Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: BAJAJ N250 2023

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2023
    Μηνύματα
    3

    BAJAJ N250 2023

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ¨ΗΝΤΑ¨ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΥ SYM SYMPHONY 200.. ...ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ MOTO ΤΟ ΝΕΟ (2023) BAJAJ PULSAR N250!! ΣΤΑ 3590 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΠΕΡΙ ΜΑΡΚΑΣ BAJAJ Ή ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΤΗΣ ΙΝΔΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ?? ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ? ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ?

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Έχω γνώμη και σου λέω μακριά. Με ελάχιστα χρήματα παραπάνω μπορείς να αγοράσεις πολύ καλύτερη μοτοσυκλέτα.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2023
    Μηνύματα
    3
    ΓΙΩΡΓΟ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ!! ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ...ΑΝ ΘΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ Ή ΑΚΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΑ!! ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ 2 ΙΝΔΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΤΑΙΡΕΙΑ.. ..ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ¨ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΥΡΑ¨ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΜΗΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ!! ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΣ...ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ, ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΣΑΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ.. ..ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/08/2020
    Μηνύματα
    131
    Καλησπέρα, έχω το Bajaj Dominar 400 εδώ και 6 μήνες. Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη μηχανή. Ανταλλακτικά δεν έχω χρειαστεί ως τώρα, ένα θέμα με τη μπαταρία είχα και επιλύθηκε άμεσα εντός εγγύησης.
    Σέρβις και ανταλλακτικά απευθύνεσαι στο δίκτυο της ktm.

    Μπορώ να σου μιλήσω μόνο για το dominar που έχω στην κατοχή μου. Καλοφτιαγμένο μηχανάκι, με καλό εξοπλισμό σε τιμή χώμα (κάγκελα, συμπλέκτη ολίσθησης, upside down πηρούνια, φρένα bybre) και ειλικρινά στο μικρό αυτό διάστημα που την έχω δεν βρίσκω κάτι αρνητικό ούτε με προβλημάτισε τίποτα. Σε σχέση με άλλα low budget μηχανάκια που βγάζουν διάφορα χαζοθεματα εγώ δεν είδα τίποτα μέχρι στιγμής παρόλο που η μηχανή είναι στο δρόμο και έχει φάει βροχή και πολύ υγρασία. Κατανάλωση στο δικό μου έχω 4 στα 100. Την αγόρασα 4.290 και στα ίδια χρήματα έβρισκα μόνο 300αρια από Κίνα. Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που το επέλεξα. Επίσης σκέφτηκα ότι αν αντέχει την ταλαιπωρία στους δρόμους της Ινδίας με την κίνηση, τους δρόμους, τις αποστάσεις που έχουν και τα μαστοριά που παίζουν εκεί, με καλή τακτική συντήρηση και λίγη αγάπη ευελπιστώ πως θα βγει αξιόπιστο. Καλό θα είναι να πάρεις μια πολύ συνειδητή απόφαση πάντως γιατί αν θελήσεις να το πουλήσεις αργότερα θα φύγει δύσκολα και σε αρκετά χαμηλή τιμή.

    Αυτα σε πολύ γενικές γραμμές. Ρίξε μια ματιά και στο αντίστοιχο γκρουπ που υπάρχει στο Facebook (bajaj owners Greece) για κατόχους της συγκεκριμένης μηχανής που σε ενδιαφέρει.

  5. #5
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    251
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Έχω γνώμη και σου λέω μακριά. Με ελάχιστα χρήματα παραπάνω μπορείς να αγοράσεις πολύ καλύτερη μοτοσυκλέτα.
    Σε καινούρια? Για πες μας ποια είναι η πολύ καλύτερη....

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2023
    Μηνύματα
    3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από phovos Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, έχω το Bajaj Dominar 400 εδώ και 6 μήνες. Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη μηχανή. Ανταλλακτικά δεν έχω χρειαστεί ως τώρα, ένα θέμα με τη μπαταρία είχα και επιλύθηκε άμεσα εντός εγγύησης.
    Σέρβις και ανταλλακτικά απευθύνεσαι στο δίκτυο της ktm.

    Μπορώ να σου μιλήσω μόνο για το dominar που έχω στην κατοχή μου. Καλοφτιαγμένο μηχανάκι, με καλό εξοπλισμό σε τιμή χώμα (κάγκελα, συμπλέκτη ολίσθησης, upside down πηρούνια, φρένα bybre) και ειλικρινά στο μικρό αυτό διάστημα που την έχω δεν βρίσκω κάτι αρνητικό ούτε με προβλημάτισε τίποτα. Σε σχέση με άλλα low budget μηχανάκια που βγάζουν διάφορα χαζοθεματα εγώ δεν είδα τίποτα μέχρι στιγμής παρόλο που η μηχανή είναι στο δρόμο και έχει φάει βροχή και πολύ υγρασία. Κατανάλωση στο δικό μου έχω 4 στα 100. Την αγόρασα 4.290 και στα ίδια χρήματα έβρισκα μόνο 300αρια από Κίνα. Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που το επέλεξα. Επίσης σκέφτηκα ότι αν αντέχει την ταλαιπωρία στους δρόμους της Ινδίας με την κίνηση, τους δρόμους, τις αποστάσεις που έχουν και τα μαστοριά που παίζουν εκεί, με καλή τακτική συντήρηση και λίγη αγάπη ευελπιστώ πως θα βγει αξιόπιστο. Καλό θα είναι να πάρεις μια πολύ συνειδητή απόφαση πάντως γιατί αν θελήσεις να το πουλήσεις αργότερα θα φύγει δύσκολα και σε αρκετά χαμηλή τιμή.

    Αυτα σε πολύ γενικές γραμμές. Ρίξε μια ματιά και στο αντίστοιχο γκρουπ που υπάρχει στο Facebook (bajaj owners Greece) για κατόχους της συγκεκριμένης μηχανής που σε ενδιαφέρει.
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!! ΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ!! ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ, ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙΣ, ΟΤΙ ΤΟ DOMINAR ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΗΧΑΝΗ!! ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ!! ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΕΠΙΣΗΣ!! ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

  7. #7
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos_chalkida Προβολή μηνύματος
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!! ΗΣΟΥΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ!! ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ, ΣΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙΣ, ΟΤΙ ΤΟ DOMINAR ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΗΧΑΝΗ!! ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ!! ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΕΠΙΣΗΣ!! ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
    Αν μπορείς γράφε σε παρακαλώ με μικρά, τα κεφαλαία εδώ μέσα είναι σαν να φωνάζεις.
    Με το καλό ότι επιλέξεις
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Παρόμοια θέματα

  1. Τα μεσαία Triumph τώρα στην Ινδία! (Πάλι η Bajaj)
    από Δεινόσαυρος στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2019, 21:50
  2. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2019, 12:22
  3. BAJAJ
    από stam2 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2018, 18:32
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2018, 13:50
  5. Tι κανουν οι κοπελες για ενα Bajaj...
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2009, 11:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF