Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 126

Θέμα: Versys 650 and Valves

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive;319ii1712
    Εν τω μεταξύ αν ήταν 10 % ή έστω πάνω από 1% μιλάμε για πιθανά πολλές χιλιάδες μοτό με το ίδιο θέμα. Θα είχαν κάνει ομαδικές αγωγές και από τον Άρη για κάτι τέτοιο και η Kawasaki θα πήγαινε για μεροκάματο τα Σαββατοκύριακα στην Κίνα για να ξεχρεώσει .
    Αλλά εγώ πιστεύω τον Παναβούρη. Είναι πάντα αξιόπιστος ότι θα με διασκεδάσει.
    Eιδες λοιπόν,σου βάζω γέλιο στην ζωή σου,κάτι είναι κι αυτό.Να το εκτιμας νέε μου,θα σου χρειαστεί στα χρόνια της μελλοντικής ωριμότητας σου.

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Μην είναι πολύ πάνω από 10% να λες!!!!

    Όσο για τις ομαδικές αγωγές, οι κάτοχοι Yamaha R1 από 2004 εώς 2008 και Fazer 1000 ακόμα κλαίμε που ΌΛΑ ανεξαιρέτως κάπου κάπως κάποτε μας άφησαν από βολάν (με τους μαγνήτες μάλιστα να μπαίνουν και μέσα στο μοτέρ). Προσπάθησαν να κινηθούν χιλιάδες από όλον τον κόσμο χωρίς αποτέλεσμα και χωρίς η Yamaha να αναγνωρίσει ποτέ το πρόβλημα και να προβεί σε ανάκληση. Αντί αυτού, έβγαλαν νέο βολαν με διαφορετική σχεδίαση, παραδεχόμενοι ουσιαστικά το λάθος τους στο εργοστασιακό βολάν, το οποίο φυσικά έπρεπε να το πληρώσεις για να το βάλεις με κόστος κανά 500αρικο.

    Με πολύ λίγα λόγια, ψάχνουν ακόμα να βρουν αλοιφή για τα @@ τους που κάηκαν από το κλάσιμο που τους έριξαν όλοι οι κάτοχοι παγκοσμιως!
    Όπως ακριβώς τα είπες.Για να μαθαίνουν οι νεόκοποι ξερολες,και να θυμόμαστε οι γεροντότεροι.

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Όπως ακριβώς τα είπες.Για να μαθαίνουν οι νεόκοποι ξερολες,και να θυμόμαστε οι γεροντότεροι.


    Δες το αλλιώς. Ο Corpse καλά κάνει σαν νέος δικηγόρος να πιστεύει στο δίκαιο. Φαντάζεσαι κάποιος που ξεκινά να σκέφτεται σαν 70 χρονών ότι όλα είναι μάταια? Σαν νέος βράζει το αίμα και καλά κάνει. Απλώς δυστυχώς οι εταιρείες πατάνε στα θολά δεδομένα και ξέρουν ότι στο τέλος πρέπει να πολεμήσει ο καθένας μόνος του (έτσι έγινε εδώ) με δικά του έξοδα. Υπάρχουν βέβαια και σωστές εταιρείες που κάνουν ανακλήσεις και σέβονται τον πελάτη. Δυστυχώς όμως το πρόβλημα ξεκινά από τους καταναλωτές, δηλαδή είδα πολλούς που την έπαθαν και μετά κοιτούσαν να αγοράσουν το καινούργιο Tracer. Εγώ ρίχνω μαύρη πέτρα σε τέτοια στάση. Αν το έκαναν όλοι να δεις για πότε θα έβγαζαν ανάκληση...
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Δες το αλλιώς. Ο Corpse καλά κάνει σαν νέος δικηγόρος να πιστεύει στο δίκαιο. Φαντάζεσαι κάποιος που ξεκινά να σκέφτεται σαν 70 χρονών ότι όλα είναι μάταια? Σαν νέος βράζει το αίμα και καλά κάνει. Απλώς δυστυχώς οι εταιρείες πατάνε στα θολά δεδομένα και ξέρουν ότι στο τέλος πρέπει να πολεμήσει ο καθένας μόνος του (έτσι έγινε εδώ) με δικά του έξοδα. Υπάρχουν βέβαια και σωστές εταιρείες που κάνουν ανακλήσεις και σέβονται τον πελάτη. Δυστυχώς όμως το πρόβλημα ξεκινά από τους καταναλωτές, δηλαδή είδα πολλούς που την έπαθαν και μετά κοιτούσαν να αγοράσουν το καινούργιο Tracer. Εγώ ρίχνω μαύρη πέτρα σε τέτοια στάση. Αν το έκαναν όλοι να δεις για πότε θα έβγαζαν ανάκληση...
    Δεν κάνω δίκην προθέσεων.Προφανως ο συμπαθής συμφουρμιτης,δικηγόρος,έχει τον ενθουσιασμό,τον ρομαντισμό,και την αψυτητα της ηλικίας του.Αργοτερα ,και συνεπικουρουντος του επαγγέλματος του, θα έρθει ο ρεαλισμός,η ψύχραιμη (χωρίς βρασμό ψυχής) κρίση,και η ωριμότητα στην εκτίμηση και αντίληψη των γεγονότων.Εχει το υπόβαθρο και είμαι σίγουρος θα το επιτύχει.Για τα υπόλοιπα συμφωνώ μαζί σου,άλλα δυστυχώς ο κοσμακης,δεν εκμεταλλεύεται την δύναμη που έχει.Ειδικα στην χώρα μας ,που δεν έχει μεγάλη αγοραστική δύναμη,και μερίδιο αγοράς, αλλά και καμμιά παράδοση συλλογικής κοινωνικής συμπεριφοράς.

  5. #95
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Μην είναι πολύ πάνω από 10% να λες!!!!

    Όσο για τις ομαδικές αγωγές, οι κάτοχοι Yamaha R1 από 2004 εώς 2008 και Fazer 1000 ακόμα κλαίμε που ΌΛΑ ανεξαιρέτως κάπου κάπως κάποτε μας άφησαν από βολάν (με τους μαγνήτες μάλιστα να μπαίνουν και μέσα στο μοτέρ). Προσπάθησαν να κινηθούν χιλιάδες από όλον τον κόσμο χωρίς αποτέλεσμα και χωρίς η Yamaha να αναγνωρίσει ποτέ το πρόβλημα και να προβεί σε ανάκληση. Αντί αυτού, έβγαλαν νέο βολαν με διαφορετική σχεδίαση, παραδεχόμενοι ουσιαστικά το λάθος τους στο εργοστασιακό βολάν, το οποίο φυσικά έπρεπε να το πληρώσεις για να το βάλεις με κόστος κανά 500αρικο.

    Με πολύ λίγα λόγια, ψάχνουν ακόμα να βρουν αλοιφή για τα @@ τους που κάηκαν από το κλάσιμο που τους έριξαν όλοι οι κάτοχοι παγκοσμιως!
    Η διαφορα στο θεμα βολαν ηταν οτι οποιον βλεπαμε λεγαμε αλλαξες βολαν? Αν ελεγε οχι του λεγαμε τραβα αμεσα να δωσεις το 500αρικο (αν θυμαμαι καλα) γιατι μπορει να πας για μοτερ.
    Εκει το θεμα ηταν σιγουρο και δεν ηξερα καποιον να μην του το ειχε βγαλει. Και φαντασου ειχα φιλαρακι μηχανικο σε εξουσιοδοτημενο Γιαμαπα που καναμε αυτη την κουβεντα. Και στο δικο του FZR1000 ειχε αλλαξει επισης.

    Στο Kawasaki ειχε ακουστει το θεμα αλλα οχι σε τετοιο μεγεθος. Οποτε το βαζουμε ποσοστα ειναι καπως...να πεις ξερω 2-3-4-50 περιπτωσεις οκ να το δεχτω.
    Ηταν περιπου σαν του Tiger που οποιος εβαζε εξατμιση και δεν προσεχε τα μειγματα ο μεσαιος κυλινδρος χαιρετουσε.
    Αυτο μου το ειχαν πει απο επισημο συνεργειο Τ. Προφανως σε κουβεντα ε μην σου ξεφυγει... Λες και δεν το γνωριζαν οι υπολοιποι...
    Ride(s) the wind of change...

  6. #96
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Δες το αλλιώς. Ο Corpse καλά κάνει σαν νέος δικηγόρος να πιστεύει στο δίκαιο. Φαντάζεσαι κάποιος που ξεκινά να σκέφτεται σαν 70 χρονών ότι όλα είναι μάταια? Σαν νέος βράζει το αίμα και καλά κάνει. Απλώς δυστυχώς οι εταιρείες πατάνε στα θολά δεδομένα και ξέρουν ότι στο τέλος πρέπει να πολεμήσει ο καθένας μόνος του (έτσι έγινε εδώ) με δικά του έξοδα. Υπάρχουν βέβαια και σωστές εταιρείες που κάνουν ανακλήσεις και σέβονται τον πελάτη. Δυστυχώς όμως το πρόβλημα ξεκινά από τους καταναλωτές, δηλαδή είδα πολλούς που την έπαθαν και μετά κοιτούσαν να αγοράσουν το καινούργιο Tracer. Εγώ ρίχνω μαύρη πέτρα σε τέτοια στάση. Αν το έκαναν όλοι να δεις για πότε θα έβγαζαν ανάκληση...
    Last famous words. Σε βλέπω οσονούπω με ταινναιρραί ευτακώσσα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  7. #97
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    338
    Παίζει μεγάλο ρόλο η στάση της εταιρείας που ξεκινάει φυσικά από το τοπικό δίκτυο και μεταφέρεται και άνωθεν όσο οι καταναλωτές δεν βγάζουν άκρη, που και παλι τρώνε τοίχο. Ναι, όλα τα μηχανάκια από όλες τις εταιρείες μπορεί να εμφανίσουν προβλήματα, όταν μιλάμε όμως για σπασμένο μοτερ και για πλήρη αδιαφορία σε όλες τις κλίμακες ως γραμμή από τη μαμα το πράγμα είναι απλά απογοητευτικό. Και τα περιστατικά δεν είναι μηδαμινά, μπορεί να μην είναι καν 10% αλλά είναι αρκετά.

    Ως επικείμενος κάτοχος kawasaki πριν καν την πιάσω στα χέρια μου η εμπειρία μου είναι ήδη σκατά, εφόσον δεν υπάρχει αναγνώριση του προβλήματος από την κατασκευαστρια εταιρεία είμαστε απλά ερμαια του κάθε συνεργείου που λέει οτι έχει βρει τι φταίει και του ακουμπάς χρήματα που δεν θα έπρεπε να του ακουμπάς, όπως και το να χαονόμαστε ώρες αμέτρητες στα φόρα, ελληνικά και ξένα, να δούμε τις υποκειμενικες αναφορές των εκάστοτε κατόχων.

    Εγώ σταματώ το διάβασμα για το εν λόγω μηχανακι, δε πρόκειται να ασχοληθώ να κάνω τίποτα εκτός των προγραμματισμενων εργασιών και συντηρήσεων και αν με πάρει ο διαολος με πήρε.
    Ένα μπράβο στην καβα.

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Η διαφορα στο θεμα βολαν ηταν οτι οποιον βλεπαμε λεγαμε αλλαξες βολαν? Αν ελεγε οχι του λεγαμε τραβα αμεσα να δωσεις το 500αρικο (αν θυμαμαι καλα) γιατι μπορει να πας για μοτερ.
    Εκει το θεμα ηταν σιγουρο και δεν ηξερα καποιον να μην του το ειχε βγαλει. Και φαντασου ειχα φιλαρακι μηχανικο σε εξουσιοδοτημενο Γιαμαπα που καναμε αυτη την κουβεντα. Και στο δικο του FZR1000 ειχε αλλαξει επισης.

    Στο Kawasaki ειχε ακουστει το θεμα αλλα οχι σε τετοιο μεγεθος. Οποτε το βαζουμε ποσοστα ειναι καπως...να πεις ξερω 2-3-4-50 περιπτωσεις οκ να το δεχτω.
    Ηταν περιπου σαν του Tiger που οποιος εβαζε εξατμιση και δεν προσεχε τα μειγματα ο μεσαιος κυλινδρος χαιρετουσε.
    Αυτο μου το ειχαν πει απο επισημο συνεργειο Τ. Προφανως σε κουβεντα ε μην σου ξεφυγει... Λες και δεν το γνωριζαν οι υπολοιποι...

    Πραγματικά ήταν ακόμα πιο τραγικό το θέμα με τα βολάν. Από την άλλη βέβαια η δική μου πληροφόρηση είναι οτι τα περιστατικά στα Versys είναι πάρα πολλά. Δεν έχω στατιστικό δείγμα αλλά όταν ξεκινάς να το ακούς παντού, σε διαφορετικά μέρη, να το διαβάζεις κατά κόρον σε σάιτ Ελλάδας και εξωτερικού, τις περισσότερες φορές σημαίνει ότι το 10% θα είναι θαύμα αν ισχύει. Μικρή σημασία έχει πάντως, ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του όπως νομίζει.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Last famous words. Σε βλέπω οσονούπω με ταινναιρραί ευτακώσσα.


    Ακόμη και NC με 100 άλογα, ίδια κατανάλωση και χωμάτινους τροχούς να έβγαζε η Yamaha στη μισή τιμή, δεν θα αγόραζα. Είναι καθαρά θέμα φιλοσοφίας. Όταν νιώθω ότι δε με σέβονται, δεν εξαγοράζομαι και δε δίνω 2ες ευκαιρίες. Υπάρχουν και άλλες επιλογές!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #99
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.158
    Μπορεί και να ισχύει το μεγάλο ποσοστό. Ηταν απο τις μοτοσυκλέτες που έβαλε πολλούς στην τροφοδοσία με ψεκασμό.
    Όταν το πρώτο που έκαναν όλοι είναι φιλτρο και εξάτμιση, είναι λογικό να αδειάζει το μίγμα από καύσιμο.


    Πρέπει να βλέπουμε τα δεδομένα. Τι συνέβη σε αυτούς τους κινητήρες, γιατί δεν συμβαίνει στους αγώνες κ.λπ.
    Παλιότερα είχαν καρμπυρατέρ, υπήρχε περίπτωση να αγοράσεις μοτό και να μην ελέγξει ο μηχανικός
    ή μήπως αν άλλαζε το μίγμα θα του λέγαμε, γύρισε το στο εργοστασιακό;

    Δεν είναι τόσο ρίσκο, το μεγαλύτερο μέρος των ιδιοκτητών κινείται καθημερινά
    και κάνει ταξίδια χωρίς πρόβλημα.
    Έχει ρυθμίσεις που επιβαρύνουν θερμοκρασιακά.
    Αν τις αλλάζαμε μόνοι μας πιστεύω δεν θα ήταν τόσο θέμα.
    Τελευταία τροποποίηση από doctor_john; 16/01/2024 στις 22:40.

  10. #100
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.467
    Θυμιστε μου αν κάνω λάθος, ανακλήσεις με παραδοχή λάθους και αντικατάσταση σε ακριβά ανταλλακτικά δε έχω δει σε εταιρείες εκτός από bmw ducati aprilia.
    Ιάπωνες ούτε λόγος, όπως και από ευρωπαίους ktm triumph

    Το after sales service είναι σοβαρή περιπτωση για καταναλωτικά προιοντα και λίγοι είναι αυτοί που θα προϋπολογίσουν το κοστος εγγύησης

    Πάντως θεωρώ ακόμη και για την Kawasaki που έδωσε περισσότερα δικαιώματα εχει μοντέλα με άθραυστα μοτερ, αψεγάδιαστα χωρίς κανένα κατασκευαστικό τερτίπι

    Όμως και η χοντα είχε κατά καιρούς λανθασμένες επιλογές περιφερειακά ηλεκτρικού περιεχομένου, όπου δε έκανε κινήσεις παραδοχής

  11. #101
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.848
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Θυμιστε μου αν κάνω λάθος, ανακλήσεις με παραδοχή λάθους και αντικατάσταση σε ακριβά ανταλλακτικά δε έχω δει σε εταιρείες εκτός από bmw ducati aprilia.
    Ιάπωνες ούτε λόγος, όπως και από ευρωπαίους ktm triumph

    Το after sales service είναι σοβαρή περιπτωση για καταναλωτικά προιοντα και λίγοι είναι αυτοί που θα προϋπολογίσουν το κοστος εγγύησης

    Πάντως θεωρώ ακόμη και για την Kawasaki που έδωσε περισσότερα δικαιώματα εχει μοντέλα με άθραυστα μοτερ, αψεγάδιαστα χωρίς κανένα κατασκευαστικό τερτίπι

    Όμως και η χοντα είχε κατά καιρούς λανθασμένες επιλογές περιφερειακά ηλεκτρικού περιεχομένου, όπου δε έκανε κινήσεις παραδοχής
    Μόνο στην Transalp 700 ξέρω 4 προβλήματα που έχουν τα περισσότερα . Το δικό μου είχε και τα 4 που είχαν επισκευαστεί.
    1. Αισθητήρας στροφάλου
    2. Μπουζόπιπες
    3. Αντλία βενζίνης
    4. Φλοτερ ρεζερβουαρ
    Από αυτά επειδή έγινε πανικός τότε , η Honda άλλαξε από μόνη της τις μπουζίπες, έκανε αντικατάσταση στον αισθητήρα αν κάποιος χτύπαγε και για τα άλλα 2 έκανε τον κινέζο.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Μπορεί και να ισχύει το μεγάλο ποσοστό. Ηταν απο τις μοτοσυκλέτες που έβαλε πολλούς στην τροφοδοσία με ψεκασμό.
    Όταν το πρώτο που έκαναν όλοι είναι φιλτρο και εξάτμιση, είναι λογικό να αδειάζει το μίγμα από καύσιμο.


    Πρέπει να βλέπουμε τα δεδομένα. Τι συνέβη σε αυτούς τους κινητήρες, γιατί δεν συμβαίνει στους αγώνες κ.λπ.
    Παλιότερα είχαν καρμπυρατέρ, υπήρχε περίπτωση να αγοράσεις μοτό και να μην ελέγξει ο μηχανικός
    ή μήπως αν άλλαζε το μίγμα θα του λέγαμε, γύρισε το στο εργοστασιακό;

    Δεν είναι τόσο ρίσκο, το μεγαλύτερο μέρος των ιδιοκτητών κινείται καθημερινά
    και κάνει ταξίδια χωρίς πρόβλημα.
    Έχει ρυθμίσεις που επιβαρύνουν θερμοκρασιακά.
    Αν τις αλλάζαμε μόνοι μας πιστεύω δεν θα ήταν τόσο θέμα.
    Ωρε κουμπάρε, γιατί επιμένεις τόσο σε ένα πρόβλημα που έχει λυθεί σιωπηρως στα μεταγενέστερα μοντέλα,και έχει ταυτοποιηθεί στα προηγουμενα;;;Είπαμε ήταν κατασκευαστικό λάθος σε βαλβίδα εξαγωγής,το παρουσίαζε σε εύρος προαναφερθέντος ποσοστού,είναι καταγεγραμμένο,γινόταν ανεξαρτήτως εξωτερικών συνθηκών και φορτίου και ΤΕΛΟΣ.Μεχρι και οι μαστόροι της Καβασάκι το έχουν παραδεχτεί εκ των υστέρων σιωπηρώς.Γιατι δεν το καταλαβαίνεις επιτέλους;;;Τι απόδειξη ζητάς.Διευθυνση και τηλέφωνο των παθόντων.;;;; Έλεος.

  13. #103
    Νέο μέλος Το avatar του/της NickBel
    Εγγραφή
    07/11/2021
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tsber Προβολή μηνύματος
    Α πα πα πα, μη με ανακατεύετε εμένα τώρα που περιφέρετε το τσουλάκι στην πλατεία του χωριού!

    Κι εγώ μαζί σας, ἆρον ἆρον, σταύρωσον αὐτόν̶
    Motogr 2044 - Tsber στο Κατμαντού με το Er-6n

    Σα να φτώχυνε λιγάκι το μίγμα ανεβαίνοντας τα Ιμαλάια και ήθελε και λίγο μάζεμα η αλυσίδα αλλά κατά τα άλλα ήταν μια ονειρική διαδρομή

  14. #104
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Μην είναι πολύ πάνω από 10% να λες!!!!

    Όσο για τις ομαδικές αγωγές, οι κάτοχοι Yamaha R1 από 2004 εώς 2008 και Fazer 1000 ακόμα κλαίμε που ΌΛΑ ανεξαιρέτως κάπου κάπως κάποτε μας άφησαν από βολάν (με τους μαγνήτες μάλιστα να μπαίνουν και μέσα στο μοτέρ). Προσπάθησαν να κινηθούν χιλιάδες από όλον τον κόσμο χωρίς αποτέλεσμα και χωρίς η Yamaha να αναγνωρίσει ποτέ το πρόβλημα και να προβεί σε ανάκληση. Αντί αυτού, έβγαλαν νέο βολαν με διαφορετική σχεδίαση, παραδεχόμενοι ουσιαστικά το λάθος τους στο εργοστασιακό βολάν, το οποίο φυσικά έπρεπε να το πληρώσεις για να το βάλεις με κόστος κανά 500αρικο.

    Με πολύ λίγα λόγια, ψάχνουν ακόμα να βρουν αλοιφή για τα @@ τους που κάηκαν από το κλάσιμο που τους έριξαν όλοι οι κάτοχοι παγκοσμιως!

    Κοντά σε αυτά και τα ER-5, KLE 500, GPZ 500S (το οποίο είχα) της (πολύ μακρινής πλέον) περιόδου 1989-1993
    Δις σπασμένο μοτέρ παρακαλώ....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.389
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NickBel Προβολή μηνύματος
    Motogr 2044 - Tsber στο Κατμαντού με το Er-6n

    Σα να φτώχυνε λιγάκι το μίγμα ανεβαίνοντας τα Ιμαλάια και ήθελε και λίγο μάζεμα η αλυσίδα αλλά κατά τα άλλα ήταν μια ονειρική διαδρομή
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	egathetoi.jpg 
Προβολές:	62 
Μέγεθος:	22,3 KB 
ID:	449864


Σελίδα 7 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. V-strom 650 ή Versys 650 ?
    από tbaris στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2007, 13:25
  2. test ride VERSYS 650
    από kalant στο forum Kawasaki Versys
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2007, 12:26
  3. Versys 650 test ride
    από idi στο forum Kawasaki Versys
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2007, 17:42
  4. VERSYS 650 Test Video
    από kalant στο forum Kawasaki Versys
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2006, 12:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF