Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Ο μυστηριώδης ερειπωμένος αρχαίος οικισμός του Κάβο Ντόρο 21-5-2023

  1. #16
    Μπράβο φίλος!

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος

    Όση ώρα φωτογράφιζα τους γλάρους ένας τύπος ήρθε και έκατσε 3-4 θέσεις παραπέρα. Μετά από κανά τέταρτο μου λέει '' ρε μήπως είσαι ο Billy84?''! Έκανα πολύ καλά που επέλεξα να γυρίσω με το καράβι γιατί ο τύπος ήταν ο Κώστας που γράφει εδώ ως yes-u και χάρηκα ιδιαίτερα για τη γνωριμία! Το moto.gr είναι παντού! Από τη Χαμοστέρνας, τη Λιβαδειά, τη Λαμία και τη Μάνδρα μέχρι την Εύβοια!

    Μόλις φτάσαμε βγάλαμε μια αναμνηστική φωτογραφία δύο διαφορετικών κόσμων! Κώστα η άσφαλτος τελειώνει σιγά σιγά, ήρθε η ώρα για κάτι πιο χωμάτινο! Χάρηκα φίλε και ελπίζω να ξαναβρεθούμε κάπου



    Συνημμένο 443616






    Ακόμη μια δημιουργική εξόρμηση έλαβε τέλος σε μια φαινομενικά ''σκοτωμένη'' μέρα όπου σχεδόν παντού έβρεχε. Η Εύβοια αποτελεί τη σίγουρη συνταγή της επιτυχίας, αν μπορείς ή αν θέλεις βέβαια να εκτιμήσεις αυτά που προσφέρει.



    Πάντα όρθιοι!
    Κι εγώ χάρηκα Μπιλ για τη συνάντηση, κι ας μη συναντηθήκαμε στο χώμα! Πράγματι, νιώθω σαν ανάπηρος όταν προσπερνώ πολλά υποσχόμενες χωμάτινες. Πάτησα όμως και λίγο χώμα στον υδροβιότοπο του Δύστου. Καμιά μόντα για το Bandit παίζει;

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.737
    Στο καταράκτη στον Πλατανιστό, έχω μπει από κάτω. Ακόμα θυμάμαι πόσο κρύο ήταν Ιούλιο μήνα, αλλά και πόσο λίγο νεράκι που δεν του το είχες οπτικά, βάραγε με τόση δύναμη.

    Δεν έχω φτάσει τόσο νότια-ανατολικά όσο εσύ, γιατί δεν είχα μοτοσυκλέτα για χώμα, αλλά τώρα με το ΑΧ-1 κάτι θα κάνω φέτο.

    Ωραίος όπως πάντα.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yes-u Προβολή μηνύματος
    Κι εγώ χάρηκα Μπιλ για τη συνάντηση, κι ας μη συναντηθήκαμε στο χώμα! Πράγματι, νιώθω σαν ανάπηρος όταν προσπερνώ πολλά υποσχόμενες χωμάτινες. Πάτησα όμως και λίγο χώμα στον υδροβιότοπο του Δύστου. Καμιά μόντα για το Bandit παίζει;
    Χαχαχ ρίξε πάνω χωμάτινα λάστιχα και βουρ!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Στο καταράκτη στον Πλατανιστό, έχω μπει από κάτω. Ακόμα θυμάμαι πόσο κρύο ήταν Ιούλιο μήνα, αλλά και πόσο λίγο νεράκι που δεν του το είχες οπτικά, βάραγε με τόση δύναμη.

    Δεν έχω φτάσει τόσο νότια-ανατολικά όσο εσύ, γιατί δεν είχα μοτοσυκλέτα για χώμα, αλλά τώρα με το ΑΧ-1 κάτι θα κάνω φέτο.

    Ωραίος όπως πάντα.

    Να είσαι καλά φίλε! Εγώ μια φορά έκανα το λάθος να βουτήξω στο φαράγγι της Μαύρης Σπηλιάς στον Προυσό ένα καλοκαίρι που είχε καύσωνα και από τότε δε βάζω ούτε την παλάμη μου σε ποτάμια!

    Εννοείται το ΑΧ-1 είναι ιδανικό για τέτοιες δουλειές. Αξίζει να πας απο τον Μπούρο και να φτάσεις στην παραλία Ποτάμι από χώμα και εννοείται στο Κάβο Ντόρο στο εκκλησάκι του Αγίου Αθανασίου και επιστροφή από τη βόρεια πλευρά μέχρι τον Αγιο Δημήτριο. Έχει πολύ ψωμάκι η Νότια Εύβοια!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Κάβο Ντόρο 10-10-2021
    από billy84 στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2021, 12:20
  2. σαββατο 8/10/11 on-offαδα στο καβο ντορο
    από nic mor στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2011, 18:49
  3. Προέλευση του... fuck!
    από KAS77 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 16:46
  4. Δημοσιογραφοι του κωλου!!!
    από AFTER στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2003, 07:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF