Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 50

Θέμα: Σαμοθράκη- Σάος (Φεγγάρι) 1.614m- 5-12-2022

  1. #31
    σαφως οπως σε καθε παρασταση το φιναλε κλεβει ολη την δοξα (κ εδω βεβαια δικαιως,πραγματικο θριλερ η αναβαση),ομως στο τεραστιο αυτο βιβλιο που εγραψες τοσα χρονια φιλε Βιλλ η λιστα με τα 200 αποτελει τον τιτλο,διοτι μεσα απο αυτα γνωρισες καθε σπιθαμη της πατριδας μας,τεντωσες καθε ψυχικο σου αποθεμα κ εκανες τα ορια σου να σε υπακουν.
    διδαχτηκες ψυχραιμια κ αυτοσυγκεντρωση,αυτοελεγχο κ θαρρος ενω εδωσες ενα μοναδικο δωρο σε ολους εμας που σε διαβαζουμε.
    αυτο το γραφω γιατι μολις ολα αυτα αποτυπωθουν σε μια βιβλιοδεσια τοτε (ολοι εμεις) θα αντιληφθουμε ποσο τυχεροι ημασταν καθε εβδομαδα που διαβαζαμε φρεσκο το νεο τευχος!

    να πας να δωσεις δυο φιλια στους ανθρωπους σου που καθε κυριακη ηταν εκει να στηριζουν την απουσια σου κ να μετατρεπουν την ανησυχια τους σε χαμογελο!
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Πλάκα κάνεις................

    Τι δηλαδή, θα την βγάλουμε τον χειμώνα με τους εσπρέσους και τα τσιμπιδάκια του μπουλένου;;;;;;;;;;;;;;

    Μην αγχώνεσαι δε θα βαρεθείς ποτέ με εμένα όσο είμαι όρθιος!



    Όσο για τον Μπολένο, εντάξει έχει τις ανησυχίες του ο φίλος δεν είναι και λίγο πράγμα ο καφές που θα πιεις!!!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_M. Προβολή μηνύματος
    σαφως οπως σε καθε παρασταση το φιναλε κλεβει ολη την δοξα (κ εδω βεβαια δικαιως,πραγματικο θριλερ η αναβαση),ομως στο τεραστιο αυτο βιβλιο που εγραψες τοσα χρονια φιλε Βιλλ η λιστα με τα 200 αποτελει τον τιτλο,διοτι μεσα απο αυτα γνωρισες καθε σπιθαμη της πατριδας μας,τεντωσες καθε ψυχικο σου αποθεμα κ εκανες τα ορια σου να σε υπακουν.
    διδαχτηκες ψυχραιμια κ αυτοσυγκεντρωση,αυτοελεγχο κ θαρρος ενω εδωσες ενα μοναδικο δωρο σε ολους εμας που σε διαβαζουμε.
    αυτο το γραφω γιατι μολις ολα αυτα αποτυπωθουν σε μια βιβλιοδεσια τοτε (ολοι εμεις) θα αντιληφθουμε ποσο τυχεροι ημασταν καθε εβδομαδα που διαβαζαμε φρεσκο το νεο τευχος!

    να πας να δωσεις δυο φιλια στους ανθρωπους σου που καθε κυριακη ηταν εκει να στηριζουν την απουσια σου κ να μετατρεπουν την ανησυχια τους σε χαμογελο!


    Να είσαι καλά Γιώργαρε! Η τοποθέτησή σου τα λέει όλα και δε χρειάζεται καμία προσθήκη!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    936
    Απίστευτη χειμωνιάτικη ανάβαση,ξεπέρασες τον εαυτό σου κι αυτή τη φορά και μας χάρισες υπέροχες εικόνες απο το μυστηριώδες Σάος!
    Πολλά μπράβο για την ολοκλήρωση του δύσκολου απο κάθε άποψη πρότζεκτ και καλή συνέχεια σε οτι κι αν κάνεις!

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    624
    Δέος Μπίλι, δέος.
    Δεν είναι τα 200 βουνά, είναι το πως. Τα περισσότερα σε μία μέρα με πολλά χιλιόμετρα και μόνος!!
    Απίστευτος!!
    Να είσαι καλά να κάνεις ό,τι άλλο φανταστείς!

  5. #35
    το ξανακάνω ένα πέρασμα από το λαπτοπ το νήμα, τί έχεις κάνει ρε φίλε....

    πρέπει να είσαι κ λίγο για τέτοιο εγχείρημα
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Απίστευτη χειμωνιάτικη ανάβαση,ξεπέρασες τον εαυτό σου κι αυτή τη φορά και μας χάρισες υπέροχες εικόνες απο το μυστηριώδες Σάος!
    Πολλά μπράβο για την ολοκλήρωση του δύσκολου απο κάθε άποψη πρότζεκτ και καλή συνέχεια σε οτι κι αν κάνεις!

    Ήταν φανταστικά φίλε! Να είσαι καλά!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Δέος Μπίλι, δέος.
    Δεν είναι τα 200 βουνά, είναι το πως. Τα περισσότερα σε μία μέρα με πολλά χιλιόμετρα και μόνος!!
    Απίστευτος!!
    Να είσαι καλά να κάνεις ό,τι άλλο φανταστείς!
    Πράγματι το 200 είναι ένα νούμερο. Το πως έγιναν όλα αυτά λόγω έλλειψης παραπάνω χρόνου είναι όντως το ζουμί του όλου εγχειρήματος. Να είσαι καλά Νίκο! Πάντα όρθιος!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    το ξανακάνω ένα πέρασμα από το λαπτοπ το νήμα, τί έχεις κάνει ρε φίλε....

    πρέπει να είσαι κ λίγο για τέτοιο εγχείρημα


    Κοίτα εγώ καλά νιώθω αλλά νομίζω ότι τελικά ίσως είμαι λίγο τρελός για να μου το λένε όλοι! Ή στραβά τραβάει ο γυαλός ή στραβά αρμενίζουμε!



    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Έχοντας διαβάσει πολλές εξορμήσεις σου, αλλά και αρκετών άλλων, ομολογώ ότι η συγκεκριμένη είναι ίσως η μοναδική που διαβάζοντάς τη μ έπιασε αγωνία..

    Ένα μεγάλο μπράβο και καλή συνέχεια

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vagelis78
    Εγγραφή
    04/10/2008
    Μηνύματα
    209
    Μπράβο φίλε.

  9. #39
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Πλάκα κάνεις................

    Τι δηλαδή, θα την βγάλουμε τον χειμώνα με τους εσπρέσους και τα τσιμπιδάκια του μπουλένου;;;;;;;;;;;;;;
    Μποουλένο προφέρεται Και να αφήσεις τα τσιμπιδάκια μου στην ησυχία τους
    Και ουδεμία σχέση έχω με τσι καφεδούμπες
    Τελευταία τροποποίηση από Bowleno; 12/12/2022 στις 06:36.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #40
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος


    Όσο για τον Μπολένο, εντάξει έχει τις ανησυχίες του ο φίλος δεν είναι και λίγο πράγμα ο καφές που θα πιεις!!!

    Εγώ ανησυχίες με τα πενσάκια έχω, ο Tsber είναι με τους καφέδες....



    Billy..... Πολλά respect ρε πυροβολημένε.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Επικό "κλείσιμο" του κύκλου και η "πουτ@ν@" η Σαμοθράκη προσφέρεται για "grand finale".
    "Διαβολικά" μαγικός και άγριος τόπος.

    Οφείλω να κάνω δυο διαπιστώσεις, είσαι "τρελός" και έχεις "κοχόνες".

    Πάντα έτσι να είσαι ρε φίλε.
    Δηλώνω απεριόριστο σεβασμό και πάω να τυπώσω μπλουζάκι "Τελικά η τρέλα πήγε στα βουνά".

  12. #42
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος

    Δηλώνω απεριόριστο σεβασμό και πάω να τυπώσω μπλουζάκι "Τελικά η τρέλα πήγε στα βουνά".

    πάντα ηταν εκεί, ο Billy όργωσε 200 βουνά και την βρήκε στο τελευταίο....

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    722
    Πολλά μπράβο για το εγχείρημα και αυτή την αίσθηση που περνάει από όλα σχεδόν τα ταξιδιωτικά - αναβάσεις σου ότι ναι γίνεται γιατί όχι. Και επίσης πόσο τυχερός είσαι που η σύζυγος με μικρό παιδί κιόλας αν θυμάμαι καλά στηρίζει, ανέχεται, επικροτεί αυτή την κυριακάτικη "τρέλα" σου !!!

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Έχοντας διαβάσει πολλές εξορμήσεις σου, αλλά και αρκετών άλλων, ομολογώ ότι η συγκεκριμένη είναι ίσως η μοναδική που διαβάζοντάς τη μ έπιασε αγωνία..

    Ένα μεγάλο μπράβο και καλή συνέχεια

    Σε ευχαριστώ φίλε! Φαντάσου πόση αγωνία είχα εγώ!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vagelis78 Προβολή μηνύματος
    Μπράβο φίλε.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Επικό "κλείσιμο" του κύκλου και η "πουτ@ν@" η Σαμοθράκη προσφέρεται για "grand finale".
    "Διαβολικά" μαγικός και άγριος τόπος.

    Οφείλω να κάνω δυο διαπιστώσεις, είσαι "τρελός" και έχεις "κοχόνες".

    Πάντα έτσι να είσαι ρε φίλε.
    Δηλώνω απεριόριστο σεβασμό και πάω να τυπώσω μπλουζάκι "Τελικά η τρέλα πήγε στα βουνά".
    Να είσαι καλά φίλε! Όντως η Σαμοθράκη προσφέρεται για τέτοιο γκρανκινιολικό φινάλε! Εντάξει με πείσατε! Έκλεισα ραντεβού με ψυχίατρο να δω τι θα μου βρει!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Πολλά μπράβο για το εγχείρημα και αυτή την αίσθηση που περνάει από όλα σχεδόν τα ταξιδιωτικά - αναβάσεις σου ότι ναι γίνεται γιατί όχι. Και επίσης πόσο τυχερός είσαι που η σύζυγος με μικρό παιδί κιόλας αν θυμάμαι καλά στηρίζει, ανέχεται, επικροτεί αυτή την κυριακάτικη "τρέλα" σου !!!


    Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά.

    Είμαι τυχερός σίγουρα αλλά δε θα έλεγα πως ανέχεται κάτι, ίσα ίσα το χαίρεται κιόλας γιατί αντιλαμβάνεται και αυτή την αγάπη μου για τον μοτοσυκλετισμό και τη φύση αλλά και την εξερεύνηση. Όλα είναι θέμα σεβασμού πιστεύω.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2022, 16:53
  2. TRAIL RIDE 0-300 στα Κιούρκα 14/12
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 15:20
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 15:03
  4. 7/12/03
    από filippos_hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2003, 10:29
  5. Μοτοκαφές 12/11/03
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 19:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF