Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 43 από 43

Θέμα: Parking όταν πάτε βόλτα!

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    622
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από malakas45 Προβολή μηνύματος
    Ααα!! Όλα κι όλα! Μπορεί να άφησα την πανέμορφη Ελλάδα μου για το εξωτερικό και δουλεία, μπορεί να μην θυμάμαι το πως άφηνα ξέγνοιαστος την μηχανή στο Θησείο άλλα κάτι που έμαθα είναι ότι άμα δεν αποδεχτείς και δεν γελάσεις με τον ίδιο σου τον εαυτό, τότε μια ζωή θα νιώθεις παρεξηγημένος και στεναχωρημένος!

    Εε ναι λοιπόν! Είμαι malakas!! Χαχαχα - Αα, και λίγο Κάγκουρας (Τρομάρα μου, 35 χρονών, μαντράχαλος, θέλω και εξάτμιση που να κάνει βρρ βρρ - χαχα)

    Ελπίζω και εγώ να κάτσω καιρό μαζί σας!
    Λειπεις καιρο; Στο Θησειο καποτε αυτα. Τωρα δεν εχει και τοση κινηση και δεν ειναι ασφαλες να την αφηνεις ωρα χωρις να την βλεπεις.

    Παντως οπως σου ειπαν κι οι αλλοι, συναγερμος, κλειδαριες (ιδανικα μια μπροστα και μια πισω ) και καπου που να ακους τον συναγερμο αν δεν την βλεπεις.

  2. #32
    Μέλος Το avatar του/της aetomenios
    Εγγραφή
    10/01/2016
    Μηνύματα
    139
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από malakas45 Προβολή μηνύματος
    Πάντως φαντάζομαι ότι σε τέτοιες περιοχές μια επιλογή θα είναι να την βάλεις σε ιδιωτικό parking!
    Κι αυτό είναι μια λύση αν δεν σε νοιάζει να πληρώσεις διπλό τον καφέ.
    Μ'ένα μαχαίρι την καρδιά την έσκισες στη μέση κι'αυτή σε αγαπά διπλά αντί για να πονέσει.

  3. #33
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.166
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Λειπεις καιρο; Στο Θησειο καποτε αυτα. Τωρα δεν εχει και τοση κινηση και δεν ειναι ασφαλες να την αφηνεις ωρα χωρις να την βλεπεις.

    Παντως οπως σου ειπαν κι οι αλλοι, συναγερμος, κλειδαριες (ιδανικα μια μπροστα και μια πισω ) και καπου που να ακους τον συναγερμο αν δεν την βλεπεις.
    Ρε εδώ δεν είναι ασφαλές ούτε για να περπατήσει κανείς.... Σου την πέφτουν μέρα μεσημέρι!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #34
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Εν τω μεταξυ, εμαθα οτι το Α.Τ Ακροπόλεως πάνω στην Βεΐκου στο Κουκάκι μεταφέρθηκε. Ειναι αλήθεια? Τουλαχιστον 40 μηχανες μηχανες ήταν παρκαρισμένες εκεί κοντα... που θα παρκάρουν οι ανθρωποι τωρα; Τα παρκινγκ της περιοχής ειναι πολυ περιορισμένα

  5. #35
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.179
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Κάνουμε και εξαγωγές κιόλας https://www.enikos.gr/society/apo-ti...lipsi/1839032/

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.466
    Το "μεγάλο" έχω άγχος να το αφήσω έξω, οπότε και δεν το κυκλοφορώ στην Αθήνα. Αν χρειαστεί προσπαθώ να έχω οπτική επαφή (αν είναι δύσκολο αυτό, δεν το παίρνω).

    Έχω την πολυτέλεια να κυκλοφορώ με σκούτερ στην Αθήνα που του έχω κάνει ασφάλεια κλοπής.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.137
    Δηλαδή ρε παιδιά εγω που έχω σκοπό να κυκλοφορώ με το μπαντιτ καθημερινα στην Αθήνα πρέπει να φοβάμαι;

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Νομιζω με ενα καλο δισκοκλειδο εισαι καλυμμενος.
    Για να στο φανε πρεπει να το σηκωσουν και σπανια αυτο γινεται στο φτερο.
    Συνηθως βλεπουν σταμπαρουν το μηχανάκι στο σημειο και ερχονται μετα με κανα φορτηγακι να το φανε.
    Ποσα μηχανάκια εχετε δει να τα κουβαλάνε μερα μεσημερι σε καροτσες?
    Μπορει να γινει αλλα ειναι σπανιο να το δουν στη γυρα και να το φορτωσουν επι τοπου.
    Τωρα το αν στο χτυπησουν και αυτα γινονται αλλα δεν αξιζει να το σκεφτεσαι αλλιως βαζεις τη μηχανη σε γυαλα και
    πηγαινεις με πατινι.

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    16/09/2022
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Λειπεις καιρο; Στο Θησειο καποτε αυτα. Τωρα δεν εχει και τοση κινηση και δεν ειναι ασφαλες να την αφηνεις ωρα χωρις να την βλεπεις.

    Παντως οπως σου ειπαν κι οι αλλοι, συναγερμος, κλειδαριες (ιδανικα μια μπροστα και μια πισω ) και καπου που να ακους τον συναγερμο αν δεν την βλεπεις.
    Άστα φίλε μου, 10 χρόνια! Το 2012 έφυγα! Μου φαίνονται εξωγηίνα όλα αυτά που λέτε! Θυμάμαι την άφηνα στα McDonalds στο Σύνταγμα και έλειπα κανένα 3-4ωρο - χαχα! Τώρα θα δούμε τι θα κάνουμε, κανένα ιδιωτικό ή όπως λέτε να την βλέπω!

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.137
    Μια ακόμα "μόδα" που μου ανεφερε ο αδερφος μου πριν μερικους μήνες ειναι η κλοπή/παραβιαση των βαλιτσων από τις μηχανες. Δεν ξέρω αν έχετε ακούσει κάτι.

    Ο αδερφος μου πάντως δεν την αφήνει ποτέ βραδυ επάνω στη μηχανη.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από malakas45 Προβολή μηνύματος
    Άστα φίλε μου, 10 χρόνια! Το 2012 έφυγα! Μου φαίνονται εξωγηίνα όλα αυτά που λέτε! Θυμάμαι την άφηνα στα McDonalds στο Σύνταγμα και έλειπα κανένα 3-4ωρο - χαχα! Τώρα θα δούμε τι θα κάνουμε, κανένα ιδιωτικό ή όπως λέτε να την βλέπω!
    Μάρεσει που σε αγχώνει περισσοτερο να στη φάνε μερα μεσημερι και οχι το ενδεχόμενο Θεος φυλάξοι να έχεις καποιο ατυχημα ,ειδικά στην Αθήνα που γίνεται της πόπης.
    Και τα 2 δεν αξιζει να τα σκεφτεσαι γιατι αν τα σκεφτεσαι δεν παιρνεις μηχανή, οποτε κανεις οτι καλυτερο μπορεις και λες απλά
    Οτι ειναι να γίνει θα γίνει.

  12. #42
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.819
    Αυτο που λετε, την αφηνω σε κοσμο μαζι με αλλες και δεν υπαρχει προβλημα, δεν ισχυει...
    Δεν ασχολειται ο κοσμος με την μηχανη μας...δεν τους νοιαζει και να την βλεπουν να την κλεβουν μπροστα στα ματια τους!!
    Εδω εχουμε φτασει στο σημειο να τρακαρει ο αλλος τον ντελιβερα με το παπι, να τον ριχνει και να τον αφηνει!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    677
    Τα καλα του να έχεις την μηχανή μου. Σε νοιάζει μόνο μην την ρίξουν ή μην την γράψουν.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Βρηκα λυση για οποιον χεζεται οταν παει βολτα...
    από evvou στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2013, 11:15
  2. Μια βολτα μετα απο καιρο πρεπει να ειναι καλη
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 13:21
  3. Πάμε μια βόλτα στη........στη........
    από Capo_Di_Capi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 00:29
  4. Καλημερα Αλλα Να Πατε Να.......
    από VAL-MPARIERINO στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 19:31
  5. Μία moto-βόλτα από το πουθενά…
    από superfour στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF