Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Ερώτηση για dainese Laguna seca 3 d dry

  1. #31
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Δωσε μου το καλυτερο προγραμμα γυμναστικης που ιππαρχει, βαλε με να τρεχω 90 μαραθωνιους τη μερα, εγω μπορω να βαλω 20 κιλα λιπος και ολα στη κοιλια, ευκολα κιολας
    Μερακλής


  2. #32
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2021
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Γραψε ακριβως το υψος σου και τα κιλα σου να σου απαντησω ακριβως ....
    Μιας και εγω παιζω στα ιδια ακριβως νουμερα και ξερω .
    76 κιλά και 177 υψος.Θελω να πάω 80-83 κιλά

  3. #33
    Ακριβως ετσι ημουν και εγω.Και υψος και βαρος .και τα κιλα που εβαλα ηταν μυικά.
    Στο 48αρι εισαι οριακα .Αν φορεθει με κροκοδειλο πλατης ,εσωτερικη επενδυση και χοντρη μπλουζα απο μεσα ....οριακα οδηγας .
    Στο 50 νουμερο εισαι πιο ανετος στις κινησεις με ολα αυτα που ανεφερα .
    Αν φορεθει σκετο το 48αρι χωρις επενδυση και με λεπτο μπλουζακι απο μεσα ή κοντομανικο τελος παντων , τοτε μονο εισαι σχετικα καλα .
    Στη μεση επισης στο 1,77 οριακα το 48αρι.

    Αν οντως βαλεις τα κιλα που λες πας στο 50.

    Εγω στη θεση σου ,θα εβρισκα καποιο μαγαζι ή καποιον γνωστο με τα αναλογα νουμερα να κανω τη δοκιμη γιατι οτι και να λεμε ειναι ενας μπουσουλας ...ομως εισαι σωματικα στην μεση και πρεπει να το δεις .

    Αυτην την στιγμη οπως εισαι , το νουμερο σου ειναι το 48.και στη μεση αφου δεν το σηκωνει η μεγαλη πλατη και ειναι εκει που πρεπει.
    Στα 83 ομως κιλα ...θα σου κανει υπο προυποθεσεις ή και καθολου οπως σου ειπα πιο πανω.

    Τωρα επεσα στα 80κιλα και το 48αρι καθεται οριο
    Τελευταία τροποποίηση από Lioulios; 11/02/2023 στις 10:52.

  4. #34
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2021
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Ακριβως ετσι ημουν και εγω.Και υψος και βαρος .και τα κιλα που εβαλα ηταν μυικά.
    Στο 48αρι εισαι οριακα .Αν φορεθει με κροκοδειλο πλατης ,εσωτερικη επενδυση και χοντρη μπλουζα απο μεσα ....οριακα οδηγας .
    Στο 50 νουμερο εισαι πιο ανετος στις κινησεις με ολα αυτα που ανεφερα .
    Αν φορεθει σκετο το 48αρι χωρις επενδυση και με λεπτο μπλουζακι απο μεσα ή κοντομανικο τελος παντων , τοτε μονο εισαι σχετικα καλα .
    Στη μεση επισης στο 1,77 οριακα το 48αρι.

    Αν οντως βαλεις τα κιλα που λες πας στο 50.

    Εγω στη θεση σου ,θα εβρισκα καποιο μαγαζι ή καποιον γνωστο με τα αναλογα νουμερα να κανω τη δοκιμη γιατι οτι και να λεμε ειναι ενας μπουσουλας ...ομως εισαι σωματικα στην μεση και πρεπει να το δεις .

    Αυτην την στιγμη οπως εισαι , το νουμερο σου ειναι το 48.και στη μεση αφου δεν το σηκωνει η μεγαλη πλατη και ειναι εκει που πρεπει.
    Στα 83 ομως κιλα ...θα σου κανει υπο προυποθεσεις ή και καθολου οπως σου ειπα πιο πανω.

    Τωρα επεσα στα 80κιλα και το 48αρι καθεται οριο
    Ειχα παρει το 48αρι για 2 μέρες,στη πλάτη ηταν σφιχτό και στα χέρια με πίεζε πολυ που δεν μπορούσα να οδηγήσω πάνω απο 15 λεπτά.Σκεψου οτι με φούτερ και την επένδυση το μπουφάν έκλεινε με τα χίλια ζόρια.Το πρόβλημα με το 50αρι είναι οτι έχει κενό στη μέση γιατι έχω λεπτή μέση με αποτέλεσμα να σακουλιάζει,αν βάλω προστασία πλάτης ομως θα κάτσει πολυ καλύτερα.Αυτό που με φοβίζει ειναι οτι απρίλη που βγάζεις την επένδυση το μπουφάν δεν θα φοριέται με τιποτα.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Δηλώσεις Stoner για αγώνα laguna seca
    από kenpo στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2008, 03:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF