Σελίδα 2 από 16 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 231

Θέμα: Αγορά Μηχανής / Scooter

  1. #16
    Νόμιζα ότι φιλενάδες σε Salon de beaute έχουν μόνο οι "αποτριχομενοφρεντοτσινοκλαρινογαμπροί" γιατί συχνάζουν σε τέτοια μέρη. Με μπέρδεψες τώρα.
    You know that when I hate you, it is because I love you to a point of passion that unhinges my soul - Julie de Lespinasse

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Ωπ εσύ φαίνεσαι και μοντέρνος/α και μορφωμένος/η!!!

    Για πες ρε συ γιατί έχω κάτι φιλενάδες που δουλεύουν σε ένα Salon de beaute και μου λένε ότι δεν υπάρχει ένα χωροχρονικό συνεχές, αλλά πολλαπλά χωροχρονικά συστήματα που δύναται να μεταβληθούν από τη θέση του παρατηρήτη.
    Ψιλιάζομαι ότι μου λένε μ@λακίες, επειδή με βρήκαν μικρό και άσχετο, εσύ που τα ξες αυτά με τα χωροχρονικά τι λες;
    Καλα στα λενε οι νυχουδες ωρε,ειδικα στο moto.gr,δεν υπαρχουν σταθερα χωροχρονικα συνεχη,αλλα ασυνεχη,και φυσικα ολα εξαρτωνται απο την θεση του παρατηρητη.Αμα εισαι σε διαφορετικη θεση παρατηρησης ,τα βλεπεις αλλιως.Η μονη σταθερα στο συμπαν ,που την εχει επιβεβαιωσει και ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ ειναι ,οτι η φτηνια και τα χρονια παλαιοτητας της μοτο,τρωνε τον παρά. Παράς = φτηνια Χ χρονια παλαιοτητος εις το τετραγωνο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #18
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194


    Ώπα ρε σεις,το κάψατε το θέμα της κοπέλλας.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος


    Ώπα ρε σεις,το κάψατε το θέμα της κοπέλλας.
    μαλλον καηκε απο μονο του,διοτι μαλλον την εκανε με ελαφρα πηδηματακια η κοπελλα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Οχι οχι δε την εκανα απλα γράφοντας πρώτη φορα σε forum νομιζα οτι δε θα απαντήσει κανείς οπότε μπηκα σήμερα τυχαια να τσεκαρω και βρέθηκα προ εκπλήξεως!! Ευχαριστώ όλους για τις γνώμες σας. Θα απαντησω σε μαζικα γιατι ηταν αρκετα τα σχόλια και εμεινα πισω

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Απο εμπειρία, ειμαι απο επαρχία κι εκει οδηγαω κάποια χρονια και αμαξι και τρακτέρ και βανακι γενικά απ ολα τα καλα. Επίσης όντας η μονη οδηγός στη παρέα μου μεταξύ κοριτσιών και αγοριών παντα εγω οδηγάω σε ταξιδια ειτε πολυωρα, ειτε νησια κτλ και δόξα τω Θεώ μεχρι τώρα δεν εχω παθει καποιο ατυχημα. Στην Αθήνα βέβαια που ζω τα τελευταία χρόνια επειδή δεν εχω δικο μου αμαξι εχω οδηγησει λιγες φορες όταν τυχαίνει να βρω αμάξι, κανω αρκετες μετακινήσεις ωστόσο με ποδήλατο που αν και καμια σχέση με μηχανή εχω μια ιδέα για το πως συμπεριφέρονται στα 2κυκλα.

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Σε σκουτερακι ούτε εγώ θα ήθελα να πάω γτ εφόσον εμαθα απ το 0 σε συμπλεκτη ειναι κριμα θεωρώ να κανω πιαωγυρισμα (γενικά τα αυτόματα ουτε σε αμαξι δε μ αρεσουν) και οπως προαναφερθηκε στα μαθήματα εφοσον ειμαι για Α κατηγορία οδηγαω μια hornet 600 στην οποια νιώθω αρκετά ανετα, δε με δυσκόλευει το βαρος της και την απολαμβανω οσο την εχω οδηγήσει. Οπότε στα 200 ή 250 της ktm/cf οντας και ελαφριές μηχανες με ελαφρυ τιμόνι δε θεωρώ οτι θα χω θεμα. Στο mt και το 390 δε με αγχωνει οτι θα κάνω εγω τρελες, γενικά σέβομαι παντα το οχημα στο οποίο βρισκομαι και οδηγαω σκεφτόμενη ότι κάποιος θα πεταχτεί κτλ, αλλα σκέφτομαι οτι σαν καινούρια, λιγο αν μ φυγει το γκαζι σε κίνηση πιο ευκολα θα μαζεψω τα 25 αλογα απ οτι τα σχεδόν διπλασια. Έτσι το σκέφτομαι δλδ δε ξερω αν ισχύει.

    Οσον αφορα το Voge το χα δει κι εγω στην αναζητηση αλλα δε τ χω ψαξει, οπότε απο αξιόπιστια, ανταλλακτικά κτλ πως ειναι?

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChristinB Προβολή μηνύματος

    Οσον αφορα το Voge το χα δει κι εγω στην αναζητηση αλλα δε τ χω ψαξει, οπότε απο αξιόπιστια, ανταλλακτικά κτλ πως ειναι?
    Λόγω αντιπροσωπείας τα voge είναι άριστα στους παράγοντες που ανέφερες.

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/06/2023
    Μηνύματα
    79
    Ευχαριστώ πολύ! Είναι κάποιος κάτοχος μήπως του συγκεκριμένου μοντελου (300ds) να μου πει κάτι παραπάνω? Ωραιο φανηκε κι αυτο που το ψαξα λιγο

  10. #25
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ChristinB Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ πολύ! Είναι κάποιος κάτοχος μήπως του συγκεκριμένου μοντελου (300ds) να μου πει κάτι παραπάνω? Ωραιο φανηκε κι αυτο που το ψαξα λιγο
    Εγώ είχα το 300 ac (ίδιο μοτέρ, άλλο σουλούπι) Το οποίο στο προτείνω έναντι του ds λόγω ύψους και όγκου. Βέβαια, αν είσαι ψηλό και δυνατό κορίτσι πάω πάσο
    Κανένα απολύτως θέμα με αξιοπιστία, ανταλλακτικά κ.λ.π. το έδωσα μόνο και μόνο για να πάρω το 500 ac να φανταστείς. Αυτό αρκεί, νομίζω, για να σχηματίσεις εικόνα για την μάρκα....

    Edit: τώρα είδα ότι είσαι 1.69 θα σε δυσκολέψει στις μανούβρες και τα φανάρια το ds κοίτα το ac και θα με θυμηθείς.
    Ότι και αν αποφασίσεις, να το χαρείς!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #26
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/04/2020
    Μηνύματα
    66
    Είμαι 1,70 και έχω το 300ds σχεδόν ένα εξάμηνο τώρα.... Σε μανούβρες και κίνηση δεν με έχει δυσκολέψει καθόλου.... Πανάλαφρο είναι και δεν χρειάστηκε ποτέ να βάλω δύναμη για να το κρατήσω... Δεν θα σε δυσκολέψει καθόλου.... Ότι άλλο θες ρωτάς...

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gimli Προβολή μηνύματος
    Είμαι 1,70 και έχω το 300ds σχεδόν ένα εξάμηνο τώρα.... Σε μανούβρες και κίνηση δεν με έχει δυσκολέψει καθόλου.... Πανάλαφρο είναι και δεν χρειάστηκε ποτέ να βάλω δύναμη για να το κρατήσω... Δεν θα σε δυσκολέψει καθόλου.... Ότι άλλο θες ρωτάς...
    Φίλε μου άλλο άνδρας, άλλο γυναίκα.

  13. #28
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Που οδηγεί τρακτέρ και ποδήλατο εκτός άλλων..

  14. #29
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Που οδηγεί τρακτέρ και ποδήλατο εκτός άλλων..
    Τι σχέση έχει βρε συ το... τρακτέρ με το ds;

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Που οδηγεί τρακτέρ και ποδήλατο εκτός άλλων..
    Και πιθανότατα θα έχει πιο ψηλά πόδια στο ίδιο ύψος και θα πατάει καλύτερα. :-).

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανης chappy η chally
    από krals στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 08:23
  2. αγορα μηχανης...???
    από kortomalteze στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2005, 19:58
  3. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2005, 08:34
  4. Αγορα μηχανης (αντιπροσωπειας 'η παραεισαγωγης ?)
    από anco στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2005, 17:54
  5. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF