Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 146

Θέμα: DR-Z400 ή Crf300l;;;;

  1. #46
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Αν προχωρήσεις σε DRZ400S προτίμησε να έχει τις πλήρως ρυθμιζόμενες αναρτήσεις (από 2002 ή '03 και μετά,δεν θυμάμαι ακριβώς).
    Των προηγούμενων ετών είναι σουμιέδες και δεν παίρνουν ιδιαίτερη αναβάθμιση (πέρα από ελατήρια ,στάθμη λαδιού κλπ).

    KotsosDR
    Και εγώ λάτρης της ροπής από χαμηλά είμαι αλλά τα μικρά σε μαθαίνουν να οδηγάς με φόρα.Σιγουρα θέλει περισσότερη προσπάθεια να κινηθείς γρήγορα (περισσότερη κόπωση) αλλά έχουν τον χαβαλέ τους.
    Το 4Τ αερόψυκτο 200αράκι μου το χαίρομαι ακριβώς όπως και το 650,δεν κάνει σουζες και ντριφταρίσματα αλλά τις ανηφόρες τις ανεβαίνει εντυπωσιακά εύκολα χάρη στην κλιμάκωση του κιβωτίου ταχυτήτων .
    RIDE MORE TALK LESS

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Αν προχωρήσεις σε DRZ400S προτίμησε να έχει τις πλήρως ρυθμιζόμενες αναρτήσεις (από 2002 ή '03 και μετά,δεν θυμάμαι ακριβώς).
    Των προηγούμενων ετών είναι σουμιέδες και δεν παίρνουν ιδιαίτερη αναβάθμιση (πέρα από ελατήρια ,στάθμη λαδιού κλπ).

    KotsosDR
    Και εγώ λάτρης της ροπής από χαμηλά είμαι αλλά τα μικρά σε μαθαίνουν να οδηγάς με φόρα.Σιγουρα θέλει περισσότερη προσπάθεια να κινηθείς γρήγορα (περισσότερη κόπωση) αλλά έχουν τον χαβαλέ τους.
    Το 4Τ αερόψυκτο 200αράκι μου το χαίρομαι ακριβώς όπως και το 650,δεν κάνει σουζες και ντριφταρίσματα αλλά τις ανηφόρες τις ανεβαίνει εντυπωσιακά εύκολα χάρη στην κλιμάκωση του κιβωτίου ταχυτήτων .
    Το ξέρω , μπριζονομουν για χρόνια για ένα crfακι και συγκεκριμένα για το ράλλυ αλλά μια προσπάθεια με ένα δανεικό να ανέβω μια απότομη και μεγάλη αντιπυρικη ζώνη που την είχα χαλαρά με το 650 μου άλλαξε γνώμη τοτε , ειδικά όταν χρειάστηκε να ανεβάσω σχέση εκεί που έπρεπε να μαζέψω φορά για το πιο απότομο κομμάτι ... Ξεφουσκώσε . Βέβαια το χώμα είναι αχανές τερεν με επιλογές και τρόπο οδήγησης για χίλια γουστα , για φλαταδουρες δεν το συζητάμε ... Θα προτιμούσα ένα tenere world raid η κάτι αντίστοιχο.
    Η σούζα είναι απαραίτητη στο τεχνικό κομμάτι , δεν είναι μόνο καγκουριλικι , εσεις όταν πάτε πατημένοι σε ένα χωματόδρομο και δείτε λακούβα με νερό πχ δεν σηκώνετε το τροχό μπροστά ; Σε άμμο που αναγκαστικά θα πας πατημενος πόσο εύκολο είναι να στρίψεις χωρίς δύναμη στο πίσω μέρος ; Θα μου πεις χέστηκα γιατί δεν πάω πατημενος στο χώμα και δεν πάω στην άμμο ούτε ανεβαινω αντιπυρικες ...
    Χρήση του καθενός, και εμένα που πλέον λόγω δουλειάς ,ζωής κτλ ο χρόνος είναι μηδαμινός , αυτά είναι κομμένα πλέον άρα ένα tenere για να χρησιμοποιώ καθημερινά και να κάνω τις εκδρομές μου στα Άγραφα και λίμνη Πλαστήρα κυρίως , με υπερκαλύπτει και θα είναι η επιλογή μου μόλις λύσω επιτέλους το θέμα πάρκινγκ .

  3. #48
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Το ξέρω , μπριζονομουν για χρόνια για ένα crfακι και συγκεκριμένα για το ράλλυ αλλά μια προσπάθεια με ένα δανεικό να ανέβω μια απότομη και μεγάλη αντιπυρικη ζώνη που την είχα χαλαρά με το 650 μου άλλαξε γνώμη τοτε , ειδικά όταν χρειάστηκε να ανεβάσω σχέση εκεί που έπρεπε να μαζέψω φορά για το πιο απότομο κομμάτι ... Ξεφουσκώσε . Βέβαια το χώμα είναι αχανές τερεν με επιλογές και τρόπο οδήγησης για χίλια γουστα , για φλαταδουρες δεν το συζητάμε ... Θα προτιμούσα ένα tenere world raid η κάτι αντίστοιχο.
    Η σούζα είναι απαραίτητη στο τεχνικό κομμάτι , δεν είναι μόνο καγκουριλικι , εσεις όταν πάτε πατημένοι σε ένα χωματόδρομο και δείτε λακούβα με νερό πχ δεν σηκώνετε το τροχό μπροστά ; Σε άμμο που αναγκαστικά θα πας πατημενος πόσο εύκολο είναι να στρίψεις χωρίς δύναμη στο πίσω μέρος ; Θα μου πεις χέστηκα γιατί δεν πάω πατημενος στο χώμα και δεν πάω στην άμμο ούτε ανεβαινω αντιπυρικες ...
    Χρήση του καθενός, και εμένα που πλέον λόγω δουλειάς ,ζωής κτλ ο χρόνος είναι μηδαμινός , αυτά είναι κομμένα πλέον άρα ένα tenere για να χρησιμοποιώ καθημερινά και να κάνω τις εκδρομές μου στα Άγραφα και λίμνη Πλαστήρα κυρίως , με υπερκαλύπτει και θα είναι η επιλογή μου μόλις λύσω επιτέλους το θέμα πάρκινγκ .
    Τι να πω,εγώ το 300L που έχω οδηγήσει μια χαρά μου φάνηκε και ελαφρώς πιο ροπάτο από τα αντίστοιχα 250.
    Λογικά με κοντύτερο γραναζωμα θα γίνεται πιο παιχνιδιάρικο χωρίς να χάσει ιδιαίτερα στην άσφαλτο καθώς έχει μακριές 5η και 6η.
    Το αμορτισέρ του ήταν αυτό που δεν μου άρεσε,με το μοτέρ δεν με απασχόλησε καθόλου.

    Αν και εδώ μπαίνουμε σε κουβέντα λίγο παραπάνω από εκδρομικό εντούρο ..Οι νερόλακοι δεν είναι όλοι ίδιοι να τους περνάς με σηκωμένο τροχό.Εχω δει φίλο να φεύγει πάνω από το τιμόνι γιατί κάτω από το νερό ήταν πηλός..
    Περάσματα από νερόλακους μπορούν άνετα να γίνουν και με τους δύο τροχούς κάτω ..δε έγινε και τίποτα να βραχεί λιγο η μπότα ..το να αποφύγεις ένα εμπόδιο,ένα εγκάρσιο νεροφάγωμα ελαφρώνοντας τον μπροστινο το καταλαβαίνω ότι βοηθάει αλλά αν είσαι με κρεμασμένη 5η τι κάνεις που δεν σηκώνεται με τίποτα;Τον σταυρό σου και παρακαλάς να αντεπεξέλθει το πλαίσιο με τις αναρτήσεις .
    Τα αδύναμα μηχανάκια έχουν γαλουχήσει για πολλά χρόνια νέους αναβάτες αλλά συνάμα τα προτιμούν και μεγαλύτερης ηλικίας που δεν έχουν πλέον κουράγια (ή δεν θέλουν να παίρνουν ρίσκα) να παλεύουν με τα δυνατότερα και βαρύτερα θηρία .
    Και το Τενερε που θέλεις να πάρεις είναι θηρίο από πλευράς βάρους (για μένα) , στις φλαταδούρες αυτό δεν φαίνεται αλλά στα βουνά δεν συναντάς μόνο φλαταδούρες.

    Αυτό που πρέπει να καταλάβουμε είναι ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι ..αν ήμασταν θα καβαλάγαμε το ίδιο μηχανάκι ..
    Τεσπα το παρα αναλύσαμε ,ο καθένας πρέπει να επιλέγει με βάση τα δικά του θέλω και δυνατότητες του.
    RIDE MORE TALK LESS

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Τι να πω,εγώ το 300L που έχω οδηγήσει μια χαρά μου φάνηκε και ελαφρώς πιο ροπάτο από τα αντίστοιχα 250.
    Λογικά με κοντύτερο γραναζωμα θα γίνεται πιο παιχνιδιάρικο χωρίς να χάσει ιδιαίτερα στην άσφαλτο καθώς έχει μακριές 5η και 6η.
    Το αμορτισέρ του ήταν αυτό που δεν μου άρεσε,με το μοτέρ δεν με απασχόλησε καθόλου.

    Αν και εδώ μπαίνουμε σε κουβέντα λίγο παραπάνω από εκδρομικό εντούρο ..Οι νερόλακοι δεν είναι όλοι ίδιοι να τους περνάς με σηκωμένο τροχό.Εχω δει φίλο να φεύγει πάνω από το τιμόνι γιατί κάτω από το νερό ήταν πηλός..
    Περάσματα από νερόλακους μπορούν άνετα να γίνουν και με τους δύο τροχούς κάτω ..δε έγινε και τίποτα να βραχεί λιγο η μπότα ..το να αποφύγεις ένα εμπόδιο,ένα εγκάρσιο νεροφάγωμα ελαφρώνοντας τον μπροστινο το καταλαβαίνω ότι βοηθάει αλλά αν είσαι με κρεμασμένη 5η τι κάνεις που δεν σηκώνεται με τίποτα;Τον σταυρό σου και παρακαλάς να αντεπεξέλθει το πλαίσιο με τις αναρτήσεις .
    Τα αδύναμα μηχανάκια έχουν γαλουχήσει για πολλά χρόνια νέους αναβάτες αλλά συνάμα τα προτιμούν και μεγαλύτερης ηλικίας που δεν έχουν πλέον κουράγια (ή δεν θέλουν να παίρνουν ρίσκα) να παλεύουν με τα δυνατότερα και βαρύτερα θηρία .
    Και το Τενερε που θέλεις να πάρεις είναι θηρίο από πλευράς βάρους (για μένα) , στις φλαταδούρες αυτό δεν φαίνεται αλλά στα βουνά δεν συναντάς μόνο φλαταδούρες.

    Αυτό που πρέπει να καταλάβουμε είναι ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι ..αν ήμασταν θα καβαλάγαμε το ίδιο μηχανάκι ..
    Τεσπα το παρα αναλύσαμε ,ο καθένας πρέπει να επιλέγει με βάση τα δικά του θέλω και δυνατότητες του.
    Αυτό ακριβώς επειδή και εγώ μεγάλωσα πλέον , το tenere δεν θα το έβαζα ποτέ εκεί που έχει πάει το dr... Συν οτι 15000 ευρω μηχανάκι δεν το σπας για πλακα , χωματόδρομοι και άντε κανένα χωραφακι, δεν είναι και για παραπάνω αυτά τα κιλά . Πέρα από αυτό , άλλο εκδρομικό εντουρο , άλλο ταξίδι μέσα από χωματόδρομους και άλλο "παιχνίδι στο χώμα" .
    Οσο αφορά τους νερολακους , προσωπικά επειδή μετράω 3 σπασμένα πλευρά από τέτοια περίπτωση και έχω φοβικό σύνδρομο σηκώνω τροχό γιατί δεν ξέρεις το βάθος... Και καλύτερα να σκάσεις με τον πίσω τροχό παρά με τον μπροστά . Βεβαια νομίζεις ότι είναι 10 εκατοστά και θα βραχείς λίγο, σηκώνεις τροχό και λες το χω αλλά σου σκάει το Γκραντ Κάνιον και φεύγεις ιπτάμενος για πλάκα
    https://youtube.com/shorts/Qh4aQxPPNBw?feature=share

    Και έρχεται η ώρα της κρίσεως, θα άλλαζες το xr σου με το crf 300; Αν όχι γιατί; Αν ναι πάλι γιατί ; (πέρα από την οικονομία και την καθημερινή χρηστικότητα εντός Αθηνών)

    Κουβέντα κάνουμε γύρω από αυτό που αγαπάμε , δεν είναι κακο , ούτε εκτός θέματος ειμαστε, είναι προσωπικές απόψεις και για αυτό δεν είναι αντικειμενικές όπως έγραψα και στο πρώτο ποστ . Όταν όμως παρατίθενται όλες αυτές οι απόψεις βγαίνει ένα συμπέρασμα . Όπως εμένα τώρα για παράδειγμα που με έβαλες ξανά στη μπριζα για το crf 300 rally ενώ είχα ακυρώσει τον προκάτοχό του εδώ και καιρό...

    Υ.Γ. για να γελάσουμε και λίγο να ξέρεις πως αν τυχών και αλλαξω άποψη και αύριο μεθαύριο βρεθώ με κανένα 300 rally , κάθε φορά που θα βλέπω το κακασχημο μούτρο του θα σε θυμάμαι....
    Τελευταία τροποποίηση από KotsosDR; 24/12/2022 στις 17:38.

  5. #50
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος

    Και έρχεται η ώρα της κρίσεως, θα άλλαζες το xr σου με το crf 300; Αν όχι γιατί; Αν ναι πάλι γιατί ; (πέρα από την οικονομία και την καθημερινή χρηστικότητα εντός Αθηνών)
    Για όσο με βαστούν τα πόδια μου να βαράω την μανιβέλα ούτε καν θα το σκεφτόμουν .Όχι μόνο για το crf300 αλλά για οποιοδήποτε άλλο μονοκύλινδρο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Υ.Γ. για να γελάσουμε και λίγο να ξέρεις πως αν τυχών και αλλαξω άποψη και αύριο μεθαύριο βρεθώ με κανένα 300 rally , κάθε φορά που θα βλέπω το κακασχημο μούτρο του θα σε θυμάμαι....


    Γιατί το rally και όχι το L?Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος όλο αυτό το μπούγιο να είναι σε μηχανάκι 300cc.
    Το rally το έχω καβαλήσει μόνο στατικά και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν 'Α το Domi650 που είχα σε 300cc'
    RIDE MORE TALK LESS

  6. #51
    Μέλος Το avatar του/της MartinEden
    Εγγραφή
    21/11/2020
    Μηνύματα
    125
    https://youtu.be/QeFyBMJkMqY

    Πέτυχα αυτό το βιντεακι σύγκρισης DR-Z400 με Crf300l. Βέβαια αν δεν κάνω λάθος αναφέρεται στο DR-Z400 του 2022 καθώς στην Αμερική και Αυστραλία βγαίνει κανονικότατα αλλά με ελάχιστες διάφορες. Δλδ ακόμα με καρμπυρατέρ βγαίνει. Τεσπα ενδιαφέρον βίντεο όπου νικητής στην σύγκριση φαίνεται να βγαίνει το Crf300l.
    In life we only get one lap, why not make it a good one

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Για όσο με βαστούν τα πόδια μου να βαράω την μανιβέλα ούτε καν θα το σκεφτόμουν .Όχι μόνο για το crf300 αλλά για οποιοδήποτε άλλο μονοκύλινδρο.




    Γιατί το rally και όχι το L?Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος όλο αυτό το μπούγιο να είναι σε μηχανάκι 300cc.
    Το rally το έχω καβαλήσει μόνο στατικά και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν 'Α το Domi650 που είχα σε 300cc'
    Παραξενιές , έχω φετίχ με τις λαιμιτομους

  8. #53
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Παραξενιές , έχω φετίχ με τις λαιμιτομους
    Been there done that
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20221224_192752.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	103,0 KB 
ID:	440249
    RIDE MORE TALK LESS

  9. #54
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.718
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Been there done that
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20221224_192752.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	103,0 KB 
ID:	440249
    Έχεις μια τάση όμως ρε φίλε... όλο στις 60 μοίρες σε βρίσκω....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200301_141111.jpg 
Προβολές:	166 
Μέγεθος:	107,0 KB 
ID:	440252

  10. #55
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Τα αδύναμα μηχανάκια έχουν γαλουχήσει για πολλά χρόνια νέους αναβάτες αλλά συνάμα τα προτιμούν και μεγαλύτερης ηλικίας που δεν έχουν πλέον κουράγια (ή δεν θέλουν να παίρνουν ρίσκα) να παλεύουν με τα δυνατότερα και βαρύτερα θηρία.......
    Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  11. #56
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Πουρέψαμε, ε;

    (δεν είσαι ο μόνος..,)
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.837
    Δεν είναι απλά θέμα γεραμάτων, είναι γενικά ευκολότερα τα 250 τουλάχιστον από το xr600 μου.
    Τα παλιά τουλάχιστον γιατί το rally που καβάλησα στατικά μου φάνηκε ίδιο με το 600.
    Στα χέρια μου τουλάχιστον (κουλάντζα με κανένα ενδιαφέρον για τέχνη ή ταχύτητα ή ανταγωνισμό) πάντα ήταν γρηγορότερα και ευκολότερα παντού στο βουνό.
    Οπότε μένει μόνο το fun factor για το 600 σε εύκολες διαδρομές γιατί σε τίποτα δύσκολα έτσι και κολλήσεις και χρειάζεται σπρώξιμο σήκωμα τράβηγμα......

  13. #58
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Οπότε μένει μόνο το fun factor για το 600 σε εύκολες διαδρομές γιατί σε τίποτα δύσκολα έτσι και κολλήσεις και χρειάζεται σπρώξιμο σήκωμα τράβηγμα......
    Scott Summers doesn't approve your post
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	twebb_0001-750x525.jpg 
Προβολές:	148 
Μέγεθος:	81,4 KB 
ID:	440256
    RIDE MORE TALK LESS

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Το ερώτημα είναι, μπορεί ένα CRF300L να ταξιδέψει με 120 κοντέρ σταθερά σε νορμαλ συνθήκες (χωρίς κόντρα αέρα κλπ)? Τεπόζιτο θα χρειάζεται σίγουρα καθώς είναι πολύ μικρό για αυτές τις ταχύτητες και η αυτονομία πάει περίπατο. Ακόμη και με 100 πάντως, εξορμήσεις τύπου 400-500km βγαίνουν μαζί με χώματα στο μενού. Δηλαδή ξεκινάς πολύ νωρίς, πας στην Οίτη πχ, τη χτενίζεις και επιστρέφεις. Θέλει αντοχή σίγουρα και μάλλον υπομονή.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  15. #60
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.019
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Το ερώτημα είναι, μπορεί ένα CRF300L να ταξιδέψει με 120 κοντέρ σταθερά σε νορμαλ συνθήκες (χωρίς κόντρα αέρα κλπ)? Τεπόζιτο θα χρειάζεται σίγουρα καθώς είναι πολύ μικρό για αυτές τις ταχύτητες και η αυτονομία πάει περίπατο. Ακόμη και με 100 πάντως, εξορμήσεις τύπου 400-500km βγαίνουν μαζί με χώματα στο μενού. Δηλαδή ξεκινάς πολύ νωρίς, πας στην Οίτη πχ, τη χτενίζεις και επιστρέφεις. Θέλει αντοχή σίγουρα και μάλλον υπομονή.
    και μπορει και δεν καιει τιποτα φοβερο στα 120

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι Γνωμη ΕΧετε Για Το Dr-z400e
    από dinos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2005, 00:45
  2. Το Τεποζιτο Του Dr
    από kosdros στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2004, 09:17
  3. Δινω Το Dr Και Παμε Για Αλλα
    από kosdros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 23:31
  4. Dr Experts! Περι Πατεντασ...
    από picramenos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2004, 10:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF