Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Marc Marquez: All In (Ντοκιμαντέρ)

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170

    Marc Marquez: All In (Ντοκιμαντέρ)

    Εχθές έγινε η πρεμιέρα ντοκιμαντέρ για τον Marc Marquez.
    Παίζεται στο Amazon Prime, έχει 5 30λεπτα επεισόδια, είναι καλογυρισμένο, παίζει πολύ ωραία μπρος-πίσω στο χρόνο. Μιλάνε πολλοί, έχει εικόνες και βίντεο που δεν έχω βρει στο ίντερνετ και γενικά
    ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ.
    Ειδικά στο 3ο επεισόδιο θα γίνει πολύ "φασαρία". Τα κίτρινα ορκ θα αφηνιάσουν και οι κόκκινοι φελλοί θα κορδώσουν ανάστημα.

    Προφανώς στη πρεμιέρα έγινε χαμός με φαν και μοτοσικλετιστές στη Μαδρίτη

    Πάρτε και μία γεύση από το trailer

    Σωλήνα δεν έχω βρει ακόμα
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  2. #2
    Aν και δεν τον συμπαθω ,η αγαπη του γιαυτο που κανει περναει τη φαντασια .
    Μετα απο ολα οσα εχει περασει και μονο που επιστρεφει ειναι τεραστιο ... του το δινω και τον σέβομαι γιαυτο.
    Αλλος θα μποσουσε να αράξει να φαει τα λέφτα που εχει βγαλει ,αυτος ομως παλι εκει σαν μικρο παιδι

  3. #3
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.189
    Μολις εκανα το πρωτο μου dislike σε βιντεο στο youtube
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  4. #4
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    ότι και να κερδισε (που κέρδισε ενα σκασμό), όσα εξωγήινα και να έκανε (που επίσης έκανε με το σωρό), στα δικά μου μάτια παραμένει ένας εξαιρετικά αχώνευτος νάρκισος που έγραφε στα παπάρια του κάθε συναθλητή του προκειμένου να βγει μπροστά. Μουνόπανο θα τον λέγαμε στο χωριό μου.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #5
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.153
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    ότι και να κερδισε (που κέρδισε ενα σκασμό), όσα εξωγήινα και να έκανε (που επίσης έκανε με το σωρό), στα δικά μου μάτια παραμένει ένας εξαιρετικά αχώνευτος νάρκισος που έγραφε στα παπάρια του κάθε συναθλητή του προκειμένου να βγει μπροστά. Μουνόπανο θα τον λέγαμε στο χωριό μου.
    Κάτι σαν τους admins ένα πράγμα;

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  6. #6
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Ε ναι ντε
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    ότι και να κερδισε (που κέρδισε ενα σκασμό), όσα εξωγήινα και να έκανε (που επίσης έκανε με το σωρό), στα δικά μου μάτια παραμένει ένας εξαιρετικά αχώνευτος νάρκισος που έγραφε στα παπάρια του κάθε συναθλητή του προκειμένου να βγει μπροστά. Μουνόπανο θα τον λέγαμε στο χωριό μου.
    Σωστα....και επαυξανω.
    Αλλα.......ελα μου ντε που το σπορ τον χρειαζεται.
    Μαλλον αυτος κανει την διαφορα πλεον στο θεαμα.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	petidis.jpg 
Προβολές:	222 
Μέγεθος:	50,9 KB 
ID:	441666
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  9. #9
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Κάτι σαν τους admins ένα πράγμα;

    Ουδεμία σχέσις.
    Οι Αντμινς έχουνε περισσότερα λεφτά.

  10. #10
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Τεχνικά-οδηγικά-αντίληψη της μοτοσυκλέτας μια σκάλα πάνω από όλους όλων των εποχών.

    Προσωπικότητα-αναγνωρισιμότητα-δυνατότητα να φέρει νέο κόσμο στο άθλημα κάτω από τους κορυφαίους.

    Ας βγάλει 100 αγιογραφίες ακόμη,το έχει καταλάβει ότι Vale δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

    Το πολύ πολύ να κάθεται μετά από μερικά χρόνια όταν αποσυρθεί με τον Lorenzo και να γκρινιάζουν σαν τους γέρους στο Muppet Show.

    My 50 cents.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.748
    2023 και ακόμα οι Ροσσίτσες ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να χωνέψουν ότι το ινδαλμά τους, ΔΕΝ είναι πια ο κορυφαίος, έχει ΑΛΛΟΥΣ πιο καλούς, ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΛΟΥΣ, και ψάχνουνε να βρούνε τι είπε ο τάδε, τι εννοούσε ο παρατάδε, τιτόνα τιτάλλο νοήματα της φαντασίας τους, να βγάλουν σκάρτους τους άλλους. Endo με taxi, το ινδαλμά τους άγιο, εκεί δεν ψάχνουνε τι είπε τι έκανε, εκεί ''πιστευε και μη ερεύνα''.

    Κι εδώ κι αλλού δλδ, το ίδιο πράγμα.

    Κι άυριο μεθαύριο θα είναι οι ταδε-ίτσες, και μετά οι παραταδε-ίτσες, γενικά κάποιον θα τρέχετε να τον υποστηρίξετε.

    Δεν χρειάζεται να ''ανήκετε'' κάπου. Ειστε άνθρωποι ισχυροί, επιβιώνετε και φτιάχνετε την ζωή σας. Αποδεδειγμένα μπορείτε και χωρίς ''λεσχες'', ''γκρουπ'', ''αγαπημένους οδηγούς'', ''αγαπημένους καλλιτέχνες'' κ.ο.κ. Δεν χρειάζεστε ''ηγέτες'' να τρέχετε από πίσω να τους υποστηρίζετε, ουτε καν να γράφετε κακίες στα φόρουμ για τον αντίπαλο που αποκαθήλωσε το ''ινδαλμα''.

    Οι ''ηγέτες'' που κάθεστε και λέτε, σας έχουν ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ, ζούνε την ζωάρα τους, στην βιλάρα τους, με τις γκομενάρες τους, και προβλημά τους είναι που θα πάνε αυτήν την εβδομάδα να κάνουνε ντόλτσε βίτα απαυτήν που μια μέρα της κάνει όσο ένας χρόνος στην ζωή σας.

    Δεν λέω να μην έχετε μια προτίμηση ή να μην βλέπετε αγώνες ή να μην ασχολείστε. Να το κάνετε. Αλλά μην παθιάζεστε και μην ταυτίζεστε με αυτούς και μην τους βάζετε σε οποιαδήποτε προτεραιότητα. Είναι ένα θέαμα, το βλέπουμε, σπάμε πλάκα, ΤΕΛΟΣ. Αυτοί, αν συναντιόσασταν στον δρόμο, θα βάζαν τους μπράβους να σας κάνουν στην άκρη, μην τυχόν και τους πλησιάσετε, κι εσείς κάνετε λες και είναι οι θεοί σας.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  12. #12
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.153
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    2023 και ακόμα οι Ροσσίτσες ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να χωνέψουν ότι το ινδαλμά τους, ΔΕΝ είναι πια ο κορυφαίος, έχει ΑΛΛΟΥΣ πιο καλούς, ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΛΟΥΣ, και ψάχνουνε να βρούνε τι είπε ο τάδε, τι εννοούσε ο παρατάδε, τιτόνα τιτάλλο νοήματα της φαντασίας τους, να βγάλουν σκάρτους τους άλλους. Endo με taxi, το ινδαλμά τους άγιο, εκεί δεν ψάχνουνε τι είπε τι έκανε, εκεί ''πιστευε και μη ερεύνα''.

    Κι εδώ κι αλλού δλδ, το ίδιο πράγμα.

    Κι άυριο μεθαύριο θα είναι οι ταδε-ίτσες, και μετά οι παραταδε-ίτσες, γενικά κάποιον θα τρέχετε να τον υποστηρίξετε.

    Δεν χρειάζεται να ''ανήκετε'' κάπου. Ειστε άνθρωποι ισχυροί, επιβιώνετε και φτιάχνετε την ζωή σας. Αποδεδειγμένα μπορείτε και χωρίς ''λεσχες'', ''γκρουπ'', ''αγαπημένους οδηγούς'', ''αγαπημένους καλλιτέχνες'' κ.ο.κ. Δεν χρειάζεστε ''ηγέτες'' να τρέχετε από πίσω να τους υποστηρίζετε, ουτε καν να γράφετε κακίες στα φόρουμ για τον αντίπαλο που αποκαθήλωσε το ''ινδαλμα''.

    Οι ''ηγέτες'' που κάθεστε και λέτε, σας έχουν ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ, ζούνε την ζωάρα τους, στην βιλάρα τους, με τις γκομενάρες τους, και προβλημά τους είναι που θα πάνε αυτήν την εβδομάδα να κάνουνε ντόλτσε βίτα απαυτήν που μια μέρα της κάνει όσο ένας χρόνος στην ζωή σας.

    Δεν λέω να μην έχετε μια προτίμηση ή να μην βλέπετε αγώνες ή να μην ασχολείστε. Να το κάνετε. Αλλά μην παθιάζεστε και μην ταυτίζεστε με αυτούς και μην τους βάζετε σε οποιαδήποτε προτεραιότητα. Είναι ένα θέαμα, το βλέπουμε, σπάμε πλάκα, ΤΕΛΟΣ. Αυτοί, αν συναντιόσασταν στον δρόμο, θα βάζαν τους μπράβους να σας κάνουν στην άκρη, μην τυχόν και τους πλησιάσετε, κι εσείς κάνετε λες και είναι οι θεοί σας.
    Επιτέλους κάποιος που καταλαβαίνει 2 πράγματα παραπάνω!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  13. #13
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	09-36-01-thalassa-trikymia-kataklysmos-min.jpg 
Προβολές:	172 
Μέγεθος:	24,9 KB 
ID:	441687

    Αμα θα χρειαστούμε ποιμενα θα σε φωνάξουμε για κατήχηση.
    Τελευταία τροποποίηση από o_gavros; 26/02/2023 στις 11:01.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #14
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Η ουσία στην οποία σύγκριση, είναι ποιός ήταν "επανάσταση" για την εποχή του.Ποιος πήγε τον πήχη, περισσότερους πόντους ψηλότερα,για την εποχή του πάντα.

  15. #15
    Μέλος Το avatar του/της aris19
    Εγγραφή
    25/01/2021
    Μηνύματα
    195
    Ξέρει κανείς αν μπορούμε να το βρούμε κάπου εκτός Amazon Prime? Σε αυτά που ξέρω δεν το βρίσκω

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] ALPINESTARS SUPERTECH R MARC MARQUEZ LIMITED EDITION REPUBLIK VENTED
    από giorgos.boun στο forum Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2019, 20:16
  2. Marc Márquez
    από ΟΚΤΑΝΙΟ στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 208
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2016, 20:00
  3. DANI PEDROSA-MARC MARQUEZ holidays
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2014, 19:10
  4. Marc Márquez. Φαινόμενο; Ποιος το είχε προβλέψει;
    από mario27 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2014, 11:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF