Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 46

Θέμα: Αγορά Παπίου

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Εδώ και περίπου ένα μήνα φτιάχνουμε το f1 ενός φίλου που το είχε σε ακινησία περίπου 12 χρόνια,μηχανολογικά και ηλεκτρικά αν εξαιρέσεις τις διαρροές από τσιμουχες λογω ακινησίας που τις αλλάξαμε όλες σχεδόν είναι τρομερό, αλλάξαμε και κουστούμι που το βρήκαμε σχεδόν εύκολα με 100 ευρω περίπου αλλά ακόμα και με την μαμα εξάτμιση καεί περίπου τα διπλάσια από ένα σκούτερ sym που έχω για μέσα στην πόλη 125αρι, Βέβαια και εμεις το κυνηγάμε πολύ αφού είναι τρομερή απόλαυση ο τρόπος που ανοίγει στα φανάρια και μας κοιτάνε (έχει χαθεί ο ήχος από το δίχρονο πλέον στους δρόμους!!). Κατασκευστικα είναι πολύ απλό και αν πιάνουν τα χέρια σου ή ακόμα και να σου δείξει κάποιος τα περισσότερα τα κανεις μόνος.
    Modenaς παπι που είχα εγώ για τρια χρόνια δεν μπορούσα με τπτ να βρω πλαστικά που ήθελα και αναγκαστικά και έβαλα διαφορετικά χρώματα από ότι κατάφερα να βρω και ήταν και πανάκριβα (μόνο μια πόδια αριστερή μου κόστισε περίπου 50 ευρω?) Επίσης παπι και συμπλέκτης δεν μου κάθεται καλά
    Innova με καρμπυρατερ που εχει φίλος μου κολλητός πρώτο χέρι από το 2005 που δεν το κυνηγάει καθόλου έχει κάνει δύο φορές ανακατασκευή στα 90 Χιλιαδες χλμ που έχει το παπι μέχρι τώρα
    Αν θες πες μας λίγο τα χρήματα για το κάθε ένα που σου ζηταν
    Επίσης τα χλμ που μας λες μου φαίνονται λίγο δύσκολο να ισχύουν και για τα τρία
    Ξέχασα να σου απαντήσω για τα λεφτά. Λοιπόν έχουμε 1.000 ευρώ modenas του 7 μοντέλο γύρω στα 40.000 χιλλιομετρα μαμα. Λέει 30 αλλά εγώ βάζω 10-15 παραπάνω από ότι λένε. Ουτως η άλλως δεν έχουν πολυ σημασία τα χιλλιομετρα αν μοτερικα έχεις το πράσινο φως από τον μηχανικό σου. Έχω το Crypton R με κιτ συμπλεκτη στα 1.150 μοντέλο του 8. Και έχουμε και το F1 μοντέλο του 2001 αλλά καινούργιο λόγω ακινησίας. Και έχει αλλάξει οτι χρειαζόταν για να ζωντανέψει. 1300 ευρώ. Για να έχετε ολόκληρη εικόνα πάρτε links απευθείας.

    https://www.car.gr/334227134
    https://www.car.gr/s/l59575k9/
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...69-yamaha-f1-z

    Επίσης με το κιτ του συμπλεκτη δεν θ είναι σαν των μηχανών 1 κάτω όλες πάνω έτσι; Θα είναι πάλι σαν του Παπίου απλά με συμπλεκτη στο χέρι; Που μάλλον μαλακια μου ακούγεται αφού εγώ θέλω να εξασκηθώ στον κανονικό συμπλεκτη αλλά οκευ δεν είναι τόσο θέμα αν αξίζει περισσότερο από τα αλλά.

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Το συγκεκριμένο crypton δεν μου αρέσει καθόλου και δεν θα το πρότεινα σε κάποιον, το f1 που με ρώτησες είναι πιο γρήγορο , και επειδή από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο σου μηχανάκι το θες και γρήγορο και ξεχωριστό και όμορφο στα μάτια σου και καλά κάνεις να το γουστάρεις,
    Αν θες με συμπλέκτη για να μάθεις ψάξε για κάποιο cbr 125 που θα σου αρέσει και εμφανισιακά και θα το γουστάρεις κιόλας
    Το f1 στην αγγελία έχουν ρίξει πολλά λεφτά πάνω και με προβληματίζει γιατί να αλλάξουν τόσα πολλά σε ένα μηχανάκι με αδουλευτο μοτέρ, αλλά και τα 1300 που ζητάει δεν είναι λίγα
    Μάλλον είσαι από την περιοχή της Θεσσαλίας με βάση τις αγγελίες που έχεις βάλει οποτε δες και το παρακάτω

    https://www.car.gr/classifieds/bikes...75-yamaha-f1-z

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Το συγκεκριμένο crypton δεν μου αρέσει καθόλου και δεν θα το πρότεινα σε κάποιον, το f1 που με ρώτησες είναι πιο γρήγορο , και επειδή από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο σου μηχανάκι το θες και γρήγορο και ξεχωριστό και όμορφο στα μάτια σου και καλά κάνεις να το γουστάρεις,
    Αν θες με συμπλέκτη για να μάθεις ψάξε για κάποιο cbr 125 που θα σου αρέσει και εμφανισιακά και θα το γουστάρεις κιόλας
    Το f1 στην αγγελία έχουν ρίξει πολλά λεφτά πάνω και με προβληματίζει γιατί να αλλάξουν τόσα πολλά σε ένα μηχανάκι με αδουλευτο μοτέρ, αλλά και τα 1300 που ζητάει δεν είναι λίγα
    Μάλλον είσαι από την περιοχή της Θεσσαλίας με βάση τις αγγελίες που έχεις βάλει οποτε δες και το παρακάτω

    https://www.car.gr/classifieds/bikes...75-yamaha-f1-z
    Κοιτά ο συγκεκριμένος μου είπε ότι άλλαξε εμφανισιακά κάποια πράγματα. Πχ το έβαψε καινούργιες τσιμούχες, λάστιχα μπαταρίες, εξάτμιση γιατί δεν του αρεσε ο θόρυβος, η αλήθεια είναι ότι αν έφαγε Στούκα ή αν έχει ραγισμένες γδαρμένες ποδιές φαίνεται εύκολα. Και δεν έχει την παραμικρή φθορά. Και πιστεύω πως μάλλον λέει αλήθεια για το ότι είναι ολοκαίνουργιο και απλά άλλαξε εξωτερικά κάποια πράγματα λόγω εμφάνισης. Ούτως ή αλλως ήταν σε ακινησία 2 δεκαετίες σχεδόν λογικό απέξω να φαίνεται χάλια και να θέλει συμμάζεμα για να πωληθεί. Από αυτό που έστειλες φαίνεται επίπεδα ανώτερου και πιο προσεγμένο αλλά είναι και 400+ ευρώ παραπάνω. Απλά μπορεί να πάρεις ένα φθηνότερο και να πληρώσεις 400 ευρώ έξτρα μετά για να γίνει ξανά μηχανάκι. Όποτε είναι λίγο κορόνα γράμματα. Το crypton γιατί δεν σαρεσει;
    Επίσης το dynamik με ψήνει μόνο και μόνο για τον συμπλεκτη και τον ροπ το κινητήρα του. Αλλιώς δεν θα το κοιτούσα καν. Τελως πάντων να μην τα πολυλογώ είμαι από Λάρισα ναι και η αλήθεια είναι πως κοιτάμε κυρίως Λάρισα άντε και Βόλο γιατί σε λίγες μέρες φεύγω και θα πρέπει να έχω βρει μηχανάκι μέχρι τοτε. Όποτε οι μακρινές μετακινήσεις που δεν θα έχω και τον μηχανικο σε άλλη μακρινή πόλη δύσκολο!

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    549
    Να υποθέσω ότι είσαι αρχάριος στον χώρο.... Και οι τρεις πουλάνε τρελό παπά. Καλή τύχη.

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Να υποθέσω ότι είσαι αρχάριος στον χώρο.... Και οι τρεις πουλάνε τρελό παπά. Καλή τύχη.
    Ναι είμαι αφού θα είναι το πρώτο μου μηχανάκι. Τι ακριβώς θες να κάνω δηλαδή; Δεν μπορώ να ψάχνω μηχανάκια σε όλη την Ελλάδα παρά μόνο κοντά σε εμένα, budget δεν μπορώ να ξεφύγω το 1500 και Daytona δεν μαρεσουν. Θέλω ένα πιο όμορφο και ιδιαίτερο παπι. Όποτε για πες μου τι ακριβώς να ψάξω; Δεν υπάρχουν πολλά. Σκούτερ δεν το συζητάω καν, δεν παιρνω!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    819
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Να υποθέσω ότι είσαι αρχάριος στον χώρο.... Και οι τρεις πουλάνε τρελό παπά. Καλή τύχη.
    Ρε συ Γιώργη, μήπως θα ήταν καλύτερο να του έγραφες, που, ποιος και γιατί πουλάει παπά;
    Πείρα έχεις, αν βλέπεις "ύποπτα" σημεία, υπέδειξε τα, ώστε να είναι πιο ψιλιασμένος για αυτό ή για το επόμενο και να τον βοηθήσεις.

    Πραγματικά δεν καταλαβαίνω, τέτοιου τύπου σχόλια, που δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα στην συζήτηση.
    Προφανώς και είναι αρχάριος, αν ήταν ο "γκουρού" εδώ θα έμπαινε να πιάσει ψιλοκουβεντούλα;!
    Αυτή η μόδα, την πέφτουμε στον "νέο" ή/και στον "άσχετο", καλό θα ήταν να σταματήσει!
    Άλλωστε όλοι ήμασταν και νέοι και άσχετοι, εγώ ακόμα είμαι...άσχετος, δυστυχώς όχι και νέος.
    Oldfarts never die

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    549
    @ Senior, ξέρεις πολύ καλά ότι δεν την πέφτω ποτέ σε κανένα (που δεν προκαλεί).

    Προφανώς και ξεκίνησα να γράφω αναλυτικά αλλά με πρόλαβαν άλλες υποχρεώσεις...

    Το F1 θέλει να μας πει ότι το έβγαλε από την αποθήκη, το έβαψε, άλλαξε δισκόπλακα που είχε μόνο 6.000 χλμ, έβαλε και φιμέ μεμβράνες μόνο και μόνο για να το πουλήσει σε εσένα....

    το Dynamik ήταν ένα μέτριο μηχανάκι όταν είχε βγει, wannabe Z που αν δεν ήξερες καλά να ασχολείσαι με ηλεκτρολογικά έπρεπε να πιάσεις γκόμενα την κόρη του ηλεκτρολόγου. Επιπλέον ανταλλακτικά δεν υπάρχουν οπότε από εμένα είναι όχι.

    Γενικά απέφυγε τα δίχρονα για πολλούς λόγους πλέον της κατανάλωσης.

    Το δε crypton είναι το μόνο που δείχνει τίμιο. Αν μου έβαζες το πιστόλι στο κεφάλι και μου έλεγες να διαλέξω ένα από τα 3, αυτό θα έπαιρνα. Τουλάχιστον αν ισχύουν όσα γράφει θα έχεις μηχανάκι για αρκετό καιρό.

  8. #23
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    Να υποθέσω ότι είσαι αρχάριος στον χώρο.... Και οι τρεις πουλάνε τρελό παπά. Καλή τύχη.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vasilis_kampani Προβολή μηνύματος
    Ναι είμαι αφού θα είναι το πρώτο μου μηχανάκι. Τι ακριβώς θες να κάνω δηλαδή; Δεν μπορώ να ψάχνω μηχανάκια σε όλη την Ελλάδα παρά μόνο κοντά σε εμένα, budget δεν μπορώ να ξεφύγω το 1500 και Daytona δεν μαρεσουν. Θέλω ένα πιο όμορφο και ιδιαίτερο παπι. Όποτε για πες μου τι ακριβώς να ψάξω; Δεν υπάρχουν πολλά. Σκούτερ δεν το συζητάω καν, δεν παιρνω!
    Γιατί άρπαξες ωρε κλεφτοπουλο;;;
    Ουτε στην έπεσε, ουτε σου την είπε, ουτε σε μείωσε. Μια προφανη διαπίστωση και μια προειδοποιηση κακοτοπιων σου έγραψε. Είναι πια τόσο δυσνόητο το προφανες;
    Και εσυ ρε σενιορ, γουοτσδις με το γαϊτανάκι ότι τους νέους κανεις δεντους αγαπάει και όλο τα απόπαίρνουμε τα παιδιά και ποιος σφυριξε το μπεναλντι και μουκλεισε το σπίτι;;;;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #24
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vasilis_kampani Προβολή μηνύματος
    Ναι είμαι αφού θα είναι το πρώτο μου μηχανάκι. Τι ακριβώς θες να κάνω δηλαδή; Δεν μπορώ να ψάχνω μηχανάκια σε όλη την Ελλάδα παρά μόνο κοντά σε εμένα, budget δεν μπορώ να ξεφύγω το 1500 και Daytona δεν μαρεσουν. Θέλω ένα πιο όμορφο και ιδιαίτερο παπι. Όποτε για πες μου τι ακριβώς να ψάξω; Δεν υπάρχουν πολλά. Σκούτερ δεν το συζητάω καν, δεν παιρνω!
    Tα χρήματα που θες να διαθέσεις πάντως για παπί είναι αρκετά, οπότε θα πρέπει να πάρεις ένα σε πολύ καλή κατάσταση.
    Το kawasaki to zx 130 το έχεις ψάξει καθόλου?
    Είχε ένα χαζό.προβλημα με το καρμπυρατέρ και κάποια έβγαλαν πηνία αλλά και ωραίο είναι εμφανισιακά και χώρους έχει και δυνατό αρκετά είναι
    Αν δω κάποιο αξιολογώ κοντά στα μέρη σου θα στο γράψω

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓιώργοςΤΤ Προβολή μηνύματος
    @ Senior, ξέρεις πολύ καλά ότι δεν την πέφτω ποτέ σε κανένα (που δεν προκαλεί).

    Προφανώς και ξεκίνησα να γράφω αναλυτικά αλλά με πρόλαβαν άλλες υποχρεώσεις...

    Το F1 θέλει να μας πει ότι το έβγαλε από την αποθήκη, το έβαψε, άλλαξε δισκόπλακα που είχε μόνο 6.000 χλμ, έβαλε και φιμέ μεμβράνες μόνο και μόνο για να το πουλήσει σε εσένα....

    το Dynamik ήταν ένα μέτριο μηχανάκι όταν είχε βγει, wannabe Z που αν δεν ήξερες καλά να ασχολείσαι με ηλεκτρολογικά έπρεπε να πιάσεις γκόμενα την κόρη του ηλεκτρολόγου. Επιπλέον ανταλλακτικά δεν υπάρχουν οπότε από εμένα είναι όχι.

    Γενικά απέφυγε τα δίχρονα για πολλούς λόγους πλέον της κατανάλωσης.

    Το δε crypton είναι το μόνο που δείχνει τίμιο. Αν μου έβαζες το πιστόλι στο κεφάλι και μου έλεγες να διαλέξω ένα από τα 3, αυτό θα έπαιρνα. Τουλάχιστον αν ισχύουν όσα γράφει θα έχεις μηχανάκι για αρκετό καιρό.
    Βρήκα και άλλο F1 στα 900 ευρώ που έδειξε ο φίλος nomand στην αρχή το σνόμπαρα άλλα ακούγονται πιο λογικά τα λεφτά του. Το modenas ναι το αφήνω μιας και δεν νομίζω πως μου κάνει ακόμη και να μην είχε τα προβλήματα που πολύ σωστά λες, γκάζι θέλω, το γκάζι του dynamik τείνει προς το επικίνδυνο για εμένα που δεν έχω εμπειρία από μηχανές. Οπότε ή στο f1 θα καταλήξω μιας που είναι ένα μηχανάκι που θα χαρώ όχι τρελό γκάζι αλλά ούτε και ψώφιο ή σε ένα astrea grand που βρήκα και μαρέσει επίσης. Δεν θέλω να κρατήσω καιρό αυτό που θα πάρω τώρα το θέλω για καλοκαίρι άντε φθινόπωρο ως εκεί γενικά εκτός και αν βγει άξιο να μου κάνει κίαλλο παρέα τότε θα κάτσει και θα πάρω απλά δεύτερο. Αλλά δεν κοιτάω να κάνω μακροχρόνια σχέση μαζί του. Το Crypton εν τέλει αποδείχτηκε μάπα μιας και το παιδί κάθε φορά που άκουγε για μάστορα άλλαζε χρώμα και μας έλεγε τώρα πονάει το πόδι τώρα έχει ταίνια τώρα πρεπεί να βγάλω το σκύλο βόλτα και δικαιολογίες της πλάκας όποτε κάτι κρύβει το μηχανάκι που ο μηχανικός θα το καταλάβει. Αυτά τα νέα έχω.

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Γιατί άρπαξες ωρε κλεφτοπουλο;;;
    Ουτε στην έπεσε, ουτε σου την είπε, ουτε σε μείωσε. Μια προφανη διαπίστωση και μια προειδοποιηση κακοτοπιων σου έγραψε. Είναι πια τόσο δυσνόητο το προφανες;
    Και εσυ ρε σενιορ, γουοτσδις με το γαϊτανάκι ότι τους νέους κανεις δεντους αγαπάει και όλο τα απόπαίρνουμε τα παιδιά και ποιος σφυριξε το μπεναλντι και μουκλεισε το σπίτι;;;;
    Φίλε μου δεν άρπαξα αλλά στο φόρουμ είμαι καινούργιο μέλος και επίσης ένας άπειρος οδηγός. Οποιοσδήποτε θέλει να μου κάνει την παρατήρηση θα την δεχτώ γιατί θέλω να μάθω και εγώ 5 πράγματα το ξέρω ότι δεν σκαμπάζω μία γνώσεις θέλω εδώ πέρα. Αλλά οι ειρωνικές απαντήσεις που δεν έχουν ουδεμία σημαντική πληροφορία (πχ μην κοιτας τέτοια κοίτα να έχει αυτό ή κοιτα προς τα εκεί ή τι σε ενδιαφέρει περισσότερο) δεν βοηθάνε κανέναν και σίγουρα όχι εμένα. Τι πρέπει να καταλάβω εγώ απο την απάντησή του;

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Tα χρήματα που θες να διαθέσεις πάντως για παπί είναι αρκετά, οπότε θα πρέπει να πάρεις ένα σε πολύ καλή κατάσταση.
    Το kawasaki to zx 130 το έχεις ψάξει καθόλου?
    Είχε ένα χαζό.προβλημα με το καρμπυρατέρ και κάποια έβγαλαν πηνία αλλά και ωραίο είναι εμφανισιακά και χώρους έχει και δυνατό αρκετά είναι
    Αν δω κάποιο αξιολογώ κοντά στα μέρη σου θα στο γράψω
    Το γνωρίζω αλλά δεν βρίσκω εύκολα κάτι το οποίο να είναι γιαπωνέζικο και να μην του έχουν πιεί το αίμα ή να του βάζουν κάτι μοτερ λιφαν. Δεν ζητάω πολλά ένα ώραιο παπακι εργοαστασιακό κοντά στην περιοχή μου. Κιομως είναι δύσκολος κουμάς αφού ψάχνω 1 μήνα και δεν έχω βρει κυριολεκτικά τίποτα και 5-6 που βρήκα αξιόλογα φεύγουν καπνός. Το F1 που έστειλες ήμουν λίγο προκατειλημμένος η αλήθεια είναι αλλά το ξανασκέφτηκα και ίσως να είναι καλή επιλογή και λογικά θα πάω να το δώ! F1 στα 1300 δεν αξίζει τελικά. Μακάρι να είχα βρεί zx130 θα το είχα πάρει χθες. Πολύ καλό μηχανάκι. Αλλά δεν βρίσκεις γενικά εδώ Ελλάδα ζήτημα να έχει 5 αγγελίες στο car

  13. #28
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Περίμενε λίγο θα βάλω φίλτρα για παπιες γύρω από την περιοχή σου και θα σου στείλω, το astrea που λες άστο καλύτερα παπί του 1995 θα έχει αλλάξει 5 κατόχους και δεν έχει και γκάζι που θέλεις, θα πρέπει να το μεγαλώσεις να αλλάξεις καρμπ εξατμιση φίλτρο κτλ και θα το μετανιώσεις μετά.

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/05/2023
    Μηνύματα
    78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nomand Προβολή μηνύματος
    Περίμενε λίγο θα βάλω φίλτρα για παπιες γύρω από την περιοχή σου και θα σου στείλω, το astrea που λες άστο καλύτερα παπί του 1995 θα έχει αλλάξει 5 κατόχους και δεν έχει και γκάζι που θέλεις, θα πρέπει να το μεγαλώσεις να αλλάξεις καρμπ εξατμιση φίλτρο κτλ και θα το μετανιώσεις μετά.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια καταρχάς. Κοίτα δεν με ενδιαφέρει τόσο η τελική, οκευ δεν θέλω να έχει 70 τελική χαχα αλλά αν βαράει τα 100-105 μου κάνει. Περισσότερο θέλω να είναι ροπάτο ζωντανό στις χαμηλές-μεσαίες στροφές δηλαδή να κίνεσαι άνετα στο ξεκίνα σταμάτα να έχει μια ζωντάνια όταν επιταχύνεις. Τα γκάζια της εθνικής δεν είναι για μένα για βόλτα το θέλω καμία παραλία και στην δουλεία για μετακινήσεις λίγο.

  15. #30
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2021
    Μηνύματα
    228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vasilis_kampani Προβολή μηνύματος
    Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια καταρχάς. Κοίτα δεν με ενδιαφέρει τόσο η τελική, οκευ δεν θέλω να έχει 70 τελική χαχα αλλά αν βαράει τα 100-105 μου κάνει. Περισσότερο θέλω να είναι ροπάτο ζωντανό στις χαμηλές-μεσαίες στροφές δηλαδή να κίνεσαι άνετα στο ξεκίνα σταμάτα να έχει μια ζωντάνια όταν επιταχύνεις. Τα γκάζια της εθνικής δεν είναι για μένα για βόλτα το θέλω καμία παραλία και στην δουλεία για μετακινήσεις λίγο.
    https://www.car.gr/classifieds/bikes...suzuki-address

    https://www.car.gr/classifieds/bikes...suzuki-address
    Το πρώτο με μια πρώτη ματιά φαίνεται σωστό και νομίζω είναι με ψεκασμό το συγκεκριμένο σωστά χρώματα καθαρό κοντέρ χωρίς υγρασίας και ξεθωριασμα φωτό με κράνος
    Το δεύτερο δεν έχει φωτό αλλά γράφει πρώτο χέρι και όσες φορές είδα αγγελία χωρίς φωτό συνήθως ήταν από κάποιο μεγάλο άνθρωπο ο οποίος δεν ήξερε πως να ανεβάσει φωτογραφίες και μου βγήκε διαμαντακι και επειδή όταν δεν έχει φωτό δεν τους παίρνουν και τηλέφωνο πάντα πετύχαινα και καλή τιμή, αν δεις μόνο 78 χτυπήματα έχει η αγγελία.
    Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν έχει πολλες πάπιες στην περιοχή σου που να είναι vfm με μια πρώτη ματιά

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για αγορα παπιου
    από clyde2 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2009, 17:40
  2. αγορα παπιου 125
    από ΙΠΟΚΡΑΤΗΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2007, 16:51
  3. Αγορά Παπιού
    από duffy duck στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2006, 17:20
  4. Αγορά παπιού
    από pontiki στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2006, 21:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF