Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 63

Θέμα: Legends Trackday Serres 30/9 - 2/10 2022

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Χωρίς κουβερτες τα πραγματα ειναι πολύ καλύτερα με ψηλες θερμοκρασίες αλλά με πιο χαμηλες ειναι ζορι με τα D212.
    Εγω το πήρα απόφαση και τις αγόρασα οταν στο προηγούμενο trackday Σερρες ειχε ψύχρα καθως ηταν και Νοέμβριος κι εμεινα απο πίσω λαστιχο τοσο γρηγορα που δεν το πίστευα. Φαγωθηκε χωρις να δινει και προσφυση γιατι δεν ζεσταινόταν σωστα, μεχρι και παντιλικι στην εξοδο της 12 ειχα κανει, δεν το περιμενα αυτο βεβαια.
    Με D212 Μedium εμπρος και Endurance πίσω οπως κι εσυ το παω.
    Το εμπρος φαγωθηκε λιγο ασχημα τωρα κι ειναι για πέταμα αλλά ηταν το 3ο του 2ημερο Σερρες! Το πίσω ηταν καινουριο και άντεξε μια χαρα με τουμπαρισμα στο τελος της 1ης ημερας.
    Το πίσω θα εβγαζε αλλα 2 sessions ας πουξε, οχι παραπανω.
    Σημείωσε οτι το μηχανακι παιζει συνεχως σε 2 sessions με 2 οδηγούς και κανει παρα πολλούς γυρους. Σαν να ειναι διπλό trackday ας πουμε φαντασου.
    Οι χρονοι πρεπει να ηταν καπου 1.32-33 με εμενα και 1.36 με τον κουμπαρο. Δεν μας εδωσαν σενσορες αυτη την φορά γιατι ειχαν τελειωσει οποτε δεν ξερουμε κι ακριβως.

    Βαλε στο μυαλό σου οτι με τις κουβερτες των 200 Ευρω σε 2 Trackdays τα εβγαλες τα λεφτα τους αφού το ζευγαρι D212 κανει 350 Ευρω σημερα το λιγότερο.
    Επίσης οδηγας κανονικα απο την εκκίνηση και εμενα μου εκανε μεγαλη διοαφορα αυτό.
    Thanks for info, αρα για 26/10 που θα παω ξανα, μαλλον θα πρεπει να ειμαι αρκετα πιο συνετος μεχρι να ζεσταθουν. Ας ελπισουμε να εχει λιακαδα να το αφηνω να λιαζεται!!

    Δεν κολλαω στο κοστος κουβερτων, αλλα το να μεταφερω εμπρος πισω stand + μπαλαντεζα + κουβερτες και ολη την προικα, προυποθετει το κοριτσι να ερθει με το αμαξι για support ή καποιος απο την παρεα.
    Αυτο ειναι το πιο ζορικο. Αλλιως 90χλμ μακρια ειμαι, παταω μιζα και εφυγα!

    Μετρησες καθολου πιεσεις μετα απο δυνατο session ωστε να εχω και εγω ενα μπουσουλα για το που να στοχευω;
    pew pew pew pew pew pew !!!

  2. #47
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Thanks for info, αρα για 26/10 που θα παω ξανα, μαλλον θα πρεπει να ειμαι αρκετα πιο συνετος μεχρι να ζεσταθουν. Ας ελπισουμε να εχει λιακαδα να το αφηνω να λιαζεται!!

    Δεν κολλαω στο κοστος κουβερτων, αλλα το να μεταφερω εμπρος πισω stand + μπαλαντεζα + κουβερτες και ολη την προικα, προυποθετει το κοριτσι να ερθει με το αμαξι για support ή καποιος απο την παρεα.
    Αυτο ειναι το πιο ζορικο. Αλλιως 90χλμ μακρια ειμαι, παταω μιζα και εφυγα!

    Μετρησες καθολου πιεσεις μετα απο δυνατο session ωστε να εχω και εγω ενα μπουσουλα για το που να στοχευω;
    Ειχα στο μυαλό μου στην αρχή να πάρω μετρήσεις αλλά μετά δεν ασχολήθηκα γιατι καθώς τα λάστιχα ηταν τέλεια σε απόδοση και δεν φθείρονταν καθώς περνούσαν τα 2πλά sessions το ξέχασα τελείως.
    Οντως έχει κουβάλημα και θέλει αμάξι, ενώ αλλιώς πας και καβάλα με τα D212. Παντως αν πηγαίνεις συχνά συμφέρουν πολύ τελικα.

    Κι εγώ έτσι έκανα, το αφηνα στον ήλιο όταν καθόταν στα πίτς.
    Αλλά αυτό δεν κάθετια και πολύ.
    Φαντασου οτι χωρίς κουβέρτες το 29 εκανε και με τους 2 μας 105 γυρους στο trackday με ζέστη, και στο επόμενο που ηταν Νοέμβριος στούς 50 είχε πεθάνει κιόλας προ πολλού το πίσω.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Ειχα στο μυαλό μου στην αρχή να πάρω μετρήσεις αλλά μετά δεν ασχολήθηκα γιατι καθώς τα λάστιχα ηταν τέλεια σε απόδοση και δεν φθείρονταν καθώς περνούσαν τα 2πλά sessions το ξέχασα τελείως.
    Οντως έχει κουβάλημα και θέλει αμάξι, ενώ αλλιώς πας και καβάλα με τα D212. Παντως αν πηγαίνεις συχνά συμφέρουν πολύ τελικα.

    Κι εγώ έτσι έκανα, το αφηνα στον ήλιο όταν καθόταν στα πίτς.
    Αλλά αυτό δεν κάθετια και πολύ.
    Φαντασου οτι χωρίς κουβέρτες το 29 εκανε και με τους 2 μας 105 γυρους στο trackday με ζέστη, και στο επόμενο που ηταν Νοέμβριος στούς 50 είχε πεθάνει κιόλας προ πολλού το πίσω.
    Δεν με πειραζει τοσο η φθορα του πισω, καθως η μηχανη χρησιμοποιειται οσο πιο "ισορροπημενα" γινεται, ωστε το λαστιχο να ξεζανταριστει χρησιμοποιημενο στο 100% (Πλαγια-μεση-κεντρο!).
    Το μπροστα απο την αλλη ειναι θεμα... δες εδω κατασταση μετα απο ανοιξιατικο TD...

    Εμπρός - Κρυο 32psi

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	front.jpg 
Προβολές:	270 
Μέγεθος:	77,8 KB 
ID:	438609

    Πίσω - Κρυο 26psi

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	rear.jpg 
Προβολές:	266 
Μέγεθος:	69,5 KB 
ID:	438610


    Hμουν πολυ υπομονετικος στο ανοιγμα γκαζιου καθως ακολουθουσα φιλους ενω οταν εβγαινα μπροστα για 1 καλο γυρο πριν το σβησιμο, στα φρενα το γονατιζα!
    Η φθορα του εμπρος με παραξενεψε...
    pew pew pew pew pew pew !!!

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Δεν με πειραζει τοσο η φθορα του πισω, καθως η μηχανη χρησιμοποιειται οσο πιο "ισορροπημενα" γινεται, ωστε το λαστιχο να ξεζανταριστει χρησιμοποιημενο στο 100% (Πλαγια-μεση-κεντρο!).
    Το μπροστα απο την αλλη ειναι θεμα... δες εδω κατασταση μετα απο ανοιξιατικο TD...

    Εμπρός - Κρυο 32psi

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	front.jpg 
Προβολές:	270 
Μέγεθος:	77,8 KB 
ID:	438609

    Πίσω - Κρυο 26psi

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	rear.jpg 
Προβολές:	266 
Μέγεθος:	69,5 KB 
ID:	438610


    Hμουν πολυ υπομονετικος στο ανοιγμα γκαζιου καθως ακολουθουσα φιλους ενω οταν εβγαινα μπροστα για 1 καλο γυρο πριν το σβησιμο, στα φρενα το γονατιζα!
    Η φθορα του εμπρος με παραξενεψε...
    Πιθανότατα να φταίνε οι ρυθμίσεις των αναρτήσεων σου.

    Παλιότερα που έκανα κανά trackday, παρακολουθούσα βίντεο του Dave Moss και πράγματι κάποιες από τις οδηγίες του για τις αποσβέσεις που δοκίμασα είχαν διορθώσει κάποιες περίεργες φθορές στα ελαστικά μου (βέβαια οι χρόνοι μου ήταν πολύ μέτριοι). Ειδικά ενα που είχε κάνει με την Triumph ήταν πολύ επεξηγηματικό, δυστυχώς δεν το βρίσκω και πλέον τα περισσότερα του είναι επί πληρωμή.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  5. #50
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Δεν με πειραζει τοσο η φθορα του πισω, καθως η μηχανη χρησιμοποιειται οσο πιο "ισορροπημενα" γινεται, ωστε το λαστιχο να ξεζανταριστει χρησιμοποιημενο στο 100% (Πλαγια-μεση-κεντρο!).
    Το μπροστα απο την αλλη ειναι θεμα... δες εδω κατασταση μετα απο ανοιξιατικο TD...

    Εμπρός - Κρυο 32psi

    Πίσω - Κρυο 26psi

    Hμουν πολυ υπομονετικος στο ανοιγμα γκαζιου καθως ακολουθουσα φιλους ενω οταν εβγαινα μπροστα για 1 καλο γυρο πριν το σβησιμο, στα φρενα το γονατιζα!
    Η φθορα του εμπρος με παραξενεψε...
    Το πίσω ειναι σχετικά νορμαλ, αλλά το εμπρός έχει πρόβλημα.
    Δεν θα επρεπε να ειναι ετσι!
    Θα σου ελεγα κι εγω να ψαχτείς με την εμπρός ανάρτηση.
    Τα 212 τα εχω χρησιμοπιησει αρκετά και ακόμα και με την ψύχρ απου μου πέθανε πρόωρα το πίσω, το εμπρός δεν είχε θέμα.
    Το R6 μου ειναι του 04 με το κανονικο πηρούνι αλλά εχει μεσα cartridge Gubellini και ειναι πολύ καλό οπότε το αποδίδω εκει.
    Να πω οτι στο περσινο trackday Νοεμβριου ειδα κι άλλα μπρoστινα D212 φαγωμένα ακριβώς σαν το δικό σου σε αλλες μοτο.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 07/10/2022 στις 10:00.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Το εμπρος εχει αψογη συμπεριφορα για συμβατικο!! Εχω φερει sag εκει που πρεπει με ελατηρια wilbers και 10αρι λαδακι. Δεν εχει αλλες ρυθμισεις... Μαλλον "ασυμβατοτητα" ταπητα με συγκεκριμενη γομα ελαστικου θα ειναι. Στο πισω οι αποσβεσεις φαινεται δεν επαρκουν, αλλα δεν μπορει να σφιξει αλλο στην επαναφορα που με ενδιαφερει...

    Θυμαμαι που ανεφερες και περσι για γρηγορη φθορα, γιαυτο και μπηκα σφηνα (και με συγχωρεις) στο τοπικ σου.
    Ας υπαρχει σαν data αυτο τουλαχιστον και βλεπουμε οσο ο ταπητας αλλαζει και πατιεται, πως θα συμπεριφερθουν τα ελαστικα του χρονου...

    Thanks for your time, καλημερες!!

  7. #52
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Το εμπρος εχει αψογη συμπεριφορα για συμβατικο!! Εχω φερει sag εκει που πρεπει με ελατηρια wilbers και 10αρι λαδακι. Δεν εχει αλλες ρυθμισεις... Μαλλον "ασυμβατοτητα" ταπητα με συγκεκριμενη γομα ελαστικου θα ειναι. Στο πισω οι αποσβεσεις φαινεται δεν επαρκουν, αλλα δεν μπορει να σφιξει αλλο στην επαναφορα που με ενδιαφερει...

    Θυμαμαι που ανεφερες και περσι για γρηγορη φθορα, γιαυτο και μπηκα σφηνα (και με συγχωρεις) στο τοπικ σου.
    Ας υπαρχει σαν data αυτο τουλαχιστον και βλεπουμε οσο ο ταπητας αλλαζει και πατιεται, πως θα συμπεριφερθουν τα ελαστικα του χρονου...

    Thanks for your time, καλημερες!!
    Καλημερα, σιγα την σφηνα. Για trackdays μιλαμε.
    Δεν νομιζω οτι ισχύει αυτό που έγραψες περι 'ασυμβατότητας' ταπητα με τα D212, γιατι το δικο μου μπροστινό Medium που ειχα και φέτος, είχε κανει αλλα 2 trackdays (ενα παλι με 2 αναβατες και το 2ο μονος μου) χωρίς κουβέρτες και ηταν μια χαρα.
    Εγω εβαζα κρυο 30 εμπρός οταν δεν ειχα τις κουβέρτες.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 07/10/2022 στις 20:01.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  8. #53
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Video απο το Σαββατο στο Fast Group με το R6 του 04.
    Το video κοβεται απότομα γιατι εκανε κολπα η καμερα.
    Ισως βαλω κι αλλο αργότερα.



    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #54
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Μολις ξεκαβαλησε ο Μητσος απο το Intermediate και το παίρνω εγω κατ ευθείαν για το Fast. Μετά θα του βάλουμε τις κουβερτες μέχρι να ξαναρθει η σειρα μας.
    sapila racing R6 του 04 χωρίς εμπρός φτερό γιατι δεν χωράει η κουβέρτα. Εχει κανονικά 120/60 λάστιχο αυτό το μηχανακι απο μαμα ισα ισα χωραγε το φτερό....

    Το μηχανακι ειναι φοβερό. Μερικοί λένε θα το διαλύσετε ετσι αλλά αυτό δεν καταλαβαίνει τίποτα.
    Την φωτο την εβγαλε ο κουμπαρος ο Γιώργος, και φαινόμαστε αλλοι 3 κουμπάροι.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων IMG-e5bc45102ab4e2c024207f0a1ab26de0-V.jpg‎  
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Η αληθεια ειναι πως με τα νερα στους 99 βαθμους σκιαχτηκα λιγο...!!
    Ωραιοι!! Χαρήκατε οδήγηση... 2 βδομαδες εμειναν να παω για 4η φορα φετος, δεν κρατιεμαι!!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  11. #56
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    ..... παω για 4η φορα φετος, δεν κρατιεμαι!!

    Σε μισώ να ξερεις
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    σε μισώ πολύ

    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  12. #57
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pew Προβολή μηνύματος
    Η αληθεια ειναι πως με τα νερα στους 99 βαθμους σκιαχτηκα λιγο...!!
    Ωραιοι!! Χαρήκατε οδήγηση... 2 βδομαδες εμειναν να παω για 4η φορα φετος, δεν κρατιεμαι!!
    Ποιους 99, οταν ξεκιναω απ τα πιτς δειχνει 103, αλλα και παλι ειναι ΟΚ, μολις τσουλήσει πεφτει παλι στα νορμαλ επίπεδα.

    Θα πας για 4η φορά φέτος?? Καλά σου λεει ο απο πανω!
    Να το ευχαριστηθείς τέρμα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Οκτάνιε!! Φετος ειπα να το τερματισω, καθως περισυ μεσα στο κατακαλοκαιρο μου ετυχε μια στραβη και εμεινα χωρις μηχανη για σχεδον 6 μηνες! Οταν πατησα μιζα ηταν πρωτοχρονια, μετα απο ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ κοπο.
    Ειχα φαει τετοια ξενερα που απλα, δεν ηθελα να προχωρησω με αυτα που ειχα σκοπο να κανω σαν project και το τραιναρα αφου φθινοπωρινη σεζον ειχε χαθει προ πολλου και ο χειμωνας δεν μου ενεπνεε καμια ορεξη να καβαλησω.
    Εν τελει, Χριστουγεννα & μεχρι Πρωτοχρονια, με παροτρυνση φιλου και λιγη καζουρα, κατεβαινα καθημερινα στο γκαραζ και το τελειωσα! Βραδυ πρωτοχρονιας, μετα απο γκαραζ 6μηνων, φρεσκοδεμενο, δουλεμενο στατικα και τριπλοτσεκαρισμενα ολα, βγηκα βραδινη με ψοφοκρυο για δοκιμη στον περιφερειακο. Πηρα και μερικα αλογακια στις ψηλες πλεον και ειπα να το χαρω!

    Εαν ειχα παρεα που ανεβαινει συχνοτερα ή/και καποιον με αμαξι που να μπορει να supportάρει για stands κουβερτες καρεκλες τραπεζακια κτλ, θα εξαντλουσα το budget μου χα-λα-ρα μεχρι να το σιχαθω το σπορ!
    Βεβαια θελω και μια RTX3080ti γαμω το φελεκι!

    Αρη, να 'σαι καλα!! Γεροι να ειμαστε και τα μηχανακια να μη βροντανε, γι'αυτο και το ματι μου πηγε στα νερα! Οταν πραγματικα αρχισα να το πιεζω, καταλαβα πως ενα ψυγειο λαδιου ή ενα μεγαλυτερο νερου, θα ηταν χρησιμο!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  14. #59
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    68
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Video απο το Σαββατο στο Fast Group με το R6 του 04.
    Το video κοβεται απότομα γιατι εκανε κολπα η καμερα.
    Ισως βαλω κι αλλο αργότερα.



    Ίσως χαζή ερώτηση, αλλά όταν βγαίνεις από την κ16 στην ευθεία και σε όλη την ευθεία γιατί κάνεις έτσι τις αλλαγές;
    Κατά λάθος (δεν προλαβαίνεις) ή υπάρχει κάποιος άλλος λόγος;

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν πάω να το παίξω γνώστης, γνήσια απορία είναι.
    No one told you when to run,
    you missed the starting gun

  15. #60
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από IliasBr Προβολή μηνύματος
    Ίσως χαζή ερώτηση, αλλά όταν βγαίνεις από την κ16 στην ευθεία και σε όλη την ευθεία γιατί κάνεις έτσι τις αλλαγές;
    Κατά λάθος (δεν προλαβαίνεις) ή υπάρχει κάποιος άλλος λόγος;

    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν πάω να το παίξω γνώστης, γνήσια απορία είναι.
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς ακριβώς. Πως τις κανω δηλαδη τις αλλαγές?
    Οσο πιο γρήγορα μπορώ χωρις να τις βαλω καρφωτες, χωρις shifter κλπ κολπα και όσο το δυνατόν χωρίς να χάσω στροφές.
    Χρησιμοποιώ συμπλέκτη παντα.
    Πριν την εξοδο στην ευθεία ανεβαζω 4η χωρις να εχει γεμίσει γιατι το μηχανακι θα γραναζώσει αρκετά στην 16.
    Ετσι οταν ειμαι πλέον στην ευθεία και το μηχανακι ισιωνει το στροφομετρο μενει σταθερό για λιγο ενω επιταχυνει.
    Τελευταία τροποποίηση από sapila racing; 13/10/2022 στις 11:10.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Legends Trackdays Serres 27-29/9/2019
    από sapila racing στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2019, 12:44
  2. serres trackday 29-30/4 και 1/5
    από TROOPER στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2011, 08:58
  3. Extreme Trackdays ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2009, 16:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF