Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 46

Θέμα: Max sym 400

  1. #31
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2007
    Μηνύματα
    408
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaiol Προβολή μηνύματος
    μαστορα οφείλω κατι? 40 ευρω μου λεέι.οριστε γεια.αυτό ήταν
    Σε αυτά απαντάς πάντα, μισό να καλέσω το κεντρικό συνεργείο της αντιπροσωπείας να ρωτήσω αν χρεώνουν κάτι για εργασίες στην εγγύηση.
    Το πιθανότερο είναι να έλεγε χάρισμα σου.... και φυσικά εγώ τουλάχιστον δεν θα ξαναπήγαινα.

    Αν θες στείλε ποιο συνεργείο ήταν. Και μάθε από την Γκοργκόλης ΑΕ τι ισχύει για τέτοιες εργασίες.

  2. #32
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Παρε τηλεφωνο τον Γκοργκολη κ πες του.
    Μαστορα τι καλυπτει απο εγγυηση η εταιρια γι αυτο εδω?
    Ανταλλακτικα κ εργατικα?
    Ανταλλακτικα μονο?
    Που το εκανες το service?
    Περασε μεσα στο συστημα αυτη η επισκευη υπο εγγυηση?
    Εγω γιατι πληρωνω 40ε?

    Να δουμε τι θα σου πουν...
    Αν εχεις καπου τους ορους εγγυησης διαβασε τους.
    Ειναι απλα ολα κ δεν υπαρχει περιθωριο λαθους.
    Ride(s) the wind of change...

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Δες τους ορους εγγυησης αν και δεν πιστευω οτι θα λεει κατι διαφορετικο.

    Και πριν αρχισουμε τα "μα μου" και τα λοιπα, απο εμπειρια με διαφορα εξουσιοδοτημενα, παντα μπορουν να κανουν κανουν και πραγματα που είναι "εκτος" εγγυησης και νορμας, ειδικα σε πελατες που θελουν να τους εχουν ευχαριστημενους.

    spam on : For the record η mototrend ας πουμε και κατα την γνωμη μου, ειναι απλα ΤΟΠ απο εταιριεςς εισαγωγης. Θα αγοραζα ξανα απο αυτους μονο και μονο για την ανταποκριση τους. Μακαρι να επαιρναν και πιο γνωστες εταιριες. spam off.

    Προταση μου. Πηγαινεις πισω και ζητας τα χρηματα σου γιατι προφανως εγινε "λαθος". Τα παιρνεις και ΔΕΝ ξανα πας στον συγκεκριμενο.

    Προσωπικα δεν θα τον εμπιστευομουν για τιποτα απο οτι λεει η κανει.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2023
    Μηνύματα
    18
    Έγινε παιδιά θα τα δω όλα ότι γράφετε πιο πάνω διεξοδικά.τι ίσχύει τι πρέπει κτλ!

  5. #35
    Σε cruisym 300 παλιοτερα που αγορασα απο επισημο , το πηρα και ειχε βγαλει ανακληση στο κοντερ.Με το που το αγοραζω
    κανει ενεργοποιηση της ανακλησης και επειδη το πηρα απο αλλη πολη και μενω σε αλλη , οταν μια μετα ηρθε μου το κραταγε και πηγα και μου το εβαλε αλλος επισημος .
    Ουτε μα ουτε μου ουτε χρεωσεις .
    Η ολη εργασια περαστικε και ηλεκτρονικα .

    Δες αν σου εχει περασει στο συστημα την αλλαγη στην εγγυηση του εγκεφαλου .Αυτο ειναι και αποδειξη οτι το πηγες .
    Δεν μπορει να μην την εχει περασει ,μιας και ενεργοποιησε την εγγυηση για να λαβει το ανφαλακτικο .
    Αν δεν το εχει περασει ηλεκτρονικα στο συστημα της sym τοτε ο τυπος εχει κανει μπουγαδα που μονο αυτος ξερει

  6. #36
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.708
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Σε cruisym 300 παλιοτερα που αγορασα απο επισημο , το πηρα και ειχε βγαλει ανακληση στο κοντερ.Με το που το αγοραζω
    κανει ενεργοποιηση της ανακλησης και επειδη το πηρα απο αλλη πολη και μενω σε αλλη , οταν μια μετα ηρθε μου το κραταγε και πηγα και μου το εβαλε αλλος επισημος .
    Ουτε μα ουτε μου ουτε χρεωσεις .
    Η ολη εργασια περαστικε και ηλεκτρονικα .

    Δες αν σου εχει περασει στο συστημα την αλλαγη στην εγγυηση του εγκεφαλου .Αυτο ειναι και αποδειξη οτι το πηγες .
    Δεν μπορει να μην την εχει περασει ,μιας και ενεργοποιησε την εγγυηση για να λαβει το ανφαλακτικο .
    Αν δεν το εχει περασει ηλεκτρονικα στο συστημα της sym τοτε ο τυπος εχει κανει μπουγαδα που μονο αυτος ξερει
    Εκτος κ αν πουλησε παπατζες κ εβγαλε 40ευρουλακια ξεκουραστα.
    Αν ειναι δυνατον επισημος αντιπροσωπος να ζητησε λεφτα σε υπο-εγγυηση επισκευη.
    Πραγματικα θα εντυπωσιαστω (προς το κακο) αν οντως εχει ψιλα γραμματα κ πληρωνεις κατι ακομα κ σε περιοδο εγγυησης.
    Ride(s) the wind of change...

  7. #37
    Δε νομιζω γιατι αυτο εχει να κανει με Ευρωπαική οδηγια ως προς τα δικαιωματα του καταναλωτη.

  8. #38
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2023
    Μηνύματα
    18
    Με έχετε βάλει στην πρίζα.....αν κ με την ανακούφιση μετά από τόσες μέρες χωρίς μηχ δε στάθηκα στα 40€ μπέσα μιλάω παιδιά τώρα.απλα θα το δω μόνο κ μόνο για τα δικαιώματα μου κ να δω τι ισχύει

  9. #39
    Εγω παντως σε καταλαβαινω μετα απο τετοια ταλαιπωρια .Εσυ να σαι καλα .Ολα τ ' αλλα ....

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    530
    Με σιγουρια σου λεω πως δεν πληρωνεις τιποτα ουτε για εργασια, ουτε για ανταλλακτικα εφοσων εισαι στην εγγυηση και καλυπτεσαι. Για μηχανισμο ζελατινας εγω δεν εδωσα τιποτα και το πηγα 2 φορες, μια για ελεγχο και μια για επισκευη-αντικατασταση.

  11. #41
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.154
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pariancbf Προβολή μηνύματος
    Με σιγουρια σου λεω πως δεν πληρωνεις τιποτα ουτε για εργασια, ουτε για ανταλλακτικα εφοσων εισαι στην εγγυηση και καλυπτεσαι. Για μηχανισμο ζελατινας εγω δεν εδωσα τιποτα και το πηγα 2 φορες, μια για ελεγχο και μια για επισκευη-αντικατασταση.
    Έτσι....σε μένα που είχε σπάσει το "αυτάκι" του σταντ που πατάς για να το κατεβάσεις στο AC 300 μου άλλαξαν όλο το σταντ χωρίς να δώσω μια και είπαν ότι δεν το έχουν ξαναδεί αυτό και ήταν αστοχία υλικού.
    Επίσης στον Πήγασο στα 7.500 χλμ. μου άλλαξαν το κοντέρ επειδή είχε γίνει....ενυδρείο(!) αυτό δεν ήταν αστοχία υλικού, απλώς Ιταλική παπαριά
    Ούτε εκει πλήρωσα κάτι....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2023
    Μηνύματα
    18
    με λιγα λόγια για να μη μακρηγορώ δε έπρεπε να πληρώσω τίποτα...οπότε θα το δω....για τους φίλους που ρώτησαν ποιος που κτλ θα πω ότι ήμουν σε νησί(καταγωγής μου)--μου χάλασε το 3ημερο η μακακία-- κ είναι γνωστός για αυτό δε θέλω να αναφέρω κάτι περισσότερο..

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    530
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaiol Προβολή μηνύματος
    με λιγα λόγια για να μη μακρηγορώ δε έπρεπε να πληρώσω τίποτα...οπότε θα το δω....για τους φίλους που ρώτησαν ποιος που κτλ θα πω ότι ήμουν σε νησί(καταγωγής μου)--μου χάλασε το 3ημερο η μακακία-- κ είναι γνωστός για αυτό δε θέλω να αναφέρω κάτι περισσότερο..
    Για εμενα, ξεχνα το και προχωρα παρακατω. Επειδη ειναι και γνωστος σου, αστο και απλα μην ξανα πας!

  14. #44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pariancbf Προβολή μηνύματος
    Για εμενα, ξεχνα το και προχωρα παρακατω. Επειδη ειναι και γνωστος σου, αστο και απλα μην ξανα πας!
    Αυτο .

    Κρατα το για παρτη σου και οταν ερθει η ωρα ...που θα ερθει αυτη η ωρα γιατι επαρχια ειμαι και εγω και ολοι πανω σε ολους πεφτουμε καποια στιγμη , τοτε θα πεταξεις την ατακα του 1Μ .
    Εκει θα την ακουσει καλυτερα απο το να του πεις μα και μου ...τα 40 €.
    Αυτον το μαλακα με λιγα λογια τον " κρατας "
    Αυτος δεν το ξερει οτι το ξερεις ...αλλα δεν ειναι και σιγουρος .
    Τη μαλακια που σου εκανε ακομα την σκεφτεται .
    Εχει πολυ γουστο οταν και εαν γυρισει ο τροχος .

    ...και ο τροχος γυρναει .

  15. #45
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/03/2023
    Μηνύματα
    18
    Σωστα παιδιά όπως τα λέτε είναι!!Σας ευχαριστώ όλους κ εύχομαι λιγότερες βλάβες κ ατυχίες για όλους κ Υγεία πάνω από όλα!!!Καλό Πάσχα!!

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Aprilia Sr max 300 vs Sym citycom 300
    από gchor στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2019, 00:13
  2. X-MAX 250 2010/11 η SYM GTS 300i 2012;;;;
    από figo71 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2019, 23:46
  3. Sym Citycom S 300i vs Aprilia SR Max
    από vaggelis23 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2015, 09:05
  4. Sym Gts250, Yamaha X-max, Aprilia Atlantic Ή Piaggio X8???
    από djvangelis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2006, 14:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF