Σελίδα 5 από 76 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 1132

Θέμα: Πάμε σιγά σιγά για την αλλαγή.

  1. #61
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Είναι όντως πανέμορφη.

    Το Ducati που σκέφτεσαι που παίζει τιμολογιακά;
    Τα 800€ για μεγάλο σέρβις -ανά 2,5 χρόνια- μόνο ως αστείο μου ακούστηκε (προσωπικά). Από προσωπική εμπειρία όταν καβαλάς μια μοτοσυκλέτα που καραγουστάρεις τα διανυθέντα χιλιόμετρα ανεβαίνουν πολύ... πάρα πολύ. Όταν έρθει η στιγμή να βάλεις το χέρι στη τσέπη θα ξεχάσεις ότι έχουν περάσει όχι 2,5 αλλά και 5 χρόνια. Αλλά αυτό έγκειται και στις οικονομικές δυνατότητες/προτεραιότητες του καθενός μας και είναι σεβαστό.
    Το πήγα βάσει των χιλιομέτρων που έχω κάνει με την Transalp
    την πήρα 26.500 τον 10/2020 και τώρα αισίως έχει 43.000 χλμ 2 χρόνια μετά.
    Ξέρω ακούγεται γελοίο το νούμερο για τόσα χρόνια μηχανή, αλλά ο πρώτο κάτοχος ήταν 65 χρονών όταν την πήρε , ο δεύτερος την είχε 2 χρόνια και ήταν φίλος και κοντινή ηλικία με τον πρώτο.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  2. #62
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Τα Ducati ειναι καπως πιο ιδιατερα στη χρηση κ κατ εμε καλυτερα να κοιταξει σε ενα μοτο που δεν θα καταλαβει τιποτα λογω της απειριας του (ακομα) σαν αναβατη.
    Με 2 χρονια(διορθωση) ΤΑ700 κ σχετικα απειρο σε αρκετα θεματα δεν ειναι οτι καλυτερο να πας σε Ducati (Καλα Veloce ουτε που το συζηταμε...αν κανεις κ commuting θα γινε γαλοτσε...).
    Παιξε μπαλά σε CRF (safe επιλογη ) η V-Strom (το καινουριο) να μεινεις σε πιο off στοιχειο. Αν θες ασφαλτο παρε το Tracer φουλ κομπλε κ ησυχαζεις κ εκει.

    Οτι ειπε κ ο STF...αν το μοτο ειναι προκλητικο το καβαλας συνεχεια κ γεμιζεις χλμ σε χρονο μηδεν. Ειδικα αν εισαι ελευθερος (χωρις παιδια)...
    Τα σερβις κ λοιπα εξοδα ερχονται πολυ πιο γρηγορα...κ εκει θα μετρανε στο οικονομικο.
    Ride(s) the wind of change...

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Α δεν μου φάνηκε μονο εμένα υπερβολικά το 800αρι. Δηλαδη στη V4s πόσο έχει το μεγάλο;

  4. #64
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Τα Ducati ειναι καπως πιο ιδιατερα στη χρηση κ κατ εμε καλυτερα να κοιταξει σε ενα μοτο που δεν θα καταλαβει τιποτα λογω της απειριας του (ακομα) σαν αναβατη.
    Με 2 χρονια(διορθωση) ΤΑ700 κ σχετικα απειρο σε αρκετα θεματα δεν ειναι οτι καλυτερο να πας σε Ducati (Καλα Veloce ουτε που το συζηταμε...αν κανεις κ commuting θα γινε γαλοτσε...).
    Παιξε μπαλά σε CRF (safe επιλογη ) η V-Strom (το καινουριο) να μεινεις σε πιο off στοιχειο. Αν θες ασφαλτο παρε το Tracer φουλ κομπλε κ ησυχαζεις κ εκει.

    Οτι ειπε κ ο STF...αν το μοτο ειναι προκλητικο το καβαλας συνεχεια κ γεμιζεις χλμ σε χρονο μηδεν. Ειδικα αν εισαι ελευθερος (χωρις παιδια)...
    Τα σερβις κ λοιπα εξοδα ερχονται πολυ πιο γρηγορα...κ εκει θα μετρανε στο οικονομικο.
    Εντάξει δεν θεωρώ ότι ακόμα είμαι Ινδιάνος/χεράς/μέγας στρίφτης αλλά για να είμαι ειλικρινής και χωρίς καμία δόση έπαρσης, είμαι πάνω από το μέσο όρο οδηγών που βλέπω στον δρόμο και ακόμα δνε έχω προλάβει να πάω Χούντρα που σκοπέυω να το καταφέρω μέσα στο μήνα για το πρώτο στάδιο και μέσα στα Χριστούγεννα το 2ο.
    Και αυτό το λέω και με ντοκουμέντα που κάποια χάνουν 50-60 άλογα στις στροφές , ενώ στις ευθείες είναι όλοι Rossi.
    Το 3ο θα γίνει με την νέα μηχανή.

    Και το λέω αυτό γιατί?
    Όταν πήρα το δίπλωμα συνέχισα να πηγαίνω Τρίτση να κάνω τις μανούβρες. Και ακόμα και τώρα προσπαθώ να μάθω να στρίβω σωστά με χαμηλές ταχύτητες για να αποκτήσω Muscle memory, να κάνω φρένο πανικού επίσης για να βλέπω τι με παίρνει και τι όχι πάνω σε στροφές.
    όταν βρέχει βγάινω έξω χαμηλώνω πίεση στα ελαστικά και πηγαίνω σε πάρκιγκ για να μου γλιστρά και να την φέρνω βόλτα για να συνηθίσω στην αίσθηση και άλλα πολλά.
    Διαβάζω/βλέπω/ακούω τα πάντα για την οδήγηση κλπ κλπ.
    Λαμβάνω όντως τις συμβουλές εδώ μέσα σοβαρά ακόμα και σε θέματα που δεν απαντώ ο ίδιος.
    Γενικά όταν κάτι με ενδιαφέρει γίνομαι σχεδόν εμμονικός με αυτό, έχω ανάγκη να το τελειοποιώ.
    Και πίστεψε με , η μηχανή με ενδιαφέρει. Αλλά όχι από την καγκούρικη άποψη. Δεν το ανοίγω εντός άστυ. Δεν παίζω με πιθανότητες να βλάψω άλλον γύρω μου .
    Φοράω εξοπλισμό ακόμα και σκατοζέστη. (το μόνο που δεν έχω είναι προστασία γοφού και παπούτσι γιατί δεν βρίσκω κάτι που να μην φαίνεται ετοιμοπόλεμο για την δουλειά μου)
    Τελευταία τροποποίηση από CorpseAlive; 04/11/2022 στις 13:49.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    605
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Το πήγα βάσει των χιλιομέτρων που έχω κάνει με την Transalp
    την πήρα 26.500 τον 10/2020 και τώρα αισίως έχει 43.000 χλμ 2 χρόνια μετά.
    Ξέρω ακούγεται γελοίο το νούμερο για τόσα χρόνια μηχανή, αλλά ο πρώτο κάτοχος ήταν 65 χρονών όταν την πήρε , ο δεύτερος την είχε 2 χρόνια και ήταν φίλος και κοντινή ηλικία με τον πρώτο.
    Το 96 εδωσα ενα Χτ 600 και πηρα μια Africa 750 κουτα. Μια μηχανη που γουσταρα και γουσταρω ακομα να βλεπω μιας και δεν εχω. Την πηρα 8/1 και μεχρι το τελος του μηνα την πηγα για το σερβις των 1.000 χλμ.
    Μεχρι το τελος του χρονου ειχα κανει 16.000 χλμ, με βροχη, κρυο, αερα, ζεστη. Ηθελα να ειμαι συνεχεια στην σελα της και να σκεφτεις οτι η δουλεια μου ειναι 6ημερη και τις μισες μερες μεχρι τις 8 το βραδυ.

    Αν λοιπον γουσταρεις τοσο θα τα κανεις.

    Απλα αν πας στο Ducati παρε κι ενα σκουτερ 200ρι για τα καθημερινα. Κριμα το στολιδι να ταλαιπωριεται στην κινηση

  6. #66
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Το 96 εδωσα ενα Χτ 600 και πηρα μια Africa 750 κουτα. Μια μηχανη που γουσταρα και γουσταρω ακομα να βλεπω μιας και δεν εχω. Την πηρα 8/1 και μεχρι το τελος του μηνα την πηγα για το σερβις των 1.000 χλμ.
    Μεχρι το τελος του χρονου ειχα κανει 16.000 χλμ, με βροχη, κρυο, αερα, ζεστη. Ηθελα να ειμαι συνεχεια στην σελα της και να σκεφτεις οτι η δουλεια μου ειναι 6ημερη και τις μισες μερες μεχρι τις 8 το βραδυ.

    Αν λοιπον γουσταρεις τοσο θα τα κανεις.

    Απλα αν πας στο Ducati παρε κι ενα σκουτερ 200ρι για τα καθημερινα. Κριμα το στολιδι να ταλαιπωριεται στην κινηση
    ''Απλα αν πας στο Ducati παρε κι ενα σκουτερ 200ρι για τα καθημερινα. Κριμα το στολιδι να ταλαιπωριεται στην κινηση''
    Εντάξει δεν κάνω και ντελίβερι. Πλέον δεν έχω τόσα πολλά έξω αναβαθμίστηκα
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Αν και επιμένω στο "όχι Ευρωπαϊκό για κάθε μέρα μέσα στην Αθήνα" και τα περισσότερα μηχανάκια μου ήταν/είναι ευρωπαϊκά, αν είσαι αποφασισμένος και βγαίνεις οικονομικά το Multi v2s πρέπει να είναι μηχανάρα.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  8. #68
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Αν και επιμένω στο "όχι Ευρωπαϊκό για κάθε μέρα μέσα στην Αθήνα" και τα περισσότερα μηχανάκια μου ήταν/είναι ευρωπαϊκά, αν είσαι αποφασισμένος και βγαίνεις οικονομικά το Multi v2s πρέπει να είναι μηχανάρα.
    Αν βγαίνω οικονομικά σε σχέση με τι?
    Εγώ π.χ. στην τρανσαλπ αλλάζω λάδι κάθε 3.000 και λάδι φίλτρο κάθε 6.000, γιατί είμαι ψείρας και γιατί ανεβάζει θερμοκρασίες που την χρησιμοποιώ εντός.
    Υγρά όλα αλλάζουν σίγουρα μία φορά τον χρόνο.
    Παραφλού κάθε άνοιξη , φρένα κάθε Νοέμβρη.
    Γενικά θέλω να πω ότι και την τρανσαλπ δεν την κακομεταχειρίζομαι , δεν είμαι τέτοιας νοοτροπίας επομένως είναι τόσο τρελή η διαφορά εν τέλει ?
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Γιατι αλλαζεις ολα τα υγρα καθε χρονο? Ειδικα οταν δεν το "πατας" στο λαιμο το μηχανακι?

    Απο την χρηση που κανεις, ποσα χιλιομετρα ειναι εκτος Αττικης? Θεωρω υπερβολη τα 1000αρια of/off εντος πολης αν δεν γραφεις χιλιομετρα εκτος και σε ταξιδια. Απο την αλλη, ισως ενα μεγαλο να σε βαλει πιο συχνα στην πριζα για εξορμησεις εκτος οποτε εκει ειναι win/win η φαση.

    Πριν παρεις κουτα, εγω θα ελεγα να δωσεις μια ευκαιρια σε ενα μεταχειρισμενο ευρωπαικο παντως για κανενα χρονο. Ισως καταληξεις να αναθεωρησεις για το "καθε τριτη μαστορα". Αν δεν τα δοκιμασεις δεν μπορεις να καταλαβεις για τι πραγμα μιλαμε.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  10. #70
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Γιατι αλλαζεις ολα τα υγρα καθε χρονο? Ειδικα οταν δεν το "πατας" στο λαιμο το μηχανακι?

    Απο την χρηση που κανεις, ποσα χιλιομετρα ειναι εκτος Αττικης? Θεωρω υπερβολη τα 1000αρια of/off εντος πολης αν δεν γραφεις χιλιομετρα εκτος και σε ταξιδια. Απο την αλλη, ισως ενα μεγαλο να σε βαλει πιο συχνα στην πριζα για εξορμησεις εκτος οποτε εκει ειναι win/win η φαση.

    Πριν παρεις κουτα, εγω θα ελεγα να δωσεις μια ευκαιρια σε ενα μεταχειρισμενο ευρωπαικο παντως για κανενα χρονο. Ισως καταληξεις να αναθεωρησεις για το "καθε τριτη μαστορα". Αν δεν τα δοκιμασεις δεν μπορεις να καταλαβεις για τι πραγμα μιλαμε.
    Γιατί δεν είναι μεγάλο το κόστος και αφού μπορώ γιατί να μην το συντηρώ απόλυτα?
    Επίσης αν πω ότι βάζω μόνο 100ρα και στις δύσκολες μας μέρες μόνο από EKO και Shell εταιρικά θα με πάρετε με τις πέτρες ή θα ακουστώ ψεύτης?
    Το κάνω γιατί η 700 έχει ευασθησία στην τρόμπα βενζίνης και την προσέχω όσο μπορώ και αυτή.
    Γενικά είναι ένα μηχανάκι που με ψιλοπονά που θα το δώσω γιατί το έχω προσέξει πάρα πολύ. Ιδανικά θα πάει σε φίλο.

    Σχετικά τώρα με την ΚΤΜ , πέραν του ότι την θεωρώ εξαιρετικά επίφοβη και ψιλό απαράδεκτη για Premium μηχανή να βγάζει τόσα θέματα, έβλεπα το οδοιπορικό των παιδιών από κατερίνη που πήγαν Μαρόκο και Nordcap και με απογοήτευσε παραπάνω.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Δεν μιλουσα μονο για ΚΤΜ αλλα γενικα για ευρωπαικα. Αν δεν εχεις οδηγησει κανενα, ξεκινα και κανε τεστ ride το επομενο διαστημα. Αν οπως λες, σε ενδιαφερει να βελτιωνεσαι, τα περισσοτερα απο αυτα, θα σε βαλουν σε αλλο τριπακι. τα ΚΤΜ μια που τα αναφεραμε ειναι ready to race οπως βγαινουν απο το εργοστασιο.

    Τα χρηματα που ριχνουν οι περισσοτεροι σε ενα μεσο γιαπωνεζικο, ειναι για να πλησιασει τα ευρωπαικα σε συμπεριφορα. Δεν ξερω τι γινεται πλεον με τα πολλα ηλεκτρονικα και το πως εχει κλεισει η ψαλιδα αφου πλεον παιζουν πολλα μπλιμπλικια. Οπως και να εχει, αυτοι ειναι ωραιοι προβληματισμοι.. Ξεκινα τα τεστ ride και θα αρχισεις να βλεπεις τισ διαφορες.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  12. #72
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Δεν μιλουσα μονο για ΚΤΜ αλλα γενικα για ευρωπαικα. Αν δεν εχεις οδηγησει κανενα, ξεκινα και κανε τεστ ride το επομενο διαστημα. Αν οπως λες, σε ενδιαφερει να βελτιωνεσαι, τα περισσοτερα απο αυτα, θα σε βαλουν σε αλλο τριπακι. τα ΚΤΜ μια που τα αναφεραμε ειναι ready to race οπως βγαινουν απο το εργοστασιο.

    Τα χρηματα που ριχνουν οι περισσοτεροι σε ενα μεσο γιαπωνεζικο, ειναι για να πλησιασει τα ευρωπαικα σε συμπεριφορα. Δεν ξερω τι γινεται πλεον με τα πολλα ηλεκτρονικα και το πως εχει κλεισει η ψαλιδα αφου πλεον παιζουν πολλα μπλιμπλικια. Οπως και να εχει, αυτοι ειναι ωραιοι προβληματισμοι.. Ξεκινα τα τεστ ride και θα αρχισεις να βλεπεις τισ διαφορες.
    Όπως τα βλέπω τα πράγματα μέχρι τώρα οι κορυφαίες επιλογές μου έχουν διαμορφωθεί στις εξής:
    1. Ducati Multistrada 950v2S
    2.Moto Guzzi V100
    3.BMW 850 GS
    4. Moto Guzzi V85TT (Outsider)
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Όπως τα βλέπω τα πράγματα μέχρι τώρα οι κορυφαίες επιλογές μου έχουν διαμορφωθεί στις εξής:
    1. Ducati Multistrada 950v2S
    2.Moto Guzzi V100
    3.BMW 850 GS
    4. Moto Guzzi V85TT (Outsider)
    Από bmw γιατί 850 gs και όχι F 900 xr ?

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    605
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Όπως τα βλέπω τα πράγματα μέχρι τώρα οι κορυφαίες επιλογές μου έχουν διαμορφωθεί στις εξής:
    1. Ducati Multistrada 950v2S
    2.Moto Guzzi V100
    3.BMW 850 GS
    4. Moto Guzzi V85TT (Outsider)
    Τεσερα ευρωπαικα σαν κορυφαιες επιλογες. Δεν νομιζω η ΚΤΜ να ειναι χειροτερη απο αυτες σε κοστος συντηρησης, συχνοτητα βλαβων, κοστος ανταλλακτικων, κλπ. Βασικα εχω την αισθηση οτι η Ducati ειναι ακριβοτερη

    Επισης και οι 4 ειναι πολυ διαφορετικες. Η πρωτη ειναι οπλο, η 2η πολυ καινουργια αλλα αν δεν κανω λαθος θα ειναι κλασικη ταξιδιαρα οπως ολες οι MG και η 3η ειναι πιο adve απο ολες

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    ''Απλα αν πας στο Ducati παρε κι ενα σκουτερ 200ρι για τα καθημερινα. Κριμα το στολιδι να ταλαιπωριεται στην κινηση''
    Εντάξει δεν κάνω και ντελίβερι. Πλέον δεν έχω τόσα πολλά έξω αναβαθμίστηκα
    Αν κανεις 3 ωρες διαδρομες στην πολη με κινηση ειναι βασανο για 1.000ρι, οποιο και να ειναι. Οσο πιο υψηλη αποδοση δε τοσο πιο πολυ βασανο. Καταλαβαινω οτι θες να το χαιρεσαι καθε μερα και συμφωνω με αυτο εν μερη, αλλα φροντισε να μαθεις κοστη, εργατοωρες, κλπ μην εχεις εκπληξεις.

  15. #75
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Γιατί δεν είναι μεγάλο το κόστος και αφού μπορώ γιατί να μην το συντηρώ απόλυτα?
    Επίσης αν πω ότι βάζω μόνο 100ρα και στις δύσκολες μας μέρες μόνο από EKO και Shell εταιρικά θα με πάρετε με τις πέτρες ή θα ακουστώ ψεύτης?
    Το κάνω γιατί η 700 έχει ευασθησία στην τρόμπα βενζίνης και την προσέχω όσο μπορώ και αυτή.
    Γενικά είναι ένα μηχανάκι που με ψιλοπονά που θα το δώσω γιατί το έχω προσέξει πάρα πολύ. Ιδανικά θα πάει σε φίλο.

    Σχετικά τώρα με την ΚΤΜ , πέραν του ότι την θεωρώ εξαιρετικά επίφοβη και ψιλό απαράδεκτη για Premium μηχανή να βγάζει τόσα θέματα, έβλεπα το οδοιπορικό των παιδιών από κατερίνη που πήγαν Μαρόκο και Nordcap και με απογοήτευσε παραπάνω.
    To κόστος -αν δεν έχεις χρόνο ή δεν ξέρεις να το κάνεις μόνος σου- είναι μεγάλο. Στα Ducati ότι και να σου λένε... μάλλον θέλουν να χρυσώνουν το χάπι, το κόστος είναι μεγαλύτερο ή αυτοί έχουν ξεχάσει ότι πλήρωναν πολύ λιγότερα κάποτε (υπόψιν είμαι φίλος των Ιταλικών). Επίσης να ξέρεις ότι "ρουφάει" αλλά όποιος παίρνει Ducati μάλλον το τελευταίο που τον απασχολεί.

    Έχω τη τύχη να μη χρησιμοποιώ τη μοτοσυκλέτα ως κύριο μέσο μεταφοράς αλλά.... από τότε που πήρα τη μοτοσυκλέτα που καραγούσταρα ψάχνω πάντοτε έναν λόγο να βγω βόλτα και έχω ανεβάσει κατακόρυφα τις βραδινές βόλτες. Αυτό σημαίνει ότι έχω πολλαπλασιάσει τα χιλιόμετρα που κάνω. Έχω πει αντί για καφέδες και μπύρες τα κάνω βενζίνες, αντί για ψυχολόγους καλύτερα μοτοσυκλέτες.

    Αν, αν, αν καταλήξεις σε Ducati.... σου υπόσχομαι ότι θα διπλασιάσεις τα ετήσια χιλιόμετρα που κάνεις.

Σελίδα 5 από 76 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 15/02/2019, 00:44
  2. Για να ετοιμαζομαστε για Ιουλιο σιγα-σιγα!
    από Vstrommer71 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2010, 18:05
  3. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2007, 18:24
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2006, 23:14
  5. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 18:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF