Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Marc Marquez: All In (Ντοκιμαντέρ)

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    2023 και ακόμα οι Ροσσίτσες ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να χωνέψουν ότι το ινδαλμά τους, ΔΕΝ είναι πια ο κορυφαίος, έχει ΑΛΛΟΥΣ πιο καλούς, ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΛΟΥΣ, και ψάχνουνε να βρούνε τι είπε ο τάδε, τι εννοούσε ο παρατάδε, τιτόνα τιτάλλο νοήματα της φαντασίας τους, να βγάλουν σκάρτους τους άλλους. Endo με taxi, το ινδαλμά τους άγιο, εκεί δεν ψάχνουνε τι είπε τι έκανε, εκεί ''πιστευε και μη ερεύνα''.

    Κι εδώ κι αλλού δλδ, το ίδιο πράγμα.

    Κι άυριο μεθαύριο θα είναι οι ταδε-ίτσες, και μετά οι παραταδε-ίτσες, γενικά κάποιον θα τρέχετε να τον υποστηρίξετε.

    Δεν χρειάζεται να ''ανήκετε'' κάπου. Ειστε άνθρωποι ισχυροί, επιβιώνετε και φτιάχνετε την ζωή σας. Αποδεδειγμένα μπορείτε και χωρίς ''λεσχες'', ''γκρουπ'', ''αγαπημένους οδηγούς'', ''αγαπημένους καλλιτέχνες'' κ.ο.κ. Δεν χρειάζεστε ''ηγέτες'' να τρέχετε από πίσω να τους υποστηρίζετε, ουτε καν να γράφετε κακίες στα φόρουμ για τον αντίπαλο που αποκαθήλωσε το ''ινδαλμα''.

    Οι ''ηγέτες'' που κάθεστε και λέτε, σας έχουν ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ, ζούνε την ζωάρα τους, στην βιλάρα τους, με τις γκομενάρες τους, και προβλημά τους είναι που θα πάνε αυτήν την εβδομάδα να κάνουνε ντόλτσε βίτα απαυτήν που μια μέρα της κάνει όσο ένας χρόνος στην ζωή σας.

    Δεν λέω να μην έχετε μια προτίμηση ή να μην βλέπετε αγώνες ή να μην ασχολείστε. Να το κάνετε. Αλλά μην παθιάζεστε και μην ταυτίζεστε με αυτούς και μην τους βάζετε σε οποιαδήποτε προτεραιότητα. Είναι ένα θέαμα, το βλέπουμε, σπάμε πλάκα, ΤΕΛΟΣ. Αυτοί, αν συναντιόσασταν στον δρόμο, θα βάζαν τους μπράβους να σας κάνουν στην άκρη, μην τυχόν και τους πλησιάσετε, κι εσείς κάνετε λες και είναι οι θεοί σας.
    Ε...ΟΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ....θεος ειναι μονο ενας...... Schwantz

  2. #17
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Συνημμένο 441687

    Αμα θα χρειαστούμε ποιμενα θα σε φωνάξουμε για κατήχηση.
    Ευτυχως υπηρξε αυτη η τοποθετηση απο τον παλιο καλο telegonos κ καταλαβα πως τοσο καιρο καποιος του ειχε χακαρει τον λογαριασμο...

    Εγω καθε πρωι παω για προσευχη στον Αι Γιαννη το Ροσσι...δεν ξερω για τους αλλους.
    Ride(s) the wind of change...

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της freco
    Εγγραφή
    26/04/2012
    Μηνύματα
    501
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από aris19 Προβολή μηνύματος
    Ξέρει κανείς αν μπορούμε να το βρούμε κάπου εκτός Amazon Prime? Σε αυτά που ξέρω δεν το βρίσκω
    Μπορείς να κάνεις συνδρομή μέσω του πολωνικού Amazon (1 μήνας δωρεάν + 10,5 ευρώ για ένα χρόνο αν θέλεις) https://www.amazon.pl/prime?ref_=nav...link_nonmember, που νομίζω ισχύει ακόμα η προσφορά. Χρησιμοποίησε το google translate (Πολωνικά -> Ελληνικά) και θα το καταφέρεις.
    Εγώ το έχω κάνει και το βλέπω διαθέσιμο το συγκεκριμένο, αλλά χωρίς Ελληνικούς υπότιτλους (που δεν με πολυνοιάζει γιατί έχει αγγλικούς).

    Εδώ το είδα:
    https://www.insomnia.gr/forums/topic...9%CE%BA%CF%8C/
    Όχι "αμήχανος" πλέον...

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasdirt
    Εγγραφή
    09/10/2005
    Μηνύματα
    364
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από aris19 Προβολή μηνύματος
    Ξέρει κανείς αν μπορούμε να το βρούμε κάπου εκτός Amazon Prime? Σε αυτά που ξέρω δεν το βρίσκω
    Υπάρχει και το είδα (με Αγγλικούς υπότιτλους) στο Stremio
    "IT'S NEVER TOO LATE
    FOR THE RIDE OF YOUR LIFE"


    KTM adventure fan club!

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasdirt Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει και το είδα (με Αγγλικούς υπότιτλους) στο Stremio
    Κατεβασα το app και στο συγκεκριμενο μου λεει "No streams were found. For more streams, please install more addons". Το ειδες μεσω καποιου συγκεκριμενου addon;

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasdirt
    Εγγραφή
    09/10/2005
    Μηνύματα
    364
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Κατεβασα το app και στο συγκεκριμενο μου λεει "No streams were found. For more streams, please install more addons". Το ειδες μεσω καποιου συγκεκριμενου addon;
    Ναι πρέπει να εγκαταστήσεις addons, το συγκεκριμένο νομίζω είναι με το Torrentio
    "IT'S NEVER TOO LATE
    FOR THE RIDE OF YOUR LIFE"


    KTM adventure fan club!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] ALPINESTARS SUPERTECH R MARC MARQUEZ LIMITED EDITION REPUBLIK VENTED
    από giorgos.boun στο forum Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2019, 21:16
  2. Marc Márquez
    από ΟΚΤΑΝΙΟ στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 208
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2016, 21:00
  3. DANI PEDROSA-MARC MARQUEZ holidays
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2014, 20:10
  4. Marc Márquez. Φαινόμενο; Ποιος το είχε προβλέψει;
    από mario27 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2014, 12:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF