Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Mount κινητου για κρανος

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/08/2020
    Μηνύματα
    6

    Mount κινητου για κρανος

    Απλά τα πράγματα. Θέλω να βγάζω κάνα βίντεο όταν πάω καμία βολτούλα, αλλά δεν σκαμπάζω και πολλά από mounts. Αction κάμερα δε θέλω να πάρω, και ψάχνω κάτι για κινητό. Ψάχνω κάτι αξιοπρεπές, αλλά όχι τίποτα εξεζητημένο.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.467
    Δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο και αν με κάποιον τρόπο το καταφέρεις, μάλλον θα χαιρετήσεις το κινητό σου σύντομα.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Ότι υπάρχει, υπάρχει. Google "motorcycle helmet mobile mount". Δε θα το εμπιστευομουν όμως. Έχει πάντως και βάση για το στήθος (ύψος που δίνει καλή γωνία για βίντεο) και εκεί δε θα είναι τόσο εκτεθειμένο. Και πάλι δεν ξέρω. Ίσως αν είναι καμιά παλιά συσκευή που δε καίγεσαι κι αν σου φύγει.

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της kotlos
    Εγγραφή
    16/06/2022
    Μηνύματα
    34
    Υπάρχουν βάσεις κινητών για GoPro mounts. Αυτό που πρότεινε ο ptc ειναι καλή ιδέα για αρχή. Απο ελλάδα: https://www.skroutz.gr/s/34383779/TB...l?from=catspan

    Μετά μπορείς να πάρεις κάτι τέτοιο: https://www.skroutz.gr/s/22855545/XT...l?from=catspan

    Σκέψου όμως και καμια κινέζικη action cam. Αν δεν τις βάλεις στο νερό η πέσουν κάτω, μια χαρά ειναι.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/08/2020
    Μηνύματα
    6
    Α οκ. Δεν ήξερα ότι είχε mounts για κορμό. Μιας και δε κοστίζουν πολύ μπορεί να τα τιμήσω και τα δύο. Όσο για action camera είμαι ντεμί, αλλά θα προσπαθήσω μπας και βρω κάτι οικονομικό που να είναι αξιοπρεπές. Ευχαριστώ.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    819
    Action cam+κινεζική+οικονομική= ούτε κατά διάνοια αξιοπρεπής.
    Μετά από αλλαγή της κινεζικής κάμερας με gopro κατάλαβα γτ αυτή η εταιρία είναι best seller.
    Αντί να πετάξεις κανένα 80αρι σε οτιδήποτε κινεζικό ανέβα λίγο σε τιμη και πάρε μτχ gopro.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/08/2020
    Μηνύματα
    6
    ok, τελικά πήρα αυτό στη φότο. Το τεστάρισα και είναι τζετ. το πρόβλημα είναι ότι σου δίνουν μόνο την βάση και μερικά εξτρά χωρίς να έχει θήκη ούτε για κάμερα ούτε για κινητό. Ευτυχώς είχα κάτι από ένα τρίποδα και μια action camera που μας έδωσαν με ένα πρόγραμμα(και πριν πείτε τίποτα, είναι απίστευτη μάπα. Γι' αυτό ψαχνόμουν για το κινητό) Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1662363058771.jpg 
Προβολές:	73 
Μέγεθος:	68,8 KB 
ID:	438026

Παρόμοια θέματα

  1. help για κράνος από αμερική!!!
    από Alx 84 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2005, 03:01
  2. Eρωτηση για κρανος FM Radical
    από gv_gr στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2005, 22:34
  3. Βοήθεια σας για κράνος
    από stelao στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 11:06
  4. Άλλη μια προτροπή για κράνος
    από tai στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 14:58
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2004, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF