Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 38

Θέμα: ΠΡΟΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ TENERE 700 ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΣΟ ΛΕΝΕ ???

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της MartinEden
    Εγγραφή
    21/11/2020
    Μηνύματα
    125

    ΠΡΟΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ TENERE 700 ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΣΟ ΛΕΝΕ ???

    Καλησπέρα σύντροχοι

    Θα ήθελα την άποψη όσων έχουν Tenere αλλά και όσων έχουν τεστάρει για αρκετά χιλιόμετρα ώστε να μπορούν να εκφέρουν άποψη.

    Είναι το Τ7 τόσο καλό όσο λένε ;;; Δλδ εκτός δρόμου πόσο βοηθάει η γεωμετρία, οι αναρτήσεις, το ύψος και τα χαρακτηριστικά του μοτέρ, τον μέτριο οδηγό να τον κάνει καλό, τον καλό να τον κάνει καλύτερο και τον καλύτερο να τον κάνει γιατρό; Πως είναι σε μακρινά ταξίδια;;;; Πόσο προστασία προσφέρει η ζελατίνα του ;;; Πως ειναι τα φρενα ;;;; Ο συμπλέκτης ειναι σκληρος για χρήση με το ενα ή τα δυο δακτυλα ;;;;Πόσο κοντά είναι στο μια μηχανή για όλα ;;;;
    In life we only get one lap, why not make it a good one

  2. #2
    Εγω αυτο που εχω ακουσει χωρις να το χω οδηγησει , ειναι πως δεν κανει για νεο οδηγο στο χωμα . Πρεπει να ξερεις για να το πας χωμα

  3. #3
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MartinEden Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σύντροχοι

    Θα ήθελα την άποψη όσων έχουν Tenere αλλά και όσων έχουν τεστάρει για αρκετά χιλιόμετρα ώστε να μπορούν να εκφέρουν άποψη.

    Είναι το Τ7 τόσο καλό όσο λένε ;;; Δλδ εκτός δρόμου πόσο βοηθάει η γεωμετρία, οι αναρτήσεις, το ύψος και τα χαρακτηριστικά του μοτέρ, τον μέτριο οδηγό να τον κάνει καλό, τον καλό να τον κάνει καλύτερο και τον καλύτερο να τον κάνει γιατρό; Πως είναι σε μακρινά ταξίδια;;;; Πόσο προστασία προσφέρει η ζελατίνα του ;;; Πως ειναι τα φρενα ;;;; Ο συμπλέκτης ειναι σκληρος για χρήση με το ενα ή τα δυο δακτυλα ;;;;Πόσο κοντά είναι στο μια μηχανή για όλα ;;;;
    Για το χώμα που περιέγραψες στο άλλο ποστ, ΔΕΝ κάνει, είναι θεόβαρο, περνάει μονοπάτια μεν αλλά πρέπει να ξέρεις και πως να το πας....τουτέστιν, θέλει ΠΟΛΥ εμπειρία που νομίζω ότι δεν διαθέτεις.
    Εδώ, πρώην mod του φόρουμ το είχε γυρίσει σε χώμα για κανένα 3μηνο κατάφερε να ψιλοτσακίσει το πόδι του, του το ίσιωσε άλλος πρώην mod και ξαναγύρισε στην άσφαλτο....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #4
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Για το χώμα που περιέγραψες στο άλλο ποστ, ΔΕΝ κάνει, είναι θεόβαρο, περνάει μονοπάτια μεν αλλά πρέπει να ξέρεις και πως να το πας....τουτέστιν, θέλει ΠΟΛΥ εμπειρία που νομίζω ότι δεν διαθέτεις.
    Εδώ, πρώην mod του φόρουμ το είχε γυρίσει σε χώμα για κανένα 3μηνο κατάφερε να ψιλοτσακίσει το πόδι του, του το ίσιωσε άλλος πρώην mod και ξαναγύρισε στην άσφαλτο....
    Για το Τ7 μιλάει, αντβε μηχανάκι, και είναι το πιο ελαφρύ τις κατηγορίας του.




    Για τον martineden
    Καλό μηχανάκι είναι εννοείται, αλλά για να διασχίζεις δασικό χωματόδρομο πατημένο χώρος πολλα πολλα.
    Σε αυτό το πεδίο ο μέσος αρχάριος θα μπορέσει να διασχίσει πολλα τμήματα.


    Τα υπόλοιπα που ενδέχεται να έχεις δει σε βίντεο και σχετίζονται με τις ικανότητες του μηχανακιού οι οποίες όμως σχετίζονται αποκλειστικά από την κατάρτιση του αναβάτη στο χώμα.

    Τι σημαίνει αυτό..
    Ο εντουρας (= αυτός που στο βιογραφικό του έχει πάρει μέρος σε καμία 10 φιλικά εντουρο) θα το πάει και μονοπάτια και γενικά δύσβατα περάσματα και θα κάνει τραβελ εντουρο σε όλη την ορεινή Ελλάδα


    Στην άσφαλτο είναι μια ικανή μοτοσυκλέτα και η άνεμοκάλυψη θα κάλυψη τον μέσο τηρούμενων των αναλογιών (ότι δε πρόκειται για τουριστική φαρδιά μοτοσυκλέτα). Θα ταξιδέψει με άνεση 140χαω στο αυτοκινητόδρομο άνετα και οικονομικά. Φρένα καλά και συμπλέκτης αν δεν κάνω λάθος με slipper assist

  5. #5
    Μέλος Το avatar του/της MartinEden
    Εγγραφή
    21/11/2020
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Για το χώμα που περιέγραψες στο άλλο ποστ, ΔΕΝ κάνει, είναι θεόβαρο, περνάει μονοπάτια μεν αλλά πρέπει να ξέρεις και πως να το πας....τουτέστιν, θέλει ΠΟΛΥ εμπειρία που νομίζω ότι δεν διαθέτεις.
    Εδώ, πρώην mod του φόρουμ το είχε γυρίσει σε χώμα για κανένα 3μηνο κατάφερε να ψιλοτσακίσει το πόδι του, του το ίσιωσε άλλος πρώην mod και ξαναγύρισε στην άσφαλτο....
    Σε πολλές περιπτώσεις η ικανότητα, η φυσική κατάσταση και το ταλέντο μπορουν να ξεπεράσουν την εμπειρία, διαφορετικά θα ήταν καλύτεροι σε όλα τα αγωνίσματα αυτοί που ασχολούνται περισσότερα χρόνια. Δεν λέω ότι το Τ7 ενδείκνυται για εντούρο αλλά σίγουρα είναι ποιο ελαφρύ από το Vstrom.1050 Xt που το έχω πάει (κατ επανάληψη) σε δρόμους πατημένους και απατητους παρέα με KTM 690 και Crf300l, όπου εύκολα η δύσκολα πέρασα από παντού. Οπότε τα περί "νομίζω" δεν έχεις την εμπειρία,,, μπορεί να "συζητηθεί" μόνο στο γήπεδο και όχι στο καφενείο!

    Η ερώτηση μου απευθυνόταν σε άτομα τα οποία επί το πλείστον έχουν στην κατοχή τους το Τ7, έχουν μέτρο σύγκρισης με άλλες μοτοσυκλέτες και μπορούν να απαντήσουν στις ερωτήσεις που θέτω.

    Αυτά!
    Τελευταία τροποποίηση από MartinEden; 24/02/2023 στις 21:11.
    In life we only get one lap, why not make it a good one

  6. #6
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Ε τότε βρε φίλε μου μπες σε κάποιο κλειστό κλαμπ τενερε Ελλάδα(αν υπάρχει) η Ευρώπη να μάθεις από τους κατόχους.
    Στο Μότο.γρ παίζει να υπάρχει ένας κάτοχος ενεργός (μπορεί και κανένας) να σου δώσει αυτή την απάντηση που θα ήθελες

  7. #7
    Μέλος Το avatar του/της MartinEden
    Εγγραφή
    21/11/2020
    Μηνύματα
    125
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Ε τότε βρε φίλε μου μπες σε κάποιο κλειστό κλαμπ τενερε Ελλάδα(αν υπάρχει) η Ευρώπη να μάθεις από τους κατόχους.
    Στο Μότο.γρ παίζει να υπάρχει ένας κάτοχος ενεργός (μπορεί και κανένας) να σου δώσει αυτή την απάντηση που θα ήθελες
    Δηλαδή, βρε φιλε, λες οτι σε 34.000 χιλιάδες εγγεγραμμένους που υπάρχουν στο moto.gr υπάρχουν μονο 1,2, μπορεί και κανένας, που να έχει αγοράσει από τα 40.000 χιλιάδες Tenere που έχουν πουληθεί στην Ευρώπη, για να μοιραστεί την προσωπική του εμπειρία, αντι να αναπαράγει αυτά που έχει ακούσει ή διαβάσει ή συμπεραίνει υποθετικά από το συνονθύλευμα των πληροφοριών ;;; Όλες οι γνώμες αποδέκτες, στο κάτω κάτω συζητήσει να γίνεται, αλλά καλό είναι να ξέρουμε και τι λέμε!
    Τελευταία τροποποίηση από MartinEden; 24/02/2023 στις 21:56.
    In life we only get one lap, why not make it a good one

  8. #8
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.062
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MartinEden Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή, βρε φιλε, λες οτι σε 34.000 χιλιάδες εγγεγραμμένους που υπάρχουν στο moto.gr υπάρχουν μονο 1,2, μπορεί και κανένας, που να έχει αγοράσει από τα 40.000 χιλιάδες Tenere που έχουν πουληθεί στην Ευρώπη, για να μοιραστεί την προσωπική του εμπειρία, αντι να αναπαράγει αυτά που έχει ακούσει ή διαβάσει ή συμπεραίνει υποθετικά από το συνονθύλευμα των πληροφοριών ;;; Όλες οι γνώμες αποδέκτες, στο κάτω κάτω συζητήσει να γίνεται, αλλά καλό είναι να ξέρουμε και τι λέμε!
    Περίμενε λοιπόν τις απαντήσεις από εδώ μέσα, καί πράξε αναλόγως με τις απαντήσεις.Μακαρι να είναι πολλοί αυτοί πού θα σου απαντήσουν, να το έχουν κάνει εντουρο σε χώματα όπως το θέλεις κι εσύ,να έχουν το ταλέντο την φυσική κατάσταση και την ικανότητα, όπως την θεωρείς και (μάλλον) την έχεις κι εσύ,και αν υπάρχει και κάποιος και με εμπειρία μακάρι να σε βοηθήσει κι αυτός.Αναμενουμε κι εμείς όλοι με ανυπομονησία τις απαντήσεις.

  9. #9
    Μέλος Το avatar του/της MartinEden
    Εγγραφή
    21/11/2020
    Μηνύματα
    125
    Θυμίζω την αρχική ερώτηση και παραθέτω συνοπτικά κάποιες απαντήσεις (σε ελευθερη μετάφραση) και τον σχετικό τροπο σκέψης μου !!!

    Ερώτηση: ΠΡΟΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ TENERE 700 ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΟΣΟ ΛΕΝΕ ???

    Απαντήση Bowleno "Για το χώμα που περιέγραψες σε άλλο ποστ δεν κάνει. Ένας τσακισε το ποδι του και μάλλον το ίδιο θα πάθεις και εσύ αν το πας στο χώμα γιατί δεν είσαι αρκετά έμπειρος".

    Τι σχέση έχει προηγούμενο ποστ, από που γνωριζόμαστε και αναφέρεις την εμπειρία μου, γιατί είναι χρήσιμο να αναφερθεί ότι κάποιος τσάκισε το ποδι του ;;; Λες και δεν ακούμε αρκετά ότι οι μηχανές είναι επικίνδυνες και θα σκοτωθούμε !!!

    Απάντηση στην απάντηση μου στον Bowleno από Doctora, " ε τότε βρε φίλε βρες ένα κλειστό κλαμπ τενερε γιατί εδώ, το πιθανότερο, δεν θα απαντήσουν"

    Μάλλον θίχτηκε από την απάντηση μου στον Bowleno χαχαχ.

    και έρχεται στο τέλος (με ειρωνικό ύφος) ο Panavour να τοποθετηθεί λέγοντας "περίμενε τότε τις απαντήσεις από άτομα που έχουν Τ7 και ικανότητες (όπως μάλλον εσύ) για να σου απαντήσουν.

    Χαχαχα Βρε ποιον κάλο σας πάτησα ;;; Μια απλή ερώτηση ήταν, δεν είπα ούτε πως θέλω να το οδηγήσω σε μονοπάτια, ούτε να κάνω εντούρο, ούτε να μου πείτε πόσο καλός οδηγός πρέπει να είσαι, ούτε ποιος τσάκισε το ποδι του απογοητεύτηκε και δεν ξαναπατήσε χώμα!!!

    Δεν σας υποχρεώνει κάνεις να τοποθετήστε σε όλα τα ποστ εδώ μέσα!!!
    Τελευταία τροποποίηση από MartinEden; 25/02/2023 στις 10:22.
    In life we only get one lap, why not make it a good one

  10. #10
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MartinEden Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή, βρε φιλε, λες οτι σε 34.000 χιλιάδες εγγεγραμμένους που υπάρχουν στο moto.gr υπάρχουν μονο 1,2, μπορεί και κανένας, που να έχει αγοράσει από τα 40.000 χιλιάδες Tenere που έχουν πουληθεί στην Ευρώπη, για να μοιραστεί την προσωπική του εμπειρία, αντι να αναπαράγει αυτά που έχει ακούσει ή διαβάσει ή συμπεραίνει υποθετικά από το συνονθύλευμα των πληροφοριών ;;; Όλες οι γνώμες αποδέκτες, στο κάτω κάτω συζητήσει να γίνεται, αλλά καλό είναι να ξέρουμε και τι λέμε!
    34.000 χιλιάδες είναι.... 34 εκατομμύρια, δεν νομίζω να έχει τόσους το moto.gr
    Αν παρατηρήσεις, είμαστε καμιά εκατοστή νοματαίοι όλοι και όλοι (και πολλούς είπα) που (ακόμα....) γράφουμε εδώ μέσα.
    Το φόρουμ υπάρχει 21 χρόνια περίπου. Από τους....34 χιλιάδες που λες, οι....
    32 χιλιάδες ήταν "αλεξιπτωτιστές" (μπήκαν, ρώτησαν κάτι και μην τους ξαναείδατε)
    Οι 1700 έμπαιναν για κάποιο διάστημα μέχρι που ξερω γω βαρέθηκαν.
    Οι 200 έφαγαν ban για κάποιον λόγο.
    Από τους 100, λοιπόν, πόσοι λες να έδωσαν 12 χιλιάρικα για να τα σπάνε στο χώμα;

    Πάμε τώρα στο "νομίζω" που ανέφερα πιο πάνω. Όταν ανοίγεις ποστ με θέμα "Θέλω το τάδε ΧΤ για hard enduro" είναι προφανές ότι είσαι ψιλοάσχετος (αυτό δεν είναι κακό, όλοι από κάπου μάθαμε) διότι κάποιος που "γνωρίζει" τα τι και πως του enduro δεν θα έβαζε στο κάδρο αυτό το μηχανάκι, ακόμα κι εγώ που βλέπω χώμα και με πιάνει αλλεργία, το γνωρίζω. Άρα;
    Αν, εν τέλει, έκανα λάθος στην εκτίμηση μου, δέξου την συγνώμη μου και πάμε παρακάτω
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #11
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.193
    O Panavour (ούτε ο Bowleno) δεν θεωρώ ότι σου απάντησε με ειρωνικό ύφος,είπε απλά το αυτονόητο,να περιμένεις απάντηση από κατόχους και μη.
    Δεδομένου ότι αυτοί μπορεί να είναι ελάχιστοι εδώ μέσα (μην βασίζεσαι στο 34.000 μέλη του φόρουμ,το καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύει) ενδέχεται η απάντηση να αργήσει ή να μην έρθει καθόλου.

    Ψυχραιμία παίδες ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείται.

  12. #12
    https://youtu.be/5rzunO9TROk

    Αν και απο κατι τετοια δεν θελω να χανω λεπτο εσυ για το τενερε κοιτα απο το 8.19' .

  13. #13
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MartinEden Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σύντροχοι

    Θα ήθελα την άποψη όσων έχουν Tenere αλλά και όσων έχουν τεστάρει για αρκετά χιλιόμετρα ώστε να μπορούν να εκφέρουν άποψη.

    Είναι το Τ7 τόσο καλό όσο λένε ;;; Δλδ εκτός δρόμου πόσο βοηθάει η γεωμετρία, οι αναρτήσεις, το ύψος και τα χαρακτηριστικά του μοτέρ, τον μέτριο οδηγό να τον κάνει καλό, τον καλό να τον κάνει καλύτερο και τον καλύτερο να τον κάνει γιατρό; Πως είναι σε μακρινά ταξίδια;;;; Πόσο προστασία προσφέρει η ζελατίνα του ;;; Πως ειναι τα φρενα ;;;; Ο συμπλέκτης ειναι σκληρος για χρήση με το ενα ή τα δυο δακτυλα ;;;;Πόσο κοντά είναι στο μια μηχανή για όλα ;;;;
    Μοτοσυκλέτα για όλα μάλλον δεν υπάρχει,τουλάχιστον να τα κάνει όλα άνω του μετρίου.
    Το Tenere είναι ικανότατο στο χώμα και σε 'καλά' χέρια πάει αέρα.
    Σε σχέση με το Vstrom XT θα σε ανεβάσει οδηγικά στο χώμα αλλά θα κάνεις συμβιβασμούς σε ασφάλτινα ταξίδια.
    Όχι ότι δεν ταξιδεύει (μην τρελαθουμε 2κυλινδρο 700αρι είναι) αλλά την άνεση του Vstrom δεν την έχει.
    Από την άλλη είναι πιο μανιτζεβελο στην πόλη.
    Αν έχεις όρεξη δες στο λινκ (ποστ 329) κάποιες προσωπικές οδηγικές εντυπώσεις (να μην τις ξαναγράφω).
    https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post3004758
    RIDE MORE TALK LESS

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    624
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MartinEden Προβολή μηνύματος
    Σε πολλές περιπτώσεις η ικανότητα, η φυσική κατάσταση και το ταλέντο μπορουν να ξεπεράσουν την εμπειρία, διαφορετικά θα ήταν καλύτεροι σε όλα τα αγωνίσματα αυτοί που ασχολούνται περισσότερα χρόνια. Δεν λέω ότι το Τ7 ενδείκνυται για εντούρο αλλά σίγουρα είναι ποιο ελαφρύ από το Vstrom.1050 Xt που το έχω πάει (κατ επανάληψη) σε δρόμους πατημένους και απατητους παρέα με KTM 690 και Crf300l, όπου εύκολα η δύσκολα πέρασα από παντού. Οπότε τα περί "νομίζω" δεν έχεις την εμπειρία,,, μπορεί να "συζητηθεί" μόνο στο γήπεδο και όχι στο καφενείο!

    Η ερώτηση μου απευθυνόταν σε άτομα τα οποία επί το πλείστον έχουν στην κατοχή τους το Τ7, έχουν μέτρο σύγκρισης με άλλες μοτοσυκλέτες και μπορούν να απαντήσουν στις ερωτήσεις που θέτω.

    Αυτά!
    Δεν ξερω αν μπορει να σε βοηθησει αυτο που θα πω αλλα ο αδερφος μου ψαχνοταν να το παρει αρχικα, αργοτερα ειδε την εκδοση rally raid και το ειδε σοβαροτερα αλλα μετα απο το ψαξιμο που εκανε προτιμησε να αγορασει Husky 701 enduro. Γιατι το 2ο ειναι 147 κιλα μπροστα στα 220 του Τ7.

    Ομως. Ειναι πολυ εμπειρος, πολυ γυμνασμενος, δεν κυκλοφορει με μηχανη στην πολη, δεν την θελει για βολτες και ταξιδια με αποσκευες / συνεπιβατη, μονο για εκδρομικο enduro. Τον κερδισε η θεση οδηγησης, η απουσια βαρους, οι αναρτησεις, η μοτερουκλα και καποια στιγμη θα της βαλει ενα κιτ με fairing για να ταξιδευει πιο ξεκουραστα, δεν επειγει οπως ειπε γιατι με τα τακουνατα τα 110 χαω ειναι το οριο για να εχεις τακουνι στο χωμα. Αυτα.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    584
    Σε χωματόδρομους που είχα συναντήσει έναν και πήγαινε πραγματικά πολύ γρήγορα τόσο που μου έκανε εντύπωση και τον ρώτησα.
    Η απάντηση ήταν οτι τον βοηθάει πάρα πολύ το μηχανάκι σε σημείο που και ο ίδιος δεν το περίμενε.
    Δεν το έχω οδηγήσει αλλά οι περισσότεροι λένε οτι είναι μηχάνημα που θα σε βοηθήσει παρα πολύ στο χώμα.
    Φυσικά δεν μιλάμε για enduro μονοπάτια κ.α. εκεί θα θέλει ικανότητα και αντοχή για να ακολουθήσει φαντάζομαι.
    Γενικά το χώμα και το enduro εχουν μεγάλο ευρος και τα τελευταία χρόνια όλοι χρησιμοποιούν αυτές τις λέξεις, ακόμα και αυτός που πάει βόλτα σε δασικούς μέχρι τον άλλον που κάνει hard enduro σε μονοπάτι με πρώτη..
    LIVE FREEEEE!!!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. TENERE είναι το σκληρότερο κομμάτι της SAHARA (3-4-5 Οκτ)
    από Pan (dvs) στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2014, 22:43
  2. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Xt660z Tenere???
    από varaderokav11 στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2008, 07:43
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2007, 00:35
  4. ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ.........
    από zoropatra στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2007, 16:35
  5. Διχρονα και ποιο ειναι το καλυτερο της αγορας?
    από pavlaras1 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 01:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF