Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 63

Θέμα: Legends Trackday Serres 30/9 - 2/10 2022

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.350
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Το Yamaha με το 20 ειναι TZ. Μαλλον το 350 ειναι, αυτες οι μοτο έτρχαν στα GP τότε.
    Με το 3κυλινδρο Triumph 750 με το 71 είχαμε είχαμε μια κόντρα στην πίστα με άσχημο τρόπο που κατέληξε με εμένα έξαλλο στα πιτς.
    Μια που μιλάω και Γαλλικά τα ακουσε στα Γαλλικα ο οδηγός της κι ο φίλος του αφου ηταν Γαλλοι.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Το Yamaha με το 20 ειναι TZ. Μαλλον το 350 ειναι, αυτες οι μοτο έτρχαν στα GP τότε.
    Με το 3κυλινδρο Triumph 750 με το 71 είχαμε είχαμε μια κόντρα στην πίστα με άσχημο τρόπο που κατέληξε με εμένα έξαλλο στα πιτς.
    Μια που μιλάω και Γαλλιά τα ακουσε στα Γαλλικα ο οδηγός της κι ο φίλος του αφου ηταν Γαλλοι.
    Όντως φέρνει, δεν έχω τόσο καλό ""μάτι" να τα ξεχωρίζω

    Ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρό και να συνέχισες χωρίς θέματα.

    Μία φορά μόνο μου έχει συμβεί παρολίγον στραβή παλαιότερα στο κλείσιμο πριν τη δέκα, ευτυχώς τον άκουσα τελευταία στιγμή, τη σήκωσα και βγήκα φρεναριστός αλλά όρθιος στο χορτάρι...

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.350
    Τώρα διάβασα το δεύτερο ποστ, έχεις τα δίκια σου σε όσα γράφεις...

  3. #33
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Tsber κρίμα που πάλι δεν βρεθήκαμε.
    panos_zip χάρηκα που σε είδα, κι ελπίζω για εσένα να ήταν καλύτερα τα πράγματα.

    Με το R6 στο Fast group πέρασα αρκετά καλά και φχαριστήθηκα και τα 212 με κουβέρτες και γρήγορη οδήγηση απ ευθειας απο την εκκίνηση για πρώτη φορά,
    Με βοήθησε να εχω εμπιστοσύνη και να παω ίσως και πιο γρήγορα απ οτι συνηθως, αλλά δεν το ξερουμε και σιγουρα αφου δεν υπήρχαν σένσορες να μας δώσουν. Φτασαμε στην πίστα Σαββατο πρωι πριν τις 9μιση.
    Οταν ενημερώθηκα οτι δεν υπαρχουν σένσορες πήγα να πάρω τον σένσορα του φιλου μου του Νίκου απο το μηχανάκι του αφού είχε πέσει την προηγούμενη και η μοτο του δεν ηταν λειτουργική.
    Ομως τον είχαν δώσει σε άλλον κι είχαν 2 ταυτοτητες για εναν σένσορα. Είχαμε μια συζήτηση εκει με τον κυριο οπως καταλαβαίνετε. Οι σένσορες είναι μέσα στην τιμη του trackday σημειωτέον.
    Ανεβηκαμε με το R6 που εχουμε συνεταιρικό με τον κουμπαρο μου και καλό μου φιλο τον Δημητρη
    Ετσι με το R6 που το καβαλησα το Σαββατο δεν εχω χρονους, αφού είχαμε προγραμματίσει την μια ημέρα να καβαλαμε το R6 εναλλαξ σε διαφορετικά group ως συνηθως αλλά την Κυριακη εγω το Pantah κι ο κουμπαρος το R6.
    Την Κυριακη που είχε φύγει κόσμος ειχαν σενσορες και πήραμε.
    Ετσι εχουμε χρόνους μόνον απο την Κυριακή ο κουμπαρος με το R6 κι εγω με το Pantah.
    Εκτός απο αυτό υπαρχουν κι άλλα παράπονα.
    Το Fast σε αυτό το trackday υποτίθεται οτι ήταν απο 1.35 και κάτω, θα μου ταίριαζε τέλεια εμένα αφού προπερσι ας πούμε ειχα 1.33.1
    Αλλά είχε και καποιους πολύ πιο αργούς μέσα που επρεπε να ηταν στο Intermediate όπως και κάποιος πολύ πιο γρήγορους που καλύτερα θα ηταν στο expert.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 04/10/2022 στις 08:33.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panos_zip
    Εγγραφή
    01/02/2012
    Μηνύματα
    661
    Να γραψω και εγώ τα δικά μου
    Τα καλά
    Ήμουν πίστα 2 μέρες (Σάββατο Κυριακή) και πέρασα παρα πολύ ωραία. Είδα απο κοντά τους legends, ειδικά τον mcguinness που τον παρακολουθώ απο μικρός.
    Επίσης το να κάνω 4 γυρους πίσω από τον troy μαζι στην πίστα, στην Ελλάδα, με το ρημαδι 675 μου, είναι τρομερή εμπειρία.
    Είδα γνωστούς και φίλους που είχα να δω καιρό, γνώρισα νέους.
    Έκανα και νέο PB στο 1:33.5
    Ευχαριστήθηκα και το daytona μιας και λυθηκαν καποια θεματακια που είχα, ανανεώθηκε η σχέση μας. Θα πάρει δώρο καινούρια ζελατίνα και αυτοκόλλητα!
    Μου άρεσε πάρα πολύ που είδα ξένους, πέρα απο τους γνωστους απ τις γειτονικές χώρες, να εχουν ερθει απο πολύ μακριά. Γαλλοι, γερμανοί, Αυστριακοί, πολύ φιλικοί και χαμογελαστοί.
    Επίσης πολλά, καλά και ακριβά μηχανάκια. Ζηλεψα λιγο

    Τα κακά
    Υπήρξαν όντως προβλήματα στη διοργάνωση.
    Πολλες συμμετοχές, και πολλά τα group. Με 2 ειδικά group (ducati, classics) έμειναν 3 για να χωριστουν αρχαριοι εως αγωνιζόμενοι οι οποιοι είμαστε αλλες 90-100 συμμετοχές…
    Αυτό είχε ως αποτέλεσμα αυτο που έγραψε και ο Άρης απο πάνω. Μεγάλες διαφορές στο επίπεδο αναμεσα στους αναβάτες σε καθε γκρουπ.
    Αν καταλαβα καλά, έβαλαν αρχάριους αναβάτες στο γκρουπ με τα κλασσικά (;!;!;!1). Θυμαμαι χαρακτηριστικά ενα srad, πρωτη φορά πίστα, τον έβαλαν στα κλασσικά, και τη δευτερη μέρα «έφαγε πόρτα» γιατί ειχε πιο καινουριο μηχανακι με αποτελεσμα να μενει ξεκρέμαστος.
    Εγώ ήμουν στο intermediate, σκεφτηκα να ζητησω να ανέβω αλλα παρακολουθώντας το φαστ ειδα καποιους παρα πολύ γρηγορους, αρα συνεχισα στο ιδιο. Κάποιοι ανέβηκαν, ειχε πολλά άτομα και στα 2 γκρουπ.
    Στο intermediate ο πρώτος χρόνος με τον τελευταίο, είχε πάνω απο 20δλ διαφορά… Στο φαστ η διαφορά ήταν μικρότερη αλλα εξίσου σημαντική.
    Θα ηταν καλό την Κυριακή που ειχε λιγότερο κοσμο να γινει πάλι ανακατανομή.
    Χρονομέτρηση εγω είχα, αλλά οι χρονοι του σαββατου ανέβηκαν το βραδυ, και της κυριακής μετα το μεσημέρι δεν ανέβηκαν ποτέ.
    Επίσης, πρώτη φορά μπαινω με την καινουρια άσφαλτο. Είναι ιδέα μου ή ειχε πολλά σαμαράκια, ειδικά στις ενώσεις;
    Μην παρεξηγηθω, ειναι καλυτερα απο πριν. Αλλά τέλεια δεν ειναι.
    Τέλος, είχα και λίγο περίεργη φθορά στο πίσω ελαστικό, το οποίο σίγουρα χρειάζεται έρευνα. Το μόνο που αλλαξε πάντως ειναι η πίστα. Δηλαδή με ίδιο μηχανακι και ίδια μαρκα λάστιχα, πιέσεις, κουβέρτες κλπ
    εβγαλαν 6 (έξι) μέγαρα χωρις τουμπάρισμα. Και τωρα με το καινούριο σετ έχει φθαρεί υπερβολικά.


    Χαμένο trackday σίγουρα δεν ηταν. Περασα καλά, δεν έπεσα, και βελτιώθηκα απο το 2020 που ανεβηκα τελευταια φορά. Ήταν βέβαια ακριβότερο, αλλά αυτο το ξέραμε πριν ανεβούμε.
    Εύχομαι να καταφέρω να ξανανέβω σέρρες φέτος.
    Τελευταία τροποποίηση από panos_zip; 04/10/2022 στις 12:22.
    - Triumph Daytona 675 (Track Bike)
    - Ducati Multistrada 1200s

  5. #35
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos_zip Προβολή μηνύματος
    Χαμένο trackday σίγουρα δεν ηταν. Περασα καλά, δεν έπεσα, και βελτιώθηκα απο το 2020 που ανεβηκα τελευταια φορά. Ήταν βέβαια ακριβότερο, αλλά αυτο το ξέραμε πριν ανεβούμε.
    Εύχομαι να καταφέρω να ξανανέβω σέρρες φέτος.


    Εγω τωρα σκοπεύω να προγραμματίσω για την Ανοιξη.
    Για Legends δεν με ξαναβλέπω στο μέλλον παντως και γενικά απο την παρέα μας των κλασσικών οι περισσότεροι έχουν στραβώσει με την φάση.
    Φιλος με κλασσικό μηχανακι που ηταν για ΣΚ σηκωθηκε κι εφυγε για ΑΘήνα πριν το μεσημερι της Κυριακής αφού κι αυτός τα εχωσε πρωτα στην διοργάνωση.

    Να πω οτι εγω συνάντησα κι άλλα συγχρονα μηχανακια στο Classic Group εκτός απο το Panigale και το MT του 22 που προανέφερα, οπως πχ μια κοπελα με ενα σύγχρονο Aprilia που πηγαινε βόλτα πανω στην αγωνιστικη γραμμή, εναν πολυ αργό οδηγό με Suzuki μαλλον SRAD που του εριξα και γυρο με το Pantah κλπ κλπ.
    Υποτίθεται οτι το Classic Group ηταν για μοτο μέχρι το 1992 αλλά τελικά έβαζαν οποιον ναναι.

    Επίσης μετα το τελευταιο ποστ κοιταξα τους χρονους κι ειδα οτι τελικα μου χρονομετρησαν μονο ενα session της Κυριακης.
    Μετα πηγαν φαινεται για φαγητο η για καφε οι χρονομετρες, δεν ξερω.
    Δηλαδη απο όλο το ΣΚ τελικά έχω χρόνους μόνο για 5 γύρους με το Pantah, εκ των οποίων οι 3 ηταν πίσω απο τα τραινακι Triumph-Panigale που λέγαμε νωρίτερα.

    Του χρόνου τέτοια εποχή αντί για Legends μάλλον θα κανονίσω να ξαναπαω στο Grab The Flag στην Rijeka, αυτοί ξερουν απο διοργανώσεις για κλασσικές μοτο και μπορείς να ευχαριστηθείς την κλασσικη σου μοτοσυκλέτα οπως πρεπει.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 05/10/2022 στις 19:23.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    731
    Ήρθα την Κυριακή σαν θεατής με την κοπελα μου.Σας είδα δλδ σίγουρα αλλά χωρίς να ξέρω ποιοι είστε Εμένα σαν θεατής μου άρεσε η φάση αλλά σίγουρα εσείς που και συμμετείχατε αλλα και γενικά έχετε εμπειρία εκ των έσω τα βλέπετε/ξέρετε αλλιώς.Το είδα το srad το οποίο το είχε κούκλα και ήταν επίσης και ενα 1100 επίσης κούκλα.Γενικά είχε πολλά μηχανάκια όμορφα,παλιά και νέα. Ένα μηχανάκι που είχε πτώση ήταν σίγουρα ενα μαύρο Gsxr k4.Το είδα πισω απ τα πιτς.Εμένα μου έκανε εντύπωση πάντως το Ιντερνασιονάλ της υπόθεσης,δεν περίμενα να δώ τόσους ξένους,οκ Βούλγαρους ναι,είναι στην κυριολεξία δίπλα.Πάντως καλά εκανα τελικά και δεν συμμετείχα,είμαι εντελώς άπειρος απο πίστα και δεν θα ήμουν άνετος.Έκατσα μέχρι και το διάλειμμα όπου είδα Κόρσερ κ Μακπίντ(τον είδα και στο isle of man φέτος) και μετά φύγαμε.Ωραία Κυριακή για μένα

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.582
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Ήρθα την Κυριακή σαν θεατής με την κοπελα μου.Σας είδα δλδ σίγουρα αλλά χωρίς να ξέρω ποιοι είστε Εμένα σαν θεατής μου άρεσε η φάση αλλά σίγουρα εσείς που και συμμετείχατε αλλα και γενικά έχετε εμπειρία εκ των έσω τα βλέπετε/ξέρετε αλλιώς.Το είδα το srad το οποίο το είχε κούκλα και ήταν επίσης και ενα 1100 επίσης κούκλα.Γενικά είχε πολλά μηχανάκια όμορφα,παλιά και νέα. Ένα μηχανάκι που είχε πτώση ήταν σίγουρα ενα μαύρο Gsxr k4.Το είδα πισω απ τα πιτς.Εμένα μου έκανε εντύπωση πάντως το Ιντερνασιονάλ της υπόθεσης,δεν περίμενα να δώ τόσους ξένους,οκ Βούλγαρους ναι,είναι στην κυριολεξία δίπλα.Πάντως καλά εκανα τελικά και δεν συμμετείχα,είμαι εντελώς άπειρος απο πίστα και δεν θα ήμουν άνετος.Έκατσα μέχρι και το διάλειμμα όπου είδα Κόρσερ κ Μακπίντ(τον είδα και στο isle of man φέτος) και μετά φύγαμε.Ωραία Κυριακή για μένα
    Τι είναι ρε παιδιά το srad??
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    721
    gsxr

  9. #39
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Τι είναι ρε παιδιά το srad??
    Really που λένε στο χωριό μου?
    Έρωτας το srad τέλη 90's...
    Ride(s) the wind of change...

  10. #40
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.166
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Τι είναι ρε παιδιά το srad??
    Suzuki Ram Air Direct .... ένα σύστημα της (προφανώς) σουτζούκι το οποίο έστελνε με πίεση αέρα στο φιλτροκούτι αυξάνοντας την απόδοση του μοτέρ στης υψηλές ταχύτητες. Ήκμασε εκεί, στην δεκαετία του ΄90 το φορούσαν όλα τα GSXR της εποχής.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #41
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    Τι είναι ρε παιδιά το srad??
    Ασε το SRAD και παρε κουβερτες.
    Πολύ καλή φαση και επρεπε να τις εχω παρει νωρίτερα. Πολύ ωραίο το να μπαίνεις και να οδηγείς αμέσως κανονικά κι επίσης πολύ μειωμένη φθορά στα D212 σε σχεση με χωρις κουβερτες.
    Το λεω σχετικά με συζητηση που ειχαμε παλιότερα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.582
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Ασε το SRAD και παρε κουβερτες.
    Πολύ καλή φαση και επρεπε να τις εχω παρει νωρίτερα. Πολύ ωραίο το να μπαίνεις και να οδηγείς αμέσως κανονικά κι επίσης πολύ μειωμένη φθορά στα D212 σε σχεση με χωρις κουβερτες.
    Το λεω σχετικά με συζητηση που ειχαμε παλιότερα.
    πήρα κουβέρτες,από μηχανάκι για πίστα έχω μείνει τώρα...άααααστο...είχα βγάλει και αεροπορικά να έρθω σε αυτό το τρακ ντει.ήρθε όλη η παρέα και εγώ έμεινα να κάνω babysitting..
    εννοείται πως μειώνει πολύ τη φθορά αλλά για μένα το σημαντικότερο είναι η σωστές πιέσεις που μπορείς να βρείς με τα ζεστά ελαστικά.μετά το πρώτο σεσσιον κάνεις και μια μικρό ρύθμιση και είσαι μάγκας!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Ασε το SRAD και παρε κουβερτες.
    Πολύ καλή φαση και επρεπε να τις εχω παρει νωρίτερα. Πολύ ωραίο το να μπαίνεις και να οδηγείς αμέσως κανονικά κι επίσης πολύ μειωμένη φθορά στα D212 σε σχεση με χωρις κουβερτες.
    Το λεω σχετικά με συζητηση που ειχαμε παλιότερα.
    Αν και το τελευταιο μου TD ηταν με θερμοκρασιες κοντα στα 32αρια ... πως ηταν η δικη σου φθορα στα D212 ?
    Εμενα το Medium εμπρος σχεδον ξεφτιλιστικε και δεν το περιμενα... το Endurance πισω επειδη δεν ανοιγα στις εξοδους σαν παλαβος καθως ηθελα να πιεσω στις εισοδους με trailbraking, την παλεψε καλα!
    Στο 1:30-1:31 γυρναγα, χωρις κουβερτες, εκανα 6-7 Session
    pew pew pew pew pew pew !!!

  14. #44
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Αν και το τελευταιο μου TD ηταν με θερμοκρασιες κοντα στα 32αρια ... πως ηταν η δικη σου φθορα στα D212 ?
    Εμενα το Medium εμπρος σχεδον ξεφτιλιστικε και δεν το περιμενα... το Endurance πισω επειδη δεν ανοιγα στις εξοδους σαν παλαβος καθως ηθελα να πιεσω στις εισοδους με trailbraking, την παλεψε καλα!
    Στο 1:30-1:31 γυρναγα, χωρις κουβερτες, εκανα 6-7 Session
    Χωρίς κουβερτες τα πραγματα ειναι πολύ καλύτερα με ψηλες θερμοκρασίες αλλά με πιο χαμηλες ειναι ζορι με τα D212.
    Εγω το πήρα απόφαση και τις αγόρασα οταν στο προηγούμενο trackday Σερρες ειχε ψύχρα καθως ηταν και Νοέμβριος κι εμεινα απο πίσω λαστιχο τοσο γρηγορα που δεν το πίστευα. Φαγωθηκε χωρις να δινει και προσφυση γιατι δεν ζεσταινόταν σωστα, μεχρι και παντιλικι στην εξοδο της 12 ειχα κανει, δεν το περιμενα αυτο βεβαια.
    Με D212 Μedium εμπρος και Endurance πίσω οπως κι εσυ το παω.
    Το εμπρος φαγωθηκε λιγο ασχημα τωρα κι ειναι για πέταμα αλλά ηταν το 3ο του 2ημερο Σερρες! Το πίσω ηταν καινουριο και άντεξε μια χαρα με τουμπαρισμα στο τελος της 1ης ημερας.
    Το πίσω θα εβγαζε αλλα 2 sessions ας πουξε, οχι παραπανω.
    Σημείωσε οτι το μηχανακι παιζει συνεχως σε 2 sessions με 2 οδηγούς και κανει παρα πολλούς γυρους. Σαν να ειναι διπλό trackday ας πουμε φαντασου.
    Οι χρονοι πρεπει να ηταν καπου 1.32-33 με εμενα και 1.36 με τον κουμπαρο. Δεν μας εδωσαν σενσορες αυτη την φορά γιατι ειχαν τελειωσει οποτε δεν ξερουμε κι ακριβως.

    Βαλε στο μυαλό σου οτι με τις κουβερτες των 200 Ευρω σε 2 Trackdays τα εβγαλες τα λεφτα τους αφού το ζευγαρι D212 κανει 350 Ευρω σημερα το λιγότερο.
    Επίσης οδηγας κανονικα απο την εκκίνηση και εμενα μου εκανε μεγαλη διοαφορα αυτό.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #45
    Πολύ καλή οργάνωση για επίσκεψη. Η συμμετοχή φαίνεται πως ήταν ψιλοπροβληματική, σύμφωνα με τα λεγόμενα σας.
    Πολύ καλή φάση οι κουβέρτες, κυριότερα για το σταθερό σημείο αναφοράς, παρά για το ότι μπορείς να πιέσεις από το 1ο μέτρο. Κι αυτό πολύ καλό, βέβαια.

    SRAD έχουν όλα τα GSX-R από το SRAD κ μετά.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Legends Trackdays Serres 27-29/9/2019
    από sapila racing στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2019, 11:44
  2. serres trackday 29-30/4 και 1/5
    από TROOPER στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2011, 07:58
  3. Extreme Trackdays ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2009, 15:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF