Σελίδα 7 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 179

Θέμα: NC750X Manual VS V-Strom 650

  1. #91
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Μια ερώτηση.

    Ο αντιπρόσωπος που το αγόρασα, μου είπε για συναγερμό ότι βάζει της Kental. Εγώ δεν ήθελα κενταλ γιατί είναι μια εταιρία που δεν ξέρεις προέλευση, καθώς, υπάρχει μόνο σε ελληνικά sites.

    Σε ερώτηση μου, μου είπε ότι καλό θα ήταν όποιος συναγερμός τοποθετηθεί, να γίνει από αυτούς, αλλιώς πιθανόν να έχω πρόβλημα με εγγύηση.

    Σήμερα τηλεφώνησα στη MetaSystem οι οποίοι με διαβεβαίωσαν ότι δεν τίθεται θέμα εγγύησης, καθώς, όπως μου είπαν η ίδια η Honda (Σαρακάκης) βάζει Meta και στέλνει σ αυτούς.

    Επίσης, προτίμησα Meta γιατί διάβασα ότι είναι η μόνη εταιρία που έχει φισακια για κάθε μοτοσικλέτα και έτσι δεν έχει κόψε ράψε καλώδια. Αυτός από την αντιπροσωπεία της Meta μου είπε ότι δεν έχει κάποιο ειδικό φις (είναι universal), αλλά δεν κόβονται καλώδια.

    Τι θα κάνατε;

  2. #92
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Μια ερώτηση.

    Ο αντιπρόσωπος που το αγόρασα, μου είπε για συναγερμό ότι βάζει της Kental. Εγώ δεν ήθελα κενταλ γιατί είναι μια εταιρία που δεν ξέρεις προέλευση, καθώς, υπάρχει μόνο σε ελληνικά sites.

    Σε ερώτηση μου, μου είπε ότι καλό θα ήταν όποιος συναγερμός τοποθετηθεί, να γίνει από αυτούς, αλλιώς πιθανόν να έχω πρόβλημα με εγγύηση.

    Σήμερα τηλεφώνησα στη MetaSystem οι οποίοι με διαβεβαίωσαν ότι δεν τίθεται θέμα εγγύησης, καθώς, όπως μου είπαν η ίδια η Honda (Σαρακάκης) βάζει Meta και στέλνει σ αυτούς.

    Επίσης, προτίμησα Meta γιατί διάβασα ότι είναι η μόνη εταιρία που έχει φισακια για κάθε μοτοσικλέτα και έτσι δεν έχει κόψε ράψε καλώδια. Αυτός από την αντιπροσωπεία της Meta μου είπε ότι δεν έχει κάποιο ειδικό φις (είναι universal), αλλά δεν κόβονται καλώδια.

    Τι θα κάνατε;
    Εγώ θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο στον Σαρακάκη να επιβεβαιώσω. Τα παιδιά που υποστηρίζουν την έκθεση της μοτοσυκλέτας είναι πολύ εξυπηρετικά.

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Μια ερώτηση.

    Ο αντιπρόσωπος που το αγόρασα, μου είπε για συναγερμό ότι βάζει της Kental. Εγώ δεν ήθελα κενταλ γιατί είναι μια εταιρία που δεν ξέρεις προέλευση, καθώς, υπάρχει μόνο σε ελληνικά sites.

    Σε ερώτηση μου, μου είπε ότι καλό θα ήταν όποιος συναγερμός τοποθετηθεί, να γίνει από αυτούς, αλλιώς πιθανόν να έχω πρόβλημα με εγγύηση.

    Σήμερα τηλεφώνησα στη MetaSystem οι οποίοι με διαβεβαίωσαν ότι δεν τίθεται θέμα εγγύησης, καθώς, όπως μου είπαν η ίδια η Honda (Σαρακάκης) βάζει Meta και στέλνει σ αυτούς.

    Επίσης, προτίμησα Meta γιατί διάβασα ότι είναι η μόνη εταιρία που έχει φισακια για κάθε μοτοσικλέτα και έτσι δεν έχει κόψε ράψε καλώδια. Αυτός από την αντιπροσωπεία της Meta μου είπε ότι δεν έχει κάποιο ειδικό φις (είναι universal), αλλά δεν κόβονται καλώδια.

    Τι θα κάνατε;
    Τα καινούρια NC δεν έχουν αναμονή για να κουμπώσει απευθείας φίσα συναγερμού.

    Μπορεί να γίνει χωρίς να κοπεί καλώδιο αν δοθεί η δέουσα προσοχή.
    1) Μόνιμη παροχή πάνω στην μπαταρία με ασφάλεια.
    2) Σύνδεση στα φλας με παρεμβομή στα εργοστασιακά φισάκια (κοινό για πολλά Honda).
    3) Σήμα διακόπτη (switched 12V) από την αναμονή για τα εργοστασιακά accessories.

    Αν δεν έχεις θέματα OCD σαν εμένα , προχώρα με Meta.

  4. #94
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Αν δεν έχεις θέματα OCD σαν εμένα , προχώρα με Meta.
    Έχω θέματα γι αυτό σας τα χω σπάσει. Τι προτείνεις για OCD θέματα

  5. #95
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    εχω meta. σηκωνω ολοκληρη μηχανη και δεν βαραει. θεωρειτε της πλακας γενικα. τον εβαλες ηδη?

  6. #96
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    εχω meta. σηκωνω ολοκληρη μηχανη και δεν βαραει. θεωρειτε της πλακας γενικα. τον εβαλες ηδη?
    Όχι δεν τον έχω βάλει. Απλά έλεγα για meta σαν πιο VFM επώνυμη λύση. Μετά έχω στα υπόψιν spyball. Έχω αποκλείσει Pandora λόγω κόστους.

    Είχα Scorpio sri900 και όπως λες, σήκωνες τη μηχανή και δεν χτύπαγε

  7. #97
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Όχι δεν τον έχω βάλει. Απλά έλεγα για meta σαν πιο VFM επώνυμη λύση. Μετά έχω στα υπόψιν spyball. Έχω αποκλείσει Pandora λόγω κόστους.

    Είχα Scorpio sri900 και όπως λες, σήκωνες τη μηχανή και δεν χτύπαγε
    δεν ξερω πολλα απο συναγερμους αλλα αν ηταν να βαλω θα εβαζα κατι ακριβο/καλο. επισης pm

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sam4g Προβολή μηνύματος
    Έχω θέματα γι αυτό σας τα χω σπάσει. Τι προτείνεις για OCD θέματα
    Μπαίνεις σε σκοτεινά μονοπάτια ...

    Προσάρμοσε αυτό στο νέο μοντέλο.
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=156213

  9. #99
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Μπαίνεις σε σκοτεινά μονοπάτια ...

    Προσάρμοσε αυτό στο νέο μοντέλο.
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=156213
    Δεν το είχα διαβάσει αυτό το θέμα. Όντως τρομερή δουλειά και πολλά μπράβο σου. Σε τέτοιο σημείο OCD δεν είμαι οπότε απλά θα ξέρω ότι κάποιος κάπου κάποτε είχε κάνει αυτή την τρομερή δουλειά.

    Και πάλι μπράβο σου

  10. #100
    Νέο μέλος Το avatar του/της KLEIN
    Εγγραφή
    15/11/2022
    Μηνύματα
    15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι φίλε!



    Πάντως η κατάσταση είναι τραγική εδώ και 2 χρόνια. Είναι δυνατόν να δίνεις προκαταβολή για μηχανή που δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτη και περιμένεις 5-6 μήνες? Υπάρχουν περιπτώσεις που οι 6 μήνες έγιναν 8 και οι άνθρωποι πήγαιναν κάθε βδομάδα και έκαναν φασαρία. Δεν υπήρχε περίπτωση να δώσω προκαταβολή για όχημα το οποίο θα δω μετά απο μήνες. Καλύτερα μεταχειρισμένο.
    Στις μετα κοροναιον εποχες γυρισαμε πισω αντι να πηγαινουμε μπροστα !!! Εξηγηση το 1ο μηχανακι που αγορασα καινουργιο ΗΟΝDA XL650 V _TRANSALP εν ετοι 2002 περιμενα 4 μηνες την αντιπροσωπεια για να παρω την μηχανη με σειρα προτερεοτητας
    . Οσο για την αγορα μεταχειρισμενης φιλε μου και ολοι αυτοι που πουλανε τα μεταχειρισμενα τους εκμεταλευονται ''αυτη την ελλειψη '' της καλυψης των αναγκων της αγορας σε καινουργιες μοτοσυκλετες και ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ πολυυυυυυ .
    Τελευταία τροποποίηση από KLEIN; 25/12/2022 στις 19:22.
    ''ΘΕΛΕΙ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ''

  11. #101
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Μετά από τα πρώτα 1500 χλμ, είπα να γράψω την άποψη μου για την μηχανή, για να ξέρουν τα υπέρ και τα κατά οι υποψήφιοι αγοραστές.

    Να ξεκινήσω, λέγοντας, πως είναι μία μοτοσικλέτα που έχει σχεδιαστεί με γνώμονα, την ευκολία κίνησης σε αστικό περιβάλλον καθώς και την οικονομία καυσίμου. Προφανώς, μπορεί να ταξιδέψει άνετα και να γυρίσεις την Ευρώπη, χωρίς να κάνει κιχ, αλλά με συμβιβασμούς.

    Θα ξεκινήσω από τα κατά που, έως τώρα, έχω παρατηρήσει. Κατά την άποψη μου, η θέση του τιμονιού είναι αρκετά μπροστά, έχοντας σαν αποτέλεσμα να οδηγείς, ελαφρώς σκυφτός. Εμένα με βολεύει και μου αρέσει (συνηθισμένος από την πιο σκυφτή θέση που είχε το hornet), καθώς οδηγώ, κυρίως, σε αυτοκινητόδρομους και επαρχιακούς. Για μέσα στην πόλη, όμως, θα κουράσει.

    Επίσης, αν είσαι από 1.80 ύψος και πάνω, δεν θα έχεις καλή ανεμοκάλυψη. Εγώ έχω την touring ζελατίνα της Puig, είμαι 1.80 και ο αέρας βαράει ακριβώς στη ζελατίνα του κράνους με αποτέλεσμα να υπάρχει αρκετός θόρυβος.

    Ένα ακόμα αρνητικό (κατά την άποψη μου και σύμφωνα με την προηγούμενη εμπειρία μου), είναι τα φρένα. Δέχομαι ότι δεν είναι μηχανή για trackday, και πως η χρήση που προορίζεται είναι η καθημερινή μετακίνηση, αλλά ρε Honda τι κόστος θα είχε να έβαζες μια δισκόπλακα παραπάνω;;; Η μηχανή δεν φρενάρει αν δεν πατάς μπρος-πίσω φρένα. Η επιβράδυνσή της, αν πατάς μόνο μπροστινό είναι να είχαμε να λέγαμε.

    Ένα ακόμα αρνητικό, αλλά με ερωτηματικό, θα βάλω την χωρητικότητα καυσίμου. Το βάζω με ερωτηματικό, καθώς θα απασχολήσει μόνο αυτούς που θέλουν να κάνουν ταξίδια. Τέλος, άλλο ένα που πιθανόν να κουράσει τον επίδοξο αγοραστή, είναι οι αρκετά σφιχτές αναρτήσεις, οι οποίες θα ταλαιπωρήσουν τη μέση, αν περνάς από δρόμους με λακκούβες και σαμαράκια.

    Πάμε στα θετικά τώρα. Πρώτον και κύριο, η ελάχιστη κατανάλωση βενζίνης. Μα αν δεν το έβλεπα με τα μάτια μου δεν θα το πίστευα. Πραγματικά, έχει εντυπωσιακά χαμηλή κατανάλωση. Γι αυτούς που θα πουν "ε δεν πάει βήμα, τι να κάψει", έχω να πω, πως κι εγώ αυτά έλεγα, αλλά και το στρώμα δεν πάει βήμα αλλά καίει τον πάτο του. Με ταχύτητες ταξιδιού 120-150, έχω μια μέση κατανάλωση 4,2. Εδώ να αναφέρω, ότι σε πρόσφατη βόλτα στη Στενή Ευβοίας, με τον αδερφό που έχει V-Strom 650, στο γυρισμό ξαναγεμίσαμε ντεπόζιτα, με το στρώμα να παίρνει 18lt και το NC 9,4.

    Συνεχίζοντας με τα θετικά, να πω ότι ο κινητήρας είναι αρκετά ροπάτος, που σε αφήνει σε επαρχιακό στριφτερό δρόμο να το ευχαριστηθείς και να ακολουθήσεις και πιο γρήγορες μοτοσικλέτες (που βέβαια αν έχει καμία μεγάλη ευθεία θα τους χάσεις). Σ' αυτό σημαντικό ρόλο παίζουν και οι αρκετά σφιχτές αναρτήσεις του (εδώ το βάζω στα θετικά), που σου δίνουν τρομερή αίσθηση του δρόμου (για τα δεδομένα την κατηγορίας, δεν είναι ss), και μεγάλη σταθερότητα. Πραγματικά, η μηχανή με ταχύτητα ταξιδιού 150 χλμ/ώρα, ακόμα και τις μέρες που είχε πολύ αέρα, ήταν ακλόνητη.

    Εντύπωση, επίσης, μου έχει προκαλέσει το γεγονός ότι είναι μια μηχανή με μόλις 58 ονομαστικά άλογα (προφανώς θα είναι ακόμα λιγότερα στον τροχό), με τελική ταχύτητα τα 170-175 χλμ/ώρα, κι όμως και στα 150-160 νιώθεις ότι δεν ζορίζεται καθόλου το μοτέρ. Μπορείς να ταξιδεύεις για ώρες με 150 χλμ/ώρα και να νιώθεις ότι ο κινητήρας έχει ακόμα πολύ για να είναι στα όρια του.

    Για το τέλος άφησα τα οφθαλμοφανή.

    Πρώτον, ποιότητα κατασκευής άριστη. Γνήσιο Honda θα έλεγα. Μόνη εξαίρεση, ίσως, αποτελεί ο μηχανισμός που ανοίγει η σέλα του συνεπιβάτη για να βάλεις βενζίνη. Βάλε ρε Honda ένα υδραυλικό αμορτισεράκι, να ανοίγει και να κλείνει smoothly.

    Δεύτερον, το ντουλαπάκι που έχει αντί για ντεπόζιτο, με έχει βολέψει απίστευτα. Με χώρο 23lt μπορεί να χωρέσει ένα fullface κράνος, άνετα. Βέβαια, αν έχεις μέσα το κράνος δεν θα χωρέσει, σχεδόν, τίποτα άλλο. Επίσης, να πω ότι, αντίθετα με αυτά που διαφημίζει η Honda, κράνος με γείσο δεν μπαίνει (τουλάχιστον το AGV AX8 δεν χωράει με καμία δύναμη).

    Για να κλείσω το σεντόνι που έχω παραθέσει παραπάνω, να πω ότι το NC750X στα μάτια μου, είναι η ιδανική μοτοσικλέτα για κάποιον που θέλει να έχει μια μηχανή αξιόπιστη, εργαλείο στην καθημερινότητα του, με απίστευτα χαμηλή κατανάλωση και έναν αρκετά καλό αποθηκευτικό χώρο. Μπορεί να ταξιδέψει, άνετα, με ταχύτητες 130-150 χλμ/ώρα, χωρίς να ζοριστεί καθόλου. Τα μοντέλα από το '21 και μετά (σαν το δικό μου) έχουν καθαρά ασφάλτινο χαρακτήρα (μικρές διαδρομές αναρτήσεων).

    Προσφέρει συγκινήσεις; Αν το γουστάρεις και είσαι και λίγο ευσυγκίνητος Ναι

  12. #102
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Με ταχύτητες ταξιδιού 120-150, έχω μια μέση κατανάλωση 4,2. Εδώ να αναφέρω, ότι σε πρόσφατη βόλτα στη Στενή Ευβοίας, με τον αδερφό που έχει V-Strom 650, στο γυρισμό ξαναγεμίσαμε ντεπόζιτα, με το στρώμα να παίρνει 18lt και το NC 9,4.
    κατι λαθος μετρησατε εδω. δεν βγαινουν τα νουμερα. το στρομ (ακομη και το δικο μου που ειναι χαρχαλο) με 120-150 παει μαξ 6,5. εκτος αν πηγαινεις μονιμα 150 που παει 7+. παλι ομως θα πρεπει εσυ να καις 3,5/100 για να καψεις τα μισα.

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Έχοντας καβαλήσει στατικά το NC απο το 2021 και μετά, δηλαδή το δικό σου, θα συμφωνήσω στο ότι το έκαναν περισσότερο σπορ και χαμηλό. Το είδα λιγότερο άνετο συγκριτικά με το δικό μου αλλά και τα 750 μέχρι το 2020 αλλά δε μπορώ να το πω με σιγουριά αν δεν το δουλέψω σε μια μεγάλη εξόρμηση. Για τα φρένα δεν έχω άποψη μιας και δεν το οδήγησα αλλά αν είναι σαν τα προηγούμενα 750 είναι σίγουρα υποδεέστερα απο του 700 που είχε συνδυασμένα και 3 πίστονο μπροστά. Για μένα ήταν downgrade που δεν τα συνέχισαν και στα 750 και το έκαναν προφανώς λόγω κόστους και γιατί η συγκεκριμένη μοτο απλά δε χρειάζεται τόσο δυνατά φρένα.

    Το τεπόζιτο είναι μικρό και το φωνάζω απο το 2015 αλλά η Honda αμολάει αετό και ακόμα το έχει κρατήσει στα 14.1 λίτρα. Αν τρέχεις δεν έχεις καλή αυτονομία. Παρολαυτά η διαφορά με το Vstrom μου φάνηκε υπερβολική. Μπας και χρειάζεται κανά σέρβις το Σουζούκι ή έχει τελειωμένα αλυσιδογράναζα? Ή μηπως είχε να κοιτάξει τον αέρα στα λάστιχα καιρό? Υπάρχει όντως σαφής διαφορά αλλά δε θυμάμαι με τα αντίστοιχα Vstrom να βάζω σχεδόν μισή βενζίνη.

    Κατά τα άλλα, είναι πολύ ζυγισμένο και σταθερό και σίγουρα το 2021 θα είναι ακόμα περισσότερο. Και με 170-180 μπορείς να ταξιδεύεις συνέχεια χωρίς να νιώθεις οτι ζορίζεται απλά θα βαρεθείς να σταματάς για βενζίνη λόγω μικρής αυτονομίας.

    Για τον μηχανισμό της σέλας διαφωνώ. Αν σου έβαζε αμορτισεράκι θα χάλαγε σύντομα και θα έψαχνες μάστορα να στο φτιάξει (και αν βρεις) ή θα πλήρωνες κανά 100αρικο για καινούργιο στην καλύτερη. Ενώ έτσι όπως το έχουν φτιάξει δε χαλάει ποτέ. Δεν είναι κυριλέ αλλά δε νομίζω ότι σε αυτήν την κατηγορία υπάρχουν αυτές οι απαιτήσεις.

    Για το αν προσφέρει συγκινήσεις? Σίγουρα μπορεί να κρατήσει πολύ υψηλό ρυθμό με φόρα στα επαρχιακά χωρίς να κόβεις ιδιαίτερα. Οπότε μπορεί σίγουρα να σου χαρίσει συγκινήσεις μέσω ενός υψηλού ρυθμού και ας μην έχει γκάζι. Εκεί βέβαια πάμε και σε θέμα του κάθε οδηγού και προτίμησης.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.145
    Πιθανόν το σουτζουκι να μην ξεκίνησε γεμάτο.

    Σίγουρα όμως θα εχουν καναδυο λιτρα διαφορά στα 100.

  15. #105
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Αυτό με το τιμόνι το έχω παρατηρήσει και εγώ και πιστεύω έχει γίνει για να υπάρχει χώρος να ανοίγει το καπάκι.
    Προσωπικά το έλυσα με αντάπτορες της sw που το φέρνουν πιο ψηλά και λίγο πιο κοντά σου. Βέβαια χρειάστηκε λίγη δουλίτσα για να γίνει.
    Επίσης επειδή και εγώ είμαι στο 1.82 τα γόνατα ήθελαν λίγο καλύτερη κλήση για μεγαλύτερες διαδρομές που και αυτό το έλυσα με ποδοστήρια της sw που τα κατέβασαν 2-3cm.
    To θέμα με τον αέρα, αν και έχω αλλάξει 2-3 ζελατίνες, δεν το έχω λύσει. Τώρα θέλω να πάρω και την τουριστική ζελατίνα της ermax και αν δεν κάνει αναγκαστικά θα βάλω extener.

    Τα φρένα δε νομίζω ότι είναι τόσο άσχημα, αλλά σίγουρα δεν είναι σαν του Hornet που τύγχανε να έχω πριν το Tuono. Δεν έχω νιώσει ότι δε με σταματάνε όπως θα έπρεπε. Εσύ που έχεις και ride by wire θα μπορούσες να αλλάξεις το engine breaking και να σε βοηθήσει στο φρέναρισμα.

    Να το χαίρεσαι!!!!

Σελίδα 7 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Tiger 955i VS Varadero MK1 VS V-Strom 650(without ABS)
    από panoswolf στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 75
    Τελευταίο μήνυμα: 20/01/2011, 08:22
  2. V-Strom 650 vs Fazer 600 vs TDM 900
    από Raoulh79 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2009, 11:25
  3. Manual V Strom 650
    από table920 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2008, 21:17
  4. V-Strom 650 vs Multistrada 620
    από FILIPPOS στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2006, 06:45
  5. V strom 650 Vs FZ6 fazer
    από zoudis στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF