Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Συνεργειο για "modarismena" grom?

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2018
    Μηνύματα
    3

    Συνεργειο για "modarismena" grom?

    Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι να ξεκινήσω stunt (ακροβατικά) με κάτι απλό και κατέληξα στο honda msx125 (grom).
    Επί της ευκαιρίας θέλω να μάθω και λίγο μαστόρεμα της μηχανής, αλά σίγουρα θα χρειαστώ έναν μάστορα να σημαδέψει τις βλακείες μου. Έχετε να προτείνετε κανέναν στην αττική?

    Bonus ερώτηση, αν υπάρχουν τίποτα προτεινόμενα ευρωπαϊκά μαγαζιά με εξαρτήματα για stunt? (η και ελληνικά εννοείται)

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Στειλε ενα μηνυμα στα παιδια στο Greek Stunt Riders. Λογικα θα σε κατατοπισουν.

    Εγω στο 636 ειχα παραγγειλει πραγματα απο την Dixer Parts (Πολωνια), αλλα για το δικο σου βλεπω να εχουν μονο scrape bar . Αν ησουν Θεσσαλονικη ειχα να σου προτεινω και ανθρωπο που κανει custom δουλεια σε πολυ καλες τιμες. Φανταζομαι κατι αντιστοιχο θα υπαρχει και στην πρωτευουσα.

    Οσο αστειο και αν ακουγεται, ξεκινα με το να μαθεις καλη σουζα με ποδηλατο (σε balance point) δουλευοντας πισω φρενο για να το κατεβασεις. Ειναι κατι που μεταφερεται και στο μηχανακι. Πιστευω θα περασεις πολυ καλα και θα κανεις και παρεες στην πορεια. Θα χρειαστεις εξοπλισμο motocross (θωρακα, γονατα) και καλο ειναι να κανεις λιγες διατασεις στην αρχη καθε προπονησης.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2018
    Μηνύματα
    3
    Thanks.

    Ήμουνα πολλά χρόνια BMXas και ειδικότερα FLATas, οπότε ελπίζω να έχω κάποιες καλές βάσεις από τότε για balance point κλπ.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tarazone Προβολή μηνύματος
    Thanks.

    Ήμουνα πολλά χρόνια BMXas και ειδικότερα FLATas, οπότε ελπίζω να έχω κάποιες καλές βάσεις από τότε για balance point κλπ.
    Τότε το'χεις και ξέρεις τη φάση.

    Ρώτα στη σελίδα πάνω μήπως πουλάει κάνεις κάποιο στημένο. Θα γλυτώσεις πολλα λεφτά απ το να το φτιάξεις απ το μηδέν εσύ.

Παρόμοια θέματα

  1. Συνεργείο για Ducati
    από nimbus στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2011, 22:30
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2006, 12:04
  3. συνεργείο για παλαιές Bmw
    από christos34 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2005, 21:43
  4. Συνεργείο για άφρικα στην Σαλονίκη;
    από Stergios69 στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 23:50
  5. Μηχανικός/Συνεργείο για R1 '03
    από RapidShade στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2004, 09:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF