Σελίδα 3 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 228

Θέμα: QJ motor svt 650

  1. #31
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Κανεις λαθη στηριζομενος σε λογοπαιγνια χωρις να μπαινεις σε καμμια ουσια..
    ???? Λογοπαίγνια??

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Brembo stylema φορανε και τα ον οφ αλλα και τα σουπερμπαικ της ντουκατι χωρις να ειναι μηχανακια ιδιας κατηγοριας.
    Εχει η ducati 500 on off? Μιλάμε για ΙΔΙΑ κατηγορια-ευρος χρηματων με τις μοτοσυκλετες της συζήτησης. Που το χανεις; Γιαυτο το τονισα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Η αναφορα μου στο aliexpress εχει να κανει με το γελοιo της κινεζικης νοοτροπιας/επιχειρηματολογιας ,να πλασαρει τα μηχανακια της στην αγορα κρυμενα αναμεσα σε τριβαλιτζα για δελεαρ ,θυμιζει το παλιο ανεκδοτο '' Τι μηχανακι να αγορασω να πηγαινει με αυτην την κουκουλα ''
    lol. Προσφορές λεγονται. Συμβανει και στον ΑΒ. Και εχουν συγκεκριμενο στόχο. Και αν αντέχεις σαν εταιρια τις κανεις. Μη μπλεξουμε ομως με διαφορικες εδω μεσα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Και στο φιναλε ,δεξου οτι δεν ειναι ντροπη το να μη σου βγαινουν τα φραγκα παρα μονο για κινεζικο. Δεν εβρισε κανεις ουτε χαρακτηρισε τον αλλον Αλλα μην αρχιζεται να τα παρουσιαζεται επιχειρηματολογωντας τα σαν την τοπ επιλογη .Μη τρελαθουμε κι'ολας .Εκτος και εαν ειναι το οτι καλυτερο εχετε καβαλησει εως τωρα
    lol*lol. Κλαιω ρε φιλε.

    Αυτα

  2. #32
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Οχι. Σου λεω οτι θα παρει ΚΑΙ μηχανη των 20Κ.

    Διαφωνεις οτι αν μπορει να παρει καποιος το CB500X με ολο τον καταλογο της Χοντα, δεν θα το κανει γιατι υπαρχει το voge στην μιση τιμη?

    Δεν εχω κανενα θεμα με τις κινεζικες εταιρειες. Με καποιους απο τους κατοχους τους εχω που δεν αντιλαμβανονται οτι δεν εχουν κανεναν λογο ουτε να νιωθουν οτι πρεπει να απολογουνται γι αυτο που αγορασαν, ουτε ομως να προσπαθησουν να ακυρωσουν τα "πανω ραφια" (οικονομικα μιλωντας).
    Define πανω ράφια. Αν εννοεις MV ok. Αν εννοεις honda δεν ξερω ρε φιλε

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    976
    επιτέλους άλλο ένα θέμα που παίρνει αξιόλογη τροπή

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    ???? Λογοπαίγνια??



    Εχει η ducati 500 on off? Μιλάμε για ΙΔΙΑ κατηγορια-ευρος χρηματων με τις μοτοσυκλετες της συζήτησης. Που το χανεις; Γιαυτο το τονισα.



    lol. Προσφορές λεγονται. Συμβανει και στον ΑΒ. Και εχουν συγκεκριμενο στόχο. Και αν αντέχεις σαν εταιρια τις κανεις. Μη μπλεξουμε ομως με διαφορικες εδω μεσα.



    lol*lol. Κλαιω ρε φιλε.

    Αυτα
    υποβιβαζεσαι μονος σου βαφτιζοντας τον κατιμα μπιφτεκι.Προτιμησε να ακουσεις και μια δευτερη γνωμη για την πραγματικοτητα γιατι εχω την αισθηση οτι απο εμπειρια μοτοσυκλετας τα κινεζικα για εσενα ειναι το πρωτο σου ταξιδι στον χωρο των αισθησεων.Πες ενα ρε παιδια το μονο που εχω καβαλησει στην ζωη μου ειναι το τρολευ Παγρατι Κολιατσου και οπως εστριβε το γαμημενο μου'ρθανε ανατριχιλες.

    Κινεζικες ''προσφορες'' οπως μας πληροφορεις απο ali express μιας και η γνωση σε κινεζιες ειναι προτερημα ολων μας αντιθετα απο οτι πιστευεις. Ενα σωρο μλκιες αγοραζα σαν σοπινγκ θεραπυ απο τους λοξοματηδες και οχι ιδιαιτερα φτηνα με αποτελεσμα τα περισσοτερα να βγαινουν απο σκαρτα εως επικινδυνα.Προβολακια ομιχλης (απο αυτα που μπαινουν ''προσφορα'' στα κινεζικα μηχανακια ) ακριβως για προσελκυση πελατιας.Αλλα μια χαρα δεσμη ειχαν και κανανε την νυχτα ημερα....Μεχρι την στιγμη που εμαθα οταν επλυνα το μηχανακι οτι μετατρεπονται σε υγροψυκτα απο το νερο που μπαζουν (δωρο το χρυσοψαρο) και τα ξηλωσα με την μια .Αποστατες τιμονιου διαφορων ειδων,με διαφορες σε διαστασεις καθως και ποδοστηρια που ξαφνικα σπανε απο την βαση τους.

    https://i.postimg.cc/RVgVJqVY/IMG-20231010-183734.jpg

    https://i.postimg.cc/SsLmSxvD/IMG-20231010-183845.jpg

    Δεν εχω αλλο να κουβεντιασω.Δεν εχω να παρω γνωση απο την συζητηση Το μονο που θα πω ειναι οτι τζαμπα τιποτα δεν δινεται.Ακριβοτερα ,βεβαιως ναι,αλλα τζαμπα οχι
    κουκουρουκουκου

  5. #35
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Ποιος μίλησε για προσφορές AliExpress? Μιλήσαμε για προσφορές βαλίτσας του μεγαλύτερου κατασκευαστή κινητήρων της Κίνας.
    Δεν μου είπες τίποτα ουσίας. Δεν πειράζει.

    Να μην αγοράζεις από AliExpress. Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ.

    Το αφήνουμε εδώ.

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Ποιος μίλησε για προσφορές AliExpress? Μιλήσαμε για προσφορές βαλίτσας του μεγαλύτερου κατασκευαστή κινητήρων της Κίνας.
    Δεν μου είπες τίποτα ουσίας. Δεν πειράζει.

    Να μην αγοράζεις από AliExpress. Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ.

    Το αφήνουμε εδώ.
    Εκεί έξω υπάρχουν πάρα πολλά cb500χ 10+ χρονών που λειτουργούν μια χαρά.
    Αντίστοιχη πληροφορία για κινέζους προσωπικά δεν έχω και πιθανόν να μην αποκτήσω ποτέ με τον ρυθμό που αλλάζουν μοντέλα.
    Και επειδή ακριβώς σέβομαι τα λεφτά επειδή τα δουλεύω,
    στην παρούσα θα προτιμούσα να σκάσω 1500 χιλιάρικο παραπάνω και να πάρω ένα cb εντελώς γυμνό
    από βαλίτσες και σιδεριές και ηλεκτρονικά που δεν θα μου χρειαστούν ποτέ.

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    το προβλημα δεν ειναι η συγκριση του voge με το honda που στην τελικη ο καθενας επιλεγει αναλογα με το γουστο και τα λεφτα του....
    το προβλημα εμφανιζεται οταν συγκρινει κανεις το τωρινο honda με προηγουμενα honda που δεν θα ξαναυπαρξουν ως κατασκευες
    δυστυχως ειναι οπως τα απορυπαντικα που για να μην αυξησουν την τιμη βαζουν μικροτερο μπουκαλι

  8. #38
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    ...το προβλημα εμφανιζεται οταν συγκρινει κανεις το τωρινο honda με προηγουμενα honda που δεν θα ξαναυπαρξουν ως κατασκευες...
    Τουλάχιστον είναι παρήγορο το γεγονός ότι βελτιώνεται η ασφάλεια, παρόλο που μειώνεται η αντοχή στον χρόνο και αυξάνεται το κόστος. Φοράνε εξελιγμένα ABS και συστήματα ελέγχου πρόσφυσης που παλιές μοτοσυκλέτες στερούνταν. Μπορεί βέβαια να έχει κάποιος ένταση για την απόδοση των αναρτήσεων, αλλά ας πούμε τα ινδικά KTM τα πάνε καλά σε αυτόν τον τομέα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    το προβλημα δεν ειναι η συγκριση του voge με το honda που στην τελικη ο καθενας επιλεγει αναλογα με το γουστο και τα λεφτα του....
    το προβλημα εμφανιζεται οταν συγκρινει κανεις το τωρινο honda με προηγουμενα honda που δεν θα ξαναυπαρξουν ως κατασκευες
    δυστυχως ειναι οπως τα απορυπαντικα που για να μην αυξησουν την τιμη βαζουν μικροτερο μπουκαλι
    Κοίτα είναι μια συνήθεια των γερόντων να στρογγυλεύουν τις γωνίες. Όσον αφορά τα Γιαπωνέζικα προσωπικά τα βλέπω καλύτερα από τα αντίστοιχα παλιότερα.
    Εξακολουθούν να προσφέρουν λειτουργικά, εύκολα, αξιόπιστα, μηχανάκια.
    Όλοι οι Γιαπωνέζοι ξέφυγαν από την άνευ ουσίας "τεχνολογία" στην υπηρεσία του marketing προηγουμένων δεκαετιών.
    Τα τωρινά honda με αυτά του παρελθόντος?
    Στην ουσία πολλές φορές καλύτερα στη χρήση.

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johny the Fox Προβολή μηνύματος
    Καβαλας το μηχανακι της ζωης σου και ειναι τουλαχιστον κατανοητος ο ενθουσιασμος σου.Αναφερθηκα σε low badget καθως καθε σειρα εχει την ακριβη ,εχει και την φτηνη της εκδοση Οι ακριβες σειρες της π.χ της nissin εχουν περισσοτερο απο το μηχανακι που αγορασες . Αυτο που τονισα ειναι οτι αυτα τα μηχανακια δεν εχουν καταφερει μεχρι τωρα να ειναι μοτοσυκλετες επιλογης ,αλλα στοχευουν φορτωμενες με προικα απο το ali express να γινουν το συμβολο στην παγκοσμια αφραγκια..Επι τη ευκαιρια ειναι λυπηρο εως επικινδυνο να χαιρεται αντι να προβληματιζεται ο καταναλωτης που γινονται ανταγωνιστικα τα προιοντα με γνωμονα την χαμηλη εργατικη αμοιβη .Αλωστε εσυ αναφερεσαι συνεχως στην λυση χαμηλου προυπολλογισμου που σε οδηγησε σε αυτη την αγορα μεν,αλλα απο την αλλη δεν δεχεσαι να το λενε και αλλοι.
    1)Δεν καβαλάω το μηχανάκι της ζωής μου,απλως καβαλάω ένα άριστο για τα λεφτά του μηχανάκι.
    2)για μένα ήταν μηχανάκι ΕΠΙΛΟΓΗΣ, Ανεκτου κόστους για την τσέπη μου,όχι αφραγκιας, με τον υπερβολικό και απαξιωτικό τρόπο που θέλεις να τον παρουσιάσεις,άλλα άριστης σχέσης τιμής προς ποιότητα,και τα φορτωματα που έχει δεν είναι από το AliExpress αλλά αρκετά έως πολύ καλής ποιότητας.
    3)Η χαμηλή εργατική αμοιβή του Κινέζου δεν με απασχολεί καθόλου.Αλλωστε όλοι μας το 90 % των πραγμάτων που έχουμε στα νοικοκυριά μας ,αν το ψάξουμε θα δούμε ότι είναι κινέζικα .Επισης να μην ξεχνάμε ότι κάποτε και μεις ήμασταν στην ίδια θέση και για αυτό μας προτιμούσαν οι ξένοι στα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.Οι Κινέζοι αυξάνουν γρήγορα τους μισθούς και το βιοτικό τους επίπεδο,και σύντομα θα γίνουν και αυτοί ακριβοί.
    4)Εγώ μίλησα για λύση χαμηλού προϋπολογισμού κατά αρχάς,που ευτύχησε όμως να είναι τελικά ένα συνδυαστικό αποτέλεσμα χαμηλού μεν προϋπολογισμού αγοράς και καλής τελικής ποιότητας.Η σχέση κόστους προς απόδοση,όπως αναφέρθηκε πιο πάνω.
    6)Η αγορά δεν διέπεται από συναισθηματισμό, αλλά από το συμφέρον των 2 εμπλεκομένων,του αγοραστή και του πωλητή,και από τον αρχέγονο κανόνα της προσφοράς και της ζήτησης.
    8)όσο για τα nissin που ανέφερες ,είναι ακριβώς τα ίδια που φοράει το Καβασάκι Er-6, κατά δηλωσιν του εξουσιοδοτημένου μάστορα Καβασάκι ,που πήγαινα το πρώην Καβασάκι μου.Αυτα όσον αφορά το low budget.Φιλικά πάντα και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης,άλλα καλοπροαίρετα και με χιούμορ οπότε απαιτείται.Αλλωστε κανείς δεν υποχρεούται να αγοράσει κάτι αν δεν το θέλει.

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    και κινητήρα αντιγραφή κλώνο της Χόντα

    ΠΑΛΙ?
    ΠΑΛΙ ΤΑ ΪΔΙΑ?
    40 Thread ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?
    ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ
    Τι έπαθες ωρε δικηγορακο'μ;;;;κουράστηκες τζανεμ;;;;;
    Και μεις είχαμε κουραστεί 27 σελίδες μέχρι να αποφασίσεις να πάρεις μηχανάκι,και από την αρχοντοντουκατι κατέληξες στο φτωχό loncino-bmw,που μάλιστα 2 σελίδες πριν έλεγες :

    "Ωστόσο , το GS με κινητήρα κινεζιά και τιμή ευρωπαίου να πέσει φωτιά να με κάψει αν το πάρω. Χίλιες φορές να πάω για το Transalp το νέο."

    Δεν σου είπαμε τίποτα,ούτε σε πήραμε"στο ψιλό".
    Εσύ γιατί μας την βγαίνεις έτσι ωρε ζαγαρ' ?
    Τελευταία τροποποίηση από panavour; 11/10/2023 στις 15:27.

  12. #42
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.843
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τι έπαθες ωρε δικηγορακο'μ;;;;κουράστηκες τζανεμ;;;;;
    Και μεις είχαμε κουραστεί 27 σελίδες μέχρι να αποφασίσεις να πάρεις μηχανάκι,και από την αρχοντοντουκατι κατέληξε στο φτωχό loncino-bmw,που μάλιστα 2 σελίδες πριν έλεγες :

    "Ωστόσο , το GS με κινητήρα κινεζιά και τιμή ευρωπαίου να πέσει φωτιά να με κάψει αν το πάρω. Χίλιες φορές να πάω για το Transalp το νέο."

    Δεν σου είπαμε τίποτα,ούτε σε πήραμε"στο ψιλό".
    Εσύ γιατί μας την βγαίνεις έτσι ωρε ζαγαρ' ?
    Sad.
    Πάντως όντως 18.5 χιλιάρικα δεν θα τα έδινα να το πάρω κούτα.
    Τουλάχιστον πήρα κλώνο BMW κινητήρα.
    Τελευταία τροποποίηση από CorpseAlive; 11/10/2023 στις 11:43.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    624
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Εκεί έξω υπάρχουν πάρα πολλά cb500χ 10+ χρονών που λειτουργούν μια χαρά.
    Αντίστοιχη πληροφορία για κινέζους προσωπικά δεν έχω και πιθανόν να μην αποκτήσω ποτέ με τον ρυθμό που αλλάζουν μοντέλα.
    Και επειδή ακριβώς σέβομαι τα λεφτά επειδή τα δουλεύω,
    στην παρούσα θα προτιμούσα να σκάσω 1500 χιλιάρικο παραπάνω και να πάρω ένα cb εντελώς γυμνό
    από βαλίτσες και σιδεριές και ηλεκτρονικά που δεν θα μου χρειαστούν ποτέ.
    Θα βαλω αλλη μια παραμετρο. Δουλευω 6 μερες την βδομαδα, τις μισες μεχρι το βραδυ. Τις μονες ημερες που μπορω να παω στο συνεργειο ειναι Δευτερα και Τεταρτη μεσημερι. Το ενδεχομενο να πρεπει να τρεξω για μια χαζοβλαβη, μια ανακληση, μια ενημερωση λογισμικου θα πρεπει να μπορει να γινει εκεινο το διαστημα ή να μεινω χωρις την μοτοσυκλετα μου μεχρι την επομενη φορα που θα μπορω να την παρω. Οσες μοτο ειχα, ακομα και το Aprilia Sportcity δεν με αφησαν ποτε, δεν χρειαστηκε να παω συνεργειο εκτακτως ποτε, εκτος του Aprilia μετα τα 11+ χρονια ομως.
    Διαβαζω αυτα που γραφουν τα παιδια για ανακλησεις, επισκεψεις συχνες για μικροθεματα, διαρροες ψυκτικου, λαδιου, κλπ και αναρωτιεμαι εγω τι θα εκανα; Θα εμενε η μηχανη ακινητη μεχρι να βρω χρονο να την παω και θα την αφηνα εκει μεχρι να βρω χρονο να την παρω.

    Οχι ευχαριστω. Κι αν αυτο αφορα ολα τα νεα μοντελα ανεξαρτητως κατασκευαστη, θα παρω μια δεκαετιας και βαλε, θα την αφησω μια βδομαδα συνεργειο να φτιαχτει οτιδηποτε χρειαζεται και τελος.

  14. #44
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.161
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PaNick67 Προβολή μηνύματος
    Θα βαλω αλλη μια παραμετρο. Δουλευω 6 μερες την βδομαδα, τις μισες μεχρι το βραδυ. Τις μονες ημερες που μπορω να παω στο συνεργειο ειναι Δευτερα και Τεταρτη μεσημερι. Το ενδεχομενο να πρεπει να τρεξω για μια χαζοβλαβη, μια ανακληση, μια ενημερωση λογισμικου θα πρεπει να μπορει να γινει εκεινο το διαστημα ή να μεινω χωρις την μοτοσυκλετα μου μεχρι την επομενη φορα που θα μπορω να την παρω. Οσες μοτο ειχα, ακομα και το Aprilia Sportcity δεν με αφησαν ποτε, δεν χρειαστηκε να παω συνεργειο εκτακτως ποτε, εκτος του Aprilia μετα τα 11+ χρονια ομως.
    Διαβαζω αυτα που γραφουν τα παιδια για ανακλησεις, επισκεψεις συχνες για μικροθεματα, διαρροες ψυκτικου, λαδιου, κλπ και αναρωτιεμαι εγω τι θα εκανα; Θα εμενε η μηχανη ακινητη μεχρι να βρω χρονο να την παω και θα την αφηνα εκει μεχρι να βρω χρονο να την παρω.

    Οχι ευχαριστω. Κι αν αυτο αφορα ολα τα νεα μοντελα ανεξαρτητως κατασκευαστη, θα παρω μια δεκαετιας και βαλε, θα την αφησω μια βδομαδα συνεργειο να φτιαχτει οτιδηποτε χρειαζεται και τελος.
    Από την άλλη, εγώ έχω το AC 500 10 μήνες τώρα και πλην των 2 σέρβις, δεν έχει χρειαστεί κάτι άλλο. Ομοίως, και το 300 που είχα πριν, για 9 μήνες.....
    Ασφαλώς το διάστημα είναι πολύ μικρό για να βγουν σωστά συμπεράσματα. Αλλά 2 μοντέλα στα χέρια μου, χωρίς το παραμικρό, όλο και κάτι λέει....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Sad.
    Πάντως όντως 18.5 χιλιάρικα δεν θα τα έδινα να το πάρω κούτα.
    Τουλάχιστον πήρα κλώνο BMW κινητήρα.
    Δεν είναι κλώνος BMW ,είναι ο κινητήρας της BMW.
    Τεράστια διαφορά.

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη για QJ motor
    από Sachry στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2022, 20:19
  2. ti gnomi exete gia to vstrom 650???
    από vstrom650 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 11:56
  3. Suzuki V-strom 650
    από petridist στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2005, 07:58
  4. aprilia pegasus 650
    από greekshadow στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 09:38
  5. Χαμηλώνει το Transalp (650 '03)
    από tifozif1 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2004, 07:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF