Σελίδα 8 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 369

Θέμα: ΜΕ ΕΙΔΑ Vol III

  1. #106
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.877
    Μ ειδα να περιμενω στο κοκκινο φαναρι της φειδιππιδου και να σφαζει το κοκκινο ενα vstrom με αστυνομικο και μολις αναψε πρασινο περνα και ενα busa,ξεκιναω και στη στροφη για μιχαλακοπουλου τους περναω και τους δυο και φευγω(νομιζα) μολις βγαινω μεσογειων,φαροι κακο το μπουσα και το στρομ διπλα μου,ηταν και οι δυο αστυνομικοι τελικα.

    Κανε δεξια ,με βαζουν στο βενζιναδικο,κατεβαινω,βγαζω γρηγορα το κρανος να φανουν τα ασπρα μου μαλλια μου ζητανε αδεια κτλ.τα δινω,γιατι δεν αναβεις φλας μου λενε ,τους λεω οτι και να πειτε εχετε δικιο.

    Με διωξανε.

  2. #107
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zephyr1 Προβολή μηνύματος
    Μ ειδα να περιμενω στο κοκκινο φαναρι της φειδιππιδου και να σφαζει το κοκκινο ενα vstrom με αστυνομικο και μολις αναψε πρασινο περνα και ενα busa,ξεκιναω και στη στροφη για μιχαλακοπουλου τους περναω και τους δυο και φευγω(νομιζα) μολις βγαινω μεσογειων,φαροι κακο το μπουσα και το στρομ διπλα μου,ηταν και οι δυο αστυνομικοι τελικα.

    Κανε δεξια ,με βαζουν στο βενζιναδικο,κατεβαινω,βγαζω γρηγορα το κρανος να φανουν τα ασπρα μου μαλλια μου ζητανε αδεια κτλ.τα δινω,γιατι δεν αναβεις φλας μου λενε ,τους λεω οτι και να πειτε εχετε δικιο.

    Με διωξανε.
    Τους περασες στην αριστερη απο Φειδιππιδου προς Μιχαλακοπουλου κ ξενερωσανε?
    Εχω κανει πολλες πλακες σε αυτη την στροφη στα οργανα της ταξης...
    Ακου θελανε κ φλας!!! Τι μλκς!!
    Ride(s) the wind of change...

  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Τσαντίστηκαν που ήπιαν lipton.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  4. #109
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zephyr1 Προβολή μηνύματος
    Μ ειδα να περιμενω στο κοκκινο φαναρι της φειδιππιδου και να σφαζει το κοκκινο ενα vstrom με αστυνομικο και μολις αναψε πρασινο περνα και ενα busa,ξεκιναω και στη στροφη για μιχαλακοπουλου τους περναω και τους δυο και φευγω(νομιζα) μολις βγαινω μεσογειων,φαροι κακο το μπουσα και το στρομ διπλα μου,ηταν και οι δυο αστυνομικοι τελικα.

    Κανε δεξια ,με βαζουν στο βενζιναδικο,κατεβαινω,βγαζω γρηγορα το κρανος να φανουν τα ασπρα μου μαλλια μου ζητανε αδεια κτλ.τα δινω,γιατι δεν αναβεις φλας μου λενε ,τους λεω οτι και να πειτε εχετε δικιο.

    Με διωξανε.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Τους περασες στην αριστερη απο Φειδιππιδου προς Μιχαλακοπουλου κ ξενερωσανε?
    Εχω κανει πολλες πλακες σε αυτη την στροφη στα οργανα της ταξης...
    Ακου θελανε κ φλας!!! Τι μλκς!!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Τσαντίστηκαν που ήπιαν lipton.
    Ηθιόν δίδαγμα: Μην τσαγιάζετε μπάτσους, θυμώνουν και κόβουν κλήσεις.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Με είδα σήμερα να χανω τελειως την ψυχραιμια μου με εναν απαραδεκτο μαλακα με αυτοκινητο, που ξεκινησε να βριζει επειδη, εκοψα σε πορτοκαλι (που απλα δεν προλαβαιναμε) και δεν περασε με κοκκινο. Ακουσε τα καντιλια του, και ευτυχως λουφαξε αλλιως επειδη το ειχα χασει τελειως δεν ξερω που θα φταναμε.

    Πραγματικα τα εχω με τον εαυτο μου, γιατι τελικα εχω πολυ θυμο μεσα μου και κατι πρεπει να κανω με αυτο.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  6. #111
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2022
    Μηνύματα
    292
    @Nostradsmus σε καταλαβαίνω πλήρως, απλά θέλει πολύ προσοχή και υπομονή γιατί κανενός τα νεύρα δεν είναι καλά.

    Εγώ είδα τον εαυτό μου να κάνει ιώβεια υπομονή όταν σε στάση ελάχιστων δευτερολέπτων, αφήνοντας τον μικρό στον παιδικό, κάτοικος πεζός με ενημέρωσε με απειλητικό ύφος "να μην τολμήσω να ξαναπαρκαρω εκεί καθώς είναι ιδιωτικός δρόμος" (δρόμος τσιμεντένιος παράδρομος όπου οδηγεί σε πολλές κατοικίες από πολυκατοικίες και μονοκατοικιες άρα του δήμου και όχι ιδιωτικός) και απαντώντας του ότι μισό λεπτό μέχρι να πάει ο μικρός στο παιδικό, ενώ είναι πεζός και δεν τον ενοχλώ καθόλου στη διέλευση του, λέει δυνατά μπροστά στην έντρομη σύζυγο και τον μικρό "άντε με το κάθε μουνοπ@νο που την έχει δει μάγκας"

    Το μόνο που με κράτησε ήταν η παρουσία του γιου μου αλλά και άλλων νηπίων και πραγματικά δαγκώθηκα για να μην αντιδράσω με οποιοδήποτε τρόπο για να μην τους γίνει εγγραφή όχι η αντιδικία αλλά ούτε και το φρασεολογιο.

    Για καλή του τύχη, είχα την γυναίκα μου συνοδηγό, και δεν ήθελα να επεκταθώ όταν διασταυρωθήκαμε τρία στενά πιο κάτω...αν ήμουν μόνος μπορεί να σας έγραφα και από κανένα κρατητήριο τώρα.

    Τώρα που τα γράφω και έχω ήδη ηρεμήσει, δεν θα άξιζε σε καμία περίπτωση η ενασχόληση μαζί του με οποιοδήποτε τρόπο...το θέμα όμως είναι πως μπορεί να του γίνει μάθημα το γεγονός ακόμη και δίκιο να είχε (που δεν είχε αλλά λέμε) ότι σε μια περίπτωση ειδικά με την παρουσία παιδιών δεν συμπεριφέρεται κάποιος με τέτοιο τρόπο?

  7. #112
    με είδα επιτέλους να αντικαθιστώ το χαμένο αυθεντικό κλειδί (εντάξει με είδα να πλένω και το μηχανάκι μετά από 6 μήνες και να αλλάζω λάδια επίσης) με συνολικό κόστος περίπου 50 ευρώ...Μικρή διαφορά από τα 350 που μου ζήτησε ο αντιπρόσωπος...fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
    done.

  8. #113
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Οι απόψεις μετεφέρθησαν εδώ.

  9. #114
    Μέλος Το avatar του/της DimisK
    Εγγραφή
    20/05/2019
    Μηνύματα
    129
    Με είδα να βρίσκω χαρτάκι στην τάπα του τεπόζιτου φέυγωντας από το γνωστό καφέ στα Βίλλια, με ενδιαφέρον από υποψήφιο αγοραστή!

    Να σαι καλά σύντροχε όποιος και να εισαι
    Ειλικρινά αυτό ήταν από τα αξιοπερίεργα

  10. #115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    με ειδα να μην προλαβαινω να σταματησω και να σκουνταω το μπροστινο σκουτερ και να σωριαζομαι δεξια
    τα γνωστα ηδη ραγισμενα.....μασκακι και καβουκι οργανων
    δεν καταλαβα αν χαζευα η αν με πουλησε το μπροστινο λαστιχο
    ο σκουτερακιας μου ειπε οτι κοκαλωσε μπροστα του ταριφας
    α.....και μανετα φρενου

  11. #116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    θελω να ευχαριστησω θερμα ολους οσους εστειλαν περαστικα και να πω οτι ειμαι μια χαρα
    να πω επισης οτι αυτες οι χαζοτουμπες ειναι χρησιμες γιατι μας κανουν πιο προσεκτικους χωρις ιδιαιτερη ζημια
    ευχομαι σε οποιον τυχει στραβη να ειναι μεχρι τοσο

  12. #117
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    452
    Με είδα να χαίρομαι χωρίς λόγο μόνο που είδα τα 5000 χλμ. Και εις άλλα με υγεία

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_0163.jpg 
Προβολές:	515 
Μέγεθος:	65,2 KB 
ID:	443977

  13. #118
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    293
    Με είδα να πηγαινοερχομαι στα περιξ της Αττικής λόγω δουλειάς και το μωροντερο να βλέπει ευθείες και να βάζει τα κλάματα.
    Πάμε για το απεριόριστο και την τρανσάλπα μου φαίνεται.

  14. #119
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.110
    Με είδα να γυρνάω στο σπίτι χωρίς κράνος..... έπεσε το κλειδί της μπαγκαζιέρας που ήταν μέσα το κράνος, κάτω από το ντεπόζιτο και αύριο θα πρέπει να το βγάλω για να το βρω, κάπου σφήνωσε #@%$*&@@#!!

  15. #120
    Με είδα να χέζομαι ελαφρώς με τα <<σπρέι>> από τα αυτοκίνητα δίπλα μου καθώς περασανε από λιμνη που ειχε σχηματιστεί από την βροχή στην δεξια λωρίδα σε αυτό το σημείο με 2 λωρίδες μόνο της εθνικής, καθώς την ιδια στιγμή έτρωγα και από την άλλη κατευθυνση άλλο ένα. Νερό που με κάλυψε και μπήκε μέχρι και στην κουκουλα του αδιάβροχου ενω για 2 δευτερόλεπτα δεν εβλεπα μπροστά μου τίποτα..χαλαρωσα τα χέρια όταν ενιωσα την μηχανή να κλυδωνιίζεται ελαφρώς και έσφιξα τα πόδια ενστικτωδώς. Βρε τι πήγαμε να πάθουμε με τα πρωτοβρόχια και 1η μέρα σε καινούρια καθημερινή διαδρομή...
    done.

Σελίδα 8 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα... Vol II
    από amyroukai στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1497
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2023, 21:54
  2. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  3. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF