Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: CB 400 sf bitubo αναρτήσεις

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    19

    CB 400 sf bitubo αναρτήσεις

    Καλησπέρα ,έχω ένα CB 400 sf του 92 και θέλω να αλλάξω τις πίσω τις αναρτήσεις . Πολλούς που ρώτησα μου είπαν και μου πρότειναν με κλειστά τα μάτια ότι οι αναρτήσεις μάρκας bitubo είναι οι καλύτερες για αυτό το μοντέλο . Είναι όντως καλές ; Υπάρχουν άλλες μάρκες οι οποίες είναι ικανοποιητικές ; (Έχω τις μαμά που θέλουν επισκευή αλλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με αυτές ) ευχαριστώ!
    Διχρονίλα

  2. #2
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.449
    Είχα για χρόνια αμορτισέρ Bitubo (με ρυθμίσεις προφόρτισης ελατηρίου και απόσβεσης επαναφοράς) σε Honda Dominator 650 και ήμουν ικανοποιημένος από την απόδοση και την ποιότητα του.
    Όταν μετά από καιρό χρειάστηκε επισκευή (το είχα πάρει μεταχειρισμένο και έτρωγε πολύ χώμα/λάσπες)) ο kshock δεν το ανέλαβε και το πήγα (μέσω του τότε αντιπροσώπου Αλεξόπουλου) στον wolf racing ο οποίος με την 2η προσπάθεια το έφτιαξε σωστά.
    RIDE MORE TALK LESS

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    19
    Άρα γενικά οι bitubo εγώ που τις θέλω για κανονική χρήση είναι μια χαρά από ότι κατάλαβα

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panos_zip
    Εγγραφή
    01/02/2012
    Μηνύματα
    661
    Πολύ καλες ειναι. Έχω στο daytona μπρος πισω.
    Μίλα με τον wolf, ο οποιος ειναι ο επίσημος επισκευαστής στην ελλάδα, και ρωτα τον για το συγκεκριμένο μοντέλο ωστε να σου λυθουν οι απορίες
    - Triumph Daytona 675 (Track Bike)
    - Ducati Multistrada 1200s

  5. #5
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Δεν τις έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά σαν εταιρία είναι χρόνια στο..κουρμπέτι που λένε, Ιταλικές και λογικά φτιάχνονται εκεί ακόμα .
    Έχουν δηλαδή τέτοια διπλά αμορτισέρ ακόμα και για μεγάλες βαριές Αμερικάνικου τύπου μοτοσυκλέτες,εγώ θα τις εμπιστευόμουν.
    Για την κουβέντα, καλός μου φίλος έβαλε YSS στο CB400SF του, δηλώνει ''όλα καλά''.
    porca miseria.

Παρόμοια θέματα

  1. Cb 400 Sf
    από WhoamI στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2006, 19:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF