Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: Αλλαγη σπασμενης οθόνης σε iphone xs max

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος





    Ασε με να μαντεψω.... γιατι δε κολλανε? Γιατι οταν ακουω αυτη τη φραση, παω στο παγκο μου, πιανω 2-3 οσα βρω, και τους λεω "αυτα ειναι τα κολλημενα που δε κολλανε για σημερα"

    Ο αλλος μου ζητησε να δει πως ειναι μεσα το αΗφον του και με ρωταει με απορια "Που ειναι η διαστημικη τεχνολογια που εχουν?"
    Δυστυχως, ετσι ειναι οι 7/10 κατοχους αΗφον
    Αν ανοίξει κάποιος απλά ένα Iphone και είναι άσχετος με ηλεκτρονικά, δεν θα καταλάβει και πολλά. Αν το ανοίξει δίπλα με ένα wannabe ανταγωνιστή των 600 ευρώ, κάτι θα καταλάβει εκτός αν φοράει παροπίδες. Πόσο μάλλον δε όταν προσπαθήσει να επισκευάσει κάτι σε iPhone και ένα άλλο κινητό.

    Ότι είναι δύσκολο να κολλήσουν είναι αλλά ο καλλιτέχνης χρήστης πάλι θα βρεί τον τρόπο.

    Είναι τα καλύτερα διότι έχουν κορυφαίο hardware (Φέτος κατάφερε ο snapdragon 8 Gen 2 να πλησιάσει), έχουν software optimized για το συγκεκριμένο hardware, λαμβάνουν τακτικά αναβαθμίσεις ασφαλείας και όχι όποτε βγει η επόμενη έκδοση Android και δεήσει η MIUI να ασχοληθεί με το μοντέλο μου και φυσικά οι κάμερες (που προσωπικά και να μην είχε καθόλου δεν θα με πείραζε). Την αυτονομία τους τα Samsung και λοιπά κινητά με Snapdragon 8 Gen 1 δεν την βλέπουν ούτε στον ύπνο τους. Φέτος κατάφερε η Samsung να βγάλει πραγματικό ανταγωνιστή.

    Βέβαια το 2022 στην Ελλάδα δεν δίνεις εύκολα 1 μισθό + για κινητό.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    +1 στον απο πανω και ενα ακομα. ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ.

    Εχω γνωστο με iPhone 6 που το εχει δωσει στον πατερα του και δουλευει κανονικα (προφανως ο ανθρωπος κανει τηλεφωνα μονο και κανα μηνυμα στο Viber) Εχω κινητα δεκαετιας τα οποια δεν ανοιγουν καν!

    Προφανως ειναι ακριβα, πολυ ακριβα, αλλα ταυτοχονα κρατανε και τιμες σαν μεταχειρισμενα. Οποτε αν εχεις android των Χ ευρω και σε 3 χρονια κανει το 1/4 και αν που εδωσες , στο μηλοφωνο θα παρεις πισω τα μισα στην 3ετια.

    ΥΓ. ΔΕΝ ΕΧΩ iphone και μαλλον δεν προκειται να αποκτησω

  3. #18
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.707
    Αυτο που πρεπει να δωσει ο αλλος 1000-1500ε για να μπαινει στα social κ να τραβαει καλες φωτο με ξεπερναει...οχι τιποτα αλλο αλλα το υπερασπιζονται μερικοι.
    Οσο υπαρχουν θυματα θα δουλευει κ το Κουπερτινο.
    Ride(s) the wind of change...

  4. #19
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Θεωρώ ότι αντίστοιχης τιμής Samsung είναι καλύτερα από τα iPhone. Πληρώνεις περίπου 50% επιπλέον χρήματα, αν αγοράσεις iPhone.

    Σε Samsung και κατ' επέκταση Android, βρίσκεις μεγάλη ποικιλία σε ποιότητα, επιδόσεις και δυνατότητες, ενώ η Apple κινείται μόνο με συσκευές άνω του μετρίου. Οπότε τα Android έχουν βγάλει μέτριο όνομα εξαιτίας των λιγότερο ποιοτικών συσκευών. Ακόμα και η μεγάλη ποικιλία συσκευών Android, δυσκολεύει κάποιους στην επιλογή. Ενώ η Apple δεν έχει ιδιαίτερα διλήμματα. Παλιότερα είχε μόλις ενα μοντέλο ανά έτος, ενώ τώρα έχει μερικές επιλογές, αλλά όχι πολλές που να κουράζουν τον αγοραστή.

    Έχω εντυπωσιαστεί πάντως από τις εμπορικές πρακτικές της Apple, διότι έχει καταφέρει να καταστήσει πλεονέκτημα το υψηλό κόστος των συσκευών της. Υπάρχει κόσμος που τα ονειρεύεται τα Apple επειδή είναι ακριβά. Εκεί που άλλοι προσπαθούν να δικαιολογήσουν το κόστος, αυτή το παινεύεται και κερδίζει πελάτες.

    Ως προς το κόστος επισκευής που αφορά το θέμα, καταλαβαίνω κάποιον που παθαίνει ζημιά και το σκέφτεται. Άλλη είναι η ψυχολογία όταν αγοράζεις κάτι καινούριο και άλλη όταν προκυπτουν εξοδα επισκευής από ζημιές, ειδικά σε κάτι που έχεις χρόνια.

    Το κακό με το iOS είναι ο ιδιαίτερος τρόπος λειτουργίας που εν δυνάμει σε κλειδώνει στο οικοσύστημα της Apple.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 09/05/2023 στις 19:41.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    εγω δεν θα την παλευα να κυκλοφορω με smartphone των 1500, 1000, 700, 400 ευρω
    με κινδυνο να πεσει βραχει χαθει κλαπει....
    ειδικα για τα ακριβα μπορει να σε σκοτωσουν κιολας για να στα αρπαξουν
    δεν θελω αλλη μια εννοια στο κεφαλι μου
    ανεξαρτητως μαρκας μην παρεξηγηθω

  6. #21
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Ό,τι είπε ο νεοσσός.

    Και, κυρίως, η τελευταία του πρόταση και η γενικότερη "κλειστή" αρχιτεκτονική τους. Για οποιονδήποτε power user τα Apple δεν κάνουν ούτε για να ακουμπάει τον καφέ. Για facebook και instagram καλά είναι.
    Life begins at 45°.

  7. #22
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Ηρεμα ρωτάω.

    Τί μπορεί να κάνει το Iphone καλυτερα απο το Αndroid? ( μην μου πείτε καλυτερες φωτό, δεν είναι θέμα Iphone, είναι θέμα τί φακούς θα βάλεις. Ουτε εαν εχει καλυτερη οθόνη, και εκεί είναι θέμα επιλογής της εταιρείας εαν θέλει να βάλει OLED ας πούμε ή σκέτη LED ή μαυροπίνακα, όλα για το κόστος.)

    ή και αντίστροφα μπορεί να τεθεί αυτή η ερώτηση εαν θέλετε.

    - Κάτοχος iphone since 2014, πριν με Android για λίγο και πριν Symbian.

    Επίσης, τί μπορεί να κάνει ένας power user με το Android που δεν μπορεί να το κάνει με το Ιphone?
    The mountain is you

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    Στα iphone πληρώνεις το σηματακι του μήλου..
    Το πόσο είναι αυτό το ποσό εξαρτάτε, υποψιάζομαι άνετα 500€ + αέρας μόνο για το ονομα.

    Αν κοιτάξεις specs κινεζικών εταιρειών και συγκρίνεις. Δλδ πόση ram έχει, πόσο χώρο αποθήκευσης, τι κάμερα, οθόνη,επεξεργαστή, μπαταρία.
    Με τα μισά λεφτά παίρνεις αντίστοιχο η και καλητερο σε κάποιον τομέα..

    Έχω βαρεθεί να βλέπω κατόχους iphone να ψαχνούν για φορτιστή με μισοκλειστα μάτια προσπαθοντας να διαβάσουν την οθόνη με ρύθμιση στο ελάχιστο φωτεινότητας λόγο των αστεία μικρών μπαταριών που βάζουν και το λογισμικό είναι περιορισμένο,κλειδωμένο και με επιπληρωμη εφαρμογές,, ενώ στο android μπορείς να μετρήσεις από το πόσο μυρίζει η κλανιά σου μέχρι να κάνεις διαγνωστικό ελενχο σε αμάξι και να αλλάξεις πράγματα μέσα στον εγκέφαλο τζάμπα.

    Βιντεάκια υπάρχουνε και για τα pc τις εταιρίας που όλα είναι κλειδωμένα με αστεία πράγματα και επίτηδες ασυμβατότητες,ελλειψη θυρών για να αναγκάζεσαι να αγοράζεις έξτρα καλώδια και ανταπτορες για κάθε διαφορετική δουλειά που θέλεις να κάνεις τα οποία είναι και πανάκριβα,,
    Και στα κινητά νομίζω για να συνδέσεις το κινητό με το αυτοκίνητο και να παίξεις μουσική θέλει ειδικό πάνακριβο καλώδιο ενώ στα xiaomi πχ το κάνεις με αυτό του φορτιστή.
    Και άλλα πολλά αστεία πραματα με ασυμβατότητες και κλειδωμένα περιορισμένα πράματα ακομα και στο hardware.

    εδώ σε κινητό των 1000+ € δεν δίνανε μαζί φορτιστή, από εκεί καταλαβαίνεις.

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Για το πρώτο, ένα high end Android σε θέμα δυνατοτήτων είναι σχεδόν ισάξιο με ένα Iphone. Φυσικά πλέον έχουν και την ίδια τιμή. Τις φωτογραφίες μην τις υποτιμάς διότι ένα μεγάλο μέρος του αγοραστικού κοινού, αγοράζει με αυτό το κριτήριο κινητά.

    Το Android είναι open source, που σημαίνει πρακτικά ότι μπορώ να κάνω ότι θέλω, να αλλάξω ότι θέλω, να κάνω πειράματα κλπ. Μπορώ να εγκαταστήσω άλλο λειτουργικό, μια και καινούργια έκδοση που δεν έχει βγει για το κινητό μου κοκ Στο iOS αυτό δεν γίνεται.

    Επίσης στο Android, μπορώ να δημιουργήσω μια εφαρμογή, να την εγκαταστήσω στο κινητό μου και να την δοκιμάσω.

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostaskk Προβολή μηνύματος
    Στα iphone πληρώνεις το σηματακι του μήλου..
    Το πόσο είναι αυτό το ποσό εξαρτάτε, υποψιάζομαι άνετα 500€ + αέρας μόνο για το ονομα.

    Αν κοιτάξεις specs κινεζικών εταιρειών και συγκρίνεις. Δλδ πόση ram έχει, πόσο χώρο αποθήκευσης, τι κάμερα, οθόνη,επεξεργαστή, μπαταρία.
    Με τα μισά λεφτά παίρνεις αντίστοιχο η και καλητερο σε κάποιον τομέα..

    Έχω βαρεθεί να βλέπω κατόχους iphone να ψαχνούν για φορτιστή με μισοκλειστα μάτια προσπαθοντας να διαβάσουν την οθόνη με ρύθμιση στο ελάχιστο φωτεινότητας λόγο των αστεία μικρών μπαταριών που βάζουν και το λογισμικό είναι περιορισμένο,κλειδωμένο και με επιπληρωμη εφαρμογές,, ενώ στο android μπορείς να μετρήσεις από το πόσο μυρίζει η κλανιά σου μέχρι να κάνεις διαγνωστικό ελενχο σε αμάξι και να αλλάξεις πράγματα μέσα στον εγκέφαλο τζάμπα.

    Βιντεάκια υπάρχουνε και για τα pc τις εταιρίας που όλα είναι κλειδωμένα με αστεία πράγματα και επίτηδες ασυμβατότητες,ελλειψη θυρών για να αναγκάζεσαι να αγοράζεις έξτρα καλώδια και ανταπτορες για κάθε διαφορετική δουλειά που θέλεις να κάνεις τα οποία είναι και πανάκριβα,,
    Και στα κινητά νομίζω για να συνδέσεις το κινητό με το αυτοκίνητο και να παίξεις μουσική θέλει ειδικό πάνακριβο καλώδιο ενώ στα xiaomi πχ το κάνεις με αυτό του φορτιστή.
    Και άλλα πολλά αστεία πραματα με ασυμβατότητες και κλειδωμένα περιορισμένα πράματα ακομα και στο hardware.

    εδώ σε κινητό των 1000+ € δεν δίνανε μαζί φορτιστή, από εκεί καταλαβαίνεις.
    Πάρε ένα κινητό των 500 ευρώ και δοκίμασε να κάνεις επεξεργασία εικόνας, βίντεο και συναλλαγές στο χρηματιστήριο. Μετά κάνε όλα τα παραπάνω με ένα iphone και τότε θα καταλάβεις γιατί πλήρωσες 500 ευρώ παραπάνω (γενικά με high end συσκευή).

    Τα δήθεν flagship killers με τους 20-πύρηνους επεξεργαστές τα έχω φάει στην μάπα πάνω από 10 χρόνια, αν αντέξουν έναν μήνα χωρίς να φουσκώσει η μπαταρία ή να καεί η μητρική είσαι τυχερός...

    Τα iPhone αυτή την στιγμή έχουν την καλύτερη αυτονομία από όλα τα κινητά παρόμοιων χαρακτηριστικών.

    Όσο για τις δωρεάν εφαρμογές, μόνο που το θεωρείς καλό μου φτάνει για να καταλάβω πως δεν έχεις επίγνωση του κινδύνου.

    Ρε θα με κάνετε να μοιάζω και με fan boy της Apple στο τέλος.

  11. #26
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    εγω δεν θα την παλευα να κυκλοφορω με smartphone των 1500, 1000, 700, 400 ευρω
    με κινδυνο να πεσει βραχει χαθει κλαπει....
    ειδικα για τα ακριβα μπορει να σε σκοτωσουν κιολας για να στα αρπαξουν
    δεν θελω αλλη μια εννοια στο κεφαλι μου
    ανεξαρτητως μαρκας μην παρεξηγηθω
    Σκέφτομαι αντίστοιχα. Το κινητό είναι ευάλωτο και το χρησιμοποιείς συνέχεια. Η πιθανότητα να πάθει κάτι είναι μεγάλη, οπότε πρέπει να αντιστοιχεί στην οικονομική επιφάνεια καθενός για να μην τον πειράξει πολύ κάποια ζημιά ή απώλεια. Προσωπικά θεωρώ ότι για κάτι που έχει χρόνο ζωής περί τα 2 έτη (πριν αρχίσει να σέρνεται ή να μειωθεί η διάρκεια της μπαταρίας), ακόμα και τα 200€ που κοστίζει ένα μέτριο κινητό είναι πολλά.

    Τα κινητά είναι και ένας από τους λόγους που μικρά παιδιά υπόκεινται σε βία, επειδή έχουν πάνω τους τιμαλφή αντικείμενα.

    Δεν λέω ότι δεν ονειρεύομαι ένα καλό Pixel, αλλά πιστεύω ότι θα μου δημιουργούσε επιπλέον έγνοιες μην πάθει κάτι.

    Θα να πω και την αντίθετη άποψη φίλου που έδωσε 1.000€ για κινητό και έχει ένα δίκιο: "Έχεις το κινητό συνέχεια πάνω σου και το χρησιμοποιείς όλη την ώρα. Είναι σημαντικός συμβιβασμός να μην σου αρέσει πολύ ή να σέρνεται." Αν σου περισσεύουν κάποια χρήματα θα τα δώσεις σε πράγματα που χρησιμοποιείς σπανίως;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #27
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.707
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Πάρε ένα κινητό των 500 ευρώ και δοκίμασε να κάνεις επεξεργασία εικόνας, βίντεο και συναλλαγές στο χρηματιστήριο. Μετά κάνε όλα τα παραπάνω με ένα iphone και τότε θα καταλάβεις γιατί πλήρωσες 500 ευρώ παραπάνω (γενικά με high end συσκευή).

    Τα δήθεν flagship killers με τους 20-πύρηνους επεξεργαστές τα έχω φάει στην μάπα πάνω από 10 χρόνια, αν αντέξουν έναν μήνα χωρίς να φουσκώσει η μπαταρία ή να καεί η μητρική είσαι τυχερός...

    Τα iPhone αυτή την στιγμή έχουν την καλύτερη αυτονομία από όλα τα κινητά παρόμοιων χαρακτηριστικών.

    Όσο για τις δωρεάν εφαρμογές, μόνο που το θεωρείς καλό μου φτάνει για να καταλάβω πως δεν έχεις επίγνωση του κινδύνου.

    Ρε θα με κάνετε να μοιάζω και με fan boy της Apple στο τέλος.
    Υπάρχουν μια χαρά κινητά των 500-600 € που κάνουν παπάδες κ χωρίς 20πυρηνο. Τώρα αν έχει προσαρμόσει η Apple το software πάνω στο hardware για να τρέχει καλά μαγκια της αλλά το πληρώνει κάποιος 2-3 φορές πάνω.
    Όσο για αυτονομία απλά κλαίω...
    Έχω Xiaomi 11TPro βγάζω 24 ώρες με πλήρη φόρτιση έχοντας ανοιχτά 5g/WiFi/2 καρτο/Bluetooth/NFC κ 120hz ανάλυση οθόνης.
    Κ όταν τελειώσει η μπαταρία το βάζω στην πρίζα με τον φορτιστή 120w του κουτιού κ σε 17-18λεπτα είναι στο 100%.
    Καλά δεν λέω ότι χρειάζεται να μιλάω λόγω δουλειάς στο κινητό από τις 9 μέχρι τις 6-7 κ να συγχρονιζω κ 1000 email καθημερινώς μόνο στο outlook.

    Είπαμε τα Apple είναι για συγκεκριμένες καταστάσεις κ χρήσεις.
    Δεν λέμε για updates που σου ρίχνουν την απόδοση για να κρατηθεί η μπαταρία κ άλλα κουλα που έχει κάνει το κουπερτινο χωρίς να ξέρει ο χρήστης που το χρυσοπληρωσε...
    Είχα iPhone κ ξέρω κ κάτ επιλογήν διαλέγω Xiaomi μιας κ που είναι εταιρικό το κινητό δεν έχω περιορισμό.
    Ride(s) the wind of change...

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    544
    Δεν πήρες iPhone, πήρες ναυαρχίδα άλλης εταιρίας. Η Xiaomi λοιπόν που τόσο πολύ αγαπάτε, σας πούλησε και ανέβηκε στο τρένο με τα 1.200€+ στις τιμές της ναυαρχίδας της. Πάνε και τα iPhone του φτωχού...

    Να μην μιλήσω και για το MIUI των τελευταίων ετών που είναι γεμάτο bugs.

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannispar
    Εγγραφή
    07/10/2019
    Μηνύματα
    529
    Ολοι εχουν δικιο αναλογα με τις αναγκες τους. Εγω θυμαμαι ειχα ενα LG 600+ ευρω και καλοκαιρι επρεπε να εχω το κινητο να το φυσαει το A/C του αυτοκινητου για να μπορεσω να κανω την δουλεια μου. Outlook, κλησεις σε αναμονη και δεδομενα με μυνηματα λογω εκθεσης Ποσειδωνειων. Ε την πρωτη μερα κρασαρε και εκλεισε μονο του 2 φορες. Θυμαμαι εκεινο το απογευμα πηγα και αγορασα το iphone8 και βρηκα την υγεια μου. 2 χρονια μετα μεχρι και σημερα η εταιρια που δουλευω μου δινει εταιρικο και παντα ειναι iphone. Τουλαχιστον δεν το πληρωνω. Σπαστικο που δεν σου δινει φορτιστη (ευτυχως σου δινει καλωδιο φορτισης ).

  15. #30
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.707
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Δεν πήρες iPhone, πήρες ναυαρχίδα άλλης εταιρίας. Η Xiaomi λοιπόν που τόσο πολύ αγαπάτε, σας πούλησε και ανέβηκε στο τρένο με τα 1.200€+ στις τιμές της ναυαρχίδας της. Πάνε και τα iPhone του φτωχού...

    Να μην μιλήσω και για το MIUI των τελευταίων ετών που είναι γεμάτο bugs.
    Δεν χρειαζεται να πας στα 1200-1500 να παρεισ κινητο που να κανει τα παντα κ ανετα.
    Μην ειμαστε υπερβολικοι. Μια χαρα κ με 400-500ε βρισκεις.
    Παντου κανεις υποχωρησεις, καμια εταιρια δεν ειναι τελεια.
    Προτιμω να δινω λιγοτερα κ ας εχει κ 1-2 bugs παρα να δινω ενα νεφρο κ να με εχει χειροποδαρα δεμενο.
    Βεβαια γουστα ειναι αυτα...
    Ride(s) the wind of change...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΛΛΑΓΗ ΨΥΚΤΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΕ CΒ400 ΒΗΜΑ - ΒΗΜΑ
    από H0NDAKIAS στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2014, 09:12
  2. Αλλαγή λαδιών σε Yamaha X-MAX 250i
    από xmax στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2008, 19:07
  3. αλλαγη απο tuono σε s4rs?
    από sanguini στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2007, 12:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF