Σελίδα 10 από 76 ΠρώτοΠρώτο ... 567891011121314152060 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 1132

Θέμα: Πάμε σιγά σιγά για την αλλαγή.

  1. #136
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Αυτό που αναφέρεις για την άνεμο προστασία είναι δυο διαφορετικές «σχολές» να ξέρεις.
    Η μια φαντάζομαι όπως η δίκη άου περιπτωση θα καλύπτει όλο το κράνος φέρνοντας την αεροδυναμική πάνω στο κράνος σε ότι έχει να κάνει με τον αεροδυναμικό θόρυβο (και πιθανότητα ανά μοντέλο η παρέμβαση ζελατίνας στροβιλισμούς)
    Και η άλλη, που θα καλύπτει μέχρι τον θώρακα/Λεμο αφήνοντας αεροδυναμικό θόρυβο εκτός κεφαλής και με την δυνατότητα μετακίνησης του κορμού χαμηλά αν τα χλμ στην εθνική φτάσουν στο 2ρο τριψήφιο(αουτομπαν).

    Εγώ δε λεω τι είναι καλύτερο, είπα ότι είναι προτιμήσεις καλώς υπάρχουν όμως χωρίς να αποκλείονται άλλες, γιατι όλοι οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί (και ενδεχομένως οι προτιμήσεις τους).

  2. #137
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη αλλα το υποκειμενικό αυτό συμπέρασμα έχει να κάνει με τις προσωπικές σου προτιμήσεις.
    Το GT είναι ένα τιμονατο sport touring, και θα έπαιρνε μερίδιο από αναβάτες με προτιμήσεις από z1000sx, 1000xr, μέχρι busa είτε ακόμη και fjr1300.
    Αυτοί που θέλουν να έχουν adve look για τουρισμό μπορεί να είναι οι πολλοί πια μπορεί να πήραν μέριδιο των sport touring, αλλά δεν αντικαθιστούν τον άλλοτε Μότο-τουρισμό με υψηλές μουαγιε(ξέρω το τελευταίο ακούγεται περίεργο στις μέρες μας).
    Και φυσικά το πάτημα τους στην άσφαλτο η γενικότερα στο ταξίδι δε ειναι συγκρίσιμο με αυτά που έχουν διαδρομές 180-200mm


    Επίσης αυτό που ανέφερες περί ευρωπαϊκών vs ιαπωνικών πάλι έχει να κάνει με προσωπικές προτιμήσεις
    Το μοντέλο του κατασκευαστή αν είναι καλό φαίνεται και από τα νούμερα που κάνει ανεξάρτητου κόστους
    Ετσι για παράδειγμα ως αντιπαραβολή σε αυτό που ανέφερες τα Africa1100, tracer900, hayabusa 1300 θα κάνουν υψηλά νούμερα πωλήσεων ανταγωνίζονταν τα best seller είτε είναι best seller τα ίδια μεσα σε ναυαρχιδες ευρωπαϊκων μοντέλων. Όχι γιατί είναι φθηνότερα αλλά γιατί είναι καλά μηχανάκια και κέρδισαν επάξια την σειρά τους στη κατάταξη
    Best seller στις περισσοτερες κατηγορίες συνήθως είναι ο καλύτερος συνδιασμός τιμής-απόδοσης και ΟΧΙ το καλύτερο μηχανάκι!
    Αυτό συμβαίνει συνήθως με τα γιαπωνέζικα και είναι best sellers.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  3. #138
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.074
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Το έχω εμπεδώσει αυτό που μου είπες και το καταννοώ.
    Ωστόσο , είμαι πιτσιρικάς ακόμα . Έχω χρόνο μπροστά μου ,ΑΝ ΦΑΛΗΡΊΣΩ οικονομικά να ανταπέλθω με τον έναν ή άλλον τρόπο.
    Σκέψου πάντως , ότι την μηχανή θα την πάρω Cash. Ούτε δάνειο ούτε δόσεις.
    Ακόμα και σκατά να μου πάνε ΟΛΑ , θα χάσω μαξ 2-3 χιλιάρικα από την μεταπώληση .
    Αλλά για να κοιτάω την συγκεκριμένη, να μπορώ να την πάρω κούτα και ντούκου, δεν φαντάζεσαι ότι έχω την δυνατότητα να ανταπεξέλθω?
    Η επισημανση μου δεν αφορουσε την οικονομικη σου ευχερεια,αλλα την ασφαλεια της μεταβασης απο ενα υποτονικο μεσαιο μηχανακι σε ενα υπερ-μοτο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #139
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.846
    Περιμένω τα Test Drive.
    Εκεί θα φανούν όλα.
    Έχω κλείσει 2 το επόμενο ΣΚ με το καλό.
    1 για την Multistrada
    1 για Bmw XR 900.
    Βλέπωντας κάποια βιντεάκια εξωτερικού να συγκρίνουν την XR με την Tracer 900 GT όλοι λένε τα καλύτερα για την Tracer.
    Πριν την απορρίψω εντελώς , αν και δεν μου αρέσει σαν μηχανή , θα πάω να την τεστάρω και αυτή.

    Η λογική από τις 3 , λέει Bmw. Πρώτον γιατί όντως με τα φουλ εξτρα τα πάντα πάει στα 16500 (μαζί και τα Service που υπάρχει πακέτο για να τα προπληρώσεις) και Tracer γιατί με 15500 ξεμπέρδεψα με τα πάντα και τριβάλιτσο.
    Ωστόσο , το πάθος μέσα μου , μιλάει για Multi το V2 S . Μαρέσει ακραία πολύ. Αλλά θα πρέπει να κάνω λίγη παραπάνω υπομονή. Θα δείξει φυσικά αν παραμείνω κ@βλ.μένος και μετά το Test Drive.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  5. #140
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Βλεπω το Tracer το εχεις τελευταιο και μονο ως επιλογη λογικης αλλα εγω λεω οτι παιζει ο CP3 να κανει το θαυμα του και να σου αλλαξει γνωμη. Εχει μπολικο "συναισθημα" αυτο το μοτερ. Σχεδον το αποκλειω να μη σε κερδισει σε σχεση με το ΒΜW τουλαχιστον.

    Το Duc δεν το εχω οδηγησει αλλα ετσι κι αλλιως ειναι αλλη φαση απ΄ολες τις αποψεις. Αν παντως καταληξεις εκει, πιστευω καλο θα ειναι να συνοδευεται κι απο ασφαλεια κλοπης- ασχετως Ευελπιδων, αστυνομιας, κλειστων παρκινγκ, κτλ, κτλ...

  6. #141
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.846
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Βλεπω το Tracer το εχεις τελευταιο και μονο ως επιλογη λογικης αλλα εγω λεω οτι παιζει ο CP3 να κανει το θαυμα του και να σου αλλαξει γνωμη. Εχει μπολικο "συναισθημα" αυτο το μοτερ. Σχεδον το αποκλειω να μη σε κερδισει σε σχεση με το ΒΜW τουλαχιστον.

    Το Duc δεν το εχω οδηγησει αλλα ετσι κι αλλιως ειναι αλλη φαση απ΄ολες τις αποψεις. Αν παντως καταληξεις εκει, πιστευω καλο θα ειναι να συνοδευεται κι απο ασφαλεια κλοπης- ασχετως Ευελπιδων, αστυνομιας, κλειστων παρκινγκ, κτλ, κτλ...
    Ασφάλεια κλοπής προφανώς και θα παιχτεί.
    Αλλά τι να το κάνεις αν στο πάρουν? Οκ θα πάρεις τα χρήματα σου αλλά η στεναχώρια δεν νομίζω να αλλάξει ιδιαίτερα.

    Δεν ξέρω για το Tracer , μπορεί να είμαι προκατειλημμένος, μπορεί να μου φαίνεται εμένα στο μάτι και να το δω αλλιώς αν ανέβω πάνω του.
    Προσπαθώ να κρατήσω το κεφάλι μου όσο το περισσότερο καθαρό μπορώ.
    Για το Multi τι να πούμε?
    Ακόμα και τώρα να μην την πάρω για το χ ψ λόγο θα είναι στάνταρ κάτι που θα παρθεί κάποτε. Αλλά θέλω να το οδηγήσω.
    Τελευταία τροποποίηση από CorpseAlive; 07/11/2022 στις 00:28.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  7. #142
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Ειρήνη ημών.

    Το Suzuki δεν με πολύ αρέσει λόγω τύπου μηχανής και 4 κυλίδρων. Δεν θα έμπαινα καν στο κόπο.
    Αλλά αν έψαχνα για καθαρά ταξιδιωτική , τέτοιο στύλ θα κοιτούσα.
    Δεν υπάρχει μάχη με τον γιατρο , απεναντίας ξέρω με τι είδους μοτοσυκλετιστη μιλάω και δέχομαι τις απόψεις του ( χωρίς να τις συμμερίζομαι βέβαια πάντα )
    Τελευταία τροποποίηση από KotsosDR; 07/11/2022 στις 03:49.

  8. #143
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Το σουζουκι παρθηκε ανταλλαγη με αυτοκινητο .Ειναι ξεπερασμενο για να μην πω απαραδεκτο τουλαχιστον για την τουριστικη χρηση την οποια προοριζεται.Δεν ειναι τυχαιο που τα ον οφ εχουν παρει την μεριδα του λεοντος στον τουρισμο εξαιρουμενων των αμιγως τουριστικων κατασκευων.Το μονο θετικο που εχει ειναι το χαμηλο κεντρο βαρους στο ταξιδι που δινει αισθημα κοντρολ της μαζας του σε ψηλες ταχυτητες καθως και η οδηγησιμοτητα του καθως φορτιζει το μπροστινο δινωντας καλη πληροφορηση.Κατα τα λοιπα αχρουν-αοσμο-αγευστο.Το αντικατεστησα με το 750 το Forza που ειναι ΤΟ εργαλειο.
    Άχρωμο , άγευστο, άοσμο δέχομαι ότι μπορεί να είναι για εσένα , για εμάς τους κοινούς είναι αρκουδογκαζο και δίνει πολλά χαμόγελα . Όσο αφορά τα τουριστικά ον οφφ από την άλλη , είμαι από αυτούς που πιστεύουν ότι με μια μοτοσυκλέτα τύπου tenere 700 κάνεις τον καλύτερο και πιο πλήρη τουρισμό . Πας Μέτσοβο και δεν πας να εξερευνήσεις την ορεινή άγρια Πίνδο ; Αμαρτία

  9. #144
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.130
    Είναι εκπληκτικό το τι έχει γραφεί πριν αγοράσει κάποιος ducati.

    Πέρα από το τι κάνουν σαν μοτοσυκλέτες, πρέπει να αναγνωρίσουμε ότι έχει χαρακτηριστεί κάπως.. ίσως όχι σε πρώτο επίπεδο
    αλλά νομίζω εύκολα αντιληπτό από τους περισσότερους.

    Φημισμένη ως premium, όμορφη με συμβιβασμούς λειτουργικότητας για την ομορφιά συχνά, πάντα σε πρωτοπορία και πάντα με ωραία αίσθηση..
    Το γεγονός ότι οι περισσότεροι, όσο και αν έχει βελτιωθεί, έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού πως μπορεί κάποια στιγμή να τους προδώσει σε κάτι
    λειτουργεί καταλυτικά στα παραπάνω χαρακτηριστικά δίνοντας της την εικόνα της ατίθασης; της πονηρής; του γατιού;..

    αυτό δεν αντιγράφεται, όσες το 'χουμε το δουλεύουμε

  10. #145
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Περιμένω τα Test Drive.
    Εκεί θα φανούν όλα.
    Έχω κλείσει 2 το επόμενο ΣΚ με το καλό.
    1 για την Multistrada
    1 για Bmw XR 900.
    Βλέπωντας κάποια βιντεάκια εξωτερικού να συγκρίνουν την XR με την Tracer 900 GT όλοι λένε τα καλύτερα για την Tracer.
    Πριν την απορρίψω εντελώς , αν και δεν μου αρέσει σαν μηχανή , θα πάω να την τεστάρω και αυτή.

    Η λογική από τις 3 , λέει Bmw. Πρώτον γιατί όντως με τα φουλ εξτρα τα πάντα πάει στα 16500 (μαζί και τα Service που υπάρχει πακέτο για να τα προπληρώσεις) και Tracer γιατί με 15500 ξεμπέρδεψα με τα πάντα και τριβάλιτσο.
    Ωστόσο , το πάθος μέσα μου , μιλάει για Multi το V2 S . Μαρέσει ακραία πολύ. Αλλά θα πρέπει να κάνω λίγη παραπάνω υπομονή. Θα δείξει φυσικά αν παραμείνω κ@βλ.μένος και μετά το Test Drive.
    bmw 900xr δεν αξίζει απο αυτά που είχα διαβάσει. Αν θες bmw, πάς στο 1000xr.
    συγκριτικά εβγαζαν το tracer 9 gt καλύτερο και απο φίλο που πήρε το γυμνό 900άρι θα το δώσει σύντομα
    γενικά ο κινητήρας του είναι "λίγος"

    τώρα tracer 9 gt vs V2S δεν υπάρχει σύγκριση
    εκτός απο τον 3κύλινδρο που μπορεί να είναι λίγο πιο αγωνιστικός ο V2 είναι απόλαυση

    στο V2S τώρα
    για ~1.90 ύψος η μαμά ζελατίνα είναι άψογη ακόμα και στη 2η απο τις 4 θέσεις (4η η ψηλότερη)

    το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ο θόρυβος απο τη μαμά εξάτμιση και γενικά τη λειτουργία του κινητήρα
    είναι περισσότερο αλήτικος απο πολιτισμένος!
    προσωπικά δε θα σκεφτόμουν να αλλάξω εξάτμιση με τίποτα, ίσα ίσα να έβαζα ωτοασπίδες!

    στρίβει με τη σκέψη μέχρι να τελειώσει το λάστιχο και τα φρένα είναι καταπληκτικά
    βλάβες βγάζει στα ~3 χρόνια (ανάλογα και τις καιρικές συνθήκες που δουλεύει) τον αισθητήρα στάθμης βενζίνης και φταίνε οι κολλήσεις στην πλακέτα του
    €150 + εργασία αν έχει τελειώσει η εγγύηση, κάποιοι έχουν αλλάξει μέσα στην εγγύηση και 2-3 αισθητήρες!!!


    Οι αναρτήσεις είτε είσαι διπλό 200+ κιλά με >150χλμ/ώρα (βράχος) είτε σε πραγματικό κατσικόδρομο μόνο για 4χ4 είναι φανταστικές. Δύο μηχανές σε μία ή διαφορετικά multistrada

    Καλοτάξιδο

    (πότε πάω ducati να εισπράξω προμήθεια? )


    Να προσθέσω ότι είναι πολλά τα λεφτά. Πού και πού βρίσκεις μεταχειρισμένα 2 ετών με ότι αξεσουάρ κυκλοφορεί στην αγορά ακόμα και €7.000 λιγότερα. Για το 950s δηλαδή.

  11. #146
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Οδηγάω μηχανή για τον ιδιο λογο που οδηγάς και εσυ. Απο μηχανικά δεν ξερω και δεν με ενδιαφέρουν. Οι συζητήσεις οτι το Χ και το Ψ χαλάνε ειναι συζητήσεις καφενειου. Αν βάλεις και σαν παράγοντα οτι οι καινούργιες μηχανές έχουν εγγυηση τοτε η συζήτηση γινεται σουρωμένη συζήτηση σε μπιτσόμπαρο.

    Η επιλογή ειναι πολυπαραγοντικό θέμα. Απλα για μενα δεν εχουν το ιδιο βάρος. Η ομορφια εχει συντριπτικά το μεγαλύτερο. Και παμε..

    Τα δύο μηχανακια Ducati και BMW XR 900 έχουν class. Πολύ. Οχι οι μάρκες απαραιτητα. Και ειναι και πολυ ομορφα. Μη κοιτας αλλου. Εχεις επιλέξει τα τρια ομορφότερα. (Νταξει το MV τα σβήνει όλα, αλλα οκ το αποδεχτήκαμε νωρις στη συζήτηση)

    Κοπανα αυτο που σου αρέσει περισσότερο. Μπορει να ειναι αγορά ζωής. Μη σου μεινει απωθημένο.

  12. #147
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.147
    Αυτό με το απωθημένο μεγάλη κουβέντα.

  13. #148
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Οδηγάω μηχανή για τον ιδιο λογο που οδηγάς και εσυ. Απο μηχανικά δεν ξερω και δεν με ενδιαφέρουν. Οι συζητήσεις οτι το Χ και το Ψ χαλάνε ειναι συζητήσεις καφενειου. Αν βάλεις και σαν παράγοντα οτι οι καινούργιες μηχανές έχουν εγγυηση τοτε η συζήτηση γινεται σουρωμένη συζήτηση σε μπιτσόμπαρο.

    Η επιλογή ειναι πολυπαραγοντικό θέμα. Απλα για μενα δεν εχουν το ιδιο βάρος. Η ομορφια εχει συντριπτικά το μεγαλύτερο. Και παμε..

    Τα δύο μηχανακια Ducati και BMW XR 900 έχουν class. Πολύ. Οχι οι μάρκες απαραιτητα. Και ειναι και πολυ ομορφα. Μη κοιτας αλλου. Εχεις επιλέξει τα τρια ομορφότερα. (Νταξει το MV τα σβήνει όλα, αλλα οκ το αποδεχτήκαμε νωρις στη συζήτηση)

    Κοπανα αυτο που σου αρέσει περισσότερο. Μπορει να ειναι αγορά ζωής. Μη σου μεινει απωθημένο.
    Ειναι συζήτηση καφενείου το να βγει να πει ένας κάτοχος την προσωπική του εμπειρία πάνω σε ένα μηχανάκι?
    Δηλαδή αν αυριο βγεις και θες να πάρεις 675 παλιο και βγω και σου πώ οτι το μηχανάκι ειναι απαιχτο αλλα εχώ αλλάξει 3 φορές ανορθωτή μια φορά πηνία και μια φορά το μάτι
    του στροφάλου θα είναι καφενείο?
    Αν σου πω οτι σε θερμοκρασίες κάτω απο 0 βαθμους θελει ταμα για να πάρει μπρος θα ειναι συζήτηση καφενείου?
    Αν ο καθένας επαιρνε μόνο με βάση την εξωτερική εμφάνιση δεν θα ανοιγονταν τα νήματα,θα επαιρνε ο καθένας οτι του γυάλιζε στο μάτι και τελειωσε.
    Προσωπικά δεν εχω άποψη για μηχανάκια που δεν έχω καβαλήσει για αυτο και δεν γράφω παρε εκεινο και παρε το αλλο ελαφρά τη καρδία.

  14. #149
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.846
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Ειναι συζήτηση καφενείου το να βγει να πει ένας κάτοχος την προσωπική του εμπειρία πάνω σε ένα μηχανάκι?
    Δηλαδή αν αυριο βγεις και θες να πάρεις 675 παλιο και βγω και σου πώ οτι το μηχανάκι ειναι απαιχτο αλλα εχώ αλλάξει 3 φορές ανορθωτή μια φορά πηνία και μια φορά το μάτι
    του στροφάλου θα είναι καφενείο?
    Αν σου πω οτι σε θερμοκρασίες κάτω απο 0 βαθμους θελει ταμα για να πάρει μπρος θα ειναι συζήτηση καφενείου?
    Αν ο καθένας επαιρνε μόνο με βάση την εξωτερική εμφάνιση δεν θα ανοιγονταν τα νήματα,θα επαιρνε ο καθένας οτι του γυάλιζε στο μάτι και τελειωσε.
    Προσωπικά δεν εχω άποψη για μηχανάκια που δεν έχω καβαλήσει για αυτο και δεν γράφω παρε εκεινο και παρε το αλλο ελαφρά τη καρδία.
    Χωρίς να θέλω να υπερασπιστώ κανέναν, φαντάζομαι σαν κουβέντα Καφενείου ο Μοντυ , εννοεί τα τσιτατα τύπου
    Honda δεν σπάει δεν χαλάει.
    ή αυτό που έχω πει εγώ παραπάνω KTM (κάθε τρίτη μάστορα)
    δλδ γενικολογίες .
    Αυτό που λες εσύ είναι πιο συγκεκριμένο και δεν θα μπορούσε κάποιος να το πει καφενειακή άποψη.
    ή αν πω εγώ για τα κακώς κείμενα της Transalp π.χ. Αντλία Βενζίνης/αισθητήρας στροφάλου/καρέ του άξονα.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  15. #150
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Σε 1000 μηνύματα περίπου, προσεγγίζουνε το αιωνόβιο νήμα του Blitzer ...που τελικά παντρεύτηκε.

    Δικηγόρε, πάρε Ducati όσο προλαβαίνεις. Αν μείνει έγκυος η κοπέλα σου, μετά θα πάρεις στα 53 ηλεκτρική, όταν πια θα σπουδάζουν στη Νομική τα παιδιά σου.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Σελίδα 10 από 76 ΠρώτοΠρώτο ... 567891011121314152060 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2019, 23:44
  2. Για να ετοιμαζομαστε για Ιουλιο σιγα-σιγα!
    από Vstrommer71 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2010, 17:05
  3. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2007, 17:24
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2006, 22:14
  5. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 17:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF