάναυσες ενεργειες, όπως διατείνεται οτι προτίθεται..??
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Katerina10 Προβολή μηνύματος
    Κάπου θα τον πετύχω, δεν μπορεί, να του τα ψάλλω λίγο.
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Μα, συγνωμη και με το μπαρΝΤον δηλαδης..

    Προτεινεις να αφησουμε την παθουσα να προβει σε τόσο απανθρωπες, σκληρές και βάναυσες ενεργειες, όπως διατείνεται οτι προτίθεται..??


    Ποτέ δεν ξέρεις! Μπορεί να έχει βαρύ χέρι η Κατερίνα! Μη σου τύχει
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.719
    Βαρύ χέρι δεν ξέρω, ο αγαπημένος της χαρακτήρας στα Φιλαράκια, κάτι μου λέει είναι η Μόνικα.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #23
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.673
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Κοπελια (κυρια, δεσποινις ή οτι..)

    Δεν μαζευομαστε 5-6 με γκαζοταναλιες και καμινετα, να το διευθετήσουσε το ζητημα..??
    (και βρισκουμε και κανα-δυο "θεωρητικους" να ντυσουν την ολη ιστορία με politically correct προεκτάσεις του σημαίνοντος και σημαινόμενου..)
    Μεγαλύτερες πιθανότητες επιτυχίας από την μήνυση πάντως θα έχει.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  9. #24
    Απλά για να μην έχεις αυτού του είδους τα προβλήματα καλό θα είναι να μην το αφήνεις στον δρόμο και μάλιστα ανάμεσα σε αυτοκίνητα.
    Καλύτερα σε πεζοδρόμιο αλλά με τρόπο που να μην ενοχλείς τους πεζούς- καροτσάκια κλπ.
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/04/2023
    Μηνύματα
    6
    καλησπερα σε ολη την ομαδα ειμαι απελπισμενος και χρειαζομαι αμεσα βοηθεια ..εχθες ημουν παρκαρισμενος τελειως νομιμα ,οχι στο πεζοδρομιο κανονικα στον δρομο, το επαναλαμβανω τελειως νομιμα..Επειτα ανεβηκα στο σπιτι της κοπελας μου για να κοιμηθω την επομενη μερα που ξυπνησα βρηκα τη μηχανη μου παρκαρισμενη σε διαφορετικο σημειο και ολη την πλευρα στα δεξια δαρμενη.Τοτε καταλαβα οτι καποιος την εριξε και εφυγε..κλασικο .....500 ευρω ζημια για to gsx r 1000 k4,αλλα δεν ειναι εκει το προβλημα...μετα απο μερικες μερες με πηρε ο ασφαλιστης μου και μου ειπε οτι οταν επεσε το μηχανακι μου απο παρκαρισμενο [[οταν μου το εριξαν δηλαδη]]επεσε σε καποιο αλλο αυτοκινητο κανοντας του βαθουλωμα και τωρα μου ζηταν τα ρεστα και απο πανω δεν φτανει που εχω 800 ευρω ζημια χωρις να κανω τιποτα ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.....κΑΛΟΥΜΕ Ν ΑΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΕΓΩ ..ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΝΟΜΙΜΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ..Εχω κανει αρνητικη εννοειται και τωρα θελω την γνωμη σας παρακαλω..

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.582
    Νομίζω ότι το τελείως νόμιμα είναι παράλληλα στον δρόμο όπως τα αυτοκίνητα και όχι κάθετα,, αν το είχες έτσι θα έπεφτε στο πεζοδρόμιο η στο δρόμο και όχι σε αυτοκίνητο, άρα λογικά το είχες κάθετα να κοιτάει το πεζοδρόμιο και πολύ κοντά παρκαρισμένα για αυτό έπεσε πάνω σε αυτοκινητο.. αλλά και πάλι δεν φταις εσύ άλλος το έριξε.. κάμερες δεν τον πήραν?
    Μήπως είναι γείτονας που παρκάρει εκεί κοντά; Ελενξες κοντινά αυτοκίνητα για χρώμα,γρατσουνιές στους προφυλακτήρες?

    Παρκαροντας έξω κινδυνεύεις από τον κάθε ημίθεο παπαριωνα..

    είτε είναι πεζος που δεν ξέρει να περπατάει-βλέπει και θα πέσει πάνω στον καθρέπτη ξερυθμιζοντας,σπάζοντας τον, είτε πιτσιρίκια που θα την ακουμπισουν,γρατζουνισουν ανέβουν πανω για να βγούνε φοτο χωρίς λόγο, θειτσα 70 χρόνων που δεν ξέρει να ξεπαρκαρει Σμαρτ από θέση στάθμευσης τριαξονικου και κλέφτες.. η ότι άλλο,,,

    Για αυτό μόνο κλειστό πάρκινγκ,, εγώ δεν αφήνω μηχανή έξω ποτέ,,, αν χρειαστεί παρκάρω κάπου μακριά από άλλα οχήματα και σημεία διέλευσης πεζών και σε σημείο να το βλέπω άμεσα από εκεί που κάθομαι και μετά ξανά μέσα στο γκαράζ,,. Ακόμα και στο παπί που πάλι προσέχω όλο κ κάποιος θα βρεθεί μέσα στην μέρα να κάνει την μλκια του..

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Δεν καταλαβαίνω γιατί έκανες αρνητική, εφόσον σε καλύπτει η ασφάλεια σου στην ζημιά του άλλου.
    Το κακο έγινε για σένα που έφυγε ο άλλος, εσύ γιατί να κάνεις το ίδιο στον επόμενο που έπαθε ζημιά?

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.464
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Katerina10 Προβολή μηνύματος
    Κάπου θα τον πετύχω, δεν μπορεί,...
    Απο εδώ επρεπε να ξεκινησεις

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.094
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Δεν καταλαβαίνω γιατί έκανες αρνητική, εφόσον σε καλύπτει η ασφάλεια σου στην ζημιά του άλλου.
    Το κακο έγινε για σένα που έφυγε ο άλλος, εσύ γιατί να κάνεις το ίδιο στον επόμενο που έπαθε ζημιά?
    Γιατι να αναλάβει την ευθύνη για κάτι που δεν φταίει;

    Το ότι πληρώνει η ασφάλεια δεν σημαίνει ότι μπορουμε να ζητάμε ότι ναναι αποζημειώσεις.

    Δεν κανει τίποτα στον επόμενο που έπαθε ζημιά, στην ιδια μοιρα είναι και οι δυο.

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panoSSSSSS555 Προβολή μηνύματος
    καλησπερα σε ολη την ομαδα ειμαι απελπισμενος και χρειαζομαι αμεσα βοηθεια ..εχθες ημουν παρκαρισμενος τελειως νομιμα ,οχι στο πεζοδρομιο κανονικα στον δρομο, το επαναλαμβανω τελειως νομιμα..Επειτα ανεβηκα στο σπιτι της κοπελας μου για να κοιμηθω την επομενη μερα που ξυπνησα βρηκα τη μηχανη μου παρκαρισμενη σε διαφορετικο σημειο και ολη την πλευρα στα δεξια δαρμενη.Τοτε καταλαβα οτι καποιος την εριξε και εφυγε..κλασικο .....500 ευρω ζημια για to gsx r 1000 k4,αλλα δεν ειναι εκει το προβλημα...μετα απο μερικες μερες με πηρε ο ασφαλιστης μου και μου ειπε οτι οταν επεσε το μηχανακι μου απο παρκαρισμενο [[οταν μου το εριξαν δηλαδη]]επεσε σε καποιο αλλο αυτοκινητο κανοντας του βαθουλωμα και τωρα μου ζηταν τα ρεστα και απο πανω δεν φτανει που εχω 800 ευρω ζημια χωρις να κανω τιποτα ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.....κΑΛΟΥΜΕ Ν ΑΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΕΓΩ ..ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΝΟΜΙΜΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ..Εχω κανει αρνητικη εννοειται και τωρα θελω την γνωμη σας παρακαλω..
    Πιθανα να ειναι και αυτος που στο εριξε , ρωτα μπας και ειδε κανεις την φαση
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με'γειά κι η δικιά μου
    από ikarosk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2009, 15:24
  2. Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2007, 06:31
  3. ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ
    από Jim4cyl στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 02:26
  4. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 20:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF